Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164754 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19340 dnia: Listopada 30, 2006, 11:05:29 pm »
Ash jest adminem od wp***u dawna. Redzi mieli mieć swoje kolory, ale to był głupi pomysł.....na SZ są Modzi, Redaktorzy....i goście

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19341 dnia: Listopada 30, 2006, 11:09:28 pm »
Cytuj
Ash jest adminem od wp***u dawna
No ale pasek admina założył niedawno a to zbiegło się z tym że zmienił barwy, więc stąd było to moje przypuszczenie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 11:19:21 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19342 dnia: Listopada 30, 2006, 11:15:13 pm »
Dupa, Ashley jest adminem od niedawna, wcześniej miał tylko uprawnienia w  Redakcyjnym Piekle... no ale co innego, że on na dobrą sprawę jest uberadminem i pewnie sam sobie nadał ten tytuł, nie pytając Marva o pozwolenie.

A ja idę spać... tak, wiem, że to upokarzające tak wcześnie iść spać, no ale trudno...

Morał dnia: Destroy All Humans 2 jest trudny.... bardzo trudny....

Drugi morał dnia: Okami jest ultra-fpytne, najfpytniejsza gra w jaką od jakiegoś czasu grałem....

Cytuj
BTW skoro Ashley zrobil sie na czerwono to ciekawe czy i on wie ze jezyk francuski smierdzi ch*jem...

A ty wyobraź sobie, Monsier Żipsi, że u mnie na kierunku są osoby, które z własnej woli się francuskiego uczą, wybierając go z pomiędzy hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i szwedzkiego heh..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19343 dnia: Listopada 30, 2006, 11:25:02 pm »
Cytuj
A ty wyobraź sobie, Monsier Żipsi, że u mnie na kierunku są osoby, które z własnej woli się francuskiego uczą, wybierając go z pomiędzy hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i szwedzkiego heh..
No to chyba wmontowana w Twoje wodogłowie czerwona lampka "idiot alert" bezprzerwy sie swieci ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19344 dnia: Listopada 30, 2006, 11:28:26 pm »
Cytuj
A ty wyobraź sobie, Monsier Żipsi, że u mnie na kierunku są osoby, które z własnej woli się francuskiego uczą, wybierając go z pomiędzy hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i szwedzkiego heh..
To podejdz do nich na przerwie i powiedz im ze "Gipsi kazal przekazać że smierdzicie chu*em i chyba słuchacie hip hopu ;/"

Ale masz racje Okami jest cudowne ;] ~Szkoda ze mam dziewczyne bo jakbym nie mial to pewnie jutro w nocy bym je meczyl... a tak dopiero w sobote w nocy pogram... kocham bawic sie pędzlem -jakkolwiek to nie brzmi ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 11:29:22 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19345 dnia: Listopada 30, 2006, 11:53:49 pm »
Cytuj
Cytuj
BTW Gipsi, zassal bys nowego tonyego bo od czasow czworki na psone nie grales w zadnego na ps2 ;/

Kocham tą serie, ale mówię szczerze - nie ściągaj ;/ Już czwórka była lipawa, potem jest coooraz gorzej. American Wasteland trochę lepszy ale i tak nawet mi się nie chciało przechodzić do końca a to sporo znaczy... W Project 8 jeszcze nie grałem,<w sumie to wyszło na ps2 tez? pewnie tak, activision żadnej kasy nie odpuści i wydaje wersje na każdy sprzęt elektroniczny z ekranem i paroma przyciskami ;/>ale w sumie jakoś nie bardzo mnie ciągnie ;/  1000x lepszy pomysł, ściągnąć sobie dwójeczkę albo trójeczkę i szpilać aż będą wióry leciały ;] <note to self>ha dobry pomysł, trzeba by w życie wprowadzić</nts>
No jedyneczka tez nie jest taka zła z tego co pamietam chociaz tam było chyba mniej plansz i różnych zadań. A druga i 3 część są chyba najlepsze. W dójeczkę to poginałem tyle razy, że mała bania robiłem kilka razy tryb carrier u wszystkich zawodników, wszystkie gapy nawet robiłem samemu heh czasami trzeba było długo szukać jakiegoś gapa na mapie. W drugą część najprzyjemniej się gra łatwo się steruje itd. W trójce nieco troche inaczej jest  ale też dobrze jeszcze. W trójce właśnie była dobra ścieżka dźwiękowa. W nowsze części niestety nie grałem no ale po recenzjach wiedziałem, ze to już nie to.
Hmm... grałem w to jeszcze na starym kompie, może i teraz bym spróbował conieco, chociaz z tego co pamiętam to z tą klawiaturą były jakieś problemy.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19346 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:56:26 am »
Cytuj
To podejdz do nich na przerwie i powiedz im ze "Gipsi kazal przekazać że smierdzicie chu*em i chyba słuchacie hip hopu ;/"

Hahaha.. ale oni uczą się pewnie dlatego, że mieli ten język w szkołach i nie chcieli od zera zaczynać. No ale nie zmienia to faktu, że francuski jest powalonym językiem... szkoda, że nikogo z kwalifikacjami na japoński nie ma na PG.

Dobra.. mam dzisiaj na 13tą, wiec mam jeszcze jakieś 2 godziny na zrobienie czegoś konstruktywnego... czyli czas włączyć Destroy All Humans 2, może mnie teraz nie zabiją ci agenci KGB...

Dobra akcja dnia wczorajszego #1: Wczoraj mój siostrzeniec dwuletni bawił się z psem. W pewnym momencie Yuna zaczęła go podgryzać, czy coś, bo dzieciak rzekł "k***a mać, nie wytrzymam"... beeeka, moja siostra własne dziecko zdemoralizowała, a ono jeszcze nawet specjalnie mówić nie potrafi.

Dobra akcja dnia wczorajszego #2: Jak szedłem spać, to sobie pod nosem zacząłem nucić "Łydke" Happysad'a. W pewnym momencie, jak byłem w połowie refrenu, włączyłem TV i akurat leciał ten kawałek, dokładnie od miejsca, w którym przerwałem. Fajnie to brzmiało, jak sobie nuce jeden wers, a wokalista HS drugi hehehe...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19347 dnia: Grudnia 01, 2006, 04:24:05 pm »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19348 dnia: Grudnia 01, 2006, 05:17:18 pm »
Dobra akcja z dnia dzisiejszego: Dzisiaj na Environmental Policy mieliśmy jakieś takie pseudokartkówki, które przygotowały dwie koleżanki. W jednym pytaniu chyba jakiegoś dżołka im wycięła autokorekta albo ktoś znajomy, bo zamiost "allocate and enforce" było napisane "allocate anal enforce"... myślałem, że ze śmiechu zdechne hehehe...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19349 dnia: Grudnia 01, 2006, 05:50:42 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19350 dnia: Grudnia 01, 2006, 06:05:42 pm »
Patrzcie co mam. Jest nowiutka, śliczna, firmowa, z detalami (nawet napisy na Rail Gun'ie), mamy jeszcze Emmę z papugą, ale Sławek mi nie przyniósł pokazać... IMO cudeńko, aż miło patrzeć. No i fajna postać...
Sorry za hardkorowe tło, ale na innym nie miałam wystarczająco dużo światła, albo coś się odbijało, albo...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19351 dnia: Grudnia 01, 2006, 08:11:48 pm »
My(czyli szkoła sportowa)wynajmujemy sale lekcjyjne w innym gimnazjum,ale mamy takie 2 salki z osobynm wejściem dla nas, ostatnio ktoś rozwalił drzwi w naszej sali,oczywiście ktoś ze sportówki i dzis nam wymieniali głowne drzwi,mamy takie szajsy,że rozwalą sie po kilku kopnięciach.Ciekawie kiedy wymienia rozwalone w salce???

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19352 dnia: Grudnia 01, 2006, 08:25:57 pm »
To the window! To the wall! Till the sweat drops from my balls! SKEET SKEET SKEET

Co to za jakieś metroseksualne avatary u wszystkich? Ja rozumiem Gipsi, który już jest znaturalizowanym biszonenem, rozumiem Tant, który tak głęboko zakorzenił w sobie tę biszonenskość, że myśli że jest Japończykiem.. ale reszta? Musiol, masz chyba najgorsze zdjęcie Dżeta Li, jakie znam. (nothing personal)

Tyle tytułem wstępu.

Czy mówiłęm już wam, że studia prawnicze - ba, co ja tam wiem o całości studiów. Początki są już beznadziejne i mam dość naprawdę. Apatrydzi, terytorium zależne, sajon, nasciturus, ius postlimini, te nazwy jeszcze parę tygodni temu nic mi nie mówiły, a teraz mam je cały czas przed oczyma. Sesja zaczyna mi się 10 stycznia - już niedługo. Uświadomiłem sobie to dwa dni temu i mój plan dnia wygląda tak- do dwunastej- czternastej, na uczelni, potem do osiemnastej na czytelni. Potem do domu, zjem i idę lulu. Mam dość, ale nauczyłem się już o tym nie myśleć i skupić się tylko na tych regułkach i formułkach.

Ale ogólnie, to nie dla mnie.

W sumie nie wiem czemu to napisałęm :F. Może dlatego, że wszyscy tak piszą, więc aby tradycji stało się zadość.

i na koniec znowu fragment mojej ulubionej ostatnio piosenki (cholernie mizoginicznej i ogólnie seksistowskiej)
SKEET SKEET SKEET SKEET

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19353 dnia: Grudnia 01, 2006, 08:40:07 pm »
Cytuj
Musiol, masz chyba najgorsze zdjęcie Dżeta Li, jakie znam.
 ;(  :(  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19354 dnia: Grudnia 01, 2006, 08:41:42 pm »
Cytuj
Musiol, masz chyba najgorsze zdjęcie Dżeta Li, jakie znam. (nothing personal)

 
Ja go nie dałem....wymiana avów ;/ (Reav sie spiął o te kobite w avie XD)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19355 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:04:28 pm »
ahahaha..... pijackie imprezy to czad..... pijackie imprezy, organizowane w pokoju obok przez moją matkę to jeszcze większy czad..... Zwłaszcza, jeśli zaproszone są same nauczycielki które wyglądają dokłądnie tak samo po wypiciu kilku głębszych..... no a zapas "luksusowej" mają spory...... heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19356 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:26:48 pm »
Cytuj
ahahaha..... pijackie imprezy to czad..... pijackie imprezy, organizowane w pokoju obok przez moją matkę to jeszcze większy czad..... Zwłaszcza, jeśli zaproszone są same nauczycielki które wyglądają dokłądnie tak samo po wypiciu kilku głębszych..... no a zapas "luksusowej" mają spory...... heh
Na twoim miejscu, porobiłbym im kompromitujące fotki a następnie szantazował w zamian za protekcję, albo po prostu za walutę :) [ale będzie ze mnie prawnik :F ]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19357 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:28:30 pm »
albo poprostu uzywac zdjęc jako argumentow kontrujacych szlabany nakładane na ciebei ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19358 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:38:36 pm »
taaa... już to widzę
Suprise <wizard wpada z aparatem do pokoju i robi kilka fotek, po czym bierze nogi za pas>

Następnego dnia w lokalnej gazecie. "Dziś rano, przy drodze krajowej numer 5 znalezioni mo martwe ciało 17-latka, zawieszone na krzyżo z metalowych prętów. Policja podejzewa samobójstwo" .....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19359 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:39:22 pm »
Oglądanie z dziewczyną "Wzgórza mają oczy" i nie zobaczenie końcówki prze jej "zachcianki" jest zabawne ;]

Szefie - będziesz moim adwokatem jak będę przejmował SZ przez drogę sądową ;]