Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164813 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19400 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:23:15 pm »
Geez Glenn, ty tu od wczoraj jesteś? To, że ktoś mówi, że odchodzi, nie znaczy, że odchodzi. Chief będzie do nas wpadał co jakiś czas (może rzadziej, bo on dla odmiany ma powód), Musiolik wróci na dniach, a Tamiko się udzielił ten klimat i postanowiła też se zrobić dżołka z odchodzeniem, żeby przez moment być w centrum uwagi.

Swoją drogą, mam zły humor, bo muszę się uczyć, a jutro 10 godzin pobytu na uczelni. Hmm... czyli chyba najwyższy czas opóścić SZ... adios muchachos , nie zobaczymy się więcej.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19401 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:28:11 pm »
wiem tant ale ja juz tak bardziej ogolnikowo to pisze , za przykłady tylko ich podając chodziło mi bardziej o ogólne nastawienie do takich spraw kiedys jak smog miał problema to pisaliscie posty na ponad 255znaków to tym razem tak jak to stwierdziłes udzielił mi sie tez nastrój i tez na odchodne to napisałem , odchodze z powodu matury której z matmy rozszezonej nie zdałem i ide sie załamac popłakac i pokwiczec w samotnosci ze zdjeciem dziołszek z SZ ;]

edit
ide se zrobie nowa sygniature bo tak z dupki juz jest ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2006, 05:30:22 pm wysłana przez GLenn »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19402 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:32:21 pm »
Przeciez i tak pisza na forum to o co chodzi?
Nie ma co siedzec na sile na forum, jak im sie poprostu niechce pisac to nie beda pisac i nie ma sily a jak im sie zachce cos napisac to nawet pomimo ze zadeklarowali ze odchodza to i tak napisza to co chca...

Okami wporzo mocno jest, nauka mocno nie wporzo jest... jebana nauka która sprawia ze wieczoru z moja dziewczyną nie spedze jeszcze bardziej be! ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19403 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:41:59 pm »
je***y ku*wa PeCet ja pier*le nienawidze Windowsa kurrrr*aaaa!
Zawiesil sie shit przy kopiowaniu plikow na MP3Playera i kur*a teraz nie chce wuj dzialac. Noz wpizdziet ;/ Jesli dziala to na pdoobnj zasadzie do PSP, DSa, Czy X360 to wyjebalo mi soft ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19404 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:46:56 pm »
w DSie nie da sie zepsuć softu. Chyba, że BIOS flashujesz i coś zwalisz ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2006, 05:47:16 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19405 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:48:41 pm »
Czyli sie da ;p

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19406 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:51:25 pm »
Ale można go uratować ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19407 dnia: Grudnia 03, 2006, 06:19:34 pm »
No i ch*j trafil mojego mp3 playera. Ma ktos z was pojecie o naprawieniu zrąbanego softu, lub przynajmniej o jakichs serwisach, w ktorych mozna to zrobic?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19408 dnia: Grudnia 03, 2006, 06:47:07 pm »
A kupowales w sklepie czy na allegro? Jak w sklepie to poprostu idz oddaj i oni ci to zrobia... jak nie w sklepie to nie ma u ciebie gdzies takiego sklepu z elektronika jak Vobis? Na pasazach w tesco czy realach czy innych centrach powinien byc... oni ci to zrobia pewnie bez problemu (ofkoz prblemem jest kasa ;]).
Mozesz tez samemu jakos zaiinstalowac nowy soft, ale to juz zalezy jakiego masz mp3 pleyera... wejdz na official strone twojego mp3 i tam powinien byc do zassania... do mojego creativa sofcik jest na stronce ;]

BTW - plytki ci jutro wysle Sergey bo juz nagralem ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2006, 06:47:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19409 dnia: Grudnia 03, 2006, 07:50:27 pm »
Ha, jestem zajebisty ;] Tak jak mowil Hipsej (;* za rade i za plytki ;]) zainstalowalem nowy sofcik i hula zajbiscie ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19410 dnia: Grudnia 03, 2006, 08:30:31 pm »
Odnośnie odchodzenia, to nie jest tak, że polazłem i nie wrócę. Postanowiłem się nie udzielać bo nie miałem ochoty, ale znów Sol mnie opierdolił :P

BTW co to za tęsknota za mną, przecież i tak nigdy nie pisałem sensownych postów ;] Tak jak Żypsi mówi, jak będę miał coś do powiedzenia to i tak powiem.

Poza tym, Tamiko odchodzi? a co, musi sie uczyć na jakąś próbną maturę? :F

::Edyta:::
W sumie można powiedzieć, że dałem sobie urlop redaktorski ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2006, 08:52:24 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19411 dnia: Grudnia 03, 2006, 08:55:18 pm »
Cytuj
    *  From:  ahtibat
    * Subject: hi?
    * Date: 1 Dec 2006, 23:33

i need friends, so wana b my friend, check out my page, bio, or what ever the f***n thing is called? so?
i link do profilu zapodam
http://www.last.fm/user/ahtibat/

a mój komentarz do zaistniałej sytuacji - WTF??!!

z innej beczki - nie ma mnie tylko weekend, a wy rozrabiacie. jakies odejscia Musiołka, Tamiko i takie tam... jak znajde czas to poczytam TO. teraz wypadałoby sie pouczyc na jutro na seminarkę :/
 
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19412 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:16:20 pm »
Cytuj
A klienci dzwonia tylko telefonicznie czy przychodza tez osobiscie? Wole jak czesto masz te telefony Mnostwo ich dziennie jest? Bo z tego co zapowiadales to miales siedziec i sie obijac i grac w mmorpgi ;]
Telefonicznie tylko, heh nie wyobrażam jakby to miało być osobiscie. Pomagam w takich technicznych sprawach, błedy różne z połączeniem, niektórzy mają problem z instalacją  czy rejestracją.
A telefony to jak jest się na popołudniowej zmianie to czasami są non stop, oczywiście masz też przerwy. Rano jest mniej bo wiecej ludzi się uczy/pracuje, a w nocy to większość ludzi śpi. ;) Ale pomimo, że jest troche tych telefonów troche to większosć problemów jest prosta. A jak się już opanuje wszystko co trzeba wiedzieć to już nawet rutyna trochę wchodzi i coraz krócej rozmowy trwają, bo szybciej potrafisz skojażyć problem i go rozwiązać. A później to już osiąga się taki wysoki poziom wtajemniczenia, że wystarczy, że odbierzesz telefon a klient powie: "Panie, internet mi nie działa" a ty już po tym wiesz o co chodzi i wiesz, że trzeba zrobić to, to, tamto i jeszcze coś. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2006, 01:43:53 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19413 dnia: Grudnia 03, 2006, 10:08:53 pm »
Smog - pewno jakiś napalony 40 letni facio ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19414 dnia: Grudnia 04, 2006, 06:31:53 pm »
wy ludzie tez dzis macie takie smetne samopoczucie czy to tylko mnie cholera bierze -_-'
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2006, 06:32:25 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19415 dnia: Grudnia 04, 2006, 07:46:02 pm »
ja mam morrowinda z dodatkami to taki smętny nie jestem chociarz ... ehh jeszcze prawko jazdy do zdania ;///

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19416 dnia: Grudnia 04, 2006, 08:33:02 pm »
Cytuj
Panie, internet mi nie działa" a ty już po tym wiesz o co chodzi i wiesz, że trzeba zrobić to, to, tamto i jeszcze coś. wink.gif
Ahahaaha ;]


Cytuj
ehh jeszcze prawko jazdy do zdania ;///
To w naszym kraju trzeba robic prawojazdy nawet na wózki inwalidzkie? Biedactwo ;(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19417 dnia: Grudnia 04, 2006, 10:23:02 pm »
Dobra...kto mi wytlumaczy jak dziala radio last.fm? Wpisuje sobie zeby mi walnelo jakies radyjko z Traptem, znajduje - ok. Wlaczam, a tu leci jakis dupiaty, metalowy Sevendust

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19418 dnia: Grudnia 04, 2006, 10:25:54 pm »
Damn, od ostatnich wydarzeń łeb mi rozpierdala ;/ lać na to? brać tabletki, albo do doktora lecieć? :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19419 dnia: Grudnia 04, 2006, 11:08:05 pm »
Cytuj
ja mam morrowinda z dodatkami to taki smętny nie jestem chociarz
jak przejdziesz morka bez opisow to ci osobiscie skrzyne browara przywioze ;f (chyba ze juz kiedys przeszedles ;p) ja z opisami przeszedlem mora i jeden z dodatkow ale do drugiego sil nie mialem