Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164716 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19300 dnia: Listopada 29, 2006, 05:33:41 pm »
Cytuj
aleee mi sieee nic nieeeechceee ;/ na jutro z francuskiego i fizyki się nauczyć muszę ;/ a mi sie niechce ;/  i mnie plecy bola i kark ;/ ale zrobiłem siostra placki na obiad przynajmniej ;] i jeszcze słucham techno ;/
Francuski to chu*nia nad chu*niami ;/

What they want, i dont know tararari Aj oł! Lets goł! Aj oł Lets Goł! Aj oł, Lets goł! ;]

Aha a francuski to chu*nia... to tak jakbyscie jesczze nie wiedzieli.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19301 dnia: Listopada 29, 2006, 05:38:50 pm »
Cytuj
taaa a mi jak się chce strasznie uczyć ;\ uuuuhhhh... ide sobie zrobić KAWE.
taaa a mi jak sie chce pisać sensowne posty. Chyba zaraz napisze kolejnego ale najpierw zrobie kanapke z szynką;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2006, 05:43:32 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19302 dnia: Listopada 29, 2006, 05:55:37 pm »
Cytuj
Chyba zaraz napisze kolejnego ale najpierw zrobie kanapke z szynką;]
Taaa... to ja też to samo poprosze raz na wynos.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19303 dnia: Listopada 29, 2006, 05:56:06 pm »
Wogole francja ssie niesamowicie ;/ ten kraj to dno ;/

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19304 dnia: Listopada 29, 2006, 05:59:04 pm »
oui ;/
A fizyki się uczę z podręcznika siostry ;] skubańce w gimnazjum maja dokładnie to samo ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19305 dnia: Listopada 29, 2006, 05:59:14 pm »
Cytuj
Wogole francja ssie niesamowicie ;/ ten kraj to dno ;/
No podobno francuzi są niemili ^_^  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19306 dnia: Listopada 29, 2006, 06:01:51 pm »
Eeee mój kot znowu lata po pokoju i wszystko rozpie**ala ;/ Jakby się porządnie naćpał i był w amoku. Nasikał do doniczki z fikusem ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19307 dnia: Listopada 29, 2006, 06:08:28 pm »
Ja jestem padniety po treningu,nie ma wogóle siły :(
Fajnie za tydzień w sobotę gramy turniej w Budapeszcie na hali,takie będą drużyny:
FC Barcelona
Inter Mediolan
Arsenal Londyn
Borussia Dortmund
Ferencvaros Budapeszt
BBTS Podbeskidzie(my:P )
Jak widzicie to jedne z najlepszych drużyn świata,mam nadzieję ze pojadę(może jechać tylko 14 :angry: )

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19308 dnia: Listopada 29, 2006, 06:21:34 pm »
No nie ma co jak sie patrzy na te liste ktora zapodales Vivi to poprstu az nie moge nacieszyc wzroku patrzac sie na nazwe twojej druzyny posrod takich ekip...az musze to wkleic jeszcze raz ;]
Cytuj
FC Barcelona
Inter Mediolan
Arsenal Londyn
Borussia Dortmund
Ferencvaros Budapeszt
BBTS Podbeskidzie(my:P )

Ahhh... jak wy sie na taki turniej wkreciliscie? Twoja miejscowosc jest ofiara jakiejs wielkiej tegorocznej powodzi i z politowania was zaprosili zeby humory podbudowac? ;]

Nie no, ale tak na serio to zycze ci powodzenia i zeby to ciebie trener wzial, bo zawsze to zajebiscie gdzies wyjechac sobie na oboz, ale przede wszystkim super jest zmiezyc sie z przeciwnikami z roznych krajow. Ja niestety nigdy takiej mozliwosci nie mialem ;(
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2006, 06:22:44 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19309 dnia: Listopada 29, 2006, 06:34:18 pm »
Cytuj
No nie ma co jak sie patrzy na te liste ktora zapodales Vivi to poprstu az nie moge nacieszyc wzroku patrzac sie na nazwe twojej druzyny posrod takich ekip...az musze to wkleic jeszcze raz ;]
Cytuj
FC Barcelona
Inter Mediolan
Arsenal Londyn
Borussia Dortmund
Ferencvaros Budapeszt
BBTS Podbeskidzie(my:P )

Ahhh... jak wy sie na taki turniej wkreciliscie? Twoja miejscowosc jest ofiara jakiejs wielkiej tegorocznej powodzi i z politowania was zaprosili zeby humory podbudowac? ;]

Nie no, ale tak na serio to zycze ci powodzenia i zeby to ciebie trener wzial, bo zawsze to zajebiscie gdzies wyjechac sobie na oboz, ale przede wszystkim super jest zmiezyc sie z przeciwnikami z roznych krajow. Ja niestety nigdy takiej mozliwosci nie mialem ;(
Moja miejscowość to nie jest jakaś ofiara tegorocznej powodzi :angry:
A tak wogóle to zajeliśmy 3 miejsce na turnieju Coca-Cola Cup(nieoficialne mistrzostwa Polski),przegraliśmy w półfinale w karnych(ja nie grałem,złamana noga).
2 razy byliśmy mistrzami Śląska(a tamtym sezonie).A ostanio wygralismy z Ruchem Chorzów i Mosirem Jastrzębie(tam większośc jest z Kadry Śląska)po 2-0.
Pojedziemy na turniej dzięki przedstawicielom Interu Mediolan i Gaborem Hegedusem, trenerem narodowej reprezentacji Węgier U-17,nawet mieliśmy z nim trening,on trenowal Sampdorie.
Wejdź na tą stroneposzukja tam w postach i coś psize o tych turniejach.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19310 dnia: Listopada 29, 2006, 06:45:01 pm »
nie przejmuj sie gipsem on poprostu zazdrości ze jego krótkie kikuty do niczego innego sie nie nadaja jak do podpierania głowy ;]
EDIT
ahaahahah opera mnie teraz zadziwiła ;]
http://img282.imageshack.us/img282/8176/hihite6.jpg


Zedytowalem... nie bedziesz mi tutaj forum rozciagal dziadzie jeden ;]~Gipsi~
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2006, 08:38:08 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19311 dnia: Listopada 29, 2006, 07:28:08 pm »
Cytuj
nie przejmuj sie gipsem on poprostu zazdrości ze jego krótkie kikuty do niczego innego sie nie nadaja jak do podpierania głowy ;]
EDIT
ahaahahah opera mnie teraz zadziwiła ;]
Ej ale o co ci chodzi? Przeciez go pochwalilem i zyczylem mu szczescia jednoczesnie dodajac mu otuchy mowiac ze zawsze jest to fajne doswiadczenie pograc z ludzmi z innych krajow...
Wiec czym sie ma nie przejmowac? ;/
Tak BTW Glenn, a czy ty wiesz ze francuski język śmierdzi chu*em?


~~karaoke time:
I want your blood!!!!! Give it to me!
I taste yourself! Instinctively!
Come drink my blood! lse al reason!
outer control! Instinctively!
Light the fire of desire, he awaits... SWEET DEPRAVITY! HA HA!!!!~~
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2006, 08:38:38 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19312 dnia: Listopada 29, 2006, 07:55:51 pm »
Cytuj
EDIT
ahaahahah opera mnie teraz zadziwiła ;]
Skasuj ten shit. Forum rozciagasz.
Cytuj
FC Barcelona
Inter Mediolan
Arsenal Londyn
Borussia Dortmund
Ferencvaros Budapeszt
BBTS Podbeskidzie(my:P )
Lol. No offence Vivi, ale zajebiscie wyglada BBTS Podbeskidzie czy inne ABCDX^2 Kujawsko-Pomorskie w takim zestawieniu XD
Ale ofkoz powodzenia - zycze zeby Cie trener zabral i zebyscie skopali reszte teamów ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19313 dnia: Listopada 29, 2006, 08:37:26 pm »
Viv - no troszke śmiesznie, ale nie nazwy ale gra dużo znaczy :P życzę Ci tam skopania dupska Interowi i temu węgierskiemu teamowi...ale tak ze 3:0 żebyście przegrali z Barcą :P najwięcej ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19314 dnia: Listopada 29, 2006, 09:16:15 pm »
gips wiem wszystko co francuskie smierdzi z dala ;/

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19315 dnia: Listopada 29, 2006, 11:55:29 pm »
Cytuj
Eeee mój kot znowu lata po pokoju i wszystko rozpie**ala ;/ Jakby się porządnie naćpał i był w amoku. Nasikał do doniczki z fikusem ;/
dziś chyba wszystkie koty mają głupawkę...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19316 dnia: Listopada 30, 2006, 12:06:17 am »
Cytuj
Cytuj
Eeee mój kot znowu lata po pokoju i wszystko rozpie**ala ;/ Jakby się porządnie naćpał i był w amoku. Nasikał do doniczki z fikusem ;/
dziś chyba wszystkie koty mają głupawkę...
Mój pies jest głupi codziennie, niezależnie od okazji;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19317 dnia: Listopada 30, 2006, 12:35:32 am »
Heh lamy jedne. Piłka nożna w takiej kategorii wiekowej to zupełnie inna bajka.  :lol:
To że drużyna Viviego występuje w takim turnieju to nic takiego skoro mieli 3 miejsce w Coca Cola cupie. Mój kolega mieszkający dosłownie obok mnie gra w Lechii Gd. w roczniku 90 i również był na turniejach za granicą heh. Ostatnio to chyba z Monaco grali to podobno nieźle się nawzajem faulowali. ;) Takie turnieje to nic dziwnego heh.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19318 dnia: Listopada 30, 2006, 08:59:01 am »
Znów mam zajebiste pingi rzędu 3k ms... Zaraz, znów? Co dzień od dwóch tygodni i w c***j nie wiem czemu... Wszystko już robiłam łącznie ze skanami i reinstalką... O...

Badanie squarezone.pl [83.149.73.24] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=2556ms TTL=53
Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=2723ms TTL=53
Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=2013ms TTL=54
Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=2738ms TTL=53

Statystyka badania ping dla 83.149.73.24:
    Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
    Minimum = 2013 ms, Maksimum = 2738 ms, Czas średni = 2507 ms
:(

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19319 dnia: Listopada 30, 2006, 09:02:54 am »
Cytuj
Znów mam zajebiste pingi rzędu 3k ms... Zaraz, znów? Co dzień od dwóch tygodni i w c***j nie wiem czemu... Wszystko już robiłam łącznie ze skanami i reinstalką... O...

Witamy w neostradzie hehe...

U mnie nie jest tak źle jak u Gohy

Cytuj
Pinging squarezone.pl [83.149.73.24] with 32 bytes of data:

Reply from 83.149.73.24: bytes=32 time=73ms TTL=49
Reply from 83.149.73.24: bytes=32 time=73ms TTL=49
Reply from 83.149.73.24: bytes=32 time=72ms TTL=49
Reply from 83.149.73.24: bytes=32 time=70ms TTL=49

Ping statistics for 83.149.73.24:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 70ms, Maximum =  73ms, Average =  72ms

72ms to bardzo rozsądny ping IMO.