Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164726 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19280 dnia: Listopada 28, 2006, 12:22:33 pm »
Kurcza, dziś zaprzysiężenie? To znaczy, że od teraz Chełmem już oficjalnie rządzi lewica? Ja tam w sumie do samej Fiszowej nic nie mam, bo jej nie znam, ale z tego co się orientuję, głosowało na nią większość komuchów i stare babcie (po wyjściu z kościoła, wbrew temu, co ksiundz sugerował ;p ), bo "młoda i kobieta w dodatku". Na listach figurowala chyba jako bezpartyjna (nie pamiętam) ale ludzie mówią że należy chełmskiego ugrupowania lewicowego, na naszych kamienicach powywieszali anonimowe wielkim drukiem zapisane ostrzeżenia kobitę oczerniające (babcie się bulwersowały, jak to tak można! przecież ona 16 lat miała, jak mogła być komunistką! - takie teksty lecą na przystanku teraz...).
Jednak, jeśli jest jak mówią, to znaczy że za plecami Fiszowej stoją te wszystkie stare grzyby, których jeszcze nie powystrzelali jakimś cudem...
Trudno. Imo Grabczuk źle poprowadził kampanię wyborczą, bądź co bądź, dobrze rządził (w sensie, że nie narobił długów) i gdybym wiedziała, że mój głos przeważy o jego zwycięstwie, to bym została na głosowanie...

Lipa się szykuje, eh...
http://www.supertydzien.pl/index.php?id=56...bcd=aktualnosci
komentarze są boskie...
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2006, 12:26:25 pm wysłana przez Goha »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19281 dnia: Listopada 28, 2006, 03:17:07 pm »
Cytuj
Heh to ciekawe kto napisał takiego bota ?
sam sie napisał ;f


Cytuj
Trudno. Imo Grabczuk źle poprowadził kampanię wyborczą, bądź co bądź, dobrze rządził (w sensie, że nie narobił długów) i gdybym wiedziała, że mój głos przeważy o jego zwycięstwie, to bym została na głosowanie...
ta i nawet Chełm zaczoł jakos wygladac... choc fakt ze wziol sie za to dopiero w roku przed wyborami ;f pozatym mialem w-f z jego bratem hjehje

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19282 dnia: Listopada 28, 2006, 04:54:13 pm »
Cytuj
Kurde Tantalusie drogi czy mógłbyś wyjawić mi tajemniczy skład twojej cudownej kawy ?

Moja kawa składa się z kawy, cukru i mleka. Cukier 2 łyżeczki, mleka sporo. No chyba, że chcę, żeby mnie naprawde kopnęło, to pije mocną bez żadnych dodatków. Używam Nescafe, głównie dlatego, że starzy taką piją. Normalnie wolę Jacobsa...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19283 dnia: Listopada 28, 2006, 05:05:33 pm »
Cytuj
żeby mnie naprawde kopnęło, to pije mocną bez żadnych dodatków
zeby cie kopło to powienies pol na pol z cukrem rozmieszac ;p ja tez pijam Nescafe (from Ukraina ;) ) i sypie kolo 5 lyzek cukru na 1 lyzke kawy XD no co nie lubie gorzkiej ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19284 dnia: Listopada 28, 2006, 05:11:24 pm »
Swoją drogą, to Mr. Small Q pisał kiedyś, że kawa jedzona bezpośrednio się lepiej wchłania. Z naukowego punktu widzenia, ma to ręce i nogi, ale na sobie tego nie próbowałem jeszcze.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19285 dnia: Listopada 28, 2006, 05:20:16 pm »
heh kumpel raz wrzerał podczas wycieczki kave ;/ pozniej latał nakrencony przez całą noc i dzien ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19286 dnia: Listopada 28, 2006, 06:15:17 pm »
Cytuj
heh kumpel raz wrzerał podczas wycieczki kave ;/ pozniej latał nakrencony przez całą noc i dzien ;/
Nie klam... przeciez wszyscy wiemy ze ten pan to byl twoj tata, a tej nocy w ktorej latal taki nakrecony to wlasnie powstales niestety ty ;/ I takie sa wlasnie skutki uboczne nadmiernej konsumpcji kawy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19287 dnia: Listopada 28, 2006, 06:19:40 pm »
tia patrząc na gipsa widac wszystkie skutki pomyłki i pozniejsze problemy spowodowane przez kawe ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19288 dnia: Listopada 28, 2006, 06:20:35 pm »
Cytuj
Cytuj
Heh to ciekawe kto napisał takiego bota ?
sam sie napisał ;f
Hehe to musiał długo pisać.  ;F

Ja pije właśnie kawę taką = dwie czubate (czyli tyle ile tylko może się zmieścic na jednej łyżeczce a nawet wiecej ;) ) łyżeczki Jacobsa, do tego Sporo cukru, conajmniej 3 łyżeczki. I taka kawę raczej piję, ale powiem że kakao prawie równie dobrze działa, na pewno krzepi bardziej, a po kawie tylko spać nie moge ale myśleć też niebardzo, chyba żebym wypił większą i mocniejszą.
Ciekawe jak bym latał po zjedzeniu kawy. Ale nie wiem czy to jest zdrowe dla żołądka i jelit, nie chce dostac jakichś wrzodów czy sobie zasyfić flaków heh. Resztki jedzenia zostają bardzo długo w układzie pokarmowym.
Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby wypicie dobrego goracego kałkała a potem mocnej kawy.
Były jeszcze takie cukierki o smaku kawy z kofeiną heh.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19289 dnia: Listopada 28, 2006, 06:34:24 pm »
Ja piję kawę raz na ruski rok, a jak już piję to raczej instantową nescafe. Ostatnio tata przywiózł mi z Ukrainy nescafe z czekoladą. Nawet dobra była.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19290 dnia: Listopada 28, 2006, 08:37:16 pm »
Ja ostatnio kawę piję okazyjnie też, ale jak już pije to dwie łyżeczki i trochę cukru. Mleka mało, albo w ogóle bo jestem TAF GAI. Mnie kawa nie stawia na nogi, raczej usypia. Jedyne co może sprawić, że nie prześpię nocy, to kobieta ;) Z róznych względów. A tak to jak mam zasnąć, to żadna kawa czy inne środki uzależniające specjalnie nie działają. W przesadnie duzych ilościach nie próbowałem.

Mam zajebistego neta. Prędkośc w porywach 0,4kB/s. Wkurwia mnie to strasznie, bo nic nie można dosłownie na nim zrobić. Zapomnijcie o ściągamniu zdjęć, nawet poczytanie niusów jest problematyczne. Nie mówiąć o ściągnięciu nowych emeptrójek do odtwarzacza. GG też chodzi mega za przeproszeniem chujowo.

Ide od tego złomu, narazie wszystkim. Szkoda czasu, lepiej powtórzyć sobie rodzaje adresatów w normach prawnych!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19291 dnia: Listopada 28, 2006, 09:41:45 pm »
ja czesto kawe na sucho wcinam ale powiem wam ze rozcieczona szybciej sie wchlania i lepiej przez to dziala i jedzoną na sucho lepiej zagrysc czyms bo mozna se na serio schrzanic zoładek

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19292 dnia: Listopada 29, 2006, 02:59:17 pm »
Cytuj
ja czesto kawe na sucho wcinam ale powiem wam ze rozcieczona szybciej sie wchlania i lepiej przez to dziala i jedzoną na sucho lepiej zagrysc czyms bo mozna se na serio schrzanic zoładek
No ja też niebardzo chce sobie zrobić z żołądka ekspresu do kawy :F

Dziś miałem już próbne rozmowy i raczej miernie to wyszło. A jutro egzamin więc pewnie po obiadku pójdę się zdrzemnąć a potem KAWA i jazda z materiałem heh.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19293 dnia: Listopada 29, 2006, 03:35:18 pm »
slyszalem ze znowu akcja znicz w ruch poszla ;/

Znaczy sie ten, w jakims miescie gdzies kolo Gliwic palkarze robia najazdy na hate i patrzaja czy ma sie oryginalne "osystemowanie" ;] no i jak nie masz to konfiskuja chyba ;]
Cos na onecie pisalo alen ie chcialo mi sie czytac ;]
Ale opowiadala mi to moja kobiecina od francuskiego...
Tak wiec instalujcie linuxa dla sciem ;D! Zaniedlugo kolej na inne miasta jak zapowiadaja ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19294 dnia: Listopada 29, 2006, 03:54:50 pm »
Hehe to u mnie "nikogo nie będzie w domu" a mój pies będzie latał po podwórku, tak ten spasiony 4-kilowy. :F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19295 dnia: Listopada 29, 2006, 04:17:26 pm »
Mój pies ma jakieś 40 kilo, co najmniej. A po tym samym podworku biega z nim taki malutki, co to nie wiecej niz 3 wazy oraz bernardyn - setka spokojnie. Wiec nie ma obaw ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19296 dnia: Listopada 29, 2006, 05:08:23 pm »
aleee mi sieee nic nieeeechceee ;/ na jutro z francuskiego i fizyki się nauczyć muszę ;/ a mi sie niechce ;/  i mnie plecy bola i kark ;/ ale zrobiłem siostra placki na obiad przynajmniej ;] i jeszcze słucham techno ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19297 dnia: Listopada 29, 2006, 05:10:00 pm »
jak się robi placki siostrą? ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19298 dnia: Listopada 29, 2006, 05:14:59 pm »
;/ siostrom moim 2 ;/
aj oł let's go shoot'em in the back now

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19299 dnia: Listopada 29, 2006, 05:33:00 pm »
taaa a mi jak się chce strasznie uczyć ;\ uuuuhhhh... ide sobie zrobić KAWE.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...