Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164665 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19260 dnia: Listopada 27, 2006, 08:25:28 pm »
Cytuj
Może uda nam się spotkać hehe.
SercemeZłamane.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 08:26:29 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19261 dnia: Listopada 27, 2006, 08:35:28 pm »
Cytuj
Cytuj
Może uda nam się spotkać hehe.
SercemeZłamane.
A jak zobaczyłem cie na liście użytkowników to myślałem że ten post będzie o polityce i wyborach samorządowych  :F  

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19262 dnia: Listopada 27, 2006, 08:38:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Może uda nam się spotkać hehe.
SercemeZłamane.
to tylko spotkanie, nie do końca pewne :F
A tak BTW. to też myślałam, że post będzie o polityce XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19263 dnia: Listopada 27, 2006, 09:02:06 pm »
No ładnie. Zostałem zaSZufladkowany.  

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19264 dnia: Listopada 27, 2006, 09:05:10 pm »
Cytuj
No ładnie. Zostałem zaSZufladkowany.
To jeSZcze nic ja byłem zSZokowany;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19265 dnia: Listopada 27, 2006, 09:09:53 pm »
No, a co mam pisać? Polska dalej w rękach złodziei i nic moje gadanie nie da. Teraz zresztą i tak tylko myślę o sesji, która niedługo nadejdzie, a na którą nic nie umiem. Wesołe jest życie staruszka.. tzn. studenta.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19266 dnia: Listopada 27, 2006, 09:12:30 pm »
SZadap :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19267 dnia: Listopada 27, 2006, 09:53:02 pm »
Eee kurde padam normalnie z nóg... Miałem szkolenie dziś nieziemskie... Wstałem ładnie jak zawsze o szóstej rano po 5 godzinach spania czułem się wspaniale... Od 0800 zaczęło się szkolenie, potem jeszcze jakieś jedno miało być, o którym nic wczoraj nie wiedzieliśmy ia które jest niezbędne, zeby iść później do pracy... Wróciłem do domu po 1900... Nie mam siły pisać... Nie wiem kiedy usiądę i się poucze do egzaminu. Jutro też wstaje o 0600 i jeszcze musze załatwić lekarza. A do tego musze sprawdzić swoją dyspozycyjność i spisać sobie grafik... Uffffffffff kurde niech mi ktoś pomoże pisać na klawiaturze bo nie mam siły... Wypiłem dziś 3 duuuże gorące kałkała (te do picia Yume ;) cokolwiek masz na myśli ) całkiem mnie pokrzepiły ale i tak czuje się jak sciera, nie byłem dawno tak zmęczony... Wracając autobusem prawie nie zasnąłem... Jedyne dość mocne i wiele mówiące słowa, którymi moge wyrazić co teraz czuje to: ABDZIA !!! ABDZIAAAA !!!11 ;/

Edit:
Ten temat chyba dość długo się już ładuje, nie sądzicie ?
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 10:11:09 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19268 dnia: Listopada 27, 2006, 10:16:12 pm »
To żeby cie pocieSZyć i podtrzymać na duchu powiem ci że ja jutro mam ostatni dzień w robocie a potem 2 miesięczną przerwę. Ach, już nie mogę się doczekać kiedy będe mógł byczyć się całe dnie i wstawać sobie o 1200 w południe. Życie jest piękne;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19269 dnia: Listopada 27, 2006, 10:30:12 pm »
Cytuj
To żeby cie pocieSZyć i podtrzymać na duchu powiem ci że ja jutro mam ostatni dzień w robocie a potem 2 miesięczną przerwę. Ach, już nie mogę się doczekać kiedy będe mógł byczyć się całe dnie i wstawać sobie o 1200 w południe. Życie jest piękne;]
SZkurczybyk jeden no ...  Je też tak chce kurde nooo ... Pocieszam się, że jak nie zdam egzaminu to posiedze na tyłku jeszcze troszkę. A szanse na to są ... nawet nie jestem pewien jakie. ;/ Czyli niedobrze. Kurde Tantalusie drogi czy mógłbyś wyjawić mi tajemniczy skład twojej cudownej kawy ? ^_^
A czy pijesz ją z cukrem, czy z mlekiem czy oba dodatki naraz ( :ke?: ) czy może bez cukru ani mleka ? No i oczywiście powiedz jakiej to tajemniczej kawy używasz Tantalusie. Bo w zastraszajacym tępie  czas mój zbliża się, abym musiał siegnąć po tę tajemniczą mixturę zwaną KAWĄ!
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 10:44:35 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19270 dnia: Listopada 27, 2006, 10:38:11 pm »
co do kawy...to tylko qiax....on jest guru kawowym ...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19271 dnia: Listopada 27, 2006, 10:48:44 pm »
Hmm.. w czwartek mam exam.
qiax, mówisz. A mamy jakiegoś Summonera w drużynie ? Bo chyba sam nie przyjdzie. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 10:57:07 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19272 dnia: Listopada 27, 2006, 10:51:55 pm »
No ja wspominałem że jestem qiaxem, czemu nikt mi nie wierzy....sheeesh;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19273 dnia: Listopada 27, 2006, 10:57:27 pm »
Cytuj
No ja wspominałem że jestem qiaxem, czemu nikt mi nie wierzy....sheeesh;]
Bo qiax jest botem ;f
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19274 dnia: Listopada 27, 2006, 11:01:40 pm »
Cytuj
Cytuj
No ja wspominałem że jestem qiaxem, czemu nikt mi nie wierzy....sheeesh;]
Bo qiax jest botem ;f
Heh to ciekawe kto napisał takiego bota ?  :ke?:  Musiał być szalony chyba.

Eh widze, że nikt nie potrafi poważnie odpowiedzieć na moje (nie)poważne pytanie. ;/
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 11:03:03 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19275 dnia: Listopada 27, 2006, 11:15:49 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
No ja wspominałem że jestem qiaxem, czemu nikt mi nie wierzy....sheeesh;]
Bo qiax jest botem ;f
Heh to ciekawe kto napisał takiego bota ?  :ke?:  Musiał być szalony chyba.

Eh widze, że nikt nie potrafi poważnie odpowiedzieć na moje (nie)poważne pytanie. ;/
Jeżeli kogoś to ciekawi to prowadziłem z qiaxem swego czasu konwersacje na privie dotyczącą fabuły Chronosagi. Podczas jednej z naszych pogawędek zapytałem go właśnie dlaczego tak rzadko pojawia się na forum. Oczywiście odpowiedź uzyskałem ale nie będe jej tutaj podawać bo nie powinno ujawniać się treści prywatnych konwersacji, zresztą i tak już chyba za dużo powiedziałem;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19276 dnia: Listopada 27, 2006, 11:22:35 pm »
Cytuj
Jeżeli kogoś to ciekawi to prowadziłem z qiaxem swego czasu konwersacje na privie dotyczącą fabuły Chronosagi. Podczas jednej z naszych pogawędek zapytałem go właśnie dlaczego tak rzadko pojawia się na forum. Oczywiście odpowiedź uzyskałem ale nie będe jej tutaj podawać bo nie powinno ujawniać się treści prywatnych konwersacji, zresztą i tak już chyba za dużo powiedziałem;]
To po jakiego grzyba to piszesz? Teraz nie ma drogi odwrotu gadaj, albo własnoręcznie przykleję twoją lewą rekę do lewego posladka dobrze nakarmionego wcześniej nosorożca a prawą do prawego, po tym podam mu środki przeczyszczajace i kopne go w dupe tak, że będzie tygodniami biegał po sawannie !
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 11:28:33 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19277 dnia: Listopada 27, 2006, 11:34:59 pm »
Cytuj
Cytuj
Jeżeli kogoś to ciekawi to prowadziłem z qiaxem swego czasu konwersacje na privie dotyczącą fabuły Chronosagi. Podczas jednej z naszych pogawędek zapytałem go właśnie dlaczego tak rzadko pojawia się na forum. Oczywiście odpowiedź uzyskałem ale nie będe jej tutaj podawać bo nie powinno ujawniać się treści prywatnych konwersacji, zresztą i tak już chyba za dużo powiedziałem;]
To po jakiego grzyba to piszesz? Teraz nie ma drogi odwrotu gadaj, albo własnoręcznie przykleję twoją lewą rekę do lewego posladka dobrze nakarmionego wcześniej nosorożca a prawą do prawego, po tym podam mu srodki przeczyszczajace i kopne go w dupe tak, że będzie tygodniami biegał po sawannie !
No właśnie cholernie zagalopowałem się z tamtym postem. Niiestety Dżi to niewykonalne, bo straciłbym swoją reputacje jako nienagannego użytkownika. Po za tym jako osoba zwyrodniała i pozbawiona skrupułów potrzymam cie w niepewności co będzie jeszcze bardziej okrutne i bezwzgledne niż twoje tortury z nosorożcem;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19278 dnia: Listopada 27, 2006, 11:42:46 pm »
Cytuj
No właśnie cholernie zagalopowałem się z tamtym postem. Niiestety Dżi to niewykonalne, bo straciłbym swoją reputacje jako nienagannego użytkownika. Po za tym jako osoba zwyrodniała i pozbawiona skrupułów potrzymam cie w niepewności co będzie jeszcze bardziej okrutne i bezwzgledne niż twoje tortury z nosorożcem;]
Dobra piszesz o reputacji a w nastepnym zdaniu: "jako osoba zwyrodniała i pozbawiona skrupułów" ?  :ke?:  Boże, to na jakie forum ja trafiłem że zwyrole mają reputację ?  :ke?:
Zresztą ide spać z nudów bo twoje trzymanie w niepewności strasznie mnie nuży i mi się chce spać. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19279 dnia: Listopada 27, 2006, 11:52:03 pm »
Cytuj
  Boże, to na jakie forum ja trafiłem że zwyrole mają reputację ?
Dopiero teraz to zauważyłeś? Ja wiedziałem o tym już dawno;]

Dobra też już spadam bo nie mogę się spóżnić na ostatni dzień w robocie;]

BTW, ale dzisiaj postów nawaliłem, to chyba mój rekord.