Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164667 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19240 dnia: Listopada 26, 2006, 07:01:50 pm »
Cytuj
Ej ziomki... czy mi cos umknelo? Dzisiaj jest druga tura wyborow?
Tak Gipsi, leć szybko do urn bo znowu powiedzą że jest niska frekiwencja;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19241 dnia: Listopada 26, 2006, 07:02:52 pm »
Ja tam nie wiem, u mnie nie ma drugiej tury...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19242 dnia: Listopada 26, 2006, 07:36:24 pm »
same by me pewno przez to ze gips ostatnio nie głosował to żal im go było i dali mu druga szanse ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19243 dnia: Listopada 26, 2006, 08:29:45 pm »
Aha no w sumie w niektorych regionach tylko byly, czyli u mnie pewnie nei bylo... bo w sumie nie widzialem juz zbytnio zadnych super fajnych tektorowych plakatow wyborczych na latarniach a ni innych chu*ni na szybach etc.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19244 dnia: Listopada 26, 2006, 09:26:59 pm »
Cytuj
Ej ziomki... czy mi cos umknelo? Dzisiaj jest druga tura wyborow?
No,widzę że wczas się skapłeś :P

Cytuj
Ja tam nie wiem, u mnie nie ma drugiej tury...

U mnie też,ale i tak nie mogę głosować...
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2006, 09:28:26 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19245 dnia: Listopada 27, 2006, 12:04:30 am »
Dobra, ja lece spać, bo jutro się wcześnie obudzić trza, bo mnie czeka trudna wejściówk i dłuuuugi dzień... a to dopiero początek tygodnia... chyba będę musiał odwołać sesje A i B, żeby nadążyć ze wszystkim, co muszę zrobić do końca tego tygodnia (troche tego jest, uwierzcie mi).

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19246 dnia: Listopada 27, 2006, 12:13:47 am »
Heh dziś sobie przypomniałem, że w przyszłej pracy (jeśli już do tego dojdzie heh ;)) z ogladania SZ ni hu hu nic nie będzie, trudno wytrzymam jakoś z netem tylko w domu. ;)
A do tego chyba w ten czwartek mam egzamin. Musiałbym ostro powtórzyć materiał heh. Jak nie wyjdzie to trudno i tak wiele nie płacą.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19247 dnia: Listopada 27, 2006, 06:03:50 am »
Kurde, spać nie mogę =_=.. co zasnę, to śni mi się nitryfikacja pochodnych benzenu i budzę się zniesmaczony...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19248 dnia: Listopada 27, 2006, 06:29:13 am »
Chyba przez to, że troszkę nieregularnie sypiasz ? Ja się wyspałem tak sobie, jeszcze dwie godziny by sie przydały ale wytrzymam. Teraz sobie ciepłe kałkało zrobiłem i zaraz lece na autobus.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19249 dnia: Listopada 27, 2006, 06:55:24 am »
Niestety, dzisiaj jest dłuuuugi dzień, to muszę się uciec do środków ostatecznych - wykorzystam potęgę KAWY, a może uda mi się dostać z dzisiejszej wejściówki pozytywną ilość punktów (60%).

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19250 dnia: Listopada 27, 2006, 10:45:31 am »
Cytuj
Teraz sobie ciepłe kałkało zrobiłem
Kałkało? Chodzi o to do picia czy to drugie?

BTW, nie sądziłem że Kaziu przegra wybory o prezydenta stolicy, trochę żal mi faceta.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 12:14:58 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19251 dnia: Listopada 27, 2006, 12:24:03 pm »
No...Marcinkiewicz mial wygrac ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19252 dnia: Listopada 27, 2006, 12:29:15 pm »
No najpierw załatwiły go kaczory odbierając mu stanowisko premiera a teraz wyborcy. Oby facet znalazł sobie w końcu jakąs dobrą posadę, bo zasługuje na to.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2006, 02:41:14 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19253 dnia: Listopada 27, 2006, 12:41:28 pm »
Cóż...mieli mu załatwić posadę prezydenta. Jak widać - kolejna niedotrzymana obietnica Karczorów.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19254 dnia: Listopada 27, 2006, 12:51:01 pm »
Cytuj
Cóż...mieli mu załatwić posadę prezydenta. Jak widać - kolejna niedotrzymana obietnica Karczorów.
To nieoficjalnie :)  W końcu to wyborcy o wszystkim decydują. Marcinkiewicz był zawsze kojarzonyz PiSem i to pewnie przez jego ostatnie "rządy" dostał tak mało głosów.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19255 dnia: Listopada 27, 2006, 12:59:53 pm »
Cytuj
Tk? Chyba nie chodzi o Tekkena? ;] Kto jedzie na targi jakies gier zeby grac w tekkena ;/
No chyba ze pokazuja jakiegos na ps3...
Tak czy inaczej idz lepiej wbijaj poszukac nintendo wii ;]
Gipson, do Wii łatwiej było się dokopać niż do Teka, w którego nie grałam już chyba z 8 miesięcy. Co do samej nowej konsolki, to jakieś "recenzje" złożę późnym popołudniem, bo właśnie wróciłam do domu i zdało by się trochę odpocząć. Trochę zdjęć też się znajdzie.
Największą kichę odwalił Microsoft, który z racji "Żałoby narodowej" odwołał prezentację Gears of War, na którą chyba najbardziej czekaliśmy. I w ogóle "z tej okazji" połowę imprezy okrojono...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19256 dnia: Listopada 27, 2006, 01:14:31 pm »
No podobno Wii, trochę zawodzi z tego co czytałem w PSX Extreme.

Ja niedługo wybieram się z kumplem na turniej Tekkena DR na PSP w Łódzkiej Manufakturze. Problem polega na tym że w T DR jeszcze nigdy nie grałem a i PSP nigdy nie miałem w łapach. Oby mój Devil Jin z T5 nie był zbytnio zmienioną postacią bo będzie naprawdę ciężko;]

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19257 dnia: Listopada 27, 2006, 05:37:30 pm »
Cytuj
Ja niedługo wybieram się z kumplem na turniej Tekkena DR na PSP w Łódzkiej Manufakturze.
Co? Gdzie? Kiedy? Jak? Na serio jest jakiś turniej Tekkena w Manufakturze? O_o

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19258 dnia: Listopada 27, 2006, 05:41:13 pm »
Tak dokładnie to nie wiem kiedy ale kumpel mówił że jakoś na początku grudnia (niestety zapmniałem dokładnej daty). A co Tamiko też chcesz wziąsć udział? Może uda nam się spotkać hehe.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19259 dnia: Listopada 27, 2006, 05:49:25 pm »
Może nie do końca wziąć udział, ale będę tam chyba. Tzn. napewno... lol, wysławiać się nie umiem -.-'