Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164519 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19220 dnia: Listopada 25, 2006, 09:31:26 pm »
ahahaha.... IE akurat rządzi Gipson. Używam go odkąd pamiętam :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19221 dnia: Listopada 25, 2006, 09:33:21 pm »
w skrocie IE brakuje A na koncu - Internet Espionage Adventure ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19222 dnia: Listopada 25, 2006, 09:43:46 pm »
Używanie IE to jak używanie dziurawych prezerwatyw myśląc, że nic się i tak nie przedostanie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19223 dnia: Listopada 26, 2006, 12:32:04 am »
Nie zdajecie sobie nawet sprawy z tego, jaki ja dzisiaj miałem popieprzony dzień. Poszedłem spać o 5ej rano i obudziłem się o 14ej. To niby nic szczególnego, ale po zjedzeniu obiadu zdałem sobie nagle sprawe, że jestem dalej śpiący (taka pogoda była) i poszedłem dalej spać, budząc się o 21ej. A jeszcze dzisiaj mam ze 20 zadań z chemii organicznej do zrobienia i by się z milion spraw znalazło, za które powinienem się w końcu zabrać.... a jak kurde śpie... mam dałna jednak.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19224 dnia: Listopada 26, 2006, 02:35:34 am »
granie do 2:30 z 6-letnia siostrą na 2 pady w Lego Star Wars 2 to czad ;] i w sumie to ja mówiłem że już starczy bo zmęczony jestem, ona by grała dalej ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19225 dnia: Listopada 26, 2006, 02:59:28 am »
Cytuj
granie do 2:30 z 6-letnia siostrą na 2 pady w Lego Star Wars 2 to czad ;] i w sumie to ja mówiłem że już starczy bo zmęczony jestem, ona by grała dalej ;]
Heh, bo jeszcze chartkorowa graczka z niej wyrośnie jak będziesz tak z nią grał w Lego Star Wars 2 do 2:30 w nocy. ;] Ja bym chyba nie dał rady do 2 w nocy, ni hu hu.

Btw. Ciekaw jestem jakby u mnie DC emulowało, ostatnio miałem problemy z wyciagnieciem jakiejs sensownej predkosci w Bushido Blade na epsxie a w bijatykach to fps, i prędkość muszą być bo takie granie to po hóió. Nie wiem kurde, wrzuciłem rekomendowane pluginy (polecane na psemu) i kombinowałem wszystkiego w ustawieniach grafy ale zawsze czuć, że gra jest wolniejsza niż na PS. A fpsów to przeważnie ponad 50 mam zawsze, zależy jaką grafe ustawie heh.

Dziś przeszedłem FM3, i nawet cholernie mi się się spodobała. Edytowałem tez post w temacie o fm3 jak ktos tam zaglada też.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19226 dnia: Listopada 26, 2006, 03:21:08 am »
Cytuj
Dziś przeszedłem FM3, i nawet cholernie mi się się spodobała.

See? Jak Tant gry poleca, to nie ma bata. Jak cię jeszcze do FM ciągnie, to zagraj w jedynke (na SNES'ie, bo wersja PSX jest japońskojęzyczna).

Kur.. szyja mnie boli, przede mną jeszcze perspektywa nauki reakcji charakterystycznych i właściwości fenoli i alkoholi. Chyba dzisiaj nie idę spać, w sumie mi się nie opłaca, skoro obudziłem się jakieś 7 godzin temu. Zaplanuje sobie noc, przysiąde z dużym kubkiem herbaty i chyba zacznę tagować artykuły na update, bo ktoś to musi zrobić w końcu.

BTW. Mój eMule mnie kocha. Za każdym razem jak wychodzę gdzieś, to od razu umiera z tęsknoty i muszę resetowć modem, żeby znowu się połączył z serverem. Serio za każdym razem, jak np. wychodzę na uczelnie, to jak wracam widzę, to widzę, że po pół godzinie od mojego wyjścia muł padł i się nie podniósł. Przed chwilą poszedłem się wykompać i znowu zastałem go martwego, a dzisiaj cały dzień chodził bez potknięcia. Nie ma wyjścia, muszę w końcu sprawić, aby Win2k działał, bo na nim eMule działa nie dość, że szybciej znacznie, to jeszcze wogóle się nie wywala, bez względu na to gdzie jestem heh.

BTW2. Szyja mnie boli, jakby mi ktoś bejzbolem przypieprzył... chyba umrę...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19227 dnia: Listopada 26, 2006, 04:54:40 am »
Cytuj
Jak cię jeszcze do FM ciągnie, to zagraj w jedynke
Ciągnie mnie na razie trójka, no ale do czasu heh. No ale tym bardziej sprawdzę inne części tej serii.
Ciekawi mnie jedna sprawa, mianowicie czy w FM4 też jest ta trochę trzęsąca się kamera, bo w FM3 kamera się troszkę trzęsie. ;] Czasami to widać wyraźnie przy poruszaniu się kamery. Nie wiem czy to miało być celowe czy to bug graficzny jakiś ale mi to niefajnie wygląda. Gdyby nie to to nawet grafika w FM3 byłaby dość dobra.

Mam jeszcze pare innych gier które odłożyłem na później już raz albo jedną nawet pare razy. Jak skończe wszystko co obecnie przechodzę to będę musiał w to zagrać bo kurde ja nie mogę w to nie zagrać po prostu. ;]

A tak w ogóle to chyba laser mi pada powoli. Jak zaczynałem FM3 to filmiki w nim chodziły płynnie. Teraz ten sam filmik na początku gry "trochę" się przycina. A płyta nie jest wcale porysowana, ale prawie wcale nie wychodziła z konsoli heh.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2006, 04:58:04 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19228 dnia: Listopada 26, 2006, 05:10:10 am »
W FM4 nic się nie trzęsie z tego co pamiętam... dosyć nieduża jest tam ilość bugów graficznych, ale nie powiem, są.... są nawet w piątce, ale nic to heh...

Mnie narazie wogóle nie ciągnie do FM... przede wszystkim dlatego, że dwa razy przeszedłem FM4, potem prawie od razu usiadłem do FM5 i przeszedłem narazie półtorej raza heh... odpoczywałbym pewnie przy prześlicznej Grandii, gdybym nie był debilem i nie zapomniał ściągnąć drugiej płytki... (wee.. mam już 3.6% =_=).

Jeżeli chodzi o laser w PSX'ie, to umyj go patyczkiem do uszu. Najlepiej czymś bez alkoholu, bo ten jest lotny i będą zostawać ślady po nim... proponuje płyn do mycia okien, ewentualnie coś o kwaśnym odczynie, jak np. sok z cytryny (serio... dobrze się tym myje takie rzeczy). A jeżeli nie chcesz narazie myć tego, to wykonaj sprawdzony patent z PSX'a, który działa w 9ciu wypadkach na 10 - postaw konsole pionowo (tak, żeby strona od guzika unoszącego klapke była u góry). W razie trudnych momentów, delikatnie zmieniaj kąt nachylenia konsoli, ale pion to zazwyczaj optymalne ustawienie. Jeżeli masz problem z wgraniem czegoś normalnie, to w pionie powinno ruszyć, o ile płytka nie jest zwalona.  

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19229 dnia: Listopada 26, 2006, 05:36:15 am »
Heh myłem własnie laser patyczkiem do uszu niedawno nie wiem może znów jakiś syf złapał. A co do stawiania szaraka w pion to wiem o co chodzi tylko własnie nie próbowałem tego teraz. Kiedys próbowałem odpalić jakiegos Tekkena 3 "troszeczkę" porysowanego na czarnej płytce czywiście. Ale tyle to pomogło że zamiast zawieszać się przy napisie "namco" to weszłem do menu i chcac wybrac kolesia jakiegoś zaraz się zacinało heh.

Ciekaw jestem jak będą wyglądać wanzery na PS3, hmmm.... takie gładziutkie jak pupa niemowlaka i szczegółowo zrobione tak, że śróbki będzie widać. ;]

A właśnie przypomniało mi się coś. Jakim kwasem najlepiej wytrawia się stal z tlenków ? Nie pamiętam dokładnie ale to chyba siarkowy ale nie wiem który.
Jeszcze jedno wiesz cos na temat azotku tytanu a dokładnie jego właściwości fizycznych. Wikipedia trochę mało wie na ten temat. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19230 dnia: Listopada 26, 2006, 05:53:35 am »
Cytuj
Jakim kwasem najlepiej wytrawia się stal z tlenków ? Nie pamiętam dokładnie ale to chyba siarkowy ale nie wiem który.

Wytrawia się stal z tlenków? Pojęcia nie mam, wogóle nie czaje co to za proces jest. Ale jeżeli się pytasz o to którym siarkowym to robić trzeba, to raczej wątpliwości nie mam, że VI. IV jest słabiutki strasznie.

Cytuj
Jeszcze jedno wiesz cos na temat azotku tytanu a dokładnie jego właściwości fizycznych. Wikipedia trochę mało wie na ten temat. ;]

Foolish mortal man... wikipedia wie wszystko, tylko może nie rozumieć twojego języka oczystego... BEHOLD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19231 dnia: Listopada 26, 2006, 06:08:15 am »
Heh wiedziałem, że coś pominąłem. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19232 dnia: Listopada 26, 2006, 02:47:15 pm »
Cytuj
Mnie narazie wogóle nie ciągnie do FM... przede wszystkim dlatego, że dwa razy przeszedłem FM4, potem prawie od razu usiadłem do FM5 i przeszedłem narazie półtorej raza heh... odpoczywałbym pewnie przy prześlicznej Grandii, gdybym nie był debilem i nie zapomniał ściągnąć drugiej płytki... (wee.. mam już 3.6% =_=).
Pogralbys w God of Wara, albo w MGS-a ktoregos, a nie pieprzysz sie z jakimis Grandiami i Front Missionami ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19233 dnia: Listopada 26, 2006, 03:05:45 pm »
God of War wiesza mi się pod koniec gry, zresztą nie mam na niego ochoty specjalnej... a MGS'a to nie moja seria, absolutnie mnie nie podnieca jak większość ludzi... no ale może będę musiał w coś takiego zagrać, jak będę musiał, póki co i tak czasu na granie nie mam za dużo.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19234 dnia: Listopada 26, 2006, 03:47:12 pm »
Cytuj
God of War wiesza mi się pod koniec gry
To akurat dobrze, bo ma denne zakonczenie ;] I walka z Aresem tez jakas taka nie-teges
 

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19235 dnia: Listopada 26, 2006, 03:54:45 pm »
Cytuj
Cytuj
God of War wiesza mi się pod koniec gry
To akurat dobrze, bo ma denne zakonczenie ;] I walka z Aresem tez jakas taka nie-teges
No, IMO najbardziej wymiatała walka z Hydrą.

Też mam od groma tytułów na PS2 ale jakoś też nie mam za bardzo czasu ani chęci by wszystkie wymęczyć. Prawie połowe mojej kolekji jeszcze nie przeszedłem;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19236 dnia: Listopada 26, 2006, 03:58:55 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
God of War wiesza mi się pod koniec gry
To akurat dobrze, bo ma denne zakonczenie ;] I walka z Aresem tez jakas taka nie-teges
No, IMO najbardziej wymiatała walka z Hydrą.

Też mam od groma tytułów na PS2 ale jakoś też nie mam za bardzo czasu ani chęci by wszystkie wymęczyć. Prawie połowe mojej kolekji jeszcze nie przeszedłem;]
Same here... FF X przy Sin'ie, SO3, MGS3 Substitence, Burnout3 i z 10 innych gier do przejścia.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19237 dnia: Listopada 26, 2006, 05:10:55 pm »
Cytuj
Cytuj
God of War wiesza mi się pod koniec gry
To akurat dobrze, bo ma denne zakonczenie ;] I walka z Aresem tez jakas taka nie-teges
Jak to lipna? Koncowka byla zaj***sta wlasnie, moze sama walka z Aresem byla w sumie taka sredniacka, ale jednak sam pomysl i wykonanie ostatecznej walki ze swoją "własną przeszłością" bylo poprostu zajebiste ;]


Ja mam okolo 60 tytulow z czego przeszedlem z 10, a reszta to tylko wlaczylem po nagraniu ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19238 dnia: Listopada 26, 2006, 06:15:39 pm »
Koncowka = outro

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19239 dnia: Listopada 26, 2006, 06:57:05 pm »
Ej ziomki... czy mi cos umknelo? Dzisiaj jest druga tura wyborow?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?