Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164535 razy)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19200 dnia: Listopada 23, 2006, 03:45:13 pm »
Zauważyłam, że coraz częściej gadacie na 4um o polityce.

Cytuj
damn...dziś konkurs z wiedzy o II RP, ale mam wrazenie, ze zjebalem i za malo sie uczylem. Costam umiem, ale jest wielu ktorzy umieja wiecej ;/ Fak...ide cos jeszcze poczytac, chociaz w te 20 minut juz sie nic nie naucze....trzymajcie kciuki pałki ;]

Ciekawe jak mu poszło ...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19201 dnia: Listopada 23, 2006, 04:07:06 pm »
Już widzę te sarkastyczne riposty na powyższą wypowiedź.

Mnie polityka nie interesuje ani trochę. Najchętniej rzuciłbym to wszystko w kąt i zajął się czymś przyjemnym, podróżami, poznawaniem nowych krajów i cywilizajii zawieraniem nowych znajomości, hodowlą zwierząt, karmieniem łabędzi i wsłuchiwaniem się w śpiew ptaków w jakiejś dzikiej, nietkniętej przez cywilizację dolinie. Niestety, uniemożliwiają mi to te bydlaki, które szczerzą mordy, a jedyne o czym myślą, to jak się wzbogacić przez te cztery, albo i więcej lat. Niektórzy są tak bezczelni (albo głupi), że wylatują od razu (ale wtedy tylko zmieniają konfigurację i miejsce - jak np. premier Buzek, czy Krzaklewski) a ich miejsce zajmują ci co wcześniej się ukrywali (Tusk wypełzał na powierzchnię dopiero w 2001 z tego co pamiętam. Mało mnie oni obchodzą, ale gdy ja zawieram z kimś umowę a on nie dotrzymuje obietnicy, to nie mogę tego olać.

Szkoda tylko, ze większość zdecydowana społeczeństwa, ma to w dupie. Co ja mogę, co ja zmienię. Ale i tak najgorsi są ci, co już decydują się głosować i głosują na socjalistów.

Wiecie po czym rozpoznać komunistę? Czyta Marksa i Lenina, a wiecie po czym anty-komunistę? Rozumie Marksa i Lenina.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2006, 04:08:38 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19202 dnia: Listopada 23, 2006, 04:18:25 pm »
Cytuj
Szkoda tylko, ze większość zdecydowana społeczeństwa, ma to w dupie. Co ja mogę, co ja zmienię. Ale i tak najgorsi są ci, co już decydują się głosować i głosują na socjalistów.
A podejście "I tak nikt tego burdelu nie naprawi" może być ? Ja poprostu przestałem wierzyć w polityków już dawno. Jedyne co nas spotkało to machlojki i niespełnione obietnice. Jakiś czas temu był u mnie koleś, który kandydował u mnie w mieście. Ja niestety nie mogłem wtedy ruszyć się z łóżka. Szybko się zwinął jak moja mama zaczęła zasypywać go pytaniami "A co Pan zmieni ? Czy dotrzyma Pan swoich obietnic ? Czy wogóle DA się coś zmienić w naszym kraju ?" (ofkoz to były pytania retoryczne jakby ktoś się nie domyślał). Szkoda, że mnie nie było przy tym, bo bym też sobie z nim pogadał. A młody koleś to był.
Cytuj
Wiecie po czym rozpoznać komunistę? Czyta Marksa i Lenina, a wiecie po czym anty-komunistę? Rozumie Marksa i Lenina.
A jeśli mam w pokoju kurzące się popiersie Lenina, które mój tata zwinął z wojska czyni mnie komunistą ? Dla informacji - jest fajnym stojakiem na słuchawki. (Ile może być warte takie popiersie ?)
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19203 dnia: Listopada 23, 2006, 04:27:11 pm »
Niestety, my nic nie mozemy zrobic .  

Cytuj
czif na prezydenta! ;f

Tejj, dobry pomysł XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19204 dnia: Listopada 23, 2006, 04:53:13 pm »
Cytuj
A jeśli mam w pokoju kurzące się popiersie Lenina, które mój tata zwinął z wojska czyni mnie komunistą ? Dla informacji - jest fajnym stojakiem na słuchawki. (Ile może być warte takie popiersie ?)
Podejrzewam, że od niego dostaniesz za nie sporo kasy.

Cytuj
A podejście "I tak nikt tego burdelu nie naprawi" może być ? Ja poprostu przestałem wierzyć w polityków już dawno. Jedyne co nas spotkało to machlojki i niespełnione obietnice. Jakiś czas temu był u mnie koleś, który kandydował u mnie w mieście. Ja niestety nie mogłem wtedy ruszyć się z łóżka. Szybko się zwinął jak moja mama zaczęła zasypywać go pytaniami "A co Pan zmieni ? Czy dotrzyma Pan swoich obietnic ? Czy wogóle DA się coś zmienić w naszym kraju ?" (ofkoz to były pytania retoryczne jakby ktoś się nie domyślał). Szkoda, że mnie nie było przy tym, bo bym też sobie z nim pogadał. A młody koleś to był.
Pewnie z tego gatunku.
A mówiąc serio- tak, najlepiej się obrazić na wszystkich. Sęk w tym, że politycy dzielą się na tych - predestynowanych- czyli pokazywanych w telewizji i plankton- ludzi o których nikt nigdy nie słyszał, których 'wolne i obiektywne media nie wspierane przez rządzące układy (które nb w ogóle nie istnieją!)' nie pokazują ani razu. Dlaczego od 16 lat wciąż widzimy tą samą twarz Marka Borowskiego, Andrzeja Olechowskiego czy Waldemara Pawlaka? Dieta poselska miesięcznie to z kilkanaście tysięcy złotych, razy szesnaście- boje się poznać wynik. To jest taka kasa, że nie warto się z nią dzielić, z ludźmi którzy będą chcieli rozgonić to na cztery wiatry. Ludzi którzy nie tylko deklarują, ale i są liberałami, uznającymi rząd nie za naszego obrońcę, ale za największego szkodnika. Rząd nie rozwiązuje problemów- rząd je tworzy.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19205 dnia: Listopada 23, 2006, 09:43:11 pm »
http://emu.makii.pl/njus_detal.php3?id=1070&lang=pl
Tant, moze wstrzymasz się z kupnem NDSa, hehe

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19206 dnia: Listopada 23, 2006, 09:51:46 pm »
Meh...co to za przyjemność z grania na kompie ? Ja wolę chwycić stylusa w łapy i pomachać nim po ekraniku DSa niż jeździć kursorem po monitorze. Jeśli bym miał już używać tego emu to do używania czitów/wymiany poków między wersjami. Ale napewno nie do dłuższego grania.

BTW. GBA też chciałem kupić (emulator już dawno był), ale kupiłem PS2.
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2006, 09:52:57 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19207 dnia: Listopada 23, 2006, 10:24:08 pm »
Nah za późno... już się zbyt napaliłem na to... poza tym, średnio widzę granie na emulatorze DS'a w czasie pobytu na uczelni.... no i jednak, myszka to nie stylus, jeden ekran to nie dwa, a frajda gry na emulacji to nic w porównaniu z możliwością siepania na normalnym DS'ie...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19208 dnia: Listopada 25, 2006, 11:05:06 am »
Hej, to ja prosto z PGA... Trochę drętwo, ale może się rozkręci ;p Zanim się dokopię do jakiegoś stanowiska z Tk, to minie pół dnia... Shit.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19209 dnia: Listopada 25, 2006, 12:24:59 pm »
Tk? Chyba nie chodzi o Tekkena? ;] Kto jedzie na targi jakies gier zeby grac w tekkena ;/
No chyba ze pokazuja jakiegos na ps3...
Tak czy inaczej idz lepiej wbijaj poszukac nintendo wii ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19210 dnia: Listopada 25, 2006, 01:04:59 pm »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19211 dnia: Listopada 25, 2006, 01:38:33 pm »
Cytuj
http://emu.makii.pl/njus_detal.php3?id=1081&lang=pl
YAY !! po prostu super ^^
Cholera, a już Shenmue kończyłem ;) Zresztą i tak po maturach w to nie grałem. Wkurzają mnie te pedalskie angielskie głosy. "I see!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19212 dnia: Listopada 25, 2006, 02:03:32 pm »
Mocnego trza miec PieCa, zeby na tym pograc w Shenmue?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19213 dnia: Listopada 25, 2006, 02:12:54 pm »
Ja mam 1,7 giga, 512 ramu i kartę 64 mega. Jak zaczynałem na Chankascie grać w Shenmue, był mocny ;)  
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2006, 02:14:08 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19214 dnia: Listopada 25, 2006, 07:27:19 pm »
Ludzie na Allegro to banda oszołomów. Zamiast poczekać na licytację do ostatniej godziny i podbijać po złotówce, to 5 dni przed końcem zawyżają o 700 złotych ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19215 dnia: Listopada 25, 2006, 07:59:03 pm »
Cytuj
Ludzie na Allegro to banda oszołomów. Zamiast poczekać na licytację do ostatniej godziny i podbijać po złotówce, to 5 dni przed końcem zawyżają o 700 złotych ;/
Wiesz, czesto jest tak ze wystawiajacy przedmiot ma swojego "kolege" ktory mu odbija cene jak najwczesniej aby produkt zostal w miare sensownie sprzedany...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19216 dnia: Listopada 25, 2006, 08:05:20 pm »
i tak najlepszy motyw na allegro to mój kuzyn i ludzie mu podobni, którzy kupują naszywki czy plakaty za 3 zł sztuka, żeby tylko sobie nabić pozytywnych komentarzy ;]

A tak btw, czy jeśli głowa przestaje mnie boleć dopiero kiedy zasiadam przed kompem, to znaczy, że jestem uzależniony? ;/
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19217 dnia: Listopada 25, 2006, 08:22:57 pm »
Cytuj
Wiesz, czesto jest tak ze wystawiajacy przedmiot ma swojego "kolege" ktory mu odbija cene jak najwczesniej aby produkt zostal w miare sensownie sprzedany...
Cos takiego to jest niezla chujskosc w sumie ;/ ale przeciez niemozliwe, zeby za kazdym razem tak bylo, wiec i tak udowadnia to teze, iz debili na Allegro nie brakuje ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19218 dnia: Listopada 25, 2006, 09:12:13 pm »
Cytuj
<Gipsi> Jezeli chodzi o sobote to wstane rano pocaluje dziewczne zrobie jej sniadanie, zjemy po caluje a w czolko... i powiem zeby wypierdalala do domu bo mam nadzieje ze do tego czasu bede mial juz sciagniety koncert Hyde Faith DVD

lol... nawet nie wiedziałem, że Gipson jest na tyle fajny, żeby znaleźć się na bashu :F  [wsiowy mode] rispekt djud [/wsiowy mode]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19219 dnia: Listopada 25, 2006, 09:25:29 pm »
To przez ego zamaskowanego lobuza ktory napisal posta tuz nad toba ;]

Ej izomki pomozcie mi bo kurw* lipna akcja w chu* z tym moim wodoglowiem ;/ nie wiem po co ja klikalem na te zablokowanie obrazkow... Help mi please! ;(
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...80&#entry104495

Musze przez to kozystac z najwiekszej chu*nia swiata zaraz po karaoke show z Doniem na Vivie ;/ Czyli Internet Explorera ;/
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2006, 09:29:05 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?