Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164470 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19180 dnia: Listopada 21, 2006, 10:07:28 pm »
apropo artykuły w PE

Łał, dorwałem nowe PSX Extreme i widzę, że Zax mi skomentował artykuł heh (pomijając fakt, że go ciut skrócił heh, ale musiał).

Cytuj
Od siebie dodam, Tantalus troche przesadza z zachwytami nad FM5. Na polu rozgrywki to tylko kolejne "Zadanie Frontowe", bez mocniejszych zmian w gameplayu, na które seria już dawno sobie zasłużyła. Gra jest jednak ciekawa, więc istotnie dziwi brak premiery angielskiej wersji językowej. Dla importertów mam złą wiadomość: tytuł jest w blisko 100% w japońskich krzakach

Zmiana w gameplayu? WTF? A co można zmienić w gameplayu taktycznego jRPG'a bardziej niż to już zmienili? Pomijając tych pare odskoczni (i tak tylko japońskojęzycznych), FM to zawsze były RPGi taktyczne, nic tu zmieniać nie powinno się. No i dobra, przesadzam troche, ale gra na mnie wrażenie zrobiła heh.

apropo mojej uczelni

Eeee... nic ciekawego się nie stało (jakby się działo dotąd), ale fajny kiosk znalazłem, gdzie można mangi kupować nawet. Do tego mam go po drodze na uczelnie.. wiii....

apropo ekonomii

Cytuj
Ekonomia jest prosta, komplikuje się dopiero, gdy państwo zaczyna się mieszać.

No ekonomia jest prosta, wszystko jest logiczne i wynika z czegoś innego w zrozumiały sposób. Póki co nic skomplikowanego na niej nie miałem, widać ćwiczeniowiec nie zakłada, że w państwie mieszać ktoś zacznie.

apropo reszty

Cytuj
do tej pory nie narzekałem na predkość łącza, forum mi smigało jak żyletka... ale Torrent, Linejdz, WoW... nic nie działa

Too bad... pozostaje ci tylko seppuku.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19181 dnia: Listopada 21, 2006, 10:27:46 pm »
No. Nareszcie. Zemsta jest rozkoszą bogów.

Pisze się "a propos" :F ;)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19182 dnia: Listopada 21, 2006, 10:41:19 pm »
Cytuj
O poziomkach, jak zwykle.
 
A ja myślałem że o malinach.Dobra ide spać,po Lidze Mistrzów,trzeba się wyspać i naładować bo jutro kolejna porcja zdarzeń CL.
Narqa

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19183 dnia: Listopada 22, 2006, 06:30:02 am »
Yume jesteś zwyrolem czy tylko wstajesz tak do pracy ? ;] Kurde ale sie wyspałem niesamowicie. Od kiedy wróciłem z wojska czasem czuje, że rzeczywiście jest mi za miękko. Poduszka jest za miękka, pierzynka też, kurde nie moge przez to zasypiać zbyt dobrze chyba. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19184 dnia: Listopada 22, 2006, 04:05:33 pm »
Cytuj
Yume jesteś zwyrolem czy tylko wstajesz tak do pracy ? ;] Kurde ale sie wyspałem niesamowicie. Od kiedy wróciłem z wojska czasem czuje, że rzeczywiście jest mi za miękko. Poduszka jest za miękka, pierzynka też, kurde nie moge przez to zasypiać zbyt dobrze chyba. ;/

Mój brat jest teraz w woju. Mówi, że fajnie jest ;D Ciekawa jak jest w wojsku ...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19185 dnia: Listopada 22, 2006, 04:29:41 pm »
Cytuj
Poduszka jest za miękka, pierzynka też, kurde nie moge przez to zasypiać zbyt dobrze chyba.
to spij na podłodze ;f

Cytuj
Ciekawa jak jest w wojsku ...
tak jak na studiach tylko mniej czeba myslec a wiecej pracowac fizycznie :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19186 dnia: Listopada 22, 2006, 05:38:59 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1437888,11,1,1,,item.html
Co z tego że Korwin o tym trąbi od lat? Lepiej głosować na przystojnego Herr Donalda Tuska - liberała, to co popiera becikowe i dodatek drożyźniany. Ależ oni są liberalni!  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19187 dnia: Listopada 22, 2006, 06:01:50 pm »
:lol: dodatek drożyźniany, z powodu postępującej drożyzny ;] Argumentacja świetna ;] Proponuje jeszcze z powodu postępującej głupoty się w czółko trzepnąć ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19188 dnia: Listopada 22, 2006, 06:08:49 pm »
No k***a masz w kraju takich debili, co potrafią powiedzieć, że platforma jest liberalna, a głosuje za tymi gównami żeby skompromitować rząd PiS. Ja słyszałem takie głosy od anty-kolegów na wydziale, po prostu nie mam co im powiedzieć. Z debilami się nie gada, stara zasada.

Ale u nas jest w cholere takich absurdów. Jakim prawem mam płacić wyższy podatek, dlatego że więcej zarabiam? Dlaczego pańśtwo kara tych, co po prostu dużo pracują i wkładają swoje życie we własny biznes? Nie pamiętam gdzie (w szwajcarii?) jest taki anty-podatek- ci którzy nie zarabiają na odpowiednim poziomie, dopłacają, a im wyżej- tym niższy podatek ;)

O, widzę Alanis Moriset wraca do łask słuchaczy ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2006, 06:10:33 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19189 dnia: Listopada 22, 2006, 06:45:54 pm »
Cytuj
Yume jesteś zwyrolem czy tylko wstajesz tak do pracy ? ;]
Ktoś musi wstawać wczesnie by takie nieroby jak ty mogły spać do póżna;] Po prostu wcześnie walnąłem sie na łóżko i nie mogłem już póżniej spać. Za to jutro mam wolne więc może uda mi się napisać coś jako ostatni, gdy reszta już wymięknie;]
Cytuj
Dlaczego pańśtwo kara tych, co po prostu dużo pracują i wkładają swoje życie we własny biznes?
Może dlatego że u nas przyjęło sie że każdy mający dużo pieniędzy zdobył je na drodze machlojek i korupcji, heh
Cytuj
Nie pamiętam gdzie (w szwajcarii?) jest taki anty-podatek- ci którzy nie zarabiają na odpowiednim poziomie, dopłacają, a im wyżej- tym niższy podatek
To miałbym dużego pecha gdyby wprowadzili taką ustawę, bo nie zarabiam zbyt dużo w chwili obecnej;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2006, 07:21:08 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19190 dnia: Listopada 22, 2006, 07:55:06 pm »
Cytuj
Cytuj
Nie pamiętam gdzie (w szwajcarii?) jest taki anty-podatek- ci którzy nie zarabiają na odpowiednim poziomie, dopłacają, a im wyżej- tym niższy podatek
To miałbym dużego pecha gdyby wprowadzili taką ustawę, bo nie zarabiam zbyt dużo w chwili obecnej;]
Pytanie jest takie- dlaczego nie zarabiamy za dużo, skoro w każdym normalnym kraju, nawet zamiatający ulicę może spokojnie sobie żyć. Dlatego, że osiemdziesiąt kilka procent dochodów zżerają nam dochodowy, zus, vaty, akcyzy i kupę innych podatków. Rząd troszczy się o nasze dobro- w wyniku czego mamy go już bardzo mało :) Każdy normalny człowiek sam najlepiej wie, jak wydać swoje pieniądze. W Polsce nasze pieniądze wydaje państwo za nas.
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2006, 07:55:43 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19191 dnia: Listopada 22, 2006, 08:50:17 pm »
Cytuj
Cytuj
Dlaczego pańśtwo kara tych, co po prostu dużo pracują i wkładają swoje życie we własny biznes?
Może dlatego że u nas przyjęło sie że każdy mający dużo pieniędzy zdobył je na drodze machlojek i korupcji, heh
No i dlatego, że polska mentalność kocha "zrównywanie w dół" ;/ "O sąsiad kupił sobie nowy samochód... skurwiel je***y, ażeby mu go ukradli chujcowi"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19192 dnia: Listopada 22, 2006, 09:39:04 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Dlaczego pańśtwo kara tych, co po prostu dużo pracują i wkładają swoje życie we własny biznes?
Może dlatego że u nas przyjęło sie że każdy mający dużo pieniędzy zdobył je na drodze machlojek i korupcji, heh
No i dlatego, że polska mentalność kocha "zrównywanie w dół" ;/ "O sąsiad kupił sobie nowy samochód... skurwiel je***y, ażeby mu go ukradli chujcowi"
Ale przecież podatek progresywny zrównuje w dół :) Zarobisz 8000 miesięcznie- zabierzemy ci pięć, tak żeby tylko nas (ustawodawców) było stać na bejce z4. Podejrzewam, że ja nigdy nie kupie sobie nawet jakiegoś e36, jak dalej będziemy mieli "opiekuńcze państwo".

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19193 dnia: Listopada 22, 2006, 10:11:40 pm »
ta wlasnie dlatego ja mam zamiar wyjechac w cipizdu gdzies gdzie za to ze duzo zarabiam nie bede wyzyskiwany do cna i gdzie nie bedzie nic podobnego do polskiego rzadu

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19194 dnia: Listopada 22, 2006, 10:18:10 pm »
Większość krajów Eurokołchozu ma bardzo podobny ustrój do naszego neo-socjalizm, zwany dla niepoznaki socjaldemokracją, czyli to samo w nieco lżejszym wydaniu. Oczywiście, jest tam nieco lepiej, ale cały eurokołchoz to kolos na glinianych nogach, który niedługo pierdyknie, tak jak pierdyknął ZSRR. Zamiast tworzyć strefy wolnego handlu (coś jak NAFTA- praktycznie zero składek i innych biurokratycznych pierdół) tworzy się gigantyczną korporację pełną urzędasów, którzy tylko utrudniają życię. Stalin nie mówił nikomu, że ogórek niespełniających wymiarach nadaje się do śmieci- natomiast eurokołchoznicy wprowadzają europejskie normy. Głupota straszna, nikt nie ma prawa mi mówić, jakie ogórki będe kupował. Tzn. w normalnym kraju. Wolność obywateli nie jest na rękę rządowi, bo ci co rządzą- mają władzę, nie mają jej dla prestiżu, czy dla pomagania ludziom. Władza to bogactwo i narzucanie innym swojej woli. Dlatego wprowadza się demokrację, gdzie to 51% może zadecydować o tym, że pozostałe 49% ma zostać zagazowane. Telewizja jest od tego, żeby ludziom wyprać mózgi- mówiąc o równości, prawach mniejszości itp. Przestajemy myśleć samemu, a myślą za nas red. Gawrylukowa czy Durczok. A potem idziemy głosować na złotoustego Cymańskiego czy Donalda z Kaszub.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19195 dnia: Listopada 23, 2006, 12:21:23 am »
Heh kurde zaczynam mieć powoli dość tego kursu. Dziś przestawili go na 1500, co mi tak raczej słabo pasuje do powrotnych autobusów. ;/
Do tego jeszcze pracować na początku przeważnie w godzinach właśnie popołudniowych będzie trzeba, a wtedy najwięcej dzwonią z problemami: "Panie internet net nie działa !"
I czasami zdarza się, że trzeba mówić co gdzie kto ma kliknąć. A czasem tacy ludzie są, że jak zarzucisz mu, zeby włączył menedżer urządzeń to nawet nie wie o co chodzi.
A już wole sobie nie wyobrażać jak ktoś taki będzie musiał wpisać coś w lini komend, brrrrr. No ale w końcu w ostatnich latach w polsce przybywa coraz więcej uzytkowników komputerów i internetu. Swoją drogą to pewnie w tym tygodniu pójdę usłyszeć jak wygląda pomoc techniczna dokładnie. Cierpliwość mam więc się nie martwię, że strace nerwy przy telefonie.
Btw. Na kursie jest w miare fajnie, czasem beczka z czegoś jest czy coś hehe.
A i jest tam jeden koleś co ma kolejno konsole PSone, GC, X-pudło, PS2, X-pudło 360 heh. Fajny koleś, zwolennik X-Boxa 360, jeśli ktoś porównuje X-Boxa 360 do PS3. No ale jakbym ja miał kase to też bym był zwolennikiem X-Boxa hehe. ;) Zresztą hardcorowy gracz chyba z niego bo mówił, że nawet po 2 h spał tylko, żeby se w X-Boxa popykać. Do tego czytał na przerwach nowy numer zgadnijcie jakiej gazety hehehe. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19196 dnia: Listopada 23, 2006, 01:31:52 am »
czif na prezydenta! ;f

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19197 dnia: Listopada 23, 2006, 02:25:40 am »
Cytuj
Telewizja jest od tego, żeby ludziom wyprać mózgi- mówiąc o równości, prawach mniejszości itp. Przestajemy myśleć samemu, a myślą za nas red. Gawrylukowa czy Durczok.
No bo telewizja jest najpowszechniejszym środkiem przekazu. Ludzie w większości z niej czerpią wiedze o polityce i o tym co się tu dzieje ( w tym ja heh), więc nie ma co sie dziwić że ulegają temu co się tam mówi i co jest tam pokazywane. Nie można myśleć nd czymś samemu jeżeli nie ma się o tym pojęcia a to właśnie bierze się z telewizji.

Cytuj
Zresztą hardcorowy gracz chyba z niego bo mówił, że nawet po 2 h spał tylko, żeby se w X-Boxa popykać
Też jestem hardcorowym graczem ale spać po 2h jeszcze mi się nie zdarzyło.

BTW, ludzie idźcie już spać, rano do szkół wstajecie podobno. Jeszcze zaśpicie i śniadania nie zdąrzycie zjeść;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2006, 02:37:03 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19198 dnia: Listopada 23, 2006, 07:23:15 am »
Cytuj
śniadania nie zdąrzycie zjeść;]

Śniadaczego? Nie znam...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19199 dnia: Listopada 23, 2006, 08:38:16 am »
damn...dziś konkurs z wiedzy o II RP, ale mam wrazenie, ze zjebalem i za malo sie uczylem. Costam umiem, ale jest wielu ktorzy umieja wiecej ;/ Fak...ide cos jeszcze poczytac, chociaz w te 20 minut juz sie nic nie naucze....trzymajcie kciuki pałki ;]