Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164472 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19160 dnia: Listopada 21, 2006, 04:37:36 pm »
Eh sciągnełem ją wczoraj ale dopiero teraz ją odpaliłem. No ale nic takiego słyszałem ją nieraz ale jest dobra że hohoho. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19161 dnia: Listopada 21, 2006, 04:44:44 pm »
Cytuj
OMG....kocham Mola ;*
Ludzie sciagac nutke z siga tego "ganjowypaliwywacza", bo rzadzi niewasko ;]
Nie znacie tego? Toż to stare jak... dunno, stare.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19162 dnia: Listopada 21, 2006, 04:50:12 pm »
Cytuj
Nie znacie tego? Toż to stare jak... dunno, stare.
Coś chyba nie w humorze jesteś ? Wiadomo, że to stare ale może Siergiej sobie przypomniał i mu sie spodobało drugi raz może ... Wiesz to jest świetna piosenka i nieważne chyba czy stara.
Btw. Czasem przecież ktoś może odkrywać coś na nowo, zna coś bardzo dobrze i odszedł od czegoś a po latach kiedy sam się już zmienił, człowiek powraca do czegoś i przeżywa to drugi raz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 04:51:12 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19163 dnia: Listopada 21, 2006, 04:53:20 pm »
Cytuj
Coś chyba nie w humorze jesteś ?
O_o eee, nie? Kolejna osoba z darem odczytywania emocji poprzez bezpłciowy tekst... Po prostu stary to kawałek i tyle...
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 04:54:47 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19164 dnia: Listopada 21, 2006, 04:54:17 pm »
Damn... kurwens... porty P2P znów mi w akademiku poblokowali. kurwens.... damn. jestem niewesoły. damn
 
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19165 dnia: Listopada 21, 2006, 04:55:34 pm »
Cytuj
O_o
No wiesz takie moje gadanie to jest tylko, ale lepiej spytać może Siergieja co w tym takiego widzi bo to on wyskoczył, że to jest superextra a ty zaraz piszesz, że to jest "stare".
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19166 dnia: Listopada 21, 2006, 04:58:27 pm »
oż w kurewke ale macie problem ;] Serdżiejowi się nutka spodobała to ją chłopak pochwalił, Goha napisała, że to przecież staroć<no i też myślałem że każdy zna ale na przykładzie Serga widać że jednak nie> i tyle... a tu jakieś dziwne dyskusje i pretensje odchodzą O_o

edit
bym zapomniał
Cytuj
OMG....kocham Mola ;*
;*
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 05:13:33 pm wysłana przez Morchol »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19167 dnia: Listopada 21, 2006, 05:00:48 pm »
lol :P patrz na opis Siergieja :D

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19168 dnia: Listopada 21, 2006, 05:03:36 pm »
Zajebisty jest...jak wszystkie moje opisy ;]

Przyznaje sie, ze nutki nie znalem ;] Zreszta - stara, nie stara - wazne ze genialna ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19169 dnia: Listopada 21, 2006, 05:08:09 pm »
Cytuj
blink.gif eee, nie? Kolejna osoba z darem odczytywania emocji poprzez bezpłciowy tekst... Po prostu stary to kawałek i tyle...
No tak zapomniałem, że ty często piszesz bezpłciowe texty ... Ale dobra nvm Siergiejowi się spodobało i cieszmy i radujmy się z tego wszyscy albowiem jest ktoś na tym świecie który nie znał tej piosenki ! (Kurde lol co ja pisze... heh  :ke?: )
Już nie chce gadać na ten temat i zignoruje to i nie będe odpisywał o tym czemu Siergiejowi "staroć" się spodobała.

Cytuj
Kup sobie nowe oczy, bo Gipsi dalej ma swojego avka ;]
Ja go widziałem bez przerwy ale ava musioła niestety ni hu hu na horyzoncie.
Nie wiem co jest... Znudził mu się mój av czy niespodobał ? ;/

Cytuj
Damn... kurwens... porty P2P znów mi w akademiku poblokowali. kurwens.... damn. jestem niewesoły. damn
To lipa, ale może przez to szybciej ci będzie net chodzić bo cały akademik nie będzie sciagać. ;] A co za tym idzie więcej i szybciej będziesz na forum pisać może. ;]
Btw. Zawsze zostaje Rapidszare itp. ;/

Edit:
Cytuj
Zreszta - stara, nie stara - wazne ze genialna ;]
Full respect Sierdż.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 05:10:18 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19170 dnia: Listopada 21, 2006, 05:15:08 pm »
wklejcie opis Serga bo niebede tego piekielnego programa uruchamiał zeby sprawdzic =p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19171 dnia: Listopada 21, 2006, 05:15:14 pm »
do tej pory nie narzekałem na predkość łącza, forum mi smigało jak żyletka... ale Torrent, Linejdz, WoW... nic nie działa ;(
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19172 dnia: Listopada 21, 2006, 05:21:04 pm »
Cytuj
wklejcie opis Serga bo niebede tego piekielnego programa uruchamiał zeby sprawdzic =p
"And isn't it ironic... don't you think?"

Cytuj
do tej pory nie narzekałem na predkość łącza, forum mi smigało jak żyletka... ale Torrent, Linejdz, WoW... nic nie działa cry.gif
Pogadaj z adminem czy coś bo szkoda, żebyś zaczął sobie żyły podcinać z tego powodu.
A może ktos zainstalował jakiegoś FW lipnego hehehe. ;]

Edit: O Chiefu na Forum. CHIEEEFUU !! CHIEEEFUU !! Chodź no tutaj ! ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 06:02:50 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19173 dnia: Listopada 21, 2006, 05:26:30 pm »
No jestem, tylko nie mam co pisać. Milton Friedman zmarł, właśnie się dowiedziałem rano. Szkoda.

Bardzo fajny gościu, jak ktoś ma trochę wolnego czasu, to polecam jego program Free to choose (także książka, wydana w Polsce pt. "Wolny wybór").
http://www.youtube.com/results?search_quer...e&search=Search
Ech, wcześniej były na video.google, ale stamtąd je wyrzucili. A te na youtube to tylko zajawki.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2006, 05:31:59 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19174 dnia: Listopada 21, 2006, 06:39:34 pm »
Dżi - nie, av jest fajny, ale mam pewną żałobę.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19175 dnia: Listopada 21, 2006, 07:48:02 pm »
Chieff - http://torrentspy.com/download.asp?id=496856 zacząłem ściągać po obejrzeniu tych fragmentów, bo gość mówi ciekawie, a przy tym nie zalewa masą skomplikowanej terminologii ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19176 dnia: Listopada 21, 2006, 09:04:10 pm »
Wróciłem jakby co... tak wiem, nie było mnie raptem jeden dzień, ale byłem pewien, że te dałny z UPC będą miesiąc zwlekać z uruchomieniem modemu... dobrze, że ojciec do nich osobiście pojechał, a nie płacił przelewem.

Co do Alanis Morrisette, to się dziwię serdżi, że nie znałeś... chociaż nie, ty młody jesteś to możesz nie znać takich rzeczy heh...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19177 dnia: Listopada 21, 2006, 09:17:29 pm »
Cytuj
Chieff - http://torrentspy.com/download.asp?id=496856 zacząłem ściągać po obejrzeniu tych fragmentów, bo gość mówi ciekawie, a przy tym nie zalewa masą skomplikowanej terminologii ;]
No, Milton jest konkretny :) Szkoda tylko, że jego idee w Polsce są całkowicie obce (pomimo tego, że Don Balcerone nazywa siebie monetarystą (czyli takim "friedmanistą"). Ekonomia jest prosta, komplikuje się dopiero, gdy państwo zaczyna się mieszać. Cytując Friedmana, to tak jakby ustalający reguły gry, jednocześnie był graczem. Socjalistyczna i keynesistowska ekonomia jest cholernie popaprana, bo tam państwo odgrywa znaczną rolę, a ekonomia liberalna to proste i jasne zasady.

A co do terminologii, też tak mam. Wykłądowca z rzymskiego - prof.zw.dr.hab ;) wykłada w maksymalnie prosty i zrozumiały sposób, natomiast magisterek z ćwiczeń używa co drugie słowo łacińskiego pojęcia (co najlepsze, czasami przekręca paremie - ale nie śmiem poprawiać tego 'autorytetu', bo jeszcze mi nie da zaliczenia) i w ogóle, jaki to on mądry. Tak to jest, geniusz leży w prostocie.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19178 dnia: Listopada 21, 2006, 09:39:16 pm »
O czym wy gadacje :/ ???

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19179 dnia: Listopada 21, 2006, 10:02:17 pm »
O poziomkach, jak zwykle.
Cholera nie ma to jak się nagle zorientować, że już 22 ;/ Szybki prysznic, może jakiś film ciekawy znajdę na osiedlowym DC, jak nie to książka i śpiulkać już ;/ O firefoxowy słownik nie uznaje "śpiulkać" ;] O "firefoxowy" też nie ;]