Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163453 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18540 dnia: Października 26, 2006, 06:31:23 pm »
Cytuj
Jak mozna spokojnie spac po nocach? Czy polska mlodziez jest az tak zdegenerowana? :-/ Cholera, nie mam juz 14 lat wiec nie wiem co bym zrobil, ale gdzie jest w nich chociazby najmniejsza potrzeba pomagania komus w niebezpieczenstwie, zwlaszcza kolezance? Paranoja.

Jakbym był w podstawówce, to sam nie wiem co bym zrobił, ale w gimnazjum będąc już bym na to spokojnie patrzeć nie mógł. Ciągle czekam, aż będę mógł kogoś skopać w czyjejś obronie (najlepiej jakieś urodziwej niewiasty), ale kurde, chyba moje szkoły były zbyt grzeczne i jak dotąd nie miałem okazji (nawiasem mówiąc, oprócz przepychanek dla zabawy, nigdy się nie biłem).

Brzydzę się polską młodzieżą =_=... dobrze, że ci idioci i ludzie o ich poziomie emocjonalnym to ciągle jakiśtam procent względnie normalnej całości. Fakt że większy, ale miejmy nadzieje, że to da się te zmiany powstrzymać (proponuje zrobić selekcje i wystrzelać takich potencjalnych ułomów).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18541 dnia: Października 26, 2006, 06:33:05 pm »
Tant zmienił ava, nie wierzę. Tak w ogóle to powiem wam jedno. Szczecin to okropne miasto. Tramwaje to kompletne nieporozumienie, chyba ze ktoś lubi czuć śmierdzący oddech, odór, pot, smród i ogólnie fetor innych ludzi,w przepoconym i całkowicie przepoconym tramwaju. Podobnie jest z autobusami, po prostu człowieka trafia szlag. Ubieram się chłodno, bo rano chłodno. Wchodze do wypełnionego po brzegi autobusu i już się pocę, a potem wychodzę na zimne powietrze i jestem przeziębiony. Knajpy takie sobie (restauracje japońskie dwie namierzyłem ale nic ciekawego), natomiast jazzbar tylko jeden, z cenami nie jak w barze, tylko w eksluzywnej restauracji. A jam student, z definicji, klepiący biedę.

aaa, zapomniałem o czymś...

[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'97876531ac525eeba9363fcb3aed56c2\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"97876531ac525eeba9363fcb3aed56c2\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]Buziaki dla was wszystkich moje misiaczki[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18542 dnia: Października 26, 2006, 06:35:30 pm »
Cytuj
[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'a56b8779ae8abfba59ce14161595523d\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"a56b8779ae8abfba59ce14161595523d\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]Buziaki dla was wszystkich moje misiaczki[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]
Serdż będzie wniebowzięty ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18543 dnia: Października 26, 2006, 06:37:51 pm »
Cytuj
miejmy nadzieje, że to da się te zmiany powstrzymać
Tiaa, Giertych sie juz tym zajal.  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18544 dnia: Października 26, 2006, 06:39:36 pm »
Cytuj
Cytuj
[!--SPOILER BEGIN--][div onClick=\"openClose(\'75e8f686afe77b79aa06aa085689b10c\')\" style=\"font-weight: bold\"]Kliknij, aby zobaczyć spoiler[/div][div id=\"75e8f686afe77b79aa06aa085689b10c\" style=\"display:none\"][!--SPOILER END--]Buziaki dla was wszystkich moje misiaczki[!--SPOILER DIV--][/div][!--SPOILER DIV--]
Serdż będzie wniebowzięty ;]
Dedykuję tamtą wypowiedź dla niego.

a tak w ogóle, jestem trochę zacofany w wydarzeniach w kraju.
Ale jak k***a czytam
http://wiadomosci.onet.pl/1423640,11,item.html

bez komentarza. Gdzie jest to piękne prawo, którym się tak zachwycają moi wykładowcy?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18545 dnia: Października 26, 2006, 06:55:20 pm »
prawo to jest takie cos co bogatych nie obchodzi , niszczy zycie biednym , i co gofno obchodzi gimnazjalistow  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18546 dnia: Października 26, 2006, 06:58:59 pm »
Cytuj
Cytuj
Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili
Tak, ponabijac, ale reszta klasy tez musi wziasc na siebie odpowiedzialnosc. Co oni do jasnej cholery robili przez te 20 min?!?!? Jest zapis w kodeksie mowiacy mniej wiecej o karze w przypadku "gdy nie udzieli sie pomocy osobie z zagrozeniem zycia lub mogacej odniesc uszczerbek na zdrowiu lub psychice przez osobe nie narazona przez pomoc na zagrozenie zycia, zdrowia lub psychiki".  IMO zdecydowanie powinno miec to w takich przypadkach zastosowanie, ale przez ich wiek to mozna im conajwyzej za nieudzielenie pomocy pogrozic palcem...
Jest cos takiego zeci kolesie to byli kolesie ktorzy juzm ieli jakies tam problemy z policja za jakies mniejsze wykroczenia i wogole wieczorami czesto zaczepiali swoich rowiesnikow... cwaniaki z pksu poprstu. Najprawdopodbniej inni nie interweniowali bo sie ich poprostu bali. Pomysl masz 14 lat ktos komus robi taka rzecz, ty sie probojesz w to mieszac a oni mowia "zamknij ryj bo tobie zaraz zrobimy to samo"... ty bys i tak staral sie jej pomoc, ja tez, kto inny tez ale niekoniecznie wszyscy tak maja...
Chociaz dla mnie to i tak abstrakcyjne.

Ta dziewczyna miala 18 letniego brata... k***a jak ja bym byl jej bratem, zemsta byla by niesamowita... az szkoda ze sie tym policja zajela bo on teraz nie bedzie mogl ich zabic bo zbyt duza bedzie uwaga na tych kolesiach... a tak to by mogl ich napierdalaxc z osobna na smierc a pozniej z mostu zzucic.

Skurwysyny powybijal bym kurwiszonow. Dziwie sie rodzica dziewczynki ktora mowi ze nie obwinia tych chlopcow, mowi ze to jej wina byla bo nie zorientoewala co sie z dziewczynka dzieje... z jednej strony to godne pochwaly ale z drugiej strony dziwie sie.
A ci kolesie pojda do poprawczaka... mam nadzieje ze ktos tam ich wyrucha w dupe... szkoda ze nie pojda do wiezienia.


Polska mlodziez jest popierdolona i az sie boje pomyslec co bedzie za 10-15 lat. To jest pokeleni k***a Hip Hopu... komercyjnego Hip Hopu. Bo ja jestem pokoleniem poczatkujacego Hip Hopu i na pojeba na szczescie nie wyroslem.

EDIT:::
Croudu linki z tego mojegu mucostam mozesz dawac do flashgeta i innych wspomagaczy
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 07:00:01 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18547 dnia: Października 26, 2006, 07:04:59 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili
Tak, ponabijac, ale reszta klasy tez musi wziasc na siebie odpowiedzialnosc. Co oni do jasnej cholery robili przez te 20 min?!?!? Jest zapis w kodeksie mowiacy mniej wiecej o karze w przypadku "gdy nie udzieli sie pomocy osobie z zagrozeniem zycia lub mogacej odniesc uszczerbek na zdrowiu lub psychice przez osobe nie narazona przez pomoc na zagrozenie zycia, zdrowia lub psychiki".  IMO zdecydowanie powinno miec to w takich przypadkach zastosowanie, ale przez ich wiek to mozna im conajwyzej za nieudzielenie pomocy pogrozic palcem...
Jest cos takiego zeci kolesie to byli kolesie ktorzy juzm ieli jakies tam problemy z policja za jakies mniejsze wykroczenia i wogole wieczorami czesto zaczepiali swoich rowiesnikow... cwaniaki z pksu poprstu. Najprawdopodbniej inni nie interweniowali bo sie ich poprostu bali. Pomysl masz 14 lat ktos komus robi taka rzecz, ty sie probojesz w to mieszac a oni mowia "zamknij ryj bo tobie zaraz zrobimy to samo"... ty bys i tak staral sie jej pomoc, ja tez, kto inny tez ale niekoniecznie wszyscy tak maja...
Chociaz dla mnie to i tak abstrakcyjne.
Pewnie tak było...ALE ICH BYŁO 5-CIU ! 20 osób by sobie spokojnie poradziło z nimi. Tchórzostwo poprostu. Nic więcej.
Cytuj
Skurwysyny powybijal bym kurwiszonow. Dziwie sie rodzica dziewczynki ktora mowi ze nie obwinia tych chlopcow, mowi ze to jej wina byla bo nie zorientoewala co sie z dziewczynka dzieje... z jednej strony to godne pochwaly ale z drugiej strony dziwie sie.
Teraz na TVNie matka tej dziewczyny mówiła, żeby nie potępiać jej oprawców...WHAT THE FUCK ?!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18548 dnia: Października 26, 2006, 07:07:39 pm »
Cytuj
Pomysl masz 14 lat ktos komus robi taka rzecz, ty sie probojesz w to mieszac a oni mowia "zamknij ryj bo tobie zaraz zrobimy to samo"... ty bys i tak staral sie jej pomoc, ja tez, kto inny tez ale niekoniecznie wszyscy tak maja...
Przecietna klasa liczy 20-30 osob. Poza tym kolesie ja molestowali i nie sadze, zeby az tak bardzo zwracali uwage na otoczenie, instynkt pewnie wzial nad nimi gore. I ja kur** nie wierze, ze 15-25 osob nie dalo by rady gosciom ktorzy byli skoncentrowani na czyms innym. Chociaz rownie prawdopodobne jest, ze reszta klasy mogla miec ucieche, w koncu czesto w tym wieku ma sie ubaw z krzywdy innych, ale nawet nie chce sobie wyobrazac takiej sytuacji :-/

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18549 dnia: Października 26, 2006, 07:16:01 pm »
Ale oni jej nie molestowali. Oni ja niby na zarty udawali ze gwalca... to byly tylko takie rucy i tak dalej wiec oni ne dzialali pod wplywem inpulsu, jeden z tych ziomklow chcial kiedys hodzic z ta dziewczyna a ona mowila ze nie i on jej obiecal ze sie zemsci i ja caly czas pozniej stresowali...

A ile osob w klasie to juz zalezy... to bylo chyba gdzies jakas wiocha nie? To dajmy na to 15 osob bedzie a wiekszosc mogla byc dziewczyny i sie baly... jedna przyjaciolka tylko plakala jak oni to robili ;/
No nic nie wiem jak usprawiedliwic to czemu nie pomogli... jakos tylko staram sie zrozumiec, choc tak naprawde jest to dla mnie nie pojetne...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18550 dnia: Października 26, 2006, 07:25:13 pm »
Cytuj
A ile osob w klasie to juz zalezy... to bylo chyba gdzies jakas wiocha nie? To dajmy na to 15 osob bedzie a wiekszosc mogla byc dziewczyny i sie baly... jedna przyjaciolka tylko plakala jak oni to robili ;/
No nic nie wiem jak usprawiedliwic to czemu nie pomogli... jakos tylko staram sie zrozumiec, choc tak naprawde jest to dla mnie nie pojetne...
Najlepsze jest to, że media trąbią cały czas "A gdzie nauczyciele ?" czy "Czemu nauczyciele nie reagowali ?". Wogóle prawie nie ma pytań "Czemu klasa nie zareagowała ?".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18551 dnia: Października 26, 2006, 07:26:41 pm »
Cytuj
Oni ja niby na zarty udawali ze gwalca...
Gwalt na zarty, w polaczeniu z rozbieraniem to czad...
Cytuj
Ale oni jej nie molestowali.
Dotykanie intymnych miejsc to normalka?
Cytuj
to bylo chyba gdzies jakas wiocha nie?
No, Gdansk to jakas mala wiocha na wybrzezu ;F
 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18552 dnia: Października 26, 2006, 07:32:38 pm »
Cytuj
Cytuj
to bylo chyba gdzies jakas wiocha nie?
No, Gdansk to jakas mala wiocha na wybrzezu ;F
Aha okey, myslalem ze szkola na wsi bo rodzice to jacys rolnicy i tak dalej ;] Czyli ona pewnie z jakiejs pobliskiej wioski.

Cytuj
Dotykanie intymnych miejsc to normalka?
No dobra pojeba*o mi sie... cos mi sie zmontowalo ze myslalem ze mowisz ze ja gwalcili... no ale mowiles o molestowaniu a ja jestem debilem i pomylilem oba slowa.
Zreszta nie ma chyba co dyskutowac, dziewczyny zal bardzo, chlopaki sa skurwysynami i bym ich powybijal, klaa zachowala sie tak ze powinni sie wstydzic za siebie do konca zycia.


Ale tak na boku to powiem ze dziewczynka musiala byc slaba psychicznie.. owszem to tragiczne przezycie, ale zeby sie az zabic... kurde mi by bylo niesamowicie cholernie pewnie wstyd gdyby ktos mnie obnazyl tak przy klasie, ale przede wszystkim szukalbym jakiejs zemsty na skurwielach a nie sie zabijal.


naprawde ta sprawa wogole mnie mocno zszokowala... Jak ja bede nauczycielem (choc wiem ze nie bede bo mnie po pol roku wypierdola ze studiow) to bede dzieciakow tak najezdzal ze nie beda im w glowach takie niemrawe akcje...

Wogole pasi wam ze ci kolesie na zakonczenie roku szkolnego poniszczyli auta nalezace do nauczycieli ktore staly przed szkola i sprawa nie poslza na policje?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18553 dnia: Października 26, 2006, 07:43:57 pm »
Cytuj
Ale tak na boku to powiem ze dziewczynka musiala byc slaba psychicznie..
Dokladnie... Wystarczylo porozmawiac z rodzicami, przeniesliby sie 200 km dalej, dziewczyna zaczelaby chodzic do psychologa i za 10 lat moglaby prowadzic w miare normalne zycie. Nie rozumiem idei samobojstwa jako rozwiazywania problemow :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18554 dnia: Października 26, 2006, 07:44:35 pm »
Tak nawiązując do szkoł. U mnie w technikum pobili w klasie informatycznnej (drugiej, nie tej gdzie jestem) takiego synka, jego "kumple" sprawa na policji, normalne śledztwo policyjne, gnojki wylecą ze szkoły w najbliższym czasie. Wspomn, że ta szkola gdzie chodzie jeszcze 15 lat temu była zbiorowiskiem najgorszych ludzi jacy mogli być ;] Ah...reforma pełną parą ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18555 dnia: Października 26, 2006, 08:00:58 pm »
Cytuj
Ale tak na boku to powiem ze dziewczynka musiala byc slaba psychicznie.. owszem to tragiczne przezycie, ale zeby sie az zabic... kurde mi by bylo niesamowicie cholernie pewnie wstyd gdyby ktos mnie obnazyl tak przy klasie, ale przede wszystkim szukalbym jakiejs zemsty na skurwielach a nie sie zabijal.
Owszem. TY byś się zemścił. Ale weź pod uwagę, że ją molestowali. Skąd wiesz, że nie najeżdżali na nią wcześniej ? Ja miałem podobną sytuację w klasie 3 gimnazjum. Akurat ja byłem poszkodowanym. Pisałem już o tym chyba zresztą, nie ? Mi raczej samobójstwo ani przez chwilę nie przyszło przez głowę (mimo, że mnie nawet namawiali do tego). Wkońcu powiedziałem "Mama...popatrz przez okno jak będę wracał z próby na bierzmowanie." Musiałem mieć jakichś świadków. Mama zobaczyła jak się ze mnie nabijali (przypomnę, że głównym tematem tych najazdów był mój legwan i moje domniemane stosunki seksualne jakie bym miał z nim odbywać) Ofkoz. Sprawa poszła na policję (która c***ja zrobiła, tylko pogadała sobie z ich rodzicami) i do dyrektorki. Tamci mieli obniżone zachowanie (na jedno półrocze tylko, bo mój były wychowawca to był cipą nieprzeciętną ;/) i miałem spokój do końca roku (dzisiaj od czasu do czasu rzucą we mnie jakimś wyzwiskiem, ale ja wtedy się tylko głośno śmieję...pomyśleć, że mają po 18 lat, a dalej zachowują się jak gówniarze). Tylko jedna osoba przyszła mnie przeprosić. Jeden z dziewięciu winnych. Reszta miała to w dupie. Najlepsze było, że główny prowokator mówił swojej matce jak to mnie jadą w szkole i jak jemu jest mnie żal...c***j. Fajną minę miała ponoć potem jego matka jak się o wszystkim dowiedziała.
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 08:01:37 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18556 dnia: Października 26, 2006, 08:01:26 pm »
Hmm, Gips, gdyby dobry sędzia przykopał wyroczek, to po skończeniu osiemnastki z poprawczaka trafili by do więzienia. Mam nadzieję, że zostaną napiętnowani jako gwałciciele (bo do stymulowania doszło) już w poprawczaku. Ale nikt raczej ich nie wsadzi za cokolwiek związanego ze spowodowaniem śmierci.
Nic nie słyszałam o wypowiedziach jej starych... Ale to brzmi jakby się chcieli przypodobać gawiedzi, jacy oni kurde tolerancyjni i wyrozumiali? Dziewczyna została poniżona, sfotografowana, załamała się i w końcu zabiła - łancuch wydarzeń jakby nie było, wina oprawców jest ewidentna w oczach przeciętnego człowieka. Jeśli była słaba - tym bardziej właśnie dziwną rzeczą jest, że nikt z klasy nie interweniował (PODOBNO inne dziewczęta ruszyło sumienie i próbowały, ale zgadniesz, jak nie wiesz?).
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 08:03:03 pm wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18557 dnia: Października 26, 2006, 08:02:28 pm »
Nie, żebym bronił tych sukinsynów, ale to faktycznie po części nie jest ich wina. Złe wychowanie, przede wszystkim przez rodziców, którzy napewno nie potrafili się z nimi dogadać, ale też przez środowisko. Są w Gdańsku miejsca, gdzie lepiej nie jest chodzić samemu wieczorami, a nie jestem pewien, czy gimnazjum #2 nie jest w takim regionie (szczerze mówiąc, nie mam pojęcia gdzie to). System edukacji jaki jest wdrażany w szkołach i "kwalifikacje" nauczycieli, przede wszystkim wychowaców, też nigdy nie są takie, jakie być powinny. Zachowywali się zgodnie z tym, jak zostali wychowani, a wiek gimnazjalny to jeszcze wiek dziecięcy, odpowiedzialność tych chłopców jest zatem połowiczna. Nie usprawiedliwia ich to oczywiście, bo wystarczy mieć odrobiny społecznego kręgosłupa, żeby czegoś takiego nie robić, ale pośrednimi winowajcami są szkoła, rodzina i środowisko.

Now, mr. Giertych... let's see what you can do about this mess.... przypuszczam, że jeżeli przestanie on wpuszczać punków i metali do szkół, to poziom agresji w szkołach może wzrosnąć heh. Ci, którzy słuchają cieżkiej muzy zazwyczaj są najmilej usposobieni i najmniej agresywni (nie chcę uogólniać, ale nie spotkałem jeszcze metala, który byłby skory do obicia komuś ryja, czy do takich zabaw), więc mogłoby być wtedy w szkołach różnie hehe...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18558 dnia: Października 26, 2006, 08:18:56 pm »
3 MIESIĄCE SKURWYSYNI DOSTALI ! CO TO MAJĄ, k***a, BYĆ 3 MIESIĄCE ?! WAKACJE ?!


Cytuj
Now, mr. Giertych... let's see what you can do about this mess.... przypuszczam, że jeżeli przestanie on wpuszczać punków i metali do szkół, to poziom agresji w szkołach może wzrosnąć heh. Ci, którzy słuchają cieżkiej muzy zazwyczaj są najmilej usposobieni i najmniej agresywni (nie chcę uogólniać, ale nie spotkałem jeszcze metala, który byłby skory do obicia komuś ryja, czy do takich zabaw), więc mogłoby być wtedy w szkołach różnie hehe...
2/3 mojej szkoły to punki i metale i właśnie ta szkoła jest jedną z najlepszych i jedną z bezpieczniejszych w Gliwicach.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18559 dnia: Października 26, 2006, 08:19:19 pm »
Cytuj
Cytuj
Now, mr. Giertych... let's see what you can do about this mess.... przypuszczam, że jeżeli przestanie on wpuszczać punków i metali do szkół, to poziom agresji w szkołach może wzrosnąć heh. Ci, którzy słuchają cieżkiej muzy zazwyczaj są najmilej usposobieni i najmniej agresywni (nie chcę uogólniać, ale nie spotkałem jeszcze metala, który byłby skory do obicia komuś ryja, czy do takich zabaw), więc mogłoby być wtedy w szkołach różnie hehe...
2/3 mojej szkoły to punki i metale i właśnie ta szkoła jest jedną z najlepszych i jedną z bezpieczniejszych w Gliwicach.
Ta? super....bezpieczna szkoła.....też kce do takiej. U mnie jest...paredziesiat metali "ukrytych", takich z dlugimi wlosami parunastu, parunastu co sluchają reggae, paredziesiat? punków...reszta tekno i HH .