Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163461 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18520 dnia: Października 26, 2006, 11:58:35 am »
ale ty radiakal stary jestes 0.o prawie jak ARD  

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18521 dnia: Października 26, 2006, 12:04:15 pm »
Cytuj
ale ty radiakal stary jestes 0.o prawie jak ARD
Nie no, w końcu jestem tylko tak stary jak Smogu czy Reaver, przynajmniej wiekowo, ale na pewno nie umysłowo;]
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 12:05:54 pm wysłana przez RadicalDreamer »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18522 dnia: Października 26, 2006, 01:42:48 pm »
errr ARD jest starszy odemnie i to chyba o 2 lata ale dream jest mlodszy raczej ;p

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18523 dnia: Października 26, 2006, 02:00:53 pm »
omg jestem stara O_o

XD

Chełm ma poważne problemy z interpretowaniem woli zmarłego. JPII powiedział: żadnych pomników. A nasza administracja i tak postawiła :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18524 dnia: Października 26, 2006, 02:03:14 pm »
O Yume jest starszy ode mnie o niecały rok. Dokładnie to bez 10 dni. Nawet nie zwracałem uwagi wcześniej.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18525 dnia: Października 26, 2006, 02:11:45 pm »
Cytuj
O Yume jest starszy ode mnie o niecały rok. Dokładnie to bez 10 dni. Nawet nie zwracałem uwagi wcześniej.
No ja właśnie zdobyłem się na odwagę i podałem swój prawdziwy wiek, teraz pora by to samo zrobili Musiolik i Tamiko bo po ich fotkach śmiem twierdzić że są starsi ode mnie  XD
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 02:12:26 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18526 dnia: Października 26, 2006, 02:14:56 pm »
Ktoś pamięta gdzie opisywaliście jak oszukać Megauploadshit? Bo mi koniecznie potrzebne :o (znalazłam OST do FFT)
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 02:15:11 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18527 dnia: Października 26, 2006, 03:07:47 pm »
dla mozilli:
Cytuj
FireFox
1. wpisac w pasku adresu about:config
2. kliknac prawym przyciskiem na jakims wpisie i dodac nowy wpis "Dodaj ustawienie typu>>Lancuch (string)"
3. w kolejnym okienku wpisac: general.useragent.override
4. a nastepnie:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
5. restart przegladarki i limit slotów juz nam nie grozi, bo przegladarka jest widoczna jako IE z toolbarem Alexa
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18528 dnia: Października 26, 2006, 03:11:43 pm »
Radical, co tam, że jesteś starszy ode mnie, ważne, że jesteś młody duchem.

Łał, ale fajne wykłady dzisiaj były... 3 godziny czytania nowego PSXExtreme'a... nie kumam po co ja wogóle chodze na uczelnie w czwartki, jak nie mam laboratoriów...

Cytuj
Ktoś pamięta gdzie opisywaliście jak oszukać Megauploadshit?

Trzeba zainstalować taki shit jeden, to wtedy nie musisz czekać aż się sloty dla polski zwolnią. Oni to reklamują na stronie MegaUpload, jak chcesz coś ściągnać.. tam jest napis, że posiadacze czegośtam pomijają kolejke... zapomniałem jak się ten bajer nazywa.... hmm.... znajdziesz chyba.

Cytuj
znalazłam OST do FFT

Umm... a nie lepiej zassać z http? Like this?
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 03:12:55 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18529 dnia: Października 26, 2006, 03:56:29 pm »
Cytuj
teraz pora by to samo zrobili Musiolik i Tamiko
Ja? Ja podałam przwdziwy teraz xD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18530 dnia: Października 26, 2006, 04:06:42 pm »
o kur...cze czesc babcia XD

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18531 dnia: Października 26, 2006, 04:11:24 pm »
Cytuj
Cytuj
teraz pora by to samo zrobili Musiolik i Tamiko
Ja? Ja podałam przwdziwy teraz XD
Nie no, aż o tyle cie nie podejrzewałem;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18532 dnia: Października 26, 2006, 04:12:19 pm »
Cytuj

Umm... a nie lepiej zassać z http? Like this?
No raczej nie lepiej... tylko niezłe udupy sciagaly by pojedynczo 70-iles mp3...

Goska a jak ci sie niechce montowac to co opisywal croudu to sciagnij to:
http://download.yousendit.com/DE607C986A56ED97

Nic nie musisz instalowac tego, poprostu sciagasz ten program i go dajesz gdzie chcesz (pulpit, folder,) u klikasz na niego dwa razy wklejasz tam link do MU i klikasz Generate link a on ci generuje link bezposredni do pliku. Przydatna rzecz. Dziala jeszcze oprocz MU dla Sexuploadera i na cos jeszce ala MUwego ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18533 dnia: Października 26, 2006, 04:34:05 pm »
nie powiem, eby   moim sposobem było az tyle zachodu :F bo to tylko jednokrotna operacja na rejestrze firefoxa i potem o nic juz sie nie trzeba martwic :P w praktyce gotowy łancuch wygląda tak:


Gipsi - pytanie, bo tak mnie to zastanawia - czy ten bezposrednio wygenerowany link bede mógł sobie wkleić i sciągnąć np. FlashGetem?
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18534 dnia: Października 26, 2006, 05:50:46 pm »
Cytuj
Cytuj
O Yume jest starszy ode mnie o niecały rok. Dokładnie to bez 10 dni. Nawet nie zwracałem uwagi wcześniej.
No ja właśnie zdobyłem się na odwagę i podałem swój prawdziwy wiek, teraz pora by to samo zrobili Musiolik i Tamiko bo po ich fotkach śmiem twierdzić że są starsi ode mnie  XD
kwiik XD ja podałem swój prawdziwy wiek ;] to nie moja wina, że wszyscy dają mi 19 XD nawet moja dziewczyna i jej koleżanki :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18535 dnia: Października 26, 2006, 06:07:50 pm »
Już sobie ściągłam coś co się nazywa Hide IP i ściągnęłam całość w 2 godzinki jako ktoś z Puerto Rico, or sth O.o
Ale pobawię się wpisem, bo to przynajmniej nie "trial" :F
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 06:08:41 pm wysłana przez Goha »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18536 dnia: Października 26, 2006, 06:12:12 pm »
Cytuj
Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili
Tak, ponabijac, ale reszta klasy tez musi wziasc na siebie odpowiedzialnosc. Co oni do jasnej cholery robili przez te 20 min?!?!? Jest zapis w kodeksie mowiacy mniej wiecej o karze w przypadku "gdy nie udzieli sie pomocy osobie z zagrozeniem zycia lub mogacej odniesc uszczerbek na zdrowiu lub psychice przez osobe nie narazona przez pomoc na zagrozenie zycia, zdrowia lub psychiki".  IMO zdecydowanie powinno miec to w takich przypadkach zastosowanie, ale przez ich wiek to mozna im conajwyzej za nieudzielenie pomocy pogrozic palcem...  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18537 dnia: Października 26, 2006, 06:15:59 pm »
Oni twierdzili, że "koleżanka się śmiała" Ta. Pewnie w panice. Wszyscy sobie nawzajem dupy podmywają żeby nie brać odpowiedzialności i spokojnie spać po nocach. Przecież to w naszym młodym narodzie normalne :/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18538 dnia: Października 26, 2006, 06:22:26 pm »
Cytuj
Oni twierdzili, że "koleżanka się śmiała"
Noz do chu*a Waclawa, tej wersji jeszcze nie slyszalem :-/

Cytuj
spokojnie spać po nocach
Jak mozna spokojnie spac po nocach? Czy polska mlodziez jest az tak zdegenerowana? :-/ Cholera, nie mam juz 14 lat wiec nie wiem co bym zrobil, ale gdzie jest w nich chociazby najmniejsza potrzeba pomagania komus w niebezpieczenstwie, zwlaszcza kolezance? Paranoja.

Cytuj
Przecież to w naszym młodym narodzie normalne
Wina bezstresowego wychowywania, gdzie 7 latki wlocza sie z dwa razy starszymi kolesiami i przejmuja wszystkie najgorsze cechy?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18539 dnia: Października 26, 2006, 06:25:27 pm »
Cytuj
Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili
Ale czemu mielibyśmy im dawać szybką i łatwą śmierć ? Nie lepiej pobawić się trochę móżdżkiem takiego bądź rozczłonkować delikwenta ? Albo wykastrować chociaż. Napewno groźba stałego okalczenia bardziej by podziałała niż groźba śmierci.
Cytuj
Co oni do jasnej cholery robili przez te 20 min?!?!?
Zrób mały eksperyment. Niech jakaś Twoja koleżanka stoi sobie na ulicy w mieście, a ty w tym czasie podbiegniesz i "ukradniesz" jej torebkę. Obserwuj ilu ludzi rzuci się jej do pomocy. Nie bądź zaskoczony jeśli nikt nie ruszy dupy.

EDIT
<gasp> CZIF WRÓCIŁ !
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 06:27:23 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?