Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163516 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18580 dnia: Października 27, 2006, 07:09:31 pm »
Cytuj
Zle mnie zrozumiales, Szifu. Nie napisalem tego zdania, bo je popieram. Napisalem je, bo tak jest.
Tak mam czasami, jak za bardzo emocjonalnie podchodzę do pewnych spraw, a ta po prostu wyzwala we mnie wściekłość i na miejscu gliniarzy nie wprowadziłbym tych gnoi do sali, tylko wniósł na noszach, poowijanych w bandaże.

A tak trochę zmieniając temat, pewne pytanko, bom nie w temacie i nie śledze codziennych wydarzeń. Tylko czytuje czasem Nczas i GP, a tam nic nie piszą o necie za bardzo.
ZPAV, mam się bać tego? Poważna afera?

Kurde, zawsze omijam najciekawsze dyskusję... Fajnie mi się czyta jak ktoś pisze o czymś konkretnym, a mam tutaj na myśli wasze rozważania o relacjach damsko-męskich sprzed paru stron. Ale chyba już nikt nie ma ochoty tego powtarzać, bo przeważnie jest to pod wpływem impulsu. Ja też miałem parę przygód i obecnie jak głupi zacząłem nową, choć jechałem z nieco złamanym sercem na studia ( i nadzieją, że już nigdy więcej nie popełnie tych samych błędów, choć zawsze je powtarzam). Tym razem nie wiem co z tym wszystkim będzie, bo ostro zaszarżowałem, może nieco za ostro, a wciąż wracam myślami do tych spraw i nie wiem co będzie jak wróce do Szczecina. Heh, takie życie nieco głupie.. ale pewnie już każdy ma swój bagaż doświadczeń i dość swoich historii... Niemniej jednak, z chęcią poczytam, nawet długie posty ;)
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2006, 07:48:14 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18581 dnia: Października 27, 2006, 08:49:09 pm »
Cytuj
goha masz jakies fajne C4D?
Nie robię nic w 3D

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18582 dnia: Października 27, 2006, 08:55:06 pm »
a zebym ja robil , poprostu sie pytam czy masz jakies fajne z devianta  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18583 dnia: Października 27, 2006, 10:13:23 pm »
Myślałam, że ci o programy chodzi. Nie kręci mnie to i nie kolekcjonuję takich, zresztą, favy moje jak byś przejrzał to byś widział :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18584 dnia: Października 27, 2006, 10:28:30 pm »
ta wlasnie widze co masz w fawach , koty... troche postaci ... jakies krople wody ... geeez znowu koty ... o kilka fajnych krajobrazow ... fajne postacie... koty...o odcinki jakis komiksow ... nagie dark elfy , how nasty ...masa rzeczy z l2 ... o pies ...geeez ile ty masz tych favow 0.o

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18585 dnia: Października 27, 2006, 10:34:42 pm »
Cytuj
Kurde, zawsze omijam najciekawsze dyskusję... Fajnie mi się czyta jak ktoś pisze o czymś konkretnym, a mam tutaj na myśli wasze rozważania o relacjach damsko-męskich sprzed paru stron. Ale chyba już nikt nie ma ochoty tego powtarzać, bo przeważnie jest to pod wpływem impulsu. Ja też miałem parę przygód i obecnie jak głupi zacząłem nową, choć jechałem z nieco złamanym sercem na studia ( i nadzieją, że już nigdy więcej nie popełnie tych samych błędów, choć zawsze je powtarzam). Tym razem nie wiem co z tym wszystkim będzie, bo ostro zaszarżowałem, może nieco za ostro, a wciąż wracam myślami do tych spraw i nie wiem co będzie jak wróce do Szczecina. Heh, takie życie nieco głupie.. ale pewnie już każdy ma swój bagaż doświadczeń i dość swoich historii... Niemniej jednak, z chęcią poczytam, nawet długie posty

Tak się właśnie zastanawiałem, dlaczego w Kółku Filozoficznym zacytowałeś mojego posta z przed roku. Bez linka byś do niego nie trafił pewnie... a ty z Total Offtopica tam trafiłeś. Wypowiem się dzisiaj tam, jak będę miał chwile, bo też mam ochote ostatnio długie posty popisać.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18586 dnia: Października 27, 2006, 10:35:29 pm »
Cytuj
, bo też mam ochote ostatnio długie posty popisać.
a ja mam ochotę poczytać

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18587 dnia: Października 27, 2006, 11:32:07 pm »
Cytuj
Tak się właśnie zastanawiałem, dlaczego w Kółku Filozoficznym zacytowałeś mojego posta z przed roku. Bez linka byś do niego nie trafił pewnie... a ty z Total Offtopica tam trafiłeś. Wypowiem się dzisiaj tam, jak będę miał chwile, bo też mam ochote ostatnio długie posty popisać.
A tak mnie naszło, zreszta ostatnio mam dziwne jazdy. Nieco zmienił mi się tryb życia i mam więcej czasu na działanie i działam ze skutkiem takim, że nawet ja, fatalista i realista większy od Makiawela, jestem zaskoczony, że może być aż tak źle. No, ale to pewnie także element przesławnej jesiennej deprechy.

Oprócz tego cholernie mnie gardło boli, chyba już rak się uaktywnił. Jak do poniedzałku nie przejdzie ide do lekarza, bo nie podoba mi się ten stan, w którym ledwo mogę mówić.

No i słucham jakiejś techniawy, bo każda inna muzyka działa na mnie depresyjno-melancholijnie. Ogólnie czuje się, za przeproszeniem, zjebany. W telewizji sama chała, Ziemkiewicz w tym "Ringu" jest tendencyjny i nie potrafi podjąc dyskusji, Szkło kontaktowe całkowicie się zeszmaciło od afery z Suboticiem a Władca Pierścieni usypia mnie strasznie.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18588 dnia: Października 27, 2006, 11:38:27 pm »
Cytuj
No i słucham jakiejś techniawy, bo każda inna muzyka działa na mnie depresyjno-melancholijnie. Ogólnie czuje się, za przeproszeniem, zjebany. W telewizji sama chała, Ziemkiewicz w tym "Ringu" jest tendencyjny i nie potrafi podjąc dyskusji, Szkło kontaktowe całkowicie się zeszmaciło od afery z Suboticiem a Władca Pierścieni usypia mnie strasznie.

Nie ma rady, została tylko masturbacja hehehehe...

Idę się wykompać, potem wrzucę na ruszt jeszcze jeden odcinek Naruto (68/204 które mam.... czyli w jednej trzeciej już będę heh...). Potem przysiąde do tego posta w Kółku Filozoficznym albo go sobie na jutro zostawie.

BTW. Taka ciekawa obserwacja. Ja normalnie siedzę na takim obrotowym fotelu, co go można obniżać i zwyżać i mam go wyciągniętego na maska, biórko mając na wysokości 1.2 metra. Klawiatura moja czyli jest gdzieś na wysokości pępka. Teraz siedzę na fotelu rozkładanym, bo go wyciągnąłem do seansu anime, co by się wygodnie rozłożyc i teraz zrobiłem sobie przerwe i z niego klepie na klawiaturze, którą mam na wysokości klatki piersiowej. Zauważyłem, że w takiej pozycji pisze mi się dużo łatwiej i dużo szybciej niż normalnie.... no może nie dużo, ale jest szybciej mimo wszystko.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18589 dnia: Października 27, 2006, 11:42:55 pm »
Cytuj
Nie ma rady, została tylko masturbacja hehehehe...
Dziwnie zabrzmiała ta rada, zwłaszcza biorąc pod uwagę to hehehehe. Zbyt złowieszczo jak dla mnie.

Ja siedze w pozycji amerykańskiej. Klawiaturę mam na poziomie klatki piersiowej, nogi na poziomie klawiatury i w ogóle dziwnie siedze, właściwie to leże, ale jest fpytkę.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18590 dnia: Października 28, 2006, 01:20:14 am »
Łee... moje włosy T_T... moje piękne długie włosy T_T..... od blisko pięciu lat nie tykał ich żaden fryzjer, a nożyczki były im obce... a teraz znowu mam krótkie włosy X_X (krótkie, czyli troche za łopatki, tak do połowy pleców). No ale przynajmniej teraz mam równe. Chyba zaczne teraz z rospuszczonymi chodzić (dotąd chodziłem ze związanymi w kite)...

Cytuj
Dziwnie zabrzmiała ta rada, zwłaszcza biorąc pod uwagę to hehehehe. Zbyt złowieszczo jak dla mnie.

Wiesz, taki humor bashowy... Gdzie ja bym tam był złowieszczy, ja nawet do końca nie wiem coz znaczy to słowo przecież.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18591 dnia: Października 28, 2006, 10:25:30 am »
Cytuj
Wiesz, taki humor bashowy... Gdzie ja bym tam był złowieszczy, ja nawet do końca nie wiem coz znaczy to słowo przecież.
Które słowo? Złowieszczy czy... ? ;)

Jednak Cowboy Bebop to najlepsze anime jakie zrobili. Sześć lat po obejrzeniu go po raz pierwszy, dalej mam na to ochotę, pomimo, że znam już wszystkie dialogi na pamięć (więc oglądam po japońsku :D [shpan]), wiem co, gdzie jak kiedy, znam wszystkie piosenki i teksty do nich. Ogólnie, fioła mam na punkcie tego anime i nigdy nie mam go dosyć. Mało co mnie tak w życiu chwyciło na stałe.
Lepszego anime chyba nie widziałem, niektóre przychodziły na pewien okres potem mi przechodziło. A Bebopa jak lubiłem tak lubię.

[size=8]Czy mi się zdaję, czy ja robię się za bardzo tantalusowy?[/size]
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2006, 10:27:46 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18592 dnia: Października 28, 2006, 03:16:27 pm »
Cytuj
Jednak Cowboy Bebop to najlepsze anime jakie zrobili. Sześć lat po obejrzeniu go po raz pierwszy, dalej mam na to ochotę, pomimo, że znam już wszystkie dialogi na pamięć (więc oglądam po japońsku :D [shpan]), wiem co, gdzie jak kiedy, znam wszystkie piosenki i teksty do nich. Ogólnie, fioła mam na punkcie tego anime i nigdy nie mam go dosyć. Mało co mnie tak w życiu chwyciło na stałe.
W sumie też bardzo lubie Bebopa, pamiętam że gdy pierwszy raz "oglądnąłem" go na hyperze parę latek temu strasznie mi się spodobał, między innymi za fabułę, ciekawie zaprojektowane postacie i oryginalność (w końcu rzadko spotyka się kryminał osadzony w dalekiej przyszłości, którego akcja rozgrywa się na różnych planetach). Oczywiscie nie mam pewnie takiego fioła na jego punkcie jak Chief (ale za to mam go na punkcie jednej gry :) ) ale bez wątpienia jest to jedno z najlepszych anime jakie powstały, czy najlepsze nie wiem, bo nie oglądałem jeszcze paru znanych tytułów takich jak: Akira, Wolf's Rain czy Full Metal Alchemist.
Cytuj
Łee... moje włosy T_T... moje piękne długie włosy T_T..... od blisko pięciu lat nie tykał ich żaden fryzjer, a nożyczki były im obce... a teraz znowu mam krótkie włosy X_X (krótkie, czyli troche za łopatki, tak do połowy pleców). No ale przynajmniej teraz mam równe. Chyba zaczne teraz z rospuszczonymi chodzić (dotąd chodziłem ze związanymi w kite
Jak twoim zdaniem to są krótkie włosy to chyba cała reszta narodu jest łysa;]
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2006, 03:34:41 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18593 dnia: Października 28, 2006, 06:54:23 pm »
Co sie dzieje na tym swiecie chlopacy zaczynaja zapuszcaac wlosy a dziewczyny je obcinaja na "chlopaka" . Czy to jest normalnE ???

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18594 dnia: Października 28, 2006, 07:00:51 pm »
Wszyscy faceci chcę wyglądać jak Seph chyba :F A co do dziewczyn to nie wiem czy tak wszystkie się ścinają "na chłopaka"

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18595 dnia: Października 28, 2006, 07:50:14 pm »
Ja mam włosy do pasa i planuje je ściąć na do ramion, ale ne pewno nie z tego powodu że uważam że to ładne... Raczej z takich powodów jak Tant. Ale nie chce ich po trochu obcinać(tak to przynajmniej będe miała warkoczyk na pamiątke - drugi do kolekcji :D ). Jak coś to od razu na krótko. Nyo i będe chodować od nowa^^

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18596 dnia: Października 28, 2006, 07:53:36 pm »
Cytuj
Raczej z takich powodów jak Tant.

A ja z jakich powodów zapuszczam? Nie no, tak na serio to jakoś lepiej się czuje mając długie włosy... bardziej bishoneńsko hihihi

Cytuj
Wszyscy faceci chcę wyglądać jak Seph chyba

Hmm.... ja nawet mam zielone oczy hehe... ale ja wybieram opcje z FF9 hehehe...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18597 dnia: Października 28, 2006, 08:14:26 pm »
Tant, ale nie nosisz tych włosów rozpuszczonych, jak sam pisałeś, więc po kiego ci takie długie? Ja swego czasu miałem włosy dość długie (tak mniej więcej do sutków :F ) ale przeważnie nosiłem je w kitku, bo mam bardzo grube i gęste włosy, czego mi koleżanki zazdrościły a ja trochę głupio się czułem. No i głupio się ćwiczylo z takim obciążeniem. Rozpuszczonych nie nosiłem także dlatego, że mam dość kobiecą urodę i hmm.. Jak byłem mały też chciałem mieć długie hery i często brano mnie za dziewczynkę. Heh, no teraz ścinam się krótko, chociaż myśle żeby sobie walnąć jakieś takie malutkie afro. Ale to zobaczymy...

Pamiętam, że po ścięciu włosów bardzo fajnie się czułem, taka lekka głowa i wiatr fajnie mi przebiegał przez włoski (bo się ściąłem na 6mm, w sumie na łyso, bo takiej zmianie).

Gdybym miał rzadsze włosy i cienkie, to nosiłbym długie hery chyba nadal, pomimo że nie pasują specjalnie do mojego stylu ubierania się. Ale myśle, że przez ten tydzień wolnego sobie strzele zarost i już zapuszcze sobie brodę.

Każdemu co innego pasuje, niektóre kobiety są piękne z krótkimi włosami (nawet bardzo krótkimi, sciętymi maszynką) i nie uważam tego, za nic amoralnego. Jeśli dodaje im to urody (wygląd, a nie jakieś sztuczne upiększacze), to bardzo dobrze i nigdy nie będę krzywo patrzeć na taką osobę.

Cytuj
bo nie oglądałem jeszcze paru znanych tytułów takich jak: Akira, Wolf's Rain czy Full Metal Alchemist.
Wolf's Rain takie sobie (ale lepsze od beznadziejnego Champloo), Akiry i FMA nie widziałem i prawdę mówiąc, nie chce mi się oglądać. Już mnie anime nie grzeje ani trochę chyba. Poza starymi do których lubie sobie wrócić, a są to Gunsmith Cats, KOR, Maison Ikkoku, City Hunter, Excel Saga... no jest tego trochę. Ale nowego nic nie tykam, za wyjątkiem może Black Lagoon (ale to ze względu na to, że jest tam dść dużo broni palnej, a to uwielbiam ;) )
 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18598 dnia: Października 28, 2006, 08:24:40 pm »
ja tam wole krótkie wlosy , mniej problemow z nimi i jak na basen sie idzie to nie ma sie koku pod czepkiem ;] , ponadto facetow z dlugimi wlosami latwiej jest za babe wziąsc , nie raz widzialem takie przypadki  

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18599 dnia: Października 28, 2006, 08:37:09 pm »
A wy jak wolicie :

-dziewczyna z dlugimi wlosami ,
-dziewczyna z krotkimi ?

Jesli chodzi o facetow to lepiej z krotkimi ale nie kazdym pasuja krotkie wlosy