Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163353 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18500 dnia: Października 24, 2006, 09:53:51 pm »
Cytuj
2 - konczy sie Trial w WoWa wiec i tak bede na forum zaglądał i tak :D
to zapraszam do mnie na server ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18501 dnia: Października 24, 2006, 09:59:31 pm »
darmowe serwy WoWa są nie fajne ;/
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18502 dnia: Października 24, 2006, 10:07:10 pm »
ten jest low rate humm 70-80% talentow dziala , humm staty nie dzialaja chance on hit dziala ,ver 1.11 jest milo ale zapomnialem ze reg jest off  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18503 dnia: Października 24, 2006, 10:12:03 pm »
Cytuj
to mi się już drugi dvd Blood+ chyba zebrał a jescze ani jednego epa niewidziałem... niewiem po kiego grzyba to ściągam... jakaś dziwna akcja to jest, tak teraz sobie myśle ;]
Dla drugiego openinga ;] Innej opcji nie widze... ja se podarowalem po dwoch epach chyba albo jednym...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18504 dnia: Października 24, 2006, 10:37:18 pm »
łał, Marv dodał do profilu nową rzecz...wybór płci XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18505 dnia: Października 24, 2006, 10:45:14 pm »
Widze, ze nawet o wyborze dla Glenna pomyslal ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18506 dnia: Października 24, 2006, 10:53:10 pm »
Cytuj
łał, Marv dodał do profilu nową rzecz...wybór płci
ummm no ten nie pisalem wam o tym? (shiut znowu skleroza... tydzien spoznienia <.<) no to ten tego err wstawilem nową zakładke Płeć zeby coponiektorzy (<---glupie slowo) wiedzieli jak sie zwracac do danego usera ;F


Cytuj
Widze, ze nawet o wyborze dla Glenna pomyslal
myslalem wtedy o tancie ale łotewa moze byc i glenn ;p
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2006, 10:54:37 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18507 dnia: Października 24, 2006, 10:56:18 pm »
Dodaj płeć "Biszonen" !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18508 dnia: Października 25, 2006, 01:45:12 am »
Mmorpgi to zło.  ;) Ile ja czasu spędziłem przy Knigth online niedawno, a wcześniej w Ogame miesiacami grałem na kilku uniwersach na raz. Chociarz chciałoby się zanurzyć głęboko w jakąś gierkę czasem. ;) Zresztą ciekaw jestem jak się gra w FFXI czy Front mission online albo Fantasy Earth: The Ring of Dominion . Tylko jakoś niebardzo mam czym płacić za gre. :|
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18509 dnia: Października 25, 2006, 02:44:10 am »
Cytuj
Front mission online

Ty wiesz, jakbym miał grać w MMORPG, to nie w nudne sprawy w stylu "zabij milion potworów to wykonasz questa i dostaniesz pół procenta levala". FMO to jest to, w co bym sobie najchętnie pograł... tak... w barwach O.C.U. (ale w amerykańskim wanzerze Frost, ewentualnie Blizzaia lub Stork Mk). Zrobiłbym sobie Assaulta z Leosocialem w prawej ręce i jakimś PileBunkerem w lewej.... łah no takbym sobie pozłomował te wanzery amerykańskie, że aż nie wiem co... ale FMO jeszcze nawet w stanach nie ma, więc sobie w to nie pogram za szybko =_=... Grę widziałem w akcji już pare razy na trailerach w necie różnych (takich in-game, żeby nie było) i już ze trzy razy widziałem ten trailerek co mam go na płycie z FM5. Miodzio poprostu...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18510 dnia: Października 25, 2006, 10:04:19 am »
łah, pisanie sprawdzianu na kompie na UTK rulz ^^

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18511 dnia: Października 25, 2006, 09:42:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Front mission online

Ty wiesz, jakbym miał grać w MMORPG, to nie w nudne sprawy w stylu "zabij milion potworów to wykonasz questa i dostaniesz pół procenta levala". FMO to jest to, w co bym sobie najchętnie pograł... tak... w barwach O.C.U. (ale w amerykańskim wanzerze Frost, ewentualnie Blizzaia lub Stork Mk). Zrobiłbym sobie Assaulta z Leosocialem w prawej ręce i jakimś PileBunkerem w lewej.... łah no takbym sobie pozłomował te wanzery amerykańskie, że aż nie wiem co... ale FMO jeszcze nawet w stanach nie ma, więc sobie w to nie pogram za szybko =_=... Grę widziałem w akcji już pare razy na trailerach w necie różnych (takich in-game, żeby nie było) i już ze trzy razy widziałem ten trailerek co mam go na płycie z FM5. Miodzio poprostu...
A mógłbyś powiedzieć kiedy wyjdzie anglojęzyczny FM5? Bo nie jestem ostatnio na bieżąco w tym temacie.

Tak btw...zauważyłem że Anouk od pewnego czasu przestała pojawiać się na forum. Mogę się mylić ale wydaje mi się że może to być spowodowane tym i  tym
Tak więc proponowałbym wysłać jej bukiet kwiatów i stosownego priva który by ułagodził tą nieprzyjemną sytuację , w końcu należy się dziewczynie;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18512 dnia: Października 25, 2006, 10:12:49 pm »
Cytuj
Tak btw...zauważyłem że Anouk od pewnego czasu przestała pojawiać się na forum. Mogę się mylić ale wydaje mi się że może to być spowodowane tym i  tym
Tak więc proponowałbym wysłać jej bukiet kwiatów i stosownego priva który by ułagodził tą nieprzyjemną sytuację , w końcu należy się dziewczynie;]
Le tragedy...Może odrazu zmieńmy layout głównej na "ANOUK ! WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓDŹ !". Sheesh...to już nikomu nie można uwagi zwrócić ? Bywało z innymi gorzej a jakoś nie poddali się.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18513 dnia: Października 25, 2006, 10:17:24 pm »
XD ze mnie sie śmiali bo mialem kijowe avatary ;] ale spoko, nie bralem tego do siebie ;p bo to bylo moje pierwsze forum i sie uczylem, bo myslalem ze to normalne takie zachowanie ;p

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18514 dnia: Października 25, 2006, 10:23:04 pm »
No pewnie nikt mi nie uwierzy ale to forum też jest moim pierwszym. Pamiętam że na początku pisałem posty o Lavosie w chronosadze (dość badziewne zresztą) i pamiętam też że Sol napisał mi wtedy pod nimi dwukrotnie bym je edytował, wprawdzie do dziś nie wiem o co mu chodziło ale to nic;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18515 dnia: Października 25, 2006, 11:28:49 pm »
a ja jestem chory, rozsadza mi łeb, widze podwojnie, mam gorączke ;] ale jako przykladny uczen ide jutro do skzoly, na 10 lekcji ktore mam. poprostu super i ogólnie jestem głupi bo powinienem w domu siedziec ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18516 dnia: Października 25, 2006, 11:51:27 pm »
Cytuj
No pewnie nikt mi nie uwierzy ale to forum też jest moim pierwszym. Pamiętam że na początku pisałem posty o Lavosie w chronosadze (dość badziewne zresztą) i pamiętam też że Sol napisał mi wtedy pod nimi dwukrotnie bym je edytował, wprawdzie do dziś nie wiem o co mu chodziło ale to nic;]

ty Radical jest nadzieją polskiej młodzieży, bo jako jeden z nielicznych, nie okazałeś się być kretynem od razu po pojawieniu się na forum. SZ było też moim pierwszym forum (i pewnie będzie ostatnim heh) i ja chyba też takim jełopem nie byłem na początku, jak są poniektórzy, którzy do nas przychodzą. Wogóle, przełom 2003/04 był dobrym okresem i wtedy jakoś młodzież nie była taka zwyrodniała. Jasne, zdażali się spamerzy, czy koledzy żyjący z postów składających się z najwyżej pięciu wyrazów, ale takich jełopów jak Tidus3k, to my wielu w historii nie mieliśmy. Nawet Siergiej, który przez wielu jest uważany za zresocjalizowanego spamera, który na własnych błędach uczył się jak zachowywać się na forum, w swoich pierwszych postach pisał całkiem normalnie. Coś się z tą młodzieżą dzieje....

Coś się młodzieżą dzieje faktycznie, bo dzisiaj słyszałem w radiu o tym incydencie w gimnazjum gdańskim, to myślałem, że szlag mnie trafi. Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili. Jakby ktoś nie widział o co chodzi.

Cytuj
a ja jestem chory, rozsadza mi łeb, widze podwojnie, mam gorączke ;] ale jako przykladny uczen ide jutro do skzoly, na 10 lekcji ktore mam. poprostu super i ogólnie jestem głupi bo powinienem w domu siedziec ;]

We wtorek, to ja bym na uczelnie pojechał, nawet jakby mi nogi urwało. Jak byłem w liceum i wcześniej, to zawsze chciałem zachorować w roku szkolnym, żeby mieć troche luzu i więcej czasu na szarpanie na konsoli. Teraz nie mam ochoty chorować, bo jakbym we wtorki nie poszedł na management, to miałbym przesrane (koleś od managementu jest zajebisty, więc miło jest wpaść zresztą). A jakby mnie na laboratoriach jakichś nie było O_O... odrabianie materiału (jakiegokolwiek) na uczelni jest czasem megaupierdliwe i na niektóre zajęcia poprostu TRZEBA chodzić.

Z drugiej strony, są zajęcia, na które chodzić nie trzeba. W pstatnim semestrze, egzamin z meteorologii zaliczyłem za pierwszym podejściem, po jednej nocy nauki, a w ciągu całego semestru byłem tylko na pierwszym wykładzie (są 2 w tygodniu). Na egzaminie nie wiedziałem nawet jak koleś wygląda. Wydaje mi się, że w tym roku może być podobnie z chemią organiczną. Powód jest taki, że na zajęciach absolutnie nie kumam o co chodzi i zamulam przez 2h. A uczyć na egzamin to ja się będę z książki i materiałów od mojej siostry, która z chemii organicznej doktorat robi i zna odpowiedzi na wszystkie pytania, jakich mógłby ode mnie koleś od organy wymagać.

Zablogowałem troche.. ale to nic, przyzwyczajeni jesteście.
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2006, 11:52:04 pm wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18517 dnia: Października 26, 2006, 12:37:38 am »
Nie sądzę, żeby Anouk nie było tylko z tego powodu. Pewnie wróci niebawem z jakimiś nowymi artami na stronkę.

Cytuj
Coś się młodzieżą dzieje faktycznie, bo dzisiaj słyszałem w radiu o tym incydencie w gimnazjum gdańskim, to myślałem, że szlag mnie trafi. Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili.
Eh kurde, aż szkoda słów, nie wiem jak w ogóle można coś takiego zrobić jak oni.

Ja bywałem wcześniej już na kilku forach ale tylko krótko terminowo. Było ich 5 może 6 , ale nigdy nie miałem warnów ani problemów z modami. Ale na żadnym forum nie byłem tyle co tutaj. Zresztą było to jeszcze przed wojskiem , jakiś rok temu.

Wczoraj oglądałem wspaniały film na kompie "Human Traffic". Strasznie mnie podładował na duchu. A dziś znowu troszkę powypalam. Ostatnio wyposażyłem się w 80 płytek a już zostało mi zaledwie tylko 6. Więc się dziś nie namęczę wiele.  ;)

BTW. Chłopaki z Pentagramu pokazali klasę. ;) http://www.pentagram-gshock.pl/start.php/news/781/
 
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 01:15:43 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18518 dnia: Października 26, 2006, 09:36:01 am »
A mówiłam! A jednak dokopali parę tyłków i to porządnie! XD

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18519 dnia: Października 26, 2006, 11:52:41 am »
Cytuj
Coś się z tą młodzieżą dzieje....
Coś się młodzieżą dzieje faktycznie, bo dzisiaj słyszałem w radiu o tym incydencie w gimnazjum gdańskim, to myślałem, że szlag mnie trafi. Pieprzonych gnojków bym ponabijał na drewniany pal (słabo naostrzony) za to co zrobili.
20 lat temu w polskich szkołach takie rzeczy byłyby nie do pomyślenia, teraz brakuje po prostu rygoru i strachu uczniów przed jakąś karą. Z tego co wiem kiedyś uczniowie szanowali nauczycieli i mieli jakieś autorytety, a teraz po prostu mają wszystko gdzieś i robią co chcą.
Cytuj
ty Radical jest nadzieją polskiej młodzieży,
Nie wiem czy mogę się zaliczać jeszcze do młodzieży, w końcu jestem  o rok starszy od ciebie;]
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2006, 02:20:53 pm wysłana przez RadicalDreamer »