Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164883 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17020 dnia: Września 02, 2006, 03:28:29 pm »
Dobra Chieffu...ja spadam grac w Itadaki Street Special, moze pozniej jeszcze cos napisze

Cytuj
Za to państwo wolnościowe tak smile.gif Każdy zyłby sobie sam i dbał sam o siebie, niezależnie od polityków, którzy powinni ustalać tylko sprawy najwyższej wagi, a reszte pozostawić obywatelom. Jak np. w sprawie narkotyków, alkoholu, benzyn. W rynek politycy nie powinni ingerować, tak jak księża w politykę.
Sugerujesz anarchie? :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17021 dnia: Września 02, 2006, 03:30:10 pm »
Cytuj
ja spadam grac w Itadaki Street Special

Ojej... aż mi się łezka w oku zakręcila.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17022 dnia: Września 02, 2006, 03:32:49 pm »
Dobra, to żeby już was nie męczyć :) Ostatnia odpowiedź w tym temacie.

Anachię nie- ale państwo libertariańskie. Polityków bardzo mało i decydują tylko o sprawach czysto państwowych. Obywatele decydują za siebie i wybierają co chcą, a nie to co jest nakazane :)
http://www.libertarianizm.pl/faq.html
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17023 dnia: Września 02, 2006, 06:14:44 pm »
Ja właśnie wróciłem z pikniku lotniczego. Byłbym z kumplami tam dłużej, gdyby nie koncerty zespołów country ;/ Na początku było fajnie. Robili różne akrobacje, desanty spadochronowe, z jednego szybowca wodą nas polali. Jedyne dwa samoloty wojskowe, jakie były tam obecne to An-2 (można było się nim przelecieć, ale nie miałem 50zł ;/) i MiG-21 (na podeście). Reszty nie za bardzo pamiętam, bo ja się orientuję tylko w wojskowych samolotach. Wiem, że Cessna jakaś była. Ofkoz były pokazy modeli samolotów. Latających modeli. Najbardziej z tego wszystkiego to podobał mi się właśnie owy An-2 (http://en.wikipedia.org/wiki/An-2 nie działają mi tagi coś) i wspaniały, donośny ryk jego silnika. Ogólnie to jestem dość zadowolony z tego pikniku. Szkoda tylko, że nie zostaliśmy na pokazy czeskich kaskaderów. Nasze uszy błagały nas o powrót do domu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17024 dnia: Września 02, 2006, 08:34:07 pm »
Cytuj
Ojej... aż mi się łezka w oku zakręcila.
Mi tez - bo Itadaki jest zle nagrane i nie da sie grac ;]
Cytuj
Ja właśnie wróciłem z pikniku lotniczego. Byłbym z kumplami tam dłużej, gdyby nie koncerty zespołów country ;/ Na początku było fajnie. Robili różne akrobacje, desanty spadochronowe, z jednego szybowca wodą nas polali. Jedyne dwa samoloty wojskowe, jakie były tam obecne to An-2 (można było się nim przelecieć, ale nie miałem 50zł ;/) i MiG-21 (na podeście). Reszty nie za bardzo pamiętam, bo ja się orientuję tylko w wojskowych samolotach. Wiem, że Cessna jakaś była. Ofkoz były pokazy modeli samolotów. Latających modeli. Najbardziej z tego wszystkiego to podobał mi się właśnie owy An-2 (http://en.wikipedia.org/wiki/An-2 nie działają mi tagi coś) i wspaniały, donośny ryk jego silnika. Ogólnie to jestem dość zadowolony z tego pikniku. Szkoda tylko, że nie zostaliśmy na pokazy czeskich kaskaderów. Nasze uszy błagały nas o powrót do domu.
Pokazy modeli to elo sprawa. Zwlaszcza model odrzutowy, ktory jest rczej genialny

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17025 dnia: Września 02, 2006, 08:37:20 pm »
Cytuj
www.guildwars.com
Kompozytor muzyki do Guild Wars Prophecies i Guild Wars Factions, Jeremy Soule otrzymał nagrodę MTV Video Music Award za muzykę stworzoną dla gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Oto jego podziękowania:

"It's truly an honor to be selected by a world audience for this award. The team at Bethesda Game Studios created a truly great game and it was a privilege to work with such talented people. I also want to give special thanks to Oblivion creator Todd Howard for allowing me the creative freedom to experiment with the score. With this award tonight, I feel that Oblivion has been one of the most memorable and enjoyable projects of my career. For those that have followed my music and supported me over the years, please know that I appreciate your kindness and love for my work! Thank you for your vote and for helping to highlight the music of this emerging medium."

- Jeremy Soule
WTG Jeremy! Ja tam wolę jego muzę do Morrowinda, ale co tam...
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 08:40:11 pm wysłana przez Goha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17026 dnia: Września 02, 2006, 09:43:58 pm »
Cytuj
Cytuj
Ja właśnie wróciłem z pikniku lotniczego. Byłbym z kumplami tam dłużej, gdyby nie koncerty zespołów country ;/ Na początku było fajnie. Robili różne akrobacje, desanty spadochronowe, z jednego szybowca wodą nas polali. Jedyne dwa samoloty wojskowe, jakie były tam obecne to An-2 (można było się nim przelecieć, ale nie miałem 50zł ;/) i MiG-21 (na podeście). Reszty nie za bardzo pamiętam, bo ja się orientuję tylko w wojskowych samolotach. Wiem, że Cessna jakaś była. Ofkoz były pokazy modeli samolotów. Latających modeli. Najbardziej z tego wszystkiego to podobał mi się właśnie owy An-2 (http://en.wikipedia.org/wiki/An-2 nie działają mi tagi coś) i wspaniały, donośny ryk jego silnika. Ogólnie to jestem dość zadowolony z tego pikniku. Szkoda tylko, że nie zostaliśmy na pokazy czeskich kaskaderów. Nasze uszy błagały nas o powrót do domu.
Pokazy modeli to elo sprawa. Zwlaszcza model odrzutowy, ktory jest rczej genialny
Noo, modele były bardzo elo. Ale nie było odrzutowych. Za to jeden koleś miał śmigłowy na takich dwóch linkach, które były przyczepione za jedno skrzydło i fajne manewry nim robił nawet. Były też dwa bez linek. Ich akrobacje były bardziej naturalne ;] Fajne też było jak niektórzy piloci (w normalnych samolotach) przelatywali nam nad głowami. Na scenie też był ten koleś z "Nauki jazdy" z TVNu i walił sucharowymi kawałami.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17027 dnia: Września 02, 2006, 09:55:06 pm »
Cytuj
Cytuj
www.guildwars.com
Kompozytor muzyki do Guild Wars Prophecies i Guild Wars Factions, Jeremy Soule otrzymał nagrodę MTV Video Music Award za muzykę stworzoną dla gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Oto jego podziękowania:

"It's truly an honor to be selected by a world audience for this award. The team at Bethesda Game Studios created a truly great game and it was a privilege to work with such talented people. I also want to give special thanks to Oblivion creator Todd Howard for allowing me the creative freedom to experiment with the score. With this award tonight, I feel that Oblivion has been one of the most memorable and enjoyable projects of my career. For those that have followed my music and supported me over the years, please know that I appreciate your kindness and love for my work! Thank you for your vote and for helping to highlight the music of this emerging medium."

- Jeremy Soule
WTG Jeremy! Ja tam wolę jego muzę do Morrowinda, ale co tam...
nie słyszałem muzy z Elder Scrols IV. za to muza w Morrowindzie i Guild Wars zajebiscie mi sie podoba. fajnie, ze gosciu dostał nagrodę, moze to zwróci uwage rynku na muzyke w grach i bedzie wiecej dobrych OSTów a nie tylko nieliczne wyjątki ;)
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 09:58:26 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17028 dnia: Września 02, 2006, 10:12:41 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
www.guildwars.com
Kompozytor muzyki do Guild Wars Prophecies i Guild Wars Factions, Jeremy Soule otrzymał nagrodę MTV Video Music Award za muzykę stworzoną dla gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Oto jego podziękowania:

"It's truly an honor to be selected by a world audience for this award. The team at Bethesda Game Studios created a truly great game and it was a privilege to work with such talented people. I also want to give special thanks to Oblivion creator Todd Howard for allowing me the creative freedom to experiment with the score. With this award tonight, I feel that Oblivion has been one of the most memorable and enjoyable projects of my career. For those that have followed my music and supported me over the years, please know that I appreciate your kindness and love for my work! Thank you for your vote and for helping to highlight the music of this emerging medium."

- Jeremy Soule
WTG Jeremy! Ja tam wolę jego muzę do Morrowinda, ale co tam...
nie słyszałem muzy z Elder Scrols IV. za to muza w Morrowindzie i Guild Wars zajebiscie mi sie podoba. fajnie, ze gosciu dostał nagrodę, moze to zwróci uwage rynku na muzyke w grach i bedzie wiecej dobrych OSTów a nie tylko nieliczne wyjątki ;)
Niektóre amerykańskie gry mają fajne OST, ale brakuje mi w nich czasem duszy i oryginalności. Głównie jest to u nich jakaś epicka nutka, a mi brakuje czasem jakiejś gitarki elektrycznej czy nawet keyboardowego plumkania. Powinni od muzyki też szwedów, bo oni mają pełno oryginalnych pomysłów w tej branży.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17029 dnia: Września 02, 2006, 10:20:20 pm »
Cytuj
Ja nie piszę żeby tutaj sobie popisać, czy żeby komuś przynudzać, bo wiem że niektóre osoby, co mnie zawsze strasznie dziwi, wręcz umierają gdy mówi się o polityce/gospodarce.
Ja nie powiedziałem że mi to przeszkadza lub mnie nudzi, po prostu nie spodziewałem się że będą tu poruszane tak poważne tematy, oczywiście nie znam się na polityce tak jak Chief, ale miło posłuchać takich dyskusji :wink:
Cytuj
Wiesz, na razie nie będę oceniał Kaczyńskiego, który ledwo rok rządzi  Na razie czekam, aż zostanie zlikwidowane WSI, bo to b. ważna i mądra decyzja (której nie podjęli się AWS ani SLD- zresztą dzisiaj PO i SLD krzyczą, "jak mozna niszczyć WSI!")
Przede wszystkim mógłby coś więcej robić, bo poprzedni prezydent nie był zbyt pracowity. Kaczyński na razie raczej nie wiele zrobił. Tak w ogóle władza prezydenta w Polsce jest adekwatnie mniejsza od np. USA. Dobry prezydent Polski powinien przede wszystkim umiejętnie obracać się w sferach zagranicznych i dobrze się prezentować, a w tym na razie Kaczyński się nie spisał.
Cytuj
Anachię nie- ale państwo libertariańskie. Polityków bardzo mało i decydują tylko o sprawach czysto państwowych. Obywatele decydują za siebie i wybierają co chcą, a nie to co jest nakazane
Odważna propozycja, ale chyba jednak lekko zachacza o anarchie, w końcu jakich polityków byśmy nie mieli jakaś władza musi być. No chyba że chodzi tylko o ograniczenie ich władzy, wtedy wydaje się to sensowne.
 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17030 dnia: Września 02, 2006, 10:36:09 pm »
Cytuj
że będą tu poruszane tak poważne tematy
No tak wyszło.. W sumie napisałem wypowiedź o rocznicy wojny i tak się zaczęło. Ale to wszystko dalej kontynuacja naszej nieudolnej polityki za II RP i sowieckiej niewoli.

Cytuj
Przede wszystkim mógłby coś więcej robić, bo poprzedni prezydent nie był zbyt pracowity. Kaczyński na razie raczej nie wiele zrobił. Tak w ogóle władza prezydenta w Polsce jest adekwatnie mniejsza od np. USA. Dobry prezydent Polski powinien przede wszystkim umiejętnie obracać się w sferach zagranicznych i dobrze się prezentować, a w tym na razie Kaczyński się nie spisał.
Kaczyński nie prezentuje się dobrze i nie nadaje się na prezydenta. Amantem nie będzie, burczy pod nosem jakby mówił sam do siebie. Prezydent to funkcja czysto reprezentatywna. Sęk w tym, że w pisie nie mają żadnego takiego amanta. Chyba że Radek Sikorski, zna angielski (ba, ma brytyjski paszport i obywatelstwo) podobno przystojny, taki James Bond :) W sumie jego mogli dać, ale prezydent to spora niezależność.. No wyszło jak wyszło.. Nie jestem entuzjastą obecnej władzy, ale nic już nie zmienię.

Cytuj
Odważna propozycja, ale chyba jednak lekko zachacza o anarchie, w końcu jakich polityków byśmy nie mieli jakaś władza musi być. No chyba że chodzi tylko o ograniczenie ich władzy, wtedy wydaje się to sensowne.
Państwo wolnościowe zahacza o anarchię, ale anarchia to wyraz który od razu napawa wstrętem. Wolny rynek- to pojęcie też z lekka anarchiczne- a nie ma nic lepszego niż wolny rynek. W naturze też panuje anarchia. Przydałoby się troche wolności w życiu obywateli. A raczej bardzo dużo tej wolności.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17031 dnia: Września 02, 2006, 10:51:51 pm »
Cytuj
Sęk w tym, że w pisie nie mają żadnego takiego amanta
No w sumie sądze że jest taki jeden i nazywa się Marcinkiewicz. W każdym razie gdyby startował w przyszłości w wyborach, ma mój głos. Tylko ostatnio robi z siebie trochę showmana, ale to chyba nie jest aż taka wielka wada.
Cytuj
Wolny rynek- to pojęcie też z lekka anarchiczne- a nie ma nic lepszego niż wolny rynek
Nie wiem czy dobrze się orientuje ale wolny rynek istniał w Polsce za komuny. Po jej upadku zmieniono to by rynek w Polsce stał się bardziej stabilny i poniekąd odciąć się od wschodu w kierunku zachodu. Trwa to do dziś i czy to dobrze to akurat nie wiem, w każdym razie ma swoje to swoje wady i zalety.
Cytuj
W naturze też panuje anarchia
Racja, trochę jak w teorii chaosu :)
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 10:55:44 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17032 dnia: Września 03, 2006, 12:38:06 am »
Cytuj
Nie wiem czy dobrze się orientuje ale wolny rynek istniał w Polsce za komuny. Po jej upadku zmieniono to by rynek w Polsce stał się bardziej stabilny i poniekąd odciąć się od wschodu w kierunku zachodu. Trwa to do dziś i czy to dobrze to akurat nie wiem, w każdym razie ma swoje to swoje wady i zalety.
jedyne co wtedy istniało w polsce to była nasza droga gospodarka centralnie sterowana. czyli partia wiedziała najlepiej.  i przetrwało to do dzis. jak Chieffu napisał - wczesniej doił nas wschód - zielcy czerwoni, dzis zaczyna nas doic zachód, czyli Juropean Junion.  gdy o gospodarce decydują swinie przy korycie, a nie ludzie co sie na tym znają, to niestety nie mamy szans póki co na poprawe. bedzie tylko gorzej
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17033 dnia: Września 03, 2006, 12:39:15 am »
Cytuj
No w sumie sądze że jest taki jeden i nazywa się Marcinkiewicz. W każdym razie gdyby startował w przyszłości w wyborach, ma mój głos. Tylko ostatnio robi z siebie trochę showmana, ale to chyba nie jest aż taka wielka wada.
Patrz, zapomniałem o Kaziu :) Pewnie dostrzegli, że Kaziu robi się zbyt popularny i może zaskodzić PiSowi :) Ale fakt, jest o wiele bardziej sympatyczny i częściej się uśmiecha od Sikorskiego. Myśle, że nawet posłuchałbym jego orędzia :) Pewnie brzmiałoby http://www.youtube.com/watch?v=K1e2UO41rbw
Dowcip mi się przypomniał. Nie wiem czy można na katolickiej uczelni go powtarzać

Cytuj
Nie wiem czy dobrze się orientuje ale wolny rynek istniał w Polsce za komuny. Po jej upadku zmieniono to by rynek w Polsce stał się bardziej stabilny i poniekąd odciąć się od wschodu w kierunku zachodu. Trwa to do dziś i czy to dobrze to akurat nie wiem, w każdym razie ma swoje to swoje wady i zalety.
Erm.. Wolny rynek to rynek w który nie ingeruje państwo - ew. bardzo mało. Za komuny gospodarka była sterowana przez państwo, a prywatnych przedsiębiorców (tzw. prywaciarzy) było mikroskopijnie mało. Teraz jest trochę więcej prywaciarzy, ale i tak pańśtwo ma b. duzy udział we wszystkim.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17034 dnia: Września 03, 2006, 12:57:29 am »
Cytuj
Patrz, zapomniałem o Kaziu smile.gif Pewnie dostrzegli, że Kaziu robi się zbyt popularny i może zaskodzić PiSowi smile.gif Ale fakt, jest o wiele bardziej sympatyczny i częściej się uśmiecha od Sikorskiego. Myśle, że nawet posłuchałbym jego orędzia smile.gif Pewnie brzmiałoby http://www.youtube.com/watch?v=K1e2UO41rbw
Dowcip mi się przypomniał. Nie wiem czy można na katolickiej uczelni go powtarzać

Kaziu to w ogóle jest fajny agent. i autentycznie chyba cieszył się sympatią ludzi. tylko z drugiej strony jakby pojechał na jakis szczyt ONZ czy cuś, albo do Watykanu w oficjalnej delegacji i jakby taki dowcip walnął :P ale jego ruchy gdy przemawia są naprawde boskie ;P nie to co te inne sztywniaki  w rządzie ;F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17035 dnia: Września 03, 2006, 03:13:34 am »
Tak sobie przeglądam z nudów, przemęczenia, bezsenności, braku siły archiwalne posty i mam kilka przemyśleń...

GP- nie wierze, że ten ktoś miał ongiś 9 lat, nie wyobrażam sobie 9-cio latka który perfekcyjnie opanował gramatykę oraz ortografię, oraz angielski w stopniu co najmniej zaawansowanym :) Chyba, że to jakiś Eisenstein, albo mój nieślubny syn.

Smogu- miałeś praktyki z dzieciakami z podstawówki :D heh, nie wiem po co wybrałeś zawód nauczyciela. Ja chyba nie mógłbym się użerać z przyszłością narodu.. :)

Gipsi- ta piosenka o którą ci chodziło 2 lata temu to "Blue" jest na OST Bebopa, pt "Blue" i leci w ostatnim, dwudziestym szóstym odcinku Bebopa.

:F

Cytuj
Czytałem swego czasu, ze mozna uzywać rury w trzepaku (swoją drogą, trzepak biggrin.gif ciekawy "eufemizm"
OMG. Zgadnijcie kto to napisał :F
Z cyklu: wspomnienia z sylwestra
http://squarezone.pl/forum/index.php?showt...indpost&p=75604
:F

Dobra, ide spać po tej odrobinie samouwielbienia i autopromocji. Jak to dobrze, że ma jeszcze miesiąc (albo nawet rok) wakacji :)  
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 03:56:11 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17036 dnia: Września 03, 2006, 10:07:36 am »
http://hompy.jocoso.jp/album.nwz?tmsrl=115...ad&aseq=1255535
http://hompy.jocoso.jp/album.nwz?tmsrl=115...ad&aseq=1229979

Omg... trochę zły kolor skóry jak na mroczną elfkę, ale ta figurka jest boska.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 10:09:01 am wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17037 dnia: Września 03, 2006, 10:23:44 am »
Cytuj
http://hompy.jocoso.jp/album.nwz?tmsrl=115...ad&aseq=1255535
http://hompy.jocoso.jp/album.nwz?tmsrl=115...ad&aseq=1229979

Omg... trochę zły kolor skóry jak na mroczną elfkę, ale ta figurka jest boska.
mroczna, nie mroczna, ale taka figurkę to bym z miłą chęcią sobie na półce postawil :) mniam. i kto mi powie, ze elfki nie są boskie :)
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17038 dnia: Września 03, 2006, 10:54:07 am »
Cytuj
http://hompy.jocoso.jp/album.nwz?tmsrl=115...ad&aseq=1255535
http://hompy.jocoso.jp/album.nwz?tmsrl=115...ad&aseq=1229979

Omg... trochę zły kolor skóry jak na mroczną elfkę, ale ta figurka jest boska.
Jakby to byla prawdziwa kobieta a nie zabawka to bym skomentował to tak:
Ruch@łbym nieprzecietnie.


Cytuj
Gipsi- ta piosenka o którą ci chodziło 2 lata temu to "Blue" jest na OST Bebopa, pt "Blue" i leci w ostatnim, dwudziestym szóstym odcinku Bebopa.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah! No shit sherlock ;]

Ten marcinkiewiczowy filmik spoko -kolo byl spoko ziomem wogole... ale co do jego pracy to ofkoz nie mam zdania bo nie mam pojecia czy robil cos dobze czy zle...
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 10:56:52 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17039 dnia: Września 03, 2006, 11:55:12 am »
Marcinkiewicz rox ;]
http://www.youtube.com/watch?v=T6oU6MxvfN4...related&search= :F Ale i tak jest fajny