Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164860 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17040 dnia: Września 03, 2006, 12:03:45 pm »
Heh, wczoraj odkryłem, że mam bicepsa o 3 cm mniejszego od ojca O_o, który to ma raczej łape jak byk (pracuje na kopalni od 19 lat). Sam sie zdziwiłem, bo kurde łape to mam chudą ciut raczej :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17041 dnia: Września 03, 2006, 01:15:35 pm »
<Cyb> Słuchaj, jaka historia
<Alq> dajesz
<Cyb> Koleżance mojej kuzynki
<Cyb> coś sie złego działo w pochwie i okolicach, jakieś swędzenie i te sprawy
<Cyb> To poszła do lekarza
<Cyb> i lekarz tam wykrył jakiegoś grzyba
<Cyb> i nie wiedział, jak go leczyc, bo on wystepuje tylko u trupów
<Alq> ano, trupów sie nie leczy :P
<Cyb> ale zczaj to
<Cyb> jej facet pracuje w kostnicy...

ahahaha...Bash jednak rzadzi ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17042 dnia: Września 03, 2006, 01:15:48 pm »
hm, forum umarło? kupa (7 to juz kupa) uzytkowników na stronie i kazdy na kazdego sie ogląda, który pierwszy cos napisze? wstydzcie się. a fe. poskarze sie szefowi internetu\

edit - Sergiej, przywracasz mi wiere w forumowiczów :)

 
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 01:18:45 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17043 dnia: Września 03, 2006, 01:24:21 pm »
Serge - OMG XD hahahahah...

Smog - coś Ty, ja tam pisze, tylko żaden nie odpisuje :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17044 dnia: Września 03, 2006, 01:28:36 pm »
heh. ja cały dzien robie niepotrzebne rzeczy (no moze oprócz neczenia gitary) zaglądam na forum po godzinie, a tam cisza. czasem zaczynam sie niepokoic czy nie wybuchła jakas nowa epidemia i wirus FOX za pomocą forum nie zaatakował wiekszosci z was ;P

edit
oki, smogo - out. biore samochód i uciekam do wielkiego miasta ;P za 2-3 godziny moze wrócę ;)
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 01:29:45 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17045 dnia: Września 03, 2006, 01:31:48 pm »
Tak wogole to croudu miales w koncu jakas tam prace? przyrobiles troche kaski? Bo wczesniej cos pisales ze chyba przy jakims remoncie pomagasz...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17046 dnia: Września 03, 2006, 01:39:58 pm »
Nienawidze ostatniego bossa w Suikodenie V. I nie nawidze tego, ze bez sejwu trzeba rozwalic 4 bossow z rzedu dzielac sie na 3 rozne sklady...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17047 dnia: Września 03, 2006, 02:35:29 pm »
Cytuj
hm, forum umarło? kupa (7 to juz kupa) uzytkowników na stronie i kazdy na kazdego sie ogląda, który pierwszy cos napisze? wstydzcie się. a fe. poskarze sie szefowi internetu
No nie wiem czy jest tak źle, niedawno z ciekawości spojrzałem na inne forum, a tam w rubryce 10 największych gaduł na pierwszym miejscu był gość z magiczną liczbą 1 posta, więc chyba nie ma co narzekać ;)

Jutro magiczny dzień ponieważ znów rozpocznie się rok szkolny. Ciekawe czy ktoś się cieszy...
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2006, 10:07:41 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17048 dnia: Września 03, 2006, 02:37:18 pm »
Cytuj


Jutro magiczny dzień ponieważ znów rozpocznie się rok szkolny. Ciekawe czy ktoś się cieszy...
ja :F

(mówie to poważnie)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17049 dnia: Września 03, 2006, 02:42:46 pm »
Cytuj
Nienawidze ostatniego bossa w Suikodenie V. I nie nawidze tego, ze bez sejwu trzeba rozwalic 4 bossow z rzedu dzielac sie na 3 rozne sklady...
No co ty, walka w rzech składac była nieprzeciętnie fajna.... coprawda trochę się wkurzałem, jak przechodziłem bossa z jedną żywą postacią w składzie, ale było całkiem pozytywnie. Zresztą jak masz wszystkie (albo przynajmniej te przydate) postacie odblokowane to nie jest tak źle. Dajesz po jednym dobrym magu do każdego składu  i żyć nie umierać ;]
A ostatni boss to faktycznie trochę lipa, bo bez specjalnego treningu przed nim jest rac zej z deka trudny.... no i raczej makabrycznie bez sensu zostaje ten boss stworzony ;/.... nie wspominając o tym, ze zakończenie jest bez sensu.....

Ale tak ogólnie to ja się cieszę, ze do szkoły znowu trzeba będzie iść. Ot, taki mały odchył. Bo w sumie fajna sprawa, że zobaczę się z ludźmi, których nie widziałem już kawał czasu, o spora część moich znajomyc ze szkoły jest orpzrzucana po całym powiecie i raczej nigdy jakoś nie szło znaleźć czasu, ani okazji, zeby sę spotkać
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17050 dnia: Września 03, 2006, 02:47:35 pm »
No cóż... ja jeszcze chętnie ten miesiąc poczekam na rozpoczęcie roku...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17051 dnia: Września 03, 2006, 02:58:23 pm »
Cytuj
Jutro magiczny dzień ponieważ znów rozpocznie się rok szkolny. Ciekawe czy ktoś się cieszy...
Ech...w TV o tym gadają non stop, na forum też...boję się zagrać w cokolwiek...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17052 dnia: Września 03, 2006, 03:04:10 pm »
Cytuj
No co ty, walka w rzech składac była nieprzeciętnie fajna.... coprawda trochę się wkurzałem, jak przechodziłem bossa z jedną żywą postacią w składzie, ale było całkiem pozytywnie. Zresztą jak masz wszystkie (albo przynajmniej te przydate) postacie odblokowane to nie jest tak źle. Dajesz po jednym dobrym magu do każdego składu i żyć nie umierać ;]
A ostatni boss to faktycznie trochę lipa, bo bez specjalnego treningu przed nim jest rac zej z deka trudny.... no i raczej makabrycznie bez sensu zostaje ten boss stworzony ;/.... nie wspominając o tym, ze zakończenie jest bez sensu.....
Z jedna zywa postacia? Cienko :F Ja zawsze mam minimum 3 zywe na koncu (chyba ze na poczatku cos zle pojdzie to daje sie zabic i daje continue :F) a ostatniego bossa i tak rozwalic nie moge...a co do tego ze jest wpakowany na sile to fakt ;/
Cytuj
Jutro magiczny dzień ponieważ znów rozpocznie się rok szkolny. Ciekawe czy ktoś się cieszy...
Ja sie ciesze, bo Roman "Bóg Polskiej Edukacji" Giertych pewnie wprowadzi amnestie dla gimnazjalistów i niezaleznie jak napisze test, to i tak bede mial 100%
Cytuj
No cóż... ja jeszcze chętnie ten miesiąc poczekam na rozpoczęcie roku...
Powinienes spedzic ten miesiac na rozkminianiu jak wdrapac sie na drzewo w MGS3 :lol:

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17053 dnia: Września 03, 2006, 03:17:12 pm »
Ciekawe czy ktoś chodzi do wieczorówki? Jeśli nie, nie będę miał z kim gadać na forum do południa, a w tej chwili tylko wtedy mogę najwięcej krorzystać z netu, jakie to straszne...
Cytuj
No shit sherlock ;]
Podoba mi się ten tekst. Chętnie bym go włączył do swojego słownika, ale nie chcę by S&S pozwał mnie za złamanie praw autorskich  :F  
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 03:31:25 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17054 dnia: Września 03, 2006, 03:51:40 pm »
Cytuj
No shit sherlock ;]
Ta? Jakoś kiedyś nie iałeś pojęcia jaak to piosenka i wypytywałeś wszystkich na forum :F Ja też mam taką piosenkę, ale to juz niemożliwe żeby ktoś to pamiętał. Otóż jak chodziłem do podstawówki, to zawsze jak wracałem leciał na polsacie taki program o modzie (zaczynał się gdzieś o piętnastej). No i program jak program, ale miał taką fajną muzykę w czołówce. Takie coś w stylu Oxygenów JMJ, ale to nie jego, bo sprawdzałem spejclanie całą jego dyskografię, jak szukałem tego utworu. No to było coś cudnego. I że jak leciało nigdy nie wpadłem na to, żeby w końcowych napisach zobaczyć co kryje się pod stopką "muzyka".

Cytuj
który to ma raczej łape jak byk (pracuje na kopalni od 19 lat
Takie cuś :) Chociaż nie chciałbym mieć takich łap.

Cytuj
Ciekawe czy ktoś się cieszy...
Ja się cieszę, bo jutro dla mnie kolejny dzień wolnego. Jak i cały przyszły tydzień ;)

Cytuj
S&S
Dlaczego akurat on? Sugerujesz że S&S to skrót od Shit&Sherlock ?

No i plakat motywacyjny dla wszystkich :D


 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17055 dnia: Września 03, 2006, 04:03:00 pm »
Chief - bez przesady ;] z tą łapą ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17056 dnia: Września 03, 2006, 04:07:26 pm »
Cytuj
Podoba mi się ten tekst. Chętnie bym go włączył do swojego słownika, ale nie chcę by S&S pozwał mnie za złamanie praw autorskich szczerb 2.gif
Ale to chyba DB albo Gipsi wprowadzil...bylo to tez na bashu..ale zakochalem sie w tym tekscie ;]
Cytuj
Dlaczego akurat on? Sugerujesz że S&S to skrót od Shit&Sherlock ?
Przykro mi Chieff ale nie jestes juz szefem internetu. Jako szef wszystkich szefow ZWALNIAM CIE! ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17057 dnia: Września 03, 2006, 04:12:11 pm »
To typowy tekst, którym posługiwał się DB... on lubi siakieś takie angielskie zwroty i skróty w stylu AFAIK, ASAP, które znają tylko prawdziwe nerd'y hehe...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17058 dnia: Września 03, 2006, 04:13:50 pm »
a tak zmienie temat na poprawienie humorow przed koncem wakacji... jak tam wrazenia po meczu polska - finlandia? ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17059 dnia: Września 03, 2006, 04:14:45 pm »
XD Zell, skrobne coś o tym jak wróce ;] ale spoko, Jurek do bóg XD