Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164875 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17000 dnia: Września 02, 2006, 12:51:53 pm »
Cytuj
Ależ Chieffie - co Nas obchodzi jak wygladaja wybory w Ameryce? Kraj hamburgerow jest chory i nic na to nie poradzimy ;/ A swoja droga ze Arnold chyba nie jest czlowiekiem u ktorego trudno znalezc jakies wpadki ;]
Jak to co? Osoba kandydująca na najwyższe stanowiska ma być z założenia krystalicznie czysta. Kwaśniewski skłamał, że ma wyższe wykształcenie- jakoś cicho przeszło. Afera Clintona z Moniką Lewinsky o mało nie zakończyła się impeachmentem prezydenta. A nie chodziło o to, czy on z nią, tylko o to, że prezydent powiedział, że nie miał stosunków międzynarodowych z Moniką Lułynsky.
Kraj Hamburgerów jest chory? A co powiesz o kraju Wyborowej, gdzie jak sam widzisz, kłamca jest poszkodowanym?

Cytuj
Tylko przez ferie i wakacje jak jestem u dziadkow, bo u siebie nie mam TVN24. Genialny program IMHO - Irasiad rzadzi. Z tym, ze na opozycje tam raczej nikt nie najezdza. No moze na SLD i pania poslanke Senyszyn, ale jak tu sie nie smiac z kogos takiego? Bo jedyna alternatywa to siasc i plakac ;/
Ja ostatnio nie oglądam, bo już mnie razi tendecyjność tego programu. Opozycja myli się raz na tydzień, natomiast codziennie oglądamy np. tiki nerwowe Ziobry, jak Kaczyński trzyma ręce śmiesznie za plecami, oraz jak gestylukuje Cymański.

Cytuj
Bez przerwy starasz sie udowodnic ze media sa "proPO". Na ogol faktycznie, ale nie zawsze. Ze przypomne nie dawno sytuacje, kiedy nowy premier otwieral nowa autostrade (100km prostej drogi) to pan redaktor z Faktow dumnie stwierdzil "Nasz nowy premier jest na swoim stanowsiku dopiero 3 dni, a juz otworzyl swoja pierwsza autostrade". Jakos tak to szlo. Ale jaki udzial byl jego w budowie tej autostrady to juz pominieto.
Większość telewizji jest, natomiast ten przykłąd co przytoczyłes to była ewidentna ironia i sarkazm ze strony dziennikarzy, któzy na coraz więcej sobie pozwalają. Chodziło o to, że Marcinkiewicza wyrzucli z rządu :) Wczoraj Kaczyński w Wadowicach rozpoczął rok szkolny i reporterzy skupili się na tym, że zły Kaczor odebrał dzieciakom dwa dni szkoły :(

Cytuj
dobra skończcie juz, albo se temat załóżcie
Nie zmuszam nikogo do czytania tego co napiszę.  

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17001 dnia: Września 02, 2006, 01:00:19 pm »
Cytuj
Nie zmuszam nikogo do czytania tego co napiszę

Chief imponuje mi twoja wiedza z zakresu polityki i historii. Ty chyba naprawdę jesteś naszym duchowym przywódcą bo uświadamiasz nam prawdę o świecie w którym żyjemy XD  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17002 dnia: Września 02, 2006, 01:11:39 pm »
Chief, jak innym to "przeszkadza" niecho to jakiś mod przeniesie do działu Rząd czy jakoś tak i będzie git ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17003 dnia: Września 02, 2006, 01:11:45 pm »
Cytuj
Chief imponuje mi twoja wiedza z zakresu polityki i historii. Ty chyba naprawdę jesteś naszym duchowym przywódcą bo uświadamiasz nam prawdę o świecie w którym żyjemy
Ja nie piszę żeby tutaj sobie popisać, czy żeby komuś przynudzać, bo wiem że niektóre osoby, co mnie zawsze strasznie dziwi, wręcz umierają gdy mówi się o polityce/gospodarce. Szkoda tylko, że te osoby potem popierają przystojnego Kwaśniewskiego, co do którego dziennikarze mieli wytyczne jak go kręcić, a niektórych w ogóle do niego nie dopuszczano. Tylko po prostu czasami mnie szlag trafia, gdy w telewizji już tyle razy powtarza się to, że Kuroń był bohaterem i musi być moim autorytytetem. Siedział w więzieniu, pisał książki. Wróg rewolucji. I nikt nie mówi, że był wojującym trockistą i nikt nie przypomina jak nazywał lustrację "grzechem" itp. Media kłamią to banał, wiecznie powtarzany i znany na całym świecie, ale wszyscy o nim zapominają.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17004 dnia: Września 02, 2006, 01:21:32 pm »
Cytuj
Jak to co? Osoba kandydująca na najwyższe stanowiska ma być z założenia krystalicznie czysta.
Bez jaj Chieffu. Krystalicznie czysty moglbyc Jezus, a nie politycy kandydujacy na wysokie stanowiska. Jestes ostatnia osoba ktora posadzalbym o przedstawienie swiata jako czern i biel, wiec prosze Cie - nie wyjezdzaj mi tu z takimi banałami :P
Cytuj
Kraj Hamburgerów jest chory? A co powiesz o kraju Wyborowej, gdzie jak sam widzisz, kłamca jest poszkodowanym?
A 2 z 3 ostatnich prezydentow reprezentuje poziom Andrzeja Leppera. Kwasniewski jeszcze IMO reprezentowal jakis poziom ale Walesa i Kaczor prezentuja sie przed kamera jak ostatnie patalachy.
Cytuj
Opozycja myli się raz na tydzień, natomiast codziennie oglądamy np. tiki nerwowe Ziobry, jak Kaczyński trzyma ręce śmiesznie za plecami, oraz jak gestylukuje Cymański.
No offence, ale IMHO latwiej jest znalezc pomysly koalicji z takimi perelkami jak Andrzej "jak mozna zgwalcic prostytutke" Lepper czy Roman "sam nie wiem czego chce" Giertych. A swoja droga, ze zalosny wyskok Tuska tez byl pokazany kiedy w sejmie powiedzial cos w stylu "obawiam sie ze prezydent mial racje mowiac rowniez, ze dwoch Kaczynskich w rzadzie to dla Polski za duzo". Ale coz. Nic nie poradzimy, ze jedyne co robi opozycja to blokowanie wszystkiego co koalicja wymysli. Tyle dobrze, ze koalicja zadko ma dobre pomysly.
Cytuj
Większość telewizji jest, natomiast ten przykłąd co przytoczyłes to była ewidentna ironia i sarkazm ze strony dziennikarzy
Jesli to byla irionia to wsumie sluszna, bo wasaty oan odpowiadajacy za budowe tej autostrady byl swiecie orzekonany, ze te 100km to wielkie osiagniecie w dziedzinie, jak on to ujal, "polskiego drogownictwa". Ale ja tam w tedy ironii nie wyczulem i tak - bardziej brzmialo to jak hymn pochwalny ;]
Cytuj
Chief imponuje mi twoja wiedza z zakresu polityki i historii. Ty chyba naprawdę jesteś naszym duchowym przywódcą bo uświadamiasz nam prawdę o świecie w którym żyjemy zeby.gif
Chieffu na prezydenta ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17005 dnia: Września 02, 2006, 01:36:16 pm »
Cytuj
Bez jaj Chieffu. Krystalicznie czysty moglbyc Jezus, a nie politycy kandydujacy na wysokie stanowiska. Jestes ostatnia osoba ktora posadzalbym o przedstawienie swiata jako czern i biel, wiec prosze Cie - nie wyjezdzaj mi tu z takimi banałami
Przeczytałeś co napisałem po tym zdaniu? Clinton o mało nie poleciał, nie dlatego ze się zabawiał z sekretarką, tylko że okłamał swoich wyborców. Tak samo zachował się Tusk, więc prosze nie pisać że Kurski to kłamca, a Tusk stał się jego ofiarą, bo sam się wkopał. [ I sprawa zamknięta. Kurski zachował sie mało ładnie, ale Tusk też w swojej reklamówce, skupił się na historii swojej rodziny (i wspominał o dziadku zabitym przez Gestapo). Nie miał osiągnięć politycznych (pomimo ze jest od początku III RP w sejmie) więc przypominał dziadka, na co Kurski mu ładnie odpowiedział. Potem się Tusk zaparł i przegrał i koniec sprawy :) ]

Cytuj
A 2 z 3 ostatnich prezydentow reprezentuje poziom Andrzeja Leppera. Kwasniewski jeszcze IMO reprezentowal jakis poziom ale Walesa i Kaczor prezentuja sie przed kamera jak ostatnie patalachy.
W normalnych krajach (tj. zachodnich) obywatele nie znają składu rządu. Po co im to? Im się dobrze żyje, więc co ich obchodzi polityka. A w naszym kraju chyba kazdy zna wszytkich premierów obecnego rządu. To, że Bush jest idiotą, to chyba oczywiste, ale co by mnie to obchodziło, gdybym mieszkał sobie gdzieś w Texasie? W Stanach masz święty spokój, tak jak w większośći krajów zachodnich i tam nikogo nie obchodzi polityka. A wierz mi, też wolałbym się czemuś innemu poświęcić..
Kaczora prezentuje się przed kamerą specalnie tak, nie inaczej. Kwaśniewskiego, pomimo że był spasiony jak świniak przed ubojem, kręcili tak, że nie widać było jego tłuszczu który na twarzy zasłaniał mu już oczy.

Cytuj
No offence, ale IMHO latwiej jest znalezc pomysly koalicji z takimi perelkami jak Andrzej "jak mozna zgwalcic prostytutke" Lepper czy Roman "sam nie wiem czego chce" Giertych. A swoja droga, ze zalosny wyskok Tuska tez byl pokazany kiedy w sejmie powiedzial cos w stylu "obawiam sie ze prezydent mial racje mowiac rowniez, ze dwoch Kaczynskich w rzadzie to dla Polski za duzo". Ale coz. Nic nie poradzimy, ze jedyne co robi opozycja to blokowanie wszystkiego co koalicja wymysli. Tyle dobrze, ze koalicja zadko ma dobre pomysly.
Nie jestem rzecznikiem rządu- ale sytuacja po wyborach wyglądała tak. Jest PiS i PO- dwie największe partie które miały utworzyć koalicję PO-PiS. Pokłócili się i koniec. Gdyby wygrała PO, PiS by się obraził więc wyszłoby na to samo. PO załozyłaby koalicję z SLD i PSL (lub z SO i LPR)(zapewne) i miałbyś to samo. Olejniczak to idiota, Pawlak mówić nie umie. Na takie partie ludzie glosowali i niestety to jest prawo demokracji. Dwa wilki i owca głosują co będzie na śniadanie.

Opozycja jednocześnie łamie prawo demokracji- taki juz jest ustrój niestety. Demokracja to dyktatura większości i podejrzewam, ze gdyby PO wygrała, to PiS zachowywałby się identycznie i PO też mówiłaby o łamaniu praw demokracji.

Cytuj
Chieffu na prezydenta ;]
Skrzynka Łyski dla każdego :)
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 01:39:10 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17006 dnia: Września 02, 2006, 01:46:11 pm »
Osz kurnasz... jacy z was politycy  O_o  Wy serio załóżcie jakiś oddzielny temat, bo to później zgubi się w total offtopicowym morzu.
 Nyu i partie też załóżcie. Chieffu ma spore pojęcie o polityce (wof). Nawet będe na niego głosować jakby co, choć narazie mimo swej pełnoletności nie ingeruje w życie polityczne kraju - na kogo by  nie zagłosować i tak będzie źle. Potem tylko sobie w język pluć że mogłam nie głosować na tego tylko na tamtego. I tak źle i tak niedobrze... Wiem że to takie typowe narzekanie, nyu ale mnie samo słowo polityka odrzuca (a to dzięki naszyma wspaniaałym politykom of course).

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17007 dnia: Września 02, 2006, 02:13:14 pm »
Temat jest - rząd przez małe "rz", w którym czasami pisałem z twoim bratem :) Są ludzie, którzy nie przynoszą powodu do wstydu, tylko trzeba ich nieco głębiej poszukać, bo media ich nie oferują. Korwin-Mikke na którego głosowałem, od 1989 mówi, że telewizja musi być sprywatyzowana i całkowicie wolna, czyli każdy może sobie załozyć stację i nadawać co chcę.Dlatego go nie ma w telewizji, bo wyobrażacie sobie, że ktoś płaciłby abonament na stację, która oferuje tylko Klan i Plebanię? W życiu, upadliby raz dwa. Konkurencja wykończyłaby TVP w kilka tygodni.  U nas się mówi o wolnych mediach, a atakuje się Radio Maryja - ot, paradoks :)
Cytuj
nyu
-gema :)
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 02:15:43 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17008 dnia: Września 02, 2006, 02:25:24 pm »
Nareszcie rozwinela sie jakas dyskusja na SZ :D

Cytuj
(a to dzięki naszyma wspaniaałym politykom of course)
Skad wiesz, ze nie sa wspaniali, skoto jak sama piszesz nie ninteresujesz sie tym bo odrzuca Cie samo slowo polityka?
Cytuj
na kogo by nie zagłosować i tak będzie źle.
I dziwic sie, ze pozniej u wladzy stoi PiS, PO i Samoobrona skoro mamy takie podejscie =.=
Cytuj
Przeczytałeś co napisałem po tym zdaniu?
Nie. Zawsze odpowiadam na posty zanim je przeczytam...
Cytuj
Kaczora prezentuje się przed kamerą specalnie tak, nie inaczej.
No offence Chieffu-san ale brzmi jak jakas teoria spiskowa. Kwaity wreczal do gory nogami, bo tak chciala "kamera"? Mial dziurowa buty bo mu kazali? Wreczal order jak ostatni cieć bo ktos mu tak zalecil? On sam prezentuje sie tak jak sie prezentuje, a to ze media to tylko podsycaja? Nie jest to dobre z ich strony, ale sam Kaczynski daje do czegos takiego powody swoim zachowaniem.
Cytuj
Opozycja jednocześnie łamie prawo demokracji- taki juz jest ustrój niestety.
Koalicja tez nie jest swieta. Jak tak na nich patrze, to koalicja dazy do autortaryzmu (jesli dobrze roumiem to pojece - to jest chyba cos takiego jak Dyktatura, tylko rzadzi cala partia, nonie?) a opozycja do anarchii i spralizowania wladzy. Thats a huuuge piece of shit
Cytuj
Olejniczak to idiota, Pawlak mówić nie umie.
Prawda jest taka, ze nie trzeba byc geniuszem by jednym tchem wymienic nie jednego idiote w naszym rzadzie. Z Giertychem, Lepperem i Senyszyn na czele.
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17009 dnia: Września 02, 2006, 02:32:51 pm »
Cytuj
Cytuj
na kogo by nie zagłosować i tak będzie źle.

I dziwic sie, ze pozniej u wladzy stoi PiS, PO i Samoobrona skoro mamy takie podejscie =.=
Właśnie, jeśli każdy który tak mówi, zagłosowałby na jakąś niszową partię, to jest szansa, że ta partia wejdzie do sejmu.

 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17010 dnia: Września 02, 2006, 02:34:52 pm »
Np. Janusz Korwin-Mikke. Jakbym mial prawa wyborcze to moj glos by do niego powedrowal wlasnie. Zaluje, ze kiedys jak widzialem go na zywo jak cos mowil to malego tlumiku ludzi zgromadzonego przed nim, to nie wiedzialem jeszcze kim jest ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17011 dnia: Września 02, 2006, 02:38:52 pm »
Cytuj
Skad wiesz, ze nie sa wspaniali, skoto jak sama piszesz nie ninteresujesz sie tym bo odrzuca Cie samo slowo polityka?
Nie trzeba znać się na polityce, żeby wiedzieć "jak można zgwałcić prostytutkę hehehehehe" :F

Cytuj
Nie. Zawsze odpowiadam na posty zanim je przeczytam...
Ja nie czytam, od razu odpisuje.;) Ale jak będziemy tak rozbijać zdaniami, to za chwilę utoniemy w odpowiedziach i cytatach.

Cytuj
No offence Chieffu-san ale brzmi jak jakas teoria spiskowa. Kwaity wreczal do gory nogami, bo tak chciala "kamera"? Mial dziurowa buty bo mu kazali? Wreczal order jak ostatni cieć bo ktos mu tak zalecil? On sam prezentuje sie tak jak sie prezentuje, a to ze media to tylko podsycaja? Nie jest to dobre z ich strony, ale sam Kaczynski daje do czegos takiego powody swoim zachowaniem.
Wiem, mi też to brzmiało jak teoria spiskowa, dopóki nie przeczytałem o tym w kilku czasopismach mniej popularnych. Najpierw pisało to w "Ozonie" więc se myśle- znowu pieprzą głupoty. Ale jak powtórzyła to Gazeta Polska, to raczej "kupiłem to". I zobacz, że Kwaśniewski był strasznie spasiony (oczu nie było mu widac), ale w każdym wywiadzie, na każdym zdjęciu wyglądał pięknie i przystojnie. Kaczyńskiego po prostu się wyśmiewa, media są lewicowe i zawsze były. Utworzyły je pieniądze z i ludzie z PRL, którzy nie chcą lustracji i dekomunizacji, to zmniejszają autorytet kaczyńskiego czy tam macierewicza. Wydaje mi się, że dziennikarze jakby na siłę szukali jak tu ośmieszyć kaczyńskich. To już są starsi panowie i zawsze byli gapowaci nieco i fajtłapowaci. Ale są uczciwi i złego słowa pod tym względem o nich nie powiem. Tylko takie trochę, pierdoły :)

Cytuj
Koalicja tez nie jest swieta. Jak tak na nich patrze, to koalicja dazy do autortaryzmu (jesli dobrze roumiem to pojece - to jest chyba cos takiego jak Dyktatura, tylko rzadzi cala partia, nonie?) a opozycja do anarchii i spralizowania wladzy
W tej aferze z wyborami samorządowymi chodzi o to,aby nie dopuścić do władzy SLD i PO i żeby PiS mógł sobie spojkojnie dzierżyć władze w jednej ręcę. Taka już jest demokracja i moim zdaniem jest to wyjątkowo idiotyczny ustrój. Ustrój w którym zdanie jednego człowieka w ogóle się nie liczy. Wsioki wybierają samoobronę, posłów którzy nie pokończyli podstawówek i potem oni sprwują władzę. TO nie wina kaczyńskiego- bo koalicję musiałby zawiązać jak chce rządzić. Wina wyborców że są tacy czasami głupi i tępi. Bo naprawdę, osoba która głosowała na Lepera..

Cytuj
Prawda jest taka, ze nie trzeba byc geniuszem by jednym tchem wymienic nie jednego idiote w naszym rzadzie. Z Giertychem, Lepperem i Senyszyn na czele.
Gorzej jakbym miał wymienić naprawdę interesujące postaci w sejmie.. Z tym miałbym problem...

Cytuj
Np. Janusz Korwin-Mikke. Jakbym mial prawa wyborcze to moj glos by do niego powedrowal wlasnie. Zaluje, ze kiedys jak widzialem go na zywo jak cos mowil to malego tlumiku ludzi zgromadzonego przed nim, to nie wiedzialem jeszcze kim jest ;/
Właśnie, zawsze jest ten mały tłumik. A facet naprawdę mądrze gada (czasami tylko za duzo filozofuje :) ). W 2001 miał takie hasło "Świnie się zmieniaja, koryto pozostaje. Trzeba zlikwidować koryto!" ;)
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 02:42:03 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17012 dnia: Września 02, 2006, 02:47:46 pm »
Cytuj
Nie trzeba znać się na polityce, żeby wiedzieć "jak można zgwałcić prostytutkę hehehehehe" szczerb 2.gif
:F
Cytuj
Ja nie czytam, od razu odpisuje.wink.gif Ale jak będziemy tak rozbijać zdaniami, to za chwilę utoniemy w odpowiedziach i cytatach.
Ciezko odpowiedziec na wszystko w jednym akapicie ;]
Cytuj
Wiem, mi też to brzmiało jak teoria spiskowa, dopóki nie przeczytałem o tym w kilku czasopismach mniej popularnych. Najpierw pisało to w "Ozonie" więc se myśle- znowu pieprzą głupoty. Ale jak powtórzyła to Gazeta Polska, to raczej "kupiłem to". I zobacz, że Kwaśniewski był strasznie spasiony (oczu nie było mu widac), ale w każdym wywiadzie, na każdym zdjęciu wyglądał pięknie i przystojnie.
No wiesz - nie kazdy musi byc sczytem pieknosci, Zaloze sie, ze Kaczynskich tez odrobine chociaz charakteryzuja. A co do tego, ze wyczytales o tym w gazetach - sam teraz widzisz, zelewicy tez media lubia dokopac, bo chyba nie musze Ci przypominac partii bylego prezydenta ;] Media po prostu lubia dokuczac wladzy ;]
Cytuj
Tylko takie trochę, pierdoły smile.gif
No wlasnie. Ja tam nie jestem zwolennikiem rzadzacych pierdol.
Cytuj
pisało
Bylo napisane :F
Cytuj
W tej aferze z wyborami samorządowymi chodzi o to,aby nie dopuścić do władzy SLD i PO i żeby PiS mógł sobie spojkojnie dzierżyć władze w jednej ręcę. Taka już jest demokracja i moim zdaniem jest to wyjątkowo idiotyczny ustrój.
Demokracja jest dobrym ustrojem, poki politykom rzadza wladzy nie przeslania interesu krajowego. A o to niestety ciezko. Nie ma ustroju idealnego.
Cytuj
Wina wyborców że są tacy czasami głupi i tępi. Bo naprawdę, osoba która głosowała na Lepera..
Ciezko sie dziwic rolnikom, ze na niego glosowali. Przeciez ten facet jest chory umyslowo - chce wprowadzic dla rolnikow po tej suszy obowiazkowe ubezpieczenie w wiekszosci pokrywane przez panstwo i jak nie bedzie duzych zbiorow to on chce im placic odszkodowanie. To jak w takim razie chce, zeby w salonie samochodowym jesli bedzie maly zbyt aut, tez byly odszkodowania, a ubezpieczenia pokrywane w bodaj 60% przez kraj.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17013 dnia: Września 02, 2006, 02:55:39 pm »
Niech ich ktoś już zabije :/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17014 dnia: Września 02, 2006, 02:56:32 pm »
sama sie zabij :F

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17015 dnia: Września 02, 2006, 02:57:21 pm »
nie krakaj

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17016 dnia: Września 02, 2006, 03:01:54 pm »
Cytuj
No wiesz - nie kazdy musi byc sczytem pieknosci, Zaloze sie, ze Kaczynskich tez odrobine chociaz charakteryzuja. A co do tego, ze wyczytales o tym w gazetach - sam teraz widzisz, zelewicy tez media lubia dokopac, bo chyba nie musze Ci przypominac partii bylego prezydenta ;] Media po prostu lubia dokuczac wladzy ;]
Media lubia dokopać, ale zobacz jak to się układa. Kwaśniewskiego pokazywali przez te kilka lat fajnie, nawet zapominali puścić materiał, jak chodził pijany jak bela, jak mu się plątał język itp. A tuż przed wyborami zaczęli emitować różnego rodzaju afery i zaczęli chwalić nową władzę, która miałą przyjśc. Bo wiadomo, jak przydzie nowa władza, to wymieni górę. Kto był grzeczny, może zostanie, kto niepokorny wyleci :) Media żyją własnym życiem :)

Cytuj
No wlasnie. Ja tam nie jestem zwolennikiem rzadzacych pierdol.
Ale wiesz, wolę już te pierdoły, niż faceta który prosto w oczy wyborcom potrafi powiedzieć, że jego dziadka nie było w Wehrmachcie. Każdy polityk kłamie, ale tak bezczelnie? Zresztą,  Tusk ma ciekawe osiagnięcia w przeszłośći, szkoda tylko ze o nich nie mówi tak częśto. Lepera i Giertycha nie komentuje, chociaż Giertych powie czasami coś mądrego (czego o Leperze powiedzieć nie mozna. No chyba, że jego wiedza na temat prostytutek, ale to już bylo :) ).

Cytuj
Bylo napisane
Użyłem formu już dopuszczalnej:) Pisało nie jest już błędem.

Cytuj
Demokracja jest dobrym ustrojem, poki politykom rzadza wladzy nie przeslania interesu krajowego. A o to niestety ciezko. Nie ma ustroju idealnego.
Demokracja to idiotyczny ustrój, w którym profesor politologii ma mniej głosów niż dwa menele spod budki, którzy zagłosują na samoobronę, bo ci dają flaszkę za każdy głos. W demokarcji nie liczy się jednostka, tylko liczy się większość.

Cytuj
Ciezko sie dziwic rolnikom, ze na niego glosowali. Przeciez ten facet jest chory umyslowo - chce wprowadzic dla rolnikow po tej suszy obowiazkowe ubezpieczenie w wiekszosci pokrywane przez panstwo i jak nie bedzie duzych zbiorow to on chce im placic odszkodowanie. To jak w takim razie chce, zeby w salonie samochodowym jesli bedzie maly zbyt aut, tez byly odszkodowania, a ubezpieczenia pokrywane w bodaj 60% przez kraj.
I na to łowi pewnie rolników. "Darmowe" ubezpieczenia, darmowe cośam. Tylko ze skad na to pieniądze idą? Z kieszeni obywateli. Ja płace na ubezpieczenie jakiegoś tam rolnika.

Cytuj
Niech ich ktoś już zabije
Goha, pisałem już. Nikt cię nie zmusza do czytania tego co napiszę, więc nie rób nic na siłę.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 03:03:04 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17017 dnia: Września 02, 2006, 03:14:14 pm »
Wreszcie zaczynamy chyba sie zgadzac w paru kwestiach :)

Cytuj
Użyłem formu już dopuszczalnej:) Pisało nie jest już błędem.
Widac skutki tego, ze nadeszla czwarta RP :D
Cytuj
Ale wiesz, wolę już te pierdoły, niż faceta który prosto w oczy wyborcom potrafi powiedzieć, że jego dziadka nie było w Wehrmachcie. Każdy polityk kłamie, ale tak bezczelnie?
Obydwaj (Kaczynski i Tusk...wiec moze powinienem napisac "wszyscy troje" bo Kaczynskich raczej czesto traktuje sie jako wspolnote ;]) sa siebie warci. Jeden prowadzi "polityke dynastyczna", zeby zrobic tylko pod siebie wszystko, a drugi robi wszystko, zeby Kaczorowi bylo zle...chore ;/
Cytuj
Demokracja to idiotyczny ustrój, w którym profesor politologii ma mniej głosów niż dwa menele spod budki, którzy zagłosują na samoobronę, bo ci dają flaszkę za każdy głos. W demokarcji nie liczy się jednostka, tylko liczy się większość.
No w sumie ustroj jest po to, zeby dogodzic wiekszosci, bo wszystkim sie nie da...szkoda tylko, ze sytuacja tych dwoch meneli i tak sie nie zmieni, a profesora politologii moze sie pogorszyc ;/ No coz - ciezko na to cos poradzic. Sadze, ze oligarchia w cale nie bylaby lepsza.
Cytuj
I na to łowi pewnie rolników. "Darmowe" ubezpieczenia, darmowe cośam. Tylko ze skad na to pieniądze idą? Z kieszeni obywateli. Ja płace na ubezpieczenie jakiegoś tam rolnika.
Rolnikow rozpiescila juz komuna i to samo stara sie zrobic Andrzej "jak mozna zgwalcic prostytutke" Lepper.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17018 dnia: Września 02, 2006, 03:17:24 pm »
W sumie racja, Czifu, ale wkurza mnie to przewijanie XD raczej pisze teraz z nudów niż z nerwów, bo serwer leży od 2 dni, ja już cały dom wysprzątałam, jestem zbyt zmęczona żeby dalej skakać na macie, Sławek pyka w Racheta i Clunka czy jak to tam się zwie, więc nic nie mam do roboty..
Ach, no i jeszcze audioscrobbler mi nic nie przesyła, hmm...
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 03:18:27 pm wysłana przez Goha »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17019 dnia: Września 02, 2006, 03:21:11 pm »
Cytuj
Widac skutki tego, ze nadeszla czwarta RP
To wprowadzono jeszcze za SLD, zresztą iście komunistyczna metoda. Obniżanie wymagań. Tak było ze wszystkimi "wielkimi planami socjalistycznej gospodarki".

Cytuj
Obydwaj (Kaczynski i Tusk...wiec moze powinienem napisac "wszyscy troje" bo Kaczynskich raczej czesto traktuje sie jako wspolnote ;]) sa siebie warci. Jeden prowadzi "polityke dynastyczna", zeby zrobic tylko pod siebie wszystko, a drugi robi wszystko, zeby Kaczorowi bylo zle...chore ;/
Wiesz, na razie nie będę oceniał Kaczyńskiego, który ledwo rok rządzi :) Na razie czekam, aż zostanie zlikwidowane WSI, bo to b. ważna i mądra decyzja (której nie podjęli się AWS ani SLD- zresztą dzisiaj PO i SLD krzyczą, "jak mozna niszczyć WSI!")

Cytuj
No w sumie ustroj jest po to, zeby dogodzic wiekszosci, bo wszystkim sie nie da...szkoda tylko, ze sytuacja tych dwoch meneli i tak sie nie zmieni, a profesora politologii moze sie pogorszyc ;/ No coz - ciezko na to cos poradzic. Sadze, ze oligarchia w cale nie bylaby lepsza.
Za to państwo wolnościowe tak :) Każdy zyłby sobie sam i dbał sam o siebie, niezależnie od polityków, którzy powinni ustalać tylko sprawy najwyższej wagi, a reszte pozostawić obywatelom. Jak np. w sprawie narkotyków, alkoholu, benzyn. W rynek politycy nie powinni ingerować, tak jak księża w politykę.

Cytuj
W sumie racja, Czifu, ale wkurza mnie to przewijanie zeby.gif raczej pisze teraz z nudów niż z nerwów, bo serwer leży od 2 dni, ja już cały dom wysprzątałam, jestem zbyt zmęczona żeby dalej skakać na macie, Sławek pyka w Racheta i Clunka czy jak to tam się zwie, więc nic nie mam do roboty..
Ach, no i jeszcze audioscrobbler mi nic nie przesyła, hmm...
Goha to zapraszam do debaty :) Każdy ma jakieś swoje poglądy i być może nawet sobie z tego sprawy nie zdaje :) U mnie sie zaczęło od tego, że szukałem który z polityków popiera wolny dostep do broni palnej i w końcu mimowolnie mnie to wchłonęło. Jak chcesz, możemy popisać o czymś innym- ja niestety na temat DDR nic nie mogę powiedzieć, bo nie mam :)