Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164873 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16980 dnia: Września 01, 2006, 03:15:07 pm »
Cytuj
Cytuj
Kilkadziesiąt F-16 ;/
kilkanaście f-16 ;]
Kilkadziesiąt. 36 F-16C i 12 F-16D (Blok 52). Czyli 48 F-16.
Ale co z tego skoro Egipt ma 240 F-16C/D ?
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 03:16:06 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16981 dnia: Września 01, 2006, 03:43:52 pm »
Cytuj
W sumie to nie chce mi się przytaczać tych kilku milionów kłotów z poprzednich wypowiedzi, ale mianem takiej małejdygresji powiem, ze rozpaczanie i wkurzanie się na przeszłość też nie jest secjalnie fajne, bo jak to się mówi, nie można płakać nad rozlanym mlekiem...... Swoją drogą "gdybanie" też jest aczej bez sensu. Co by bylo gdyby to, co by było gdyby tamto..... ku**a..... co by było, gdyby Jezusa nie ukrzyżowali? ;/
Historia się lubi powtarzać, takie stare mądre przysłowie. Istniał kiedyś ZSRR obecnie istnieje Eurokołchoz -Unia Europejska, która początkowo miała byś wspólnotą czysto gospodarczą, obecnie dyktuje państwom członkowskim jakie mają rozmiarowo byc ogórki i czy oscypek będzie do jedzenia czy nie. Znowu pojawia sie twór, który będzie decydował za obywateli co jest dla nich najlepsze. To tak jak ja bym któremuś z was wybierał z kim macie chodzić na randki albo o której godzinie możecie się wysrać. I nikogo nie obchodzi czy macie akurat za przeproszeniem, parcie, czy też jesteście świeżo po wypróżnieniu. To jest wyjątkowo głupie- zresztą pamiętacie to forum młodzisocjaliści, do którego niedawno rzuciłem linka. Większość państw UE ma właśnie ustrój socjaldemokratyczny! UE przekształca się w ZSRR.
A gdzie narodził się komunizm? W Rosji? W europejskiej francji...

Cytuj
No ale, jeśli chcemy, żeby było lepiej, to nie można rozpamiętywać francuzo, czy niemcom co nam zrobili w ii wojnie światowej, bo ci ludzie, którzy są "be", już od jakiegoś czasu nie żyją, a nie można obwiniać nowego pokolenia, za to, czego nie zrobili..... oczywiście są wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę.
Historia zatacza kręgi, a druga wojna to wciąż ten sam krąg, wciąż cierpimy za głupich polityków w czasie drugiej wojny. I nie pisze tutaj tego, żeby się popisać jaki mądry jestem i też zbytnio mnie to nie ciekawi. Ale po prostu trzeba wziąć się do roboty, nie obrażać na Polskę, tylko postarać się nieco, aby się lepiej żyło. Wygonić złodziei i hochsztaplerów z polityki, tych których kreuje się na "Prezydentów z zasadami", "wybierających konkrety" czy też "premierów z krakowa", ale na tych ludzi, którzych media nazywają wariatami, bo wszędzie widzą WSI, czy też nazywają SB sługusem Kremla...

Cytuj
Odnośnie tych procntów podanych przez Chieffa, to nie są słuszne z prawdą bo spory procent, ma świadomość tego co się dzieje i ciągle trąbi na lewo i prawo jak jest źle, ale na słowach się kończy ;]
Nie wiem co odpisać na taki zarzut. Ludzie się tym nie interesują, a jak już to kończy się na ogladaniu dzienników ziejących jadem np. do Macierewicza. Owszem, facet jest gorącokrwisty, ale niegłupi, natomiast w każdej stacji telewizyjnej słyszę jaki z niego idiota i baran. Nawet Leszek Miller się wypowiadał, że to co się dzieje w Polsce to kabaret. Ten sam Leszek Miller, który miał nieskończone afery gospodarcze ( o większości których dowiedziałem się nie z wiadomości) oraz ten sam, który powiedział, "że męzczyznę poznaje się po tym jak kończy", i ten sam LM z PZPR. Oglądam czasami taki program "Szkło kontaktowe" w którym słyszę jacy są z ludzi ignoranci. I załamuje się. Oglądam dzienniki i najchętniej walnąłbym w ten telewizor bo nie mogę słuchać tych bzdur. Gdy ogladam sondaże wyborcze- którymi steruje się wynikiem wyborów- to ręcę opadają. Połowa ludzi ma w dupie, a z reszty tych co głosują, bije po prostu ignorancja.
Polityka to nie tylko obejrzenie tendencyjnego Dziennika, czy pięknej p. Smoktunowicz. Pewnie ktoś odniesie wrażenie, że kreuje siebie na przywódce duchowego :F Ale prawda nigdy nie leży na ulicy, najczęsciej trzeba się do niej ciężko przebić.
Dajcie mi telewizję, aparat państwowy, kilkadziesiąt milionów dolarów, a ja z małpy zrobię prezydenta Rosj tak kiedyś powiedzieli gdzieś w ruskiej szkole.

Cytuj
f-16
Nie będę się wypowiadał na temat złomu, ale powiedzcie mi dlaczego kupujemy samolot, skoro o wiele bardziej przydałby się nam helikopter do służby cywilnej, do pomocy w przypadku powodzi lub innej klęski terytorialnej lub terrorystycznej. Obecnie nie mamy żadnej ochrony przed powodzią, o ataku terrorystycznym nie wspominając. Jesteśmy bezbronni a kupujemy jakieś głupie samoloty, które do niczego się nie przydadzą. Kupiśmy niedawno helikoptery do których nic się nie mieści, cywilnym służbom kończą się fundusze, a politycy kupują sobie nowe samoloty i helikoptery (te z najwyższej półki), jeżdzą dwoma samochodami na raz (w jednym BOR, w drugim politycy) M7 security...

A co do tego co pisał W_w, o świadomości obywateli jeszcze wrócę. Był sobie taki v-ce minister obrony, Szeremetiew się nazywał. Były działacz KPN, bardzo miły i sędziwy pan. Pracował z kilkoma specjalistami od spraw wojskowości (m.in. gen. Petelicki) i miał zreformować polskie wojsko. Rozplanował reformy, zakupy samolotów, haubic itp, ale w pewnym momencie wybuchła wielka afera korupcyjna, w którą na 100% był zamieszany. Zniknął z polityki i do dziś toczą się wobec niego procesy. Miał brać 200 tysięcy dolarów łapówki itp itd, obecnie już ciązy na nim wejście w posiadanie samochodu- łapówki - starej używanej Lancii(!). Miał kupić sprzęt wojskowy i zapewne zrobiłby to uczciwie, ale zamiast niego zrobili to panowie Szmajdziński (SLD) i Komorowski (PO), którzy kupili taki złom, do którego nic się nie nadaje. Zapewne obaj, przy pomocy WSI umiejętnie pozbyli się Szeremietiewa i kupili sprzęt, który krajowi się nie będzie opłacał, ale na pewno ich kieszenie zostaną zasilone. Jest takie stare rzymskie przysłowie- przestępstwo popełnił ten, który na nim najbardziej skorzystał.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16982 dnia: Września 01, 2006, 03:52:23 pm »
Cytuj
Wygonić złodziei i hochsztaplerów z polityki, tych których kreuje się na "Prezydentów z zasadami", "wybierających konkrety" czy też "premierów z krakowa", ale na tych ludzi, którzych media nazywają wariatami, bo wszędzie widzą WSI, czy też nazywają SB sługusem Kremla...
Łatwo powiedzieć, co wybory zmienia się partia, ale problemy wciąż te same czy to za AWS, SLD, czy PiS. Niech ktoś pokaże na których ludzi i partie zagłosować by była  w stanie wszystko zmienić na lepsze. Polacy chyba po prostu nie potrafią się sami dobrze rządzić.
Cytuj
Nie będę się wypowiadał na temat złomu, ale powiedzcie mi dlaczego kupujemy samolot, skoro o wiele bardziej przydałby się nam helikopter do służby cywilnej, do pomocy w przypadku powodzi lub innej klęski terytorialnej lub terrorystycznej
Jeśli mamy inwestować w sprzęt przystosowany do działań wojennych, to lepiej w coś służącego do defensywy np. system obrony przeciwlotniczej, czy radary. Myśliwce kupuje się z myślą o działaniach ofensywnych, a kogo zamierzamy zaatakować tymi "paroma sztukami", co za głupota.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 03:58:34 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16983 dnia: Września 01, 2006, 04:08:43 pm »
Cytuj
Łatwo powiedzieć, co wybory zmienia się partia, ale problemy wciąż te same czy to za AWS, SLD, czy PiS. Niech ktoś pokaże na których ludzi i partie zagłosować by była w stanie wszystko zmienić na lepsze. Polacy chyba po prostu nie potrafią się sami dobrze rządzić.
Partie się zmieniają, ale ich członkowie NIE!. Wciąż te same mordy, czy to tak trudno dostrzec? JM Rokita jest posłem chyba wszystkich kadencji! Wybiera się "liberalną" Platrofmę Obywatelską, która ma program typowo socjaldemokratyczny. SLD nazywa siebie partią lewicowo liberalną, w rzeczywistości to socjaldemokratyczni zamordyści. Taka jest prawda, wystarczy spojrzeć do ich programów wyborczych, które chyba mało który wyborca przegląda. Ja przejrzałem.
Polacy potrafią sobie dobrze rządzić, ale jeszcze bardziej kombinować. Gdyby w Polsce polityka miała minimalny wpływ na sfery biznesu, zdrowia itp (czyli wszystko byłoby uczciwie sprywatyzowane. Uczciwie, a nie tak, że wy zarobicie, ale i mój brat będzie u was w radzie nadzorczej. Jeśli to kogoś interesuje, niech sprawdzi obsady nadzorcze większych polskich np. banków. Jan krzysztof Bielecki- premier rządu który przeprowadzał "prywatyzację", obecnie jest szefem Banku PKO. Belka, przeprowadzał prywatyzację PZU, a sam siedział w fimie która chciała kupić PZU! Ludzie tych afer jest nieskończenie wiele, a o żadnej się nie mówi). Trzeba wypieprzyć cały komunistyczny układ z polski (czyt. przeprowadzić lustrację, której od 20-stu lat nie przeprowadzono, i dekomunizację) i zrobić polskę państwem liberalnym (konserwatywnie, czy zupełnie), ale tak, zeby politycy mieli jak najmniej do gadania. A obecnie mogą wszystko.

Telewizja twierdzi, że mamy 7 partii (PO, PiS, LPR, PD, Samoobrona, PSL, SdPL), reszta nie istnieje. Natomiast w Polsce jest kilkadziesiąt partii, łącznie z jakimiś tam komitetami Shreka. Każdy, gdyby choć trochę poszperał, na pewno znalazłby coś ciekawego.. Za pomocą "przedwyborczych sondaży" media kreują wizerunek, tego jak będą wyglądały wybory i jak mamy głosować! Tworzy się ajkieś mapki, które sugerują, że "inteligentni wyborcy głosują na PO", a "wsioki na PiS", tworzy się metryki popularnośći które twierdzą, że nie warto głosować na jakieś "komitety wyborcze" które są poza sondażami. A takiego czegoś nie powinno się robić. To ewidentna manipulacja, tylko że nikogo to nie obchodzi... A prawie każdy się sugeruje, bo słychać od każdego że" na tych nie warto głosować, bo i tak nie wejdą, to zagłosuje na PiS"..

Cytuj
Jeśli mamy inwestować w sprzęt przystosowany do działań wojennych, to lepiej w coś służącego do defensywy np. system obrony przeciwlotniczej, czy radary. Myśliwce kupuje się z myślą o działaniach ofensywnych, a kogo zamierzamy zaatakować tymi "paroma sztukami", co za głupota.
Gdyby wojskowi decydowali o zakupie sprzętu :) Ale o wszystkim decyduje polityka. Polityka zdecydowała o tym, że będziemy ginąć za amerykański Irak (do tego całkowicie za darmo!), polityka wysłała na zaminowane drogi polskich zołnierzy w Tarpanach/Honkerach!!! Rolnicze samochody pojechały na wojne, bez zadnego uzbrojenia i pancerza!!!! Co tutaj w ogóle mówić.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 04:12:59 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16984 dnia: Września 01, 2006, 04:24:47 pm »
Cytuj
Cytuj
ja nie bede wymieniał z nazwiska, ale czesc osób nie potrafi sie na czacie zachowac. dopiero 220v i rodzina słowem silna zrobiła z wami porządek. shame on you. zwłaszcza na niejakim GL33ni3 emo rendzeze jednym
w sumie, Glenn przesadził ciut ;]

ja też XD
ale tylko troszeczke , pyci pyc. To byla wina wizarda on mnie nei lubi i ciagle cos o mnie pisał ;(

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16985 dnia: Września 01, 2006, 07:57:24 pm »
Chieffu nie mam pojecia raczej o polityce nic a nic i dzieki twoim postom tylko dowiaduje sie wielu ciekawych rzeczy (ot np to o czym mowisz ze walesa to zdradziecki sukr*ysyn)... ale ciekawi mnie na jaka partie glosowales w ostatnich wyborach i dlaczego


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16986 dnia: Września 01, 2006, 08:33:34 pm »
Gipsi, wyobrażasz sobie, żeby prosty elektryk który nawet mówić nie umie (spytajcie rodziców o jego wyczyny lingwistyczno-retoryczne :) - ja najbardziej pamiętam jak mówił, że "udupił pieniądze za książki", ale to dość niedawno ) pokonał potęgę jaką było ZSRR? Gipsi polecam ci dwa przepiękne filmy
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5146871331576782926
Ten film traktuje o "bohaterze walki z komunizmem"- Lechu Wałęsie, najlepsze kąski są pod koniec filmy, gdy wypowiada się sam Wałęsa. On, który "tymi rencami pokonał komunizm na świecie i zniszczył esbeków!". Ot, prosty elektryk z Gdyni, a bohater światowy!

http://video.google.pl/videoplay?docid=2185058413755445485
Ten film to opatrzone komentarzem złego posła Kurskiego prawdziwe wydarzenia - czyli lustracja w 1992 roku. Była szansa na wygonienie komunistów z kraju i pozbycie się wszystkich zdrajców. Ale Lech Wałęsa wraz z wiernymi towarzyszami (przyjrzyjcie się, a zobaczycie tam "Polityczną Panterę", "Prezydenta z zasadami" i innych polityków. Co ciekawe, prawie wszyscy dziś są aktywnymi i cieszącymi się popularnością politykami, którzy wręcz zabiegają o lustrację. A wtedy ją zabili w zarodku.

Ja głosowałem na UPR- unię polityki realnej i nie wstydze się tego, pomimo że partia dostała 2% poparcia. To i tak dobrze, bo reklam żadnych nie mieli w telewizji i w prasie, a inna partia demokraci.prl którzy byli lansowani w programach telewizyjnych, sondażach i gazetach, dostali taki sam odsetek głosów. W prezydenckich głosowałem na Korwina, drugą turę olałem, chociaż kibicowałem po cichu Kaczyńskiemu. Głownie za to, że Tusk kłamał w żywe oczy i miał mnie za idiotę. I za jego podkręconą w fotoszopie mordę ;)
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 08:36:10 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16987 dnia: Września 01, 2006, 09:46:35 pm »
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16988 dnia: Września 01, 2006, 09:57:44 pm »
Cytuj
oglądając TVN nie usłyszymy że Tusk faktycznie miał dziadka w Wehrmachtcie. Itp Itd.
I co z tego? Co kogo kur*a obchodzi kto byl dziadkiem Tuska. Jak dla mnie jego dziadkiem moglbyc sam Adolf Hitler i wiesz co? Mam to w dupie. Jak ktos mial dziadka pijaka to znaczy ze sam tez jest zulem? Nie. Wiec po to zalosne wywlekanie brudow?
Cytuj
złego posła Kurskiego
Wyczuwam tu irionie? Jesli tak to czy uwazasz, ze facet, ktorego trzeba sciagac z wakacji bo sam nie pomyslal, ze ma prace ktora jest zobowizany wykonac, jest dobrym poslem?
Cytuj
Kilkadziesiąt. 36 F-16C i 12 F-16D (Blok 52). Czyli 48 F-16.
Ale co z tego skoro Egipt ma 240 F-16C/D ?
O nie! Nie mamy szans z Egiptem, z ktorym wojna jest tak bliska perspektywa ;/

 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16989 dnia: Września 01, 2006, 10:46:50 pm »
Cytuj
I co z tego? Co kogo kur*a obchodzi kto byl dziadkiem Tuska. Jak dla mnie jego dziadkiem moglbyc sam Adolf Hitler i wiesz co? Mam to w dupie. Jak ktos mial dziadka pijaka to znaczy ze sam tez jest zulem? Nie. Wiec po to zalosne wywlekanie brudow?
To nie chodzi kim był raczej, a o to, z tym całym cyrkiem niepotrzebnie zrobiony i wymigiwaniem sie od tych faktów

Cytuj
O nie! Nie mamy szans z Egiptem, z ktorym wojna jest tak bliska perspektywa ;/
OMG Serge, to nie chodzi o wojny, tylko jak nas USA olewa za naszą pomoc ;/ Oni nie wiem za co tam mają samoloty, ale my lizemy dupe Bushowi a wzamian gówno mamy ;/

A, dzięki Chifowi, dowiedziałem się mnóstwo rzeczy, tacy ludzie są potrzebni, dzięki ^^

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16990 dnia: Września 01, 2006, 10:51:03 pm »
Cytuj
Cytuj
Kilkadziesiąt. 36 F-16C i 12 F-16D (Blok 52). Czyli 48 F-16.
Ale co z tego skoro Egipt ma 240 F-16C/D ?
O nie! Nie mamy szans z Egiptem, z ktorym wojna jest tak bliska perspektywa ;/
Mi nie chodzi, że mamy z Egiptem walczyć, ale, że przy nim trochę lipnie wyglądamy. Zresztą przy Tadżykistanie też.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16991 dnia: Września 01, 2006, 10:55:54 pm »
Cytuj
I co z tego? Co kogo kur*a obchodzi kto byl dziadkiem Tuska. Jak dla mnie jego dziadkiem moglbyc sam Adolf Hitler i wiesz co? Mam to w dupie. Jak ktos mial dziadka pijaka to znaczy ze sam tez jest zulem? Nie. Wiec po to zalosne wywlekanie brudow?
Sierhij, nie o to mi chodzi:) Mnie nie obchodzi czy dziadek Tuska był w Wehrmachtcie, a czy jego babcia w luftwaffe..

Ale o to, że zapewniał, zapierał się wielokrotnie, że nie było jego dziadka w Wehrmachtcie Gdy dziennikarze dotarli do informacji (w archiwum Bundeswehry), że jednak był, znowu łgał, że nie wiedział. Bzdura. Po necie krązy niewyemitowany reportaż faktów, w którym rozmawiają z siostrą Tuska, która mówi, że niemożliwe że Donald nie wiedział.

Mnie nie obchodzi, czy Donald ma dziadka w Wehrmachtcie czy w Czeka. Ale obchodzi mnie czy bezczelnie kłamie w żywe oczy. I kłamał.

Cytuj
Wyczuwam tu irionie? Jesli tak to czy uwazasz, ze facet, ktorego trzeba sciagac z wakacji bo sam nie pomyslal, ze ma prace ktora jest zobowizany wykonac, jest dobrym poslem?
Akurat posłowie mają normalnie urlopy i tamto oczywiście było komiczną sytuacją, ale śmieszy mnie ta cała akcja "poniżania i opluwania Kurskiego". Kurski jest chamem, jest nieokrzesany i wulgarny prywatnie, ale to jak się go przedstawia w telewizji to jakaś farsa i granda.

Cytuj
A, dzięki Chifowi, dowiedziałem się mnóstwo rzeczy, tacy ludzie są potrzebni, dzięki ^^
Ech, ja też muszę do wszystkiego sam dochodzić, bo telewizja kłamie. To banał akurat co teraz mówie, ale coraz rzadziej mam siłę oglądać dzienniki. Dzisiaj dowiedziałem się, kto jest moim autoryterem! Usłyszałem, że Kuroń to mój autorytet i bohater! Czerwony trockista który kazał dzieciakom-harcerzom donosić na rodziców którzy słuchali Radia Wolna Europa i śpiewał z nimi "czerwone" piosenki, jest bohaterem?  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16992 dnia: Września 01, 2006, 11:00:33 pm »
Hej Chief, zacznij kandydować do sejmu co? Będziesz miał mój głos, a jak pogadam z Ashem, to ci zrobimy reklame wyborczą na SquareZonie.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16993 dnia: Września 01, 2006, 11:05:46 pm »
http://wyborca2005.fm.interia.pl/dziadek.avi

Znalazłem :) Reportaż faktów już zmontowany i praktycznie gotowy do puszczenia, ale został wycofany z dziennego wydania faktów- bez podania przyczyny :) Potem TVN podał oświadczenie, w którym napisał, że nie chcieli już poruszać tej sprawy. Bez komentarza.

Media tak skutecznie dzierżą władzę, że zrobiły z kłamcy - poszkodowanego(Tusk), a z mówiacego prawdę- kłamcę(Kurski). Nie lubie Kurskiego, ale trzeba mu oddać rację w tym przypadku. I bardzo sie cieszę, że chociaż starał się pokazać prawdziwą twarz Prezydenta z zasadami. CO za bezczelność, tytułować siebie prezydentem jak się nie wygrało wyborów!

Cytuj
Hej Chief, zacznij kandydować do sejmu co? Będziesz miał mój głos, a jak pogadam z Ashem, to ci zrobimy reklame wyborczą na SquareZonie.
Spoko, a ja wam załatwie dotację z Unii Jełropejskiej.. ;)
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 11:06:15 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16994 dnia: Września 01, 2006, 11:20:18 pm »
Cytuj
OMG Serge, to nie chodzi o wojny, tylko jak nas USA olewa za naszą pomoc ;/ Oni nie wiem za co tam mają samoloty, ale my lizemy dupe Bushowi a wzamian gówno mamy ;/
Cytuj
Mi nie chodzi, że mamy z Egiptem walczyć, ale, że przy nim trochę lipnie wyglądamy. Zresztą przy Tadżykistanie też.
Ale jak mozna porownywac militarnie Polske z Egiptem? Przeciez Idżypt, to prawie bliski wschod, czyli prawdodpodbnie "najgoretsze" miejsce na swiecie. Oni musza byc dobrze uzbrojeni, bo z dnia na dzien moze sie jakis Hezbollah albo inne gowno pojawic na horyzoncie. My jestesmy w srodku Europy - tego typu konflikty raczej nam nie groza, wiec nie musimy byc militarna potega bo nam to niepotrzebne. A to ze lizemy dupy USA to juz inna sprawa - ale fakt to niezaprzeczalny
Cytuj
granda
Mowisz jak Ryszard Kalisz :D
Cytuj
czy bezczelnie kłamie w żywe oczy. I kłamał.
sadze ze niewielu by z checia powiedzialo: tak moj dziadzio byl w Werhmahcie
 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16995 dnia: Września 01, 2006, 11:49:11 pm »
Cytuj
sadze ze niewielu by z checia powiedzialo: tak moj dziadzio byl w Werhmahcie
W USA podczas wyborów wygrzebują najgorsze brudy. Arnoldowi wynaleźli fotkę jak pozuje z gołym fallusem (dla pewnego magazynu kulturystycznego), znaleziono kobietę która twierdziła że ją molestował, odkryli, że miał "nazi relatives", że palił marihuanę ja jednym z własnych filmów instruktazowych do kulturystyki. Kaczyńskiemu wygrzebali, że pisał w pracy magisterskiej o Leninie.

Tusk popełnił gigantyczny błąd, który zdecydował o jego prezydenturze. Mógł powiedzieć "Tak, ale co to ma za znaczenie". Ale skłamał. Dziadek w Wehrmachcie to żaden grzech, dla wnuka. On nie miał na to wpływu, tak jak na samą wojnę. Ale skłamał. W tak banalnej sprawie. Pewnie liczył na pomoc mediów, które i tak odwróciły kota ogonem i oskarżyły Kurskiego, że jest chamem i że kłamie. Ale nie kłamał. Za to skłamał prezydent z zasadami :) Taka prawda, drogi Sierhij :)

Cytuj
Mowisz jak Ryszard Kalisz
To jest obelga, naprawdę. Obraziłem się. Ale widze, że oglądasz Szkło kontaktowę :)

Edit:
Cytuj
to nie chodzi o wojny, tylko jak nas USA olewa za naszą pomoc ;/ Oni nie wiem za co tam mają samoloty, ale my lizemy dupe Bushowi a wzamian gówno mamy ;/
Amerykanistą nie jestem, ale Amerykanie to wciąż kowboje. Bush to stary Texas Ranger (nawet ma na drugie Walker [stąd to Double-U]. Kaczyński powiedział, że jak Ameryka nie zniesie wiz dla Polaków, to my wprowadzimy dla Amerykanów. Wszyscy politycy i autorytety wyśmiali Kaczyńskiego, że co niby? Że Amerykę to obchodzi? A jednak, zagranie z jajami. Amerykanom się to spodobało i od razu ruszyło. Niedawne wydarzenia i chyba pamiętacie.

Co do Iraku- nic nie wytargowaliśmy za tą wojnę. Ale to przez ówczesnych rządzących- odchodzącą AWS (w większości dzisiejsze PO) i SLD :) NIC żadnych warunków, ot tak, jak bracia pojechaliśmy do Iraku nieprzygotowani i nieuzbrojeni. Pojechaliśmy tam samochodami rolniczymi Tarpan i Star, które rozpadały się na kawałki. Zapłaciliśmy życiem 18-stu żołnierzy, którzy pojechali tam nie na ochotnika jak podają media. Pojechali tam, nie aby zarobić (podoficerowie dostawal tysiać dwieście, tysiąć pięcset złotych), ale po to, żeby miec zapewnione po powrocie miejsce w jednostce. W większości przypadków ich oszukano. Za to w Iraku robia kasiorkę oficerowie - podpułkownicy i pułkownicy. Amerykańska armia wysłała tam dosłownie kilku, natomiast u nas jest to bardzo częsty etat w Iraku. I dostają oni kilka tysięcy dolarów. Siedzą w biurze, idą do stołówki i wracają do swojego klimatyzowanego office. A szeregowcy, łudzeni zapewnioną przyszłością i kontraktem z armią giną na ulicach od przypadkowych min i bomb. Od pułapek, które nie uszkodzą Humvee, ale rozpieprzą na kawałki rolnicze Tarpany.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 11:59:32 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16996 dnia: Września 02, 2006, 09:01:19 am »
dobra skończcie juz, albo se temat załóżcie :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16997 dnia: Września 02, 2006, 10:10:12 am »
Cytuj
W USA podczas wyborów wygrzebują najgorsze brudy. Arnoldowi wynaleźli fotkę jak pozuje z gołym fallusem (dla pewnego magazynu kulturystycznego), znaleziono kobietę która twierdziła że ją molestował, odkryli, że miał "nazi relatives", że palił marihuanę ja jednym z własnych filmów instruktazowych do kulturystyki.
Ależ Chieffie - co Nas obchodzi jak wygladaja wybory w Ameryce? Kraj hamburgerow jest chory i nic na to nie poradzimy ;/ A swoja droga ze Arnold chyba nie jest czlowiekiem u ktorego trudno znalezc jakies wpadki ;]
Cytuj
Ale widze, że oglądasz Szkło kontaktowę
Tylko przez ferie i wakacje jak jestem u dziadkow, bo u siebie nie mam TVN24. Genialny program IMHO - Irasiad rzadzi. Z tym, ze na opozycje tam raczej nikt nie najezdza. No moze na SLD i pania poslanke Senyszyn, ale jak tu sie nie smiac z kogos takiego? Bo jedyna alternatywa to siasc i plakac ;/
Cytuj
Za to skłamał prezydent z zasadami smile.gif Taka prawda, drogi Sierhij smile.gif
No tak tu masz racje. Sklamal - nie powinien, mogl sie przyznac, ale IMO samo wyciaganie jakichs brudow rodzinnych jest ciosem ponizej pasa.
Cytuj
Co do Iraku- nic nie wytargowaliśmy za tą wojnę.
Zacznijmy od tego, ze nie powinnismy tam jechac - ale to juz sprawa poprzedniego rzadu.
Cytuj
Pewnie liczył na pomoc mediów, które i tak odwróciły kota ogonem i oskarżyły Kurskiego, że jest chamem i że kłamie.
Bez przerwy starasz sie udowodnic ze media sa "proPO". Na ogol faktycznie, ale nie zawsze. Ze przypomne nie dawno sytuacje, kiedy nowy premier otwieral nowa autostrade (100km prostej drogi) to pan redaktor z Faktow dumnie stwierdzil "Nasz nowy premier jest na swoim stanowsiku dopiero 3 dni, a juz otworzyl swoja pierwsza autostrade". Jakos tak to szlo. Ale jaki udzial byl jego w budowie tej autostrady to juz pominieto.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16998 dnia: Września 02, 2006, 10:41:05 am »
buhaha, nie mogę XD


To jest proste na normie :D


A to nadal jest porąbane nawet na normie :/
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 10:41:48 am wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16999 dnia: Września 02, 2006, 11:10:19 am »
Ja narazie sobie postawiłem za punkt honoru zrobienie wszystkich tracków z Beginner na A. 2 nawet udało mi się na AA zrobić heh. Nie wiem jak jest u ciebie, ale na tym, co mam teraz jest 6 trybów gry: Beginner (najłatwiejszy), Light (średni), Standard (trudny IMO), Heavy (O_o), Nonstop i Challange (yeah.. right). Narazie dobrze sobie radze na Beginner i zrobiłem kilka tych łatwiejszych plansz z Light. Ale ciągle sie gubie, jak trzeba nacisnąć coś w pół taktu, ale naraz naskoczyć na któryś bok i góre lub dół. Od razu wtedy się gubie i już leci seria Miss'ów, póki znowu się nie wczuje heh... no ale mam DDR'a jeden dzień tylko heh..
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 11:10:44 am wysłana przez Tantalus »