Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164863 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17060 dnia: Września 03, 2006, 04:32:14 pm »
a ile nasi w duoe dostali, bo meczu nie widziałem? heh :P

Cytuj
Tak wogole to croudu miales w koncu jakas tam prace? przyrobiles troche kaski? Bo wczesniej cos pisales ze chyba przy jakims remoncie pomagasz...
nom ten remont kilunastodniowy to była moja jedyna praca. stawka wynosiła 10$ za godzine, a ile zarobiłem, to sie chwalił nie będe. nie ma głupich, moze ktos zna mój adres i bede sie bał spac po nocach:) no, a NDSa za swoje kupiłem :) jak juz pisałem - na NDSa pracowałem 3 dni :)

Cytuj
No cóż... ja jeszcze chętnie ten miesiąc poczekam na rozpoczęcie roku...

gdyby nie praktyki to tez bym mial jeszcze miesiąc wolnego. a tak przynajmniej bede stał tym razem po drugiej stronie barykady ;)

Cytuj
Przykro mi Chieff ale nie jestes juz szefem internetu. Jako szef wszystkich szefow ZWALNIAM CIE! ;]
jak Sergiej moze zwolnic ze stanowiska...boga internetu?


odnosnie mojej jazdy dzisiejszej - 140km/h przy mohrej nawierzchni to fajna sprawa, gdy jest równa droga. na dziurach jest mniej fajnie. a Polacy nie piratuja az tak bardzo :) warszawiaki nie szalały za mocno. tzn, jak jechałem 110 to mnie wyprzedzali jeszcze, ale juz przy 140 bali sie bardzo. za to litwini nie mieli zadnych skrupółów - pruli ile sie dało na złamanie karku - nawet po 200 km/h ;P
 
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17061 dnia: Września 03, 2006, 05:14:00 pm »
Smogu, czym się wozisz?  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17062 dnia: Września 03, 2006, 06:08:02 pm »
Cytuj
Smogu, czym się wozisz?
Nissan Almera Kombi 1.6 z 1997 roku. przerobiona na gaz, bo na benzynie w dzisejszych czasach mozna zbankruowac ;/

o tym dokładnie:
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2006, 06:10:15 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17063 dnia: Września 03, 2006, 08:12:52 pm »
Cytuj
a ile nasi w duoe dostali, bo meczu nie widziałem? heh tongue.gif
3:1 na wlasnym stadionie. 2 bramki strzelil nam Litmanen - facet ma 35 lat :F A jedyna dla nas debiutant - Garguła ;]
Cytuj
jak Sergiej moze zwolnic ze stanowiska...boga internetu?
Jakbys byl Shin Megami to tez bys mogl :F Jedyna wada bycia Shin Megami to to ze Shin Megami to chyba kobieta ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17064 dnia: Września 03, 2006, 08:57:42 pm »
beenhaker moze i jest cudotworca, ale niezle bedzie sie musial napocic, zeby cos z naszej reprezentacji zrobic
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17065 dnia: Września 03, 2006, 09:44:45 pm »
Nie Ci zawodnicy, widać, że brakuje Sobola jako DMFa, a za Szymkowiaka trzeba kogoś innego dać (Każmierczak?)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17066 dnia: Września 03, 2006, 10:14:06 pm »
Sobola? Ty mowisz o tym samym Radoslawie "czerwona kartka" Sobolewskim o ktorym mysle? Tym samym ktory podczas mistrzostw swiata wolal patrzec Radomskiemu gleboko w oczy niz grac? ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17067 dnia: Września 03, 2006, 10:17:29 pm »
lepszy on niż Radomskim, a wtedy zastosował "faul taktyczny", który niestety skończył się red card

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17068 dnia: Września 04, 2006, 12:35:44 am »
Cytuj
To typowy tekst, którym posługiwał się DB... on lubi siakieś takie angielskie zwroty i skróty w stylu AFAIK, ASAP, które znają tylko prawdziwe nerd'y hehe...
A nie prawda... bo ten tekst akurat byl zapodany przeze mnie jako pierwszego... w takim sensie ze dalem obrazek taki eleganki z piratem i krodkodylem gdzie jeden mowi "Thats You're opinion" a drugi mu odpowiada "No shit sherlock" ofkoz obrazek zaj*bany z innego forum byl.

Cytuj
Ta? Jakoś kiedyś nie iałeś pojęcia jaak to piosenka i wypytywałeś wszystkich na forum szczerb 2.gif
no ale kilka postow nizej po moich prosbach mi w koncu ktos odpiasal;] Radical jak dobrze pamiretam, piosenke ofkoz sciaglem i kocham ja. A Bebopa do tej pory ie ogladnalem ;/

Co do polski to moim zdaniem Bencostampopelnia blad, bierze zlychzawodnikow, powinnismy juz dac odpoczac naszym rezerowym gwiazdom. Moze sprobowac skladem z ligi polskiej... dlatego uwazam ze w sumie zatrudnianie zagranicznego trenera to sredni pomysl. Leiej by bylo gdyby wybrano na trenera irka trzeciaka ktory jako byly pilkaz i obecnie komentator meczy pilkarskich jest obeznany w tym jacy zawodnicy jak graja... Tak jak bylo z Engelem, byl to trener ktory obeznany byl z liga polska i wiedzial na kogo stawiac, pozniej przyszedl boniek i wiedzial jedynie jak stawiac figurki z brązu ;/
Janas tez nie wiem skadsie wzialw reprezentacji, kiedys byl trenerem legii ale skad do polski przyszedl to nie wiem...
Wiekszosc polakow grzeje lawe za granica a benhaker czy jak mu tam daje im szanse... i spoo by bylo jakby robil to w towazyskichale nie w eliminacjach. Jak kuszczak popelnil blad z kolumbia w absolutnie nie waznym meczu to wysmiewano go... teraz przez dudka przegralismy mecz o wazne punkty eliminacyjne to dopiero powinno sie po nim pojechac... oczywiscie pewnie wysmiewania nie bedzie... wogole nie rozumiem jak on moze bronic na bramce po tym co pokazal boruc na mistrzostwach... ewidentnie jest to spowodowane znajomoscia obu ziomow z feyenordu hyba... pewnie dudek jeszcze umie holenderski jezyk trohe to odpowiednio dupke wylizal bencostamowi.
No ale ten bencostam haker chyba jakis komputerowy czy cos jest na pewno dobrym trenerem i w odpowiednim casie cos powinien z nasza reprezentacja zrobic, tuylko niech glupi pan listkiewicz teraz nie pomysli czasem zebyzwalniac bencostam bo sie niby nie spisuje... to bedzie idiotyzm ktory w naszym rkaju jest jednak norma i zawszej ak przegrywamy pare meczy to trenera sie zwalbnia ;/ zamiast dac mu szanse stworzyc lepszy zespol.
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2006, 12:38:50 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17069 dnia: Września 04, 2006, 12:38:17 am »
o cóż, bo zarząd PZPN to nic innego jak pindolona biurokracja, im chodzi o kasę a nie o piłkę, zapewne Polski sport mają głęboko w powazaniu... damn. dlaczego nasz kraj jest taki ... chory, az sie człowiekowi wszystko wewnątrz przekręca.
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17070 dnia: Września 04, 2006, 12:47:18 am »
Smogu - nie ma wyjścia.. trzeba poczekać aż to pokolenie nauczone życia w PRL'u wymrze. Dopiero wtedy można myśleć o konstruowaniu normalnego kraju.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17071 dnia: Września 04, 2006, 12:50:43 am »
nasze pokolenie w wiekszosci jednak nadal zyje w prlu. i ma wzory jakie ma. nastepne pokolenia będą popełniac błędy swoich poprzedników. bo z biegiem czasu potrafisz robic rzeczy, którymi gardziłes iles lat wczesniej, a teraz uwazasz je za słuszne. i błędne koło sięzamyka... niestety
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17072 dnia: Września 04, 2006, 12:59:56 am »
Don't worry... mamy jeszcze Chief'a Roberts'a, który zostanie nowym prezydentem, rozwiąże rząd i ogłosi się królem Polski, która stanie się monarchią dziedziczną. A z Gdańska zrobi znowu wolne miasto, którego burmistrzem ustanowi mnie. Right?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17073 dnia: Września 04, 2006, 01:20:27 am »
Sorry Tant, władza rozbita na kilka ośrodków zawsze doprowadza do upadku państwa. Jestem zwolennikiem zamordystycznej dyktatury :) Jak dam ci pewną niezalezność, zaraz zaczniesz się domagać więcej, będziesz wszczynał bunty i obracał ludzi przeciw mnie :)

PRL istnieje dalej, tylko pod inną nazwą, nie dajcie się zwiesć :) Cenzura istnieje nadal, tylko teraz istnieje na innych regułach. Zamiast zakazu wydawania, albo nazywa się autora antysemitą/homofobem/nietolerancyjnym/mającym nienawiść w oczach albo po prostu się go przemilcza (i to chyba najgorsze). Tak, jakby danego kogoś nigdy nie było. I co byś nie robił, nie przebijesz się.

Komuna zohydziła Polaków nawzajem. "Polskie piekiełko", które nie znosi jak sąsiadowi się powodzi lepiej od ciebie. Polak nie będzie zarabiał a będzie narzekał- a jak komuś się uda, to zmiesza go z błotem. Tak jak w tym dowcipie. Polak i Rosjanin złapali złotą rybkę. Rosjanin prosi -Rybko, daj mi sto milionów rubli. Ona ta spełnia to jego życzenie, a następnie mówi do Polaka- czego chcesz Polaku :F - Adresu tego Rosjanina. Mnie ten dowcip nie śmieszy, jest to raczej anedgota która mogłaby mieć miejsce. I tacy juz jesteśmy. Wszyscy po równo, każdemu po równo. To w nas zostało i to w nas siedzi. Domagamy się darmowej edukacji i wszystkiego darmowego, zapominając, ze my za to płacimy. Nie tylko za siebie, ale za wszystkich Polaków.

Taka prawda. Dlatego macie iść głosować na wszystkich byle nie Wolną Polskę vel. PZPR. :) [najlepiej na Muszkę-Mikke ;) )
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2006, 01:25:18 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17074 dnia: Września 04, 2006, 02:15:52 am »
Oż ty draniu... straciłeś mój głos. Zresztą zamordyzm będzie, jak w końcu stanę się panem świata i wszystkie lądy i oceany będą moje. Oprócz Australii, którą dałem smogowi w dzierżawe..... i oprócz Okinawy, która będzie prowincją Musiolika.... a poza tym, cały świat będzie mój i będzie zamordyzm, jęki, płacz i zgrzytanie zębów.  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17075 dnia: Września 04, 2006, 03:27:19 am »
Tak sobie przeglądam właśnie video.google bo youtube coś tam majstruje.
http://video.google.pl/videoplay?docid=5648457771376304376

Tak, pamiętam ten odcinek. "Inteligentna modelka" chciała się popisać jaka to ona aktualna i ma dużo do powiedzenia. Do tego jeszcze śpiewaczka z niej niezła.

A skoro już jestem przy wojewódzkim.
http://www.youtube.com/watch?v=0HBv7PNBT9s
Gdyby ktoś się zastanawiał jakim cudem Rokita jest w sejmie IIIRP niezmiennie od 16 lat- oto odpowiedź :)

http://www.youtube.com/watch?v=DI8rwD5DeCI
O, proszę. Co za mądry pan! On to świadomie mówi?

http://www.youtube.com/watch?v=dDq2R6LFUps
I na koniec- głosujmy na Zjednoczoną Lewicę :))

http://www.youtube.com/watch?v=k4ZQAru74rM
I moje ulubione. Zauważcie. Coraz częściej się mówi o jakichś "normach europejskich", światowych standardach i tego typu innych określeniach. Czyli co? Na całym świecie będą legalizować pedofilię, to my też? Cała Europa ma zakaz kary śmierci- to nam nie wolno jej stosować? Jeśli nie będziemy małpować świata, znaczy jesteśmy gorsi, zacofani- takie zadupie i ciemnogród. Dalej, mówi się o "wolności słowa" a tak naprawdę wystarczy zajrzeć do kontytucji, która zakazujegłoszenia określonych poglądów- co znaczy, ze nie ma w Polsce wolności słowa. Jak można mówić o czymś, o czym nie ma się podstawowego pojęcia?
Ta baba jest naprawdę popierdolona, przepraszam za wyrażenie. Życze obu "lewicowcom", żeby po prostu wyemigrowali za granicę, do swoich przyjaciół lewaków w Belgii, czy gdzie tam się pojawiła ta partia co walczy o prawo do pedofilii i seksu ze zwierzętami. Tam Kubuś będzie mógł się realizować seksualnie uprawiając farm sex.
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2006, 03:40:52 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17076 dnia: Września 04, 2006, 10:31:57 am »
szo sie stało smog oglada blicza ?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17077 dnia: Września 04, 2006, 12:45:29 pm »
Cytuj
szo sie stało smog oglada blicza ?
poki co smog sciąga bicza. ale panią od pora zna z flaszowej animacj tom i sobiem jom wsawił w awatara. joł
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17078 dnia: Września 04, 2006, 04:37:08 pm »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17079 dnia: Września 04, 2006, 05:43:33 pm »
pyta.pl szykuje sie dobra telewizja ;]

http://youtube.com/watch?v=sRiV3E3SMCE


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?