Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164849 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16960 dnia: Sierpnia 31, 2006, 10:25:39 pm »
Cytuj
Day of Deafeat: Source
o prosze jak ladnie... to tylko 18 znakow wiecej ale sprawiaja one ze wszyscy od razu wiedza mniej wiecej o co chodzi

Pamietajcie -wiecej znakow = wieksze zrozumienie wsrod innych uzytkownikow.
Nie starajcie sie byc cool piszac angielskie skroty (i nie tylko) o ktorych nikt nie ma pojecia etc... Albo piszcie... w sumie kazdy pisze jak chce ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16961 dnia: Sierpnia 31, 2006, 10:48:38 pm »
Heh, Tant, tylko się rozgrzej dobrze, bo podzielisz mój los trzech dni drętwych łydek :] hf
Ja w tym momencie próbuję rozgryźć kawałek TaQ, bo nie wierzę, żebym miała aż takie beznadziejne wyczucie rytmu. Raczej przy konwersji na kompa się ktoś machnął.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2006, 10:51:41 pm wysłana przez Goha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16962 dnia: Sierpnia 31, 2006, 10:49:55 pm »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16963 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:19:52 pm »
no niezly sajt ;]

Tant:
Dzyngs na ominiecie problemu zajetych slotow w megaupload

Dla Firefoxa:
1. W pasku adresu wpisujemy about:config
2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"
3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override
4. W kolejnym okienku wpisujemy:
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
5. Restartujemy przeglądarkę. W tym momencie nasz Firefox przedstawia się światu jako Internet Explorer z zainstalowanym spyware o nazwie Alexa.

Dla Opery:
1. W pasku adresu wpisujemy about:config
2. klikamy special
3. wklepujemy w wszystkie okienka oprócz pierwszego
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)
4.zapisz

Dla Internet Explorera:
Dajemy Uruchom -> wpisujemy "regedit"

Wchodzimy w ten klucz:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]
Jeżeli jakiś klucz nie istnieje to tworzymy go.
Powinna tam być wartość "(Domyślna)", kliknijcie na nią prawym, dajcie Modyfikuj i wklejcie tam
Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

~Skopiowane z forum NaniKore gdzie ktos skopiowal owy tekst z forum PE;]~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16964 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:25:41 pm »
Ale z ciebie haker Gips.... ale już wykminiłem, bo zainstalowałem sobie tego toolbara całego... Cyberorg już do mnie leci...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16965 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:34:51 pm »
ha.... check this out

Tant, który twierdzi, ze nigdy nie uywa emotów, wreszcie został zdemaskowany

you can't talk yourself out ot this ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16966 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:39:59 pm »
Ahahahaa... kto się pode mnie podszywa tam? Teraz już wiecie, że to nie ja byłem. Zaraz idę sprawdzić co to za cwaniak. Tylko niech mi się Cyberorg ściągnie, bo póki co, nawet się do czata nie zbliżam z moimi lagami.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16967 dnia: Września 01, 2006, 12:19:03 am »
ja nie bede wymieniał z nazwiska, ale czesc osób nie potrafi sie na czacie zachowac. dopiero 220v i rodzina słowem silna zrobiła z wami porządek. shame on you. zwłaszcza na niejakim GL33ni3 emo rendzeze jednym
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16968 dnia: Września 01, 2006, 12:20:28 am »
Cytuj
ja nie bede wymieniał z nazwiska, ale czesc osób nie potrafi sie na czacie zachowac. dopiero 220v i rodzina słowem silna zrobiła z wami porządek. shame on you. zwłaszcza na niejakim GL33ni3 emo rendzeze jednym
w sumie, Glenn przesadził ciut ;]

ja też XD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16969 dnia: Września 01, 2006, 12:30:15 am »
Ty Musioł? nie wiem w którym momencie heh;) popis to ja dałem, jak sie zaczeło 220V. a teraz uciekam spac. o jutro jest wielki dzien :) własciwie to dzis.

niech zyje niech zyje Wojsko Polskie!
niech zyje Marynarka i Lotnictwo Polskie!
niech zyją zołnieze Polskiej Armi Podziemnej!
Niech żyje wolna i niepodległa Polska!
ku czci Polaków walczących na frontach drugiej wojny swiatowej:
Jeszcze Polska nie zginęła....
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16970 dnia: Września 01, 2006, 12:46:15 am »
No, dzisiaj jest wielki dzień. Raz, że dzisiaj kupuje mate do DDR'a, a dwa, że DB uratował moje samopoczucie oraz zwiększył wartość kolekcyjną mojego twardego dysku, o obraz Cyber Org, gry o której dowiedziałem się przez przypadek. Wielki dzięki DB... jakbyś namierzył gdzieś World Fantasista albo działające Driving Emotions Type-S, to mi zamelduj z łaski swojej.

Ja ide spać chyba, bo się na jutrzejszy dzień doczekać nie mogę. Kurde, jestem podjarany tym DDR'em jakbym był w podstawówce... fajnie znowu się tak poczuć haha...
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 01:34:54 am wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16971 dnia: Września 01, 2006, 12:52:06 am »
a nie World Fantasista, Tant?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16972 dnia: Września 01, 2006, 01:34:30 am »
jasne, że tak.... ciągle mi się myli heh..

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16973 dnia: Września 01, 2006, 03:24:54 am »
Szlag mnie trafia jak czytam o niemieckiej fundacji "Centrum przeciw wypędzeniom", gdzie pieprzone szwaby przedstawiają jak to oni biedni byli po wojnie, źłi Polacy wyganiali ich z ich własnych terenów. Szlag mnie trafia, jak przypominam sobie, że w Norymberdze wydano tylko kilka kar śmierci, reszta to były kary więzienia, które i tak złagodzono kilka lat później. Cały naród morderców w mundurach feldgrau cieszył się wolnością, w czasie gdy Polska cierpiała sowieckie kajdany. Szlag mnie trafia, gdy przypominam sobie jak brytole i żabojady nakarmili nami Hitlera, żeby kupić sobie trochę czasu i dozbroić się a potem w Abbeville formalnie oznajmili, że mają nas w dupie. I jak widzę tych wszystkich baranów, którzy ośmielają się mówić, że to nietolerancyjne słabe ekonomicznie i politycznie państwo, cierpiące wiele patologii, którym ci nasi sojusznicy są winni. Ci co sprzedali nas najpierw Hitlerowi, potem Sowietom. Dla nas wojna trwała nie 6 lat, tylko 50. Czas zniewolenia i zakłamania historii. Obecnie zapomnienia i zohydzenia, bo coraz częsciej samym Polakom wmawia się, że są narodem tchórzy, nietolerancyjnych antysemitów, fanatycznych katolików, pijaków, ciemnogrodzian i złodziei. Ale ja nie zapomnę, kto jest prawdziwym mordercą, cięmiężycielem i oprawcą, a także zdrajcą który potrafi wepchnąć przyjaciela w paszczę krwiożerczego potwora. Wolę być Polakiem niż zdradzieckim brytolem, morderczym szwabem czy rosjaninem.
Nie obchodzę katolickich świąt, ale dzisiaj czuje się dumny z białoczerwonej flagi i mojej narodowosci.


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16974 dnia: Września 01, 2006, 06:49:16 am »
Jeb*ć zdradzieckich pedaliskich francuzików i angoli... jeb*ć morderczych szwabów i rosjan. Polska!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16975 dnia: Września 01, 2006, 11:27:57 am »
Cytuj
Polakom wmawia się, że są narodem tchórzy, nietolerancyjnych antysemitów, fanatycznych katolików, pijaków, ciemnogrodzian i złodzie
A wmawia się to nam i zakłamuje historię dlatego, że Polska na arenie międzynarodowej znaczy naprawdę niewiele. W końcu zawsze wszyscy liczą się z krajami wpływowymi, o silnej armii i gospodarce. Rosja pokazała nam to dobitnie podczas obchodów zakończenia 2 wojny światowej, gdzie Polska została można  by rzec poniżona. Po prostu słabszemu zawsze wiatr w oczy kole...
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2006, 11:30:14 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16976 dnia: Września 01, 2006, 11:46:33 am »
No z historii naszej możemy być dumni. Nie najeżdżaliśmy naszych sąsiadów celeme zysku, jak połowa europejskij nacji, a byliśmy swego czasu najpotężniejszym państwem na kontynencie. Pewnie jako pierwsi zaczęliśmy się miłować w demokracji (troche za bardzo) i byliśmy cholernie bitnym narodem - w końcu Polska była ostoją chrześcijaństwa i gdyby nie my, to pewnie Notre Dam by był meczetem. Tylko my byliśmy w stanie pokonać najeżdżających okazjonalnie turków, a kiedy znudziło im się dostawanie od nas wpieprzu i się przerzucili na Austrie, to jeszcze ich tam zniszczyliśmy. Razem z Jugosławią, jesteśmy mistrzami świata w tworzeniu państwa podziemnego i walce partyzanckiem, właściwie ktokolwiek by nas nie podbił, zawsze byliśmy mu wrzodem na tyłku, raz po raz organizując jakieś powstania.

Oczywiście, ja te rzeczy wiem w dużym uproszczeniu, Chief pewnie by mógł o tym więcej napisać. Piszę tylko, że w historii Europy mamy swoje miejsce.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16977 dnia: Września 01, 2006, 12:15:30 pm »
Sprzedali nas w Jałcie ! A teraz liżemy dupę amerykańcom ;/ Co za to mamy ? Kilkadziesiąt F-16 ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16978 dnia: Września 01, 2006, 02:52:13 pm »
Cytuj
A wmawia się to nam i zakłamuje historię dlatego, że Polska na arenie międzynarodowej znaczy naprawdę niewiele. W końcu zawsze wszyscy liczą się z krajami wpływowymi, o silnej armii i gospodarce. Rosja pokazała nam to dobitnie podczas obchodów zakończenia 2 wojny światowej, gdzie Polska została można by rzec poniżona. Po prostu słabszemu zawsze wiatr w oczy kole...
Nie słabszemu, tylko głupiemu. Polscy politycy, gdy zawierano uroczyście pakt o nieagresji Rosji i III Rzeszy (tzw. Ribbentrop - Mołotow) oznajmiali, że to "koniec napiętej sytuacji". Niech mi ktoś wytłumaczy, jak dwa niegraniczące ze sobą państwa mogą zawrzeć pakt o nienaruszalności granic. Dalej, nasi politycy (głownie koledzy Piłsudskiego z Legionów) uznali, że lepiej jest trzymać z Francją, bo z Francją mamy wspólną historię (czyli wykorzystanie przez Napoleona, opuszczenie nas w czasach rozbiorów itp), nie natomiast z Prusami (tylko, że to już nie były Prusy Hindenburga, tylko III Rzesza Hitlera) oraz z Anglią, któa zawsze miała nas w dupie. Gdy dostrzegli, że Anglia rozdaje Hitlerowi niczym wściekłemu psu karmę, Czechosłowację na pożarcie ("kupiliśmy pokój za cenę kraju o którym tak mało wiemy"- wyobrażacie sobie, jak trzeba być bezczelnym, żeby uzurpować sobie władzę nas Europą? ) i potem jak głupi dązyliśmy do wojny, ślepo wiedzeni zapewnieniami brytoli i żabojadów że nam pomogą.

Gdyby nam pomogli- Hitler w pierwszych dniach wojny 4/5 swoich wojsk przesunął na Polskę- aby był blitzkrieg. Na granicy Niemiec z Francją pozostały tylko jednostki słabsze, głównie taka powiedzmy "rezerwa", którą Francja zmiażdzyłaby w kilka sekund- a z pomocą brytyjskiej podniebnej floty, rozpizdrzyłaby III Rzeszę raz-dwa. Stalin czekałby co zrobią Alianci i albo - przeszedł na ich stronę (bardzo prawdopobodne) albo po prostu zignorował ( wszak czekał aż trzy tygodnie z rozpoczęciem ataku- bo wierzył, że zaatakują). Hitler zagrał wyjątkowo ryzykownie, pokerowo i bardzo odważnie (czy też głupio). My przegraliśmy, broniliśmy się zaciekle (choć generałowie uciekali z pola bitwy- dowodzili młodsi oficerowie (!)) ale pomoc nie przychodziła. I nie miała przyjśc. Podobnie było z powstaniem warszawskim..
Co do konferencji wielkiej trójki, procesu w Norymberdze nie wypowiadam się, bo to już żenada. Stalin który wymordował znacznie więcej osób niż Hitler, dokonywał równie zbrodniczych mordów w ogóle nie został pociągnięty do odpowiedzialności,a w nagrodę został nagrodzony kilkoma państewkami, którymi nakarmili go brytole i stany zjednoczone.

Prezydent Roosevelt, przed wyborami prezydenckimi obiecywał Polakom (duży elektorat Polonii w USA) że będzie zaciekle bronił Polskich interesów. Ale okazało się, że po wyborach zapomniał co obiecywał.

Gdyby pozostawiono nam tereny sprzed I-szej wojny (ewentualnie kształt taki jak teraz), dano możliwość korzystania z planów restrukturyzacji i odbudowy gospodarki (Marshalla i inne), gdyby Stany wpompowały w nas (ku obustronnej korzyści) kilkaset milionów/miliardów dolarów, to bylibyśmy dzisiaj potęgą.
Ba, gdyby przeprowadzono w 89 uczciwie przebudowę ustroju... Ale do władzy dobrali się "opozycjoniści konsecjonowani" (czyt. zdrajcy) - sługusy tajnych słuzb SB (a wszystko podlegało kwaterze głownej GRU w Rosji), czyli Gemerek, Mazowiecki, Kuroń, Michnik, Wałęsa- i całkowicie rozpieprzyli Polską gospodarkę. Traktowali Polskę jako własność tylko ich- wszak oni ją uwolnili. Komunistyczni oprawcy do dzis nie mają wyroków, żyją z bogatych peerelowskich emerytór w willach, oficerowie SB nakradli akt i teraz szantażują normalnych obywateli za ich pomocą, koncerny i osrodki gospodarcze sprzedano nie z korzyścią dla kraju, ale z korzyścią dla rządzących.

A rządzą wciąż ci sami ludzie- powiązani na początku z partią Unii Wolności. Czyli Geremek, Mazowiecki, Michnik, Tusk, Wałęsa, Frasyniuk, Niesiołowski, Pawlak i inni. Wszyscy znamy tych ludzi, bo od kilkunastu lat siedzą w telewizorach i się zabawiają w Polskę, doprowadzając ją do coraz większej ruiny. Telewizja do tego wybiela ich życiorysy, przedstawiając ich jako autorytety moralne i polityczne (np. co chwila słychać zdanie "pomocnika elektryka" Wałęsy  co sądzi na temat tego, czy tamtego). IPN który ma rozliczać PRL, pomimo tego, że Wałęsa figuruje w aktach SB jako TW "Bolek" do dziś nie uznaje tych akt i oświadcza, że był nie tylko niewinny, ale i był bohaterem... Reszty nie chce mi się pisać, bo przykro mi się robi na samą myśl...

Polacy są okłamywani, skłócani przeciw sobie. Opinię miedzynarodową tworzą te autorytety, które teoretycznie obaliły komunizm. Czyli Wałęsą, Geremek (wspomniani powyżej) mówią, że jesteśmy ciemnogrodem, nietolerancyjnym, złodziejami, ruiną i nic nie potrafimy, na niczym się nie znamy. Nasza gospodarka siedzi w rękach oszustów i złodziei, polityka współpracuje z mafią bardzo skutecznie i nie wprowadza się ludzi, którzy rozbiliby te układy.

A ci co mówią o układach, o specsłużbach i źle o opozycji która zniszczyła kraj- są nazywani przez media idiotami, wariatami i świrami. Przykłądy- Olszewski (miał szansę zlustrować Polskę w 1992, ale Lech postanowił, że lustracja jest zła i odwołał rząd olszewskiego, z pomocą dzisiejszych PO, PSL i PD), Macierewicz (wykonawca lustracji w 1992, obecnie nazywany idiotą, dlatego że powiedział prawdę), Korwin-Mikke (tego to wszyscy mają za wariata i pomyleńca). Ci ludzie pojawiają się w mediach rzadko, a jak jjuż są to pokazuje się ich jak ostatnich wariatów i psychopatów.. TO jest siła mediów- to media kreują wizerunek rządu, mogą zataić ich sprawy, wyolbrzymić ich osiagnięcia, a ich przeciwników mogą skazać na najgorszą karę- niebyt.

Taki niebyt oznacza po prostu nieistnienie danej osoby. Media, rządzane przez polityków i biznesmenów (jedno i to samo) sterują odpowiednio mediami i tym samym ludźmi. Oglądając wiadomości nie usłyszymy o pijanym jak bela Kwaśniewskim, czy o przekrętach finansowych Belki, oglądając TVN nie usłyszymy że Tusk faktycznie miał dziadka w Wehrmachtcie. Itp Itd.


Rozpisałem się bardzo, ale mam nadzieję, że to przeczytacie i chociaż jakieś wnioski wysuniecie z tego  ;)

Cytuj
Oczywiście, ja te rzeczy wiem w dużym uproszczeniu, Chief pewnie by mógł o tym więcej napisać. Piszę tylko, że w historii Europy mamy swoje miejsce.
Daleka przeszłość i na razie skupmy się na historii najnowszej. Kiedyś byliśmy potęgą, teraz też możemy być. Tylko niech obywatele otworzą oczy, bo polityka wcale nie jest niezależna od nich. A w sytuacji gdy 50% narodu ma w dupie, 5% narodu jest ślepo zapatrzonych w jedno radio, a pozostałe 45% w inne media. Prawda jest taka, że Radio Maryja/TRWM nie różnią się niczym od TVP/TVN/Polsatu. Mariusz Walter- załozyciel Polsatu to stary współpracownik SB (nie wiem czy pamiętacie aferę z niejakim Pineiro), Solorz też ma mieszane interesy, Michnik (Gazeta Wyborcza), o TVP mówić nie trzeba. Powiedzcie mi, skąd ci ludzie mieli od razu tyle pieniędzy, aby utworzyć takie medialne potęgi i dlaczego akurat oni? Nie każdy dostaje koncesję na prowadzenie działalności RTV.

W Polsce nie ma wolnego rynku. Jest rynek koncesjowany, a koncesje i pozwolenia, rozdziały to domena socjalizmu. Także nie ma wolności słowa, o czym już mówi konstytucja. Ale o tym się w mediach nie mówi, gdy powołuje się na wolność słowa. Media kłamią...

Brzmi to pewnie jak paplanina jakiegoś ogarniętego teorią spisków maniaka, ale to właśnie tak media przedstawiają takich ludzi. Media, które mają monopol na prawdę i na przekazywanie rzeczywistości. Bo dla każdego prawda jest inna, a media mają swoją, własną. Wcale nie niezależną.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16979 dnia: Września 01, 2006, 03:11:16 pm »
Cytuj
Kilkadziesiąt F-16 ;/

kilkanaście f-16 ;]

W sumie to nie chce mi się przytaczać tych kilku milionów kłotów z poprzednich wypowiedzi, ale mianem takiej małejdygresji powiem, ze rozpaczanie i wkurzanie się na przeszłość też nie jest secjalnie fajne, bo jak to się mówi, nie można płakać nad rozlanym mlekiem...... Swoją drogą "gdybanie" też jest aczej bez sensu. Co by bylo gdyby to, co by było gdyby tamto..... ku**a..... co by było, gdyby Jezusa nie ukrzyżowali? ;/
I nie twierdze, że nie można parzeć w przeszłość, bo w końcu zkąś trzeba wyciągać wnioski i uczyć się na własnych błędach. No ale, jeśli chcemy, żeby było lepiej, to nie można rozpamiętywać francuzo, czy niemcom co nam zrobili w ii wojnie światowej, bo ci ludzie, którzy są "be", już od jakiegoś czasu nie żyją, a nie można obwiniać nowego pokolenia, za to, czego nie zrobili..... oczywiście są wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę.

Odnośnie tych procntów podanych przez Chieffa, to nie są słuszne z prawdą bo spory procent, ma świadomość tego co się dzieje i ciągle trąbi na lewo i prawo jak jest źle, ale na słowach się kończy ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!