Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166785 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:17:10 pm »
buuu remis :( szwaby do domu grr jak ja nie znosze wszystkiego co niemieckie (a w szczegolnosci tego jezyka o jezu toz to gorsze niz ruski bo z ruskiego sie mozna posmiac :D)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwca 16, 2004, 08:25:28 am »
Hmmm :blink:  wiecej...? Masz racje... ale dla niemiec :P Karny madafaka kakrny!!!! Dlaczegon ie bylo karnego...ARGH :shu:... no i mozna bylo dac Stamowi cze3rwona za faul od tylu niezla kosa.... hehe ale sfaulowal Ballacka(kolesia ktory caly czas fauluje wiec grzechy beda Stamowi wybaczone :P )  w sumie to remis jest w miare zasluzony ale szfaby caly czas kontrolowaly gre i dyktowali ja dopiero w ostatnich 20 minutach Holandia cos zagrala... obie druzyny to moje ulubione reprezentacje ale Niemcy stawiam wyzej niz Holandie i to duuuzoo...
Faqin Nisterloy... 2 punkty w plecy dla Dojczlandow przez niego... ale Niemcy pokazali ze grac umieja Haaaaaa i czemu Voller wpuscil Bobicia zamiast Podolskiego :blink:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2004, 08:35:16 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwca 16, 2004, 10:12:37 am »
ej kłeszczyn do wszystkich:
ściągnąłem sobie płyte(kolejną) a tam tracki w formacie *mpc O_o
czym to otworzyć, albo najlepiej przekonwertować na mp3? pierwszy raz taki format widze

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwca 16, 2004, 12:01:51 pm »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 16, 2004, 02:12:56 pm »
ooo thx :)
jak dzisiejsze mecze obstawiacie?:> ja oczywiście kibicuje Hiszpani i Portugali(zaraz po Holandi moje ulubione teamy)

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 16, 2004, 03:02:17 pm »
A ja jem właśnie obiad....i wieczorem będe oglądał nime .. do szkoły już niechodze

oto link do mojego twurstwa muzyki alternatywnej =>TU<= opinje na temat mojego talentu mile widziane. plik waży nieco ponad 300kb i jest spakowany.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2004, 03:03:55 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 16, 2004, 04:11:20 pm »
ja tez za hiszpania i portugalia :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 16, 2004, 08:38:30 pm »
Ahahahahahahhahaha hhahahahahhahahahahhahahahha hhaAhahahahahahhahahahha hahahahhahahaha hhahahahhahhaAhahahahah ahhahahahhahahah ahhahahahahhahahahhahhaAhahahah ahahhahahahh ahahahahhahahahahhahahahhahhaA hahahahahahhahahahhahahahah hahahahahhahahahhah haAhahahahahahhaha hahhahaha hahhahahahahhahah ahhahhaAhahahaha hahhahahah hahahahahhahahaha hhahahahhahhaAhahahahaha hhahahahhahahahahhaha hahahhahahahhahha :P  :w00t:  :D  :lol:  :lol:  :lol:  -Dark M poprostu genialne... nie no stary normalnie wyzucam wszystkie plyty Gackta i L'Ark~en~Ciel i nagrywam na plyte twja piosenke 24 razy... normalnie musze powiedziec kumplom zeby w radio wezle puscili...

Poprawiles mi humor... bo niezdalem pisze w sierpniu poprawke... ma ktos plakaty Britney Spears albo Eminema??... bo powiesze sobie w domku na drzewie w bieszczadach

Muzyka alternatywna -hyhyhyhy :w00t:  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2004, 08:44:25 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 16, 2004, 09:18:22 pm »
niemusisz se 24 razy tego same nagrywać mam kilka traców swojego autorstwa :P

btw:pamiętaj buduj 2osobowy domek w bieszczadah (albo odrazu 3 bo możliwe że Fast sie wprowadza)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2004, 09:20:17 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 17, 2004, 10:15:30 am »
Chemia do przodu, z zagrożenia odrazu na troję wskoczyłem. Jeszcze matma - jutro i może w poniedziałek (ale doje**** tyle materiału, że chyba nie zdążę się tego nauczyć).




Admin dossstaje ossstrzeżenie za przekleńssstwa  :P . Wiem jessstem brutalny :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2004, 10:19:49 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 18, 2004, 03:17:35 pm »
A teraz mam pytanie do was wszystkich... pytanie ktore napewno juz nie raz wam zadawano... i moze sami juz je zadawaliscie na przyklada rodzicom... Czy ksiezyc naprawde istnieje?...

Pytanie numer 2 to wazniejsze... Jak do Chu..  tfu do cholery sie nagrywa w Nero plyty 800mb... moze wiece ze jestem mega hakerem wiec prosze nie smiejcie sie ze mnie... trzeba cos jakos w nero w preferences zmienic czy co???


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 18, 2004, 06:59:12 pm »
ad.1 Co to za pytanie? Czy tu może jakiś chaczyk tkwi, czy to może przenośnia? W każdym razie księżyc istnieje naprawdę, a przynajmniej takie jest moje zdanie (ciekawe czemu, nie?)
ad.2 Nie wiem wogule co ty masz za problem. Jak ja sobie nagrywałem płyty 800 to było dobrze bez zmian. No chyba, że chodzi ci o nagranie 800 mb na płytę 700mb...........?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 18, 2004, 09:36:40 pm »
yeah wlochy graja zarabiscie juz myslalem po poprzednim meczu ze nie wyjda ale jak ze szwecja do przerwy 1:0 i taka miazdzaca przewaga to wygraja euro 2k4 :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 19, 2004, 11:10:31 am »
Pytanie numer jeden to pytanie ktore Ali G zadawal w swoim programie/talk show... chialem zobaczyc jakie beda odpowiedzi na forum :D

Pytanie numer 2... to u mniesie nieda.. jak wsadzam plytke 800 i chce nagrac 768 mb powiedzmy, to mi wyskakuje napis ze plyta ma zamolo miejsca i ze nie mozna na nia nagrac :shu:  kumpel ma tak samo i mowie ze hyba cos tam trzeba zmienic w nero ustawieniach... a jaka masz wersje Nero Wizard? bo to moze ja mam taka ktora nie moze nagrywac 800.. niewiem nie znam sie ani trohe na kompach... ja mam jakies Nero55917...

Wlocy zremisowaly... ale i tak powinni wyjsc teraz przciez czeka ich mecz z bulgaria... choc z pierwszego miejsc raczej nie wyjda

Dzisiaj Dojczland Doczlan yber alles :D

::::::::::EDIT::::::::::::::::::::::::::

Pie##$# Lotwa... mogli jeszcze rezerwowych wpuscic na to pole karne swoje i brnic se w 22 :shu:  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 08:25:20 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 20, 2004, 02:20:24 pm »
Cytuj
a jaka masz wersje Nero Wizard?
Ja mam 5.9......  werrsję, więc może to dlatego.... no ale w każdym razie jeśli nie możesz przez Nero to ściągnij sobie CloneCD i też będzie dobrze.  
Cytuj
Pytanie numer jeden to pytanie ktore Ali G zadawal w swoim programie
hehe. Ali g to wogule fajny film. nieźle się uśmiałem oglądając go ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 21, 2004, 12:31:41 am »
Gipsi'owaty złap mnie na GG to ci napisze jak to zrobić (tylko nie rób tego gdy w niku pisze że gram :P  )

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 26, 2004, 01:40:06 pm »
heja gra ktoś może w dark throne'a? link
polecam  :devil:
Gierka jakich w sieci wiele ale cóż nudzi mi się :P moznaby zrobić jakiś sojusz czy coś:>
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2004, 01:59:20 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 26, 2004, 02:15:32 pm »
hurray francja out :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 26, 2004, 02:17:58 pm »
widze ze nietylko ja sie ciesze ;] ze "zizu" i inne pedalkowate francuziki poraz kolejny udławiły się własną pychą :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwca 26, 2004, 07:00:10 pm »
nom... nie da się ukryć, że Grecy zmasakrowali francózów tym jednym golem... ale i tak wiadomo było, że francja przegra..... i tak powinno być ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!