Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166788 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 13, 2004, 03:55:20 pm »
hehehhehe :w00t:  Dobre Morchol hyhy
No wlasnie to mnie ciekawi bo ja tez juz wczora i dzis z kila razy powchodzilem...

Nie ma bata dzisiaj musze ogladnac przynajniej jeden mecz... przed chwila sie dowiedzialem ze gra Anglia-Frnacja to bede musial ogladnac.. ale niewiem za kim mam byc z jednej strony lubie Henry i Lizarazu i Sagnol z drugiej Hergraeves... ale tak to mi obie drozyny wisza... ale ogladac trzeba bo bedzie widowisko.. mam nadzieje


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 13, 2004, 04:48:03 pm »
1 ip zlicza raz dziennie, a co do formy spędzania wolnego czasu i dochodów to naprawdę dużo kasy można na webmasterce zarobić :].

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 13, 2004, 11:26:59 pm »
a mi to tam rybka, bo ani angli ani francji nielubie :P ale sie ciesze bo przynajmniej mecz był ładny, barthezz pięknie w ryj dostał, potem pięknie karnego obronił, Zidane pięknie strzelił i w ogóle cacy ;] (a i pifko było ;) (ale mało :P ))

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 14, 2004, 03:03:12 pm »
Mi sie też mecz podobał. Nieźle sie uśmiałem jak francuzi strzelili te 2 gole.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 14, 2004, 03:05:02 pm »
ale dzisiaj wlochy gromia dunczykow i jestem happy :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 14, 2004, 04:57:30 pm »
Zdałem..lol


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 14, 2004, 06:45:11 pm »
No to wielkie gratulacje Dark M :w00t:
Mi niestety ta sztuka chyba sie nie uda.. tak wiec jednak chyba skozystam z twojego planu na wyjazd w Bieszczady i przejme obowiazki zrywania jagod i mieszkania w domku na drzewie... dzisiaj juz mi babka z niemca zawodowego wpisala kape i chyba bede mial kape z tehnologi gastronomicznej wiec juz myslalem ze po mnie i ze nawet na komisa sie nie zalapie... na szczescie babka z niemca zawodowge wyslala kogos do mnie po godzinie aby ten mi przekazal ze moge zdawac jeszce w piatek... uf wykuje tych kilkaset slowek i moze zdam... gorzej bedzie z tehnologia <_<  wczoraj od 23 siedzialem przy ksiazce az do 5.30 nad ranem :shu:  a i tak sprawdzian mi za dobrze chyba nie poszedl... zobaczymy jak to ze mna pojdzie... najwazniejsze ze jest chociaz szansa na komis... bo juz sie balem ze z 2 przedmiotow bede mial kape ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 14, 2004, 09:10:04 pm »
Nie ma się co martwić, możliwe, że taki inteligentny człowiek jak ja będzie pisał komisa :P(ale może uda się z tego jeszcze wyrwać :D).

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 14, 2004, 09:27:24 pm »
(heh jaki skromny :P ) ja też może bede miał :( ale ssspróbuje nie mieć bo to nic fajnego tracić ossstatni tydzień wakacji na nauke <_< (mam już sssiakieś doświadczenie ;) )

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 14, 2004, 09:45:57 pm »
Lubię hardcore, ale jak mi jutro czegoś nie doj**ie to zaliczę na dwóję, w czwartek chemię i idę pić.
Marv: a co z jutrzejszym browcem? :>

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 14, 2004, 10:40:41 pm »
widze że ja tu jestem największy "Ynteligen" zdałem z ruskiego ... oceny są już wystawione i niemożna ich zmienić jednym słowem okórwajakiejakjasieciesze.... W bieszczady niestety niejade, ale Gipsi ty już szykauj jakieś większe zapsay bo  w pżyszłym roku mam nową nauczycielke od chemi... a na wakacje pżerabiamy alkochole?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 15, 2004, 07:47:19 am »
Weź pod uwagę do jakiej szkoły kto chodzi :P

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:07:55 am »
szkoła...ja juz zapomnialem co to jest :P...ale teraz fajnie macie bo wakacje, wolne...ja urlop dopiero w sierpniu i w 2 polowie wrzesnie...jade w gory sprawdzic czy browar tak samo dobrze wchodzi w gorach  :wink: ...a pod koniec urlopu na wesele  na wiejska potancowke...szybko odbednie tance i siadam do stolu (ciekawe po co  :w00t:  :rolleyes:  :D )...

P.S. Fast, Marv...jak na bronku??...popiliscie??

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 15, 2004, 08:08:24 pm »
jaaaa... z kim ja się tu zadaje.... musicie być wszyscy bardzo zdolni, żę do komisa dochodzicie.... ja nawet jakbym się nie wiem jak starał i tak by mnie do komisa nie dopuścili. powód jest bardzo prosty. Opanowałem sztukę nic nie robienia do takiej perfekcji, że nic nie robiąc mam średnią 5.1 :P Tylko że u mnie to standard. Ale normalnie fajne tu się towarzystwo kręci (teraz wiem, dlaczego wszyscy mówią, że się zeszmaciłem ;) To przez was :P )
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 15, 2004, 08:18:50 pm »
hyhy zobaczymy White Wizard jak pospiewasz jak juz bedziesz w Liceum ew. Tehnikum... jak bedziesz mial tyle przedmmiotow ze w szkole bedziesz siedzial od 8.50 do 18... hyhy zobaczymy cwaniaczku :P  ja teraz nic nie robie i mam wyniki wiec jesli ty w przyszlosci nie bedziesz nic robil tez bedziesz mial klopoty... jednak trzeba sie choc trohe pouczyc
Fak mialem z tehnologi gastronomicznej sprawdzian na 2 rozdzielony na 2 oceny i i w jednej czesci do 2 zabraklo mi 0.15 punkta... a w drugim o.25!!!  :shu: faqq :shu: faqfaqfaqfaq :shu:  jeszce dzis pisalem ostatnia szanse ciekawe jak wyjdzie ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 15, 2004, 08:26:10 pm »
A czy to normalne, ze przy ocenach 4,3,1+,1+ jest się zagrożony jedynką? :| Okazuje się, że w mojej szkole to całkiem możliwe...
W czwartek chemia, w piątek dzień sądu ostatecznego - matma(ewentualnie będzie test w sierpniu :/).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2004, 08:27:05 pm wysłana przez FastRed »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 15, 2004, 08:42:46 pm »
DOJCZLAN DOJCZLAND Yber ALLES!!!!! :!:  :w00t:
Ja wiem ze niemcy to pewnie przegraja ale coz poradze na to ze ich zajebiscie loobie... zreszta niewiadomo... juz przeciez pare niespodzianek bylo... bedzie to moj pierwszy mecz ktory ogladam w tych mistrzostwach


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 15, 2004, 08:49:54 pm »
A tak a propos niemców. Ostatnio podjąłem okupioną niemałym wysiłkiem próbę zdobycia Blood Omen: The Legecy of Kain (część pierwszą) i nawet udało mi się skołować orginał od kumpla. Ku mojemu przerażeniu po odpaleniu gry zorientowałem się, że jest niestetu po niemiecku..... co za hamstwo... i dlaczego Kain ma głos podobny do głosu stephana mullera z "M jak miłość"? ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 15, 2004, 09:18:27 pm »
JEEESTTT 1:0

Hehehe to widze ze zartownis steffan wszedzie sie wqreci :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 15, 2004, 11:08:40 pm »
hahaha 1:1 :P ale powinno być więcej(dla Holandi oczywiście)
Komu kibicować nie było dla mnieżadnym dylematem - bo Holandia to moja ulubiona drużyna, niemcy - wręcz znienawidzona ;)