Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166686 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwca 26, 2004, 07:59:20 pm »
ja nie ogladalem tego meczu az zaluje bym chyba sie darl na cale miasto po golu :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwca 26, 2004, 11:32:13 pm »
<jupi> Holandia wygrała :D szkoda tylko, że moje dwie ulubione drużyny spotkają się już w półfinale :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwca 26, 2004, 11:42:05 pm »
yeah ja tez bylem za holandia :D dobrze ze ibrahimovic nie strzelil taki z deczka poj*** on jest. morchol ale zawsze jest szansa na 3 miejsce ;) w sumie to lepiej jest zajac 3 miejsce niz 2 popatrz sobie po finale na przegranych... az zal sie robi i szkoda ich
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwca 26, 2004, 11:53:18 pm »
hehe no cos w tym jest ;) a jutro czesi wygrają, więc bedziemy mieć tak:
1 miejsce - Portugalia
2 miejsce - Czechy
3 miejsce - Holandia
4 miejsce  - Grecja (a ci tu skąd? :P )

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwca 27, 2004, 02:55:14 am »
cos ci sie czechy z portugalia miejscami pomylily :P:P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwca 27, 2004, 01:34:45 pm »
1.Czechy
2.Holandia
3.Portugalia
4.Grecja

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #186 dnia: Czerwca 27, 2004, 01:45:56 pm »
niespodziewanka to będzie jak dzisiaj czesi przegrają :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #187 dnia: Czerwca 27, 2004, 02:05:22 pm »
Dania nie jest wcale taka cienka wiec możliwe ze przegraja... ale ja jak juz mowilem od poczatku w tym turnieju jestem za czehami (chociaz najbardziej lubie niemcow ale wiadomo bylo ze za dobrzy oni teraz nie sa... choc i tak sie ciesze nie grali tak zle jak podejrzewalem) w finale mam nadzieje ze spotkaja sie moje 2 ulubione duzyny poza Gebelsami.. czyli Holandia -Czechy

wogóle bravo dla Van Der Sara ze obronił karnego :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwca 27, 2004, 05:03:05 pm »
czechy napewno beda w finale... dania i grecja... co to dla nich
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 28, 2004, 10:53:11 am »
Nom Danie pojechali bez problemu.. zobaczymy jak z Grecja.. niby też powinno im pójść łatwo ale Otto Rehagel dobrze prowadzi tę reprezentacje do zwycięstw, to jest bardzo dobry trener i może znajdzie sposób na Czechów... chociaż szczerze w to wątpie!

A wogóle jeśli byłby finał Czechy - Holandia to niezła kaplica by była jakby Holandia wygrała :shu:  Niby w tym roku zawsze Czesi wygrywali z Holandią ale często jest tak że w najważniejszych meczach wygrywa ta druga drużyna... tak ma na przykład mój Bayern z Realem Madryt zawsze :shu: ... nie nom ale i tak mam nadzieje że Czechy wygraja Euro... od początku do końca jestem za nimi :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 01, 2004, 12:08:25 pm »
Portugala wygrała :lol: . I strzeliła wszystkie gole :lol: .Nieźle sie uśmiałem przy tym meczu.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 01, 2004, 12:40:11 pm »
Ja tam się nie uśmiałęm ;(  Byłem za Holandią <_<  Teraz tylko Czechy z moich drużyn są... kibicowałem jeszcze grekom ze względu na ich trenera...ale ofkoz jestem za Czechami...bo nie spodziewałem się że Grecja tak daleko dojdzi...chyba tyle im już starczy :)  3-4miejsce niejest złe :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2004, 12:40:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 01, 2004, 03:36:05 pm »
Ja też byłem za Holandią, ale co tam. I tak czechy bedą mistrzami.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 01, 2004, 04:22:59 pm »
taa a zobaczcie sobie co napisalem pare postow wyzej o 2 i 3 miejscu :P bo z czechami to by holandia nie wygrala :D ale dzisiaj bedzie jazda brameczki beda sie sypac ostro
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 01, 2004, 05:29:02 pm »
Grecja przegra z czechami. W finale będzie portugalia i czechy. I czechy zapewne wygrają. Taką mam nadzieje, bo nie przepadam za portugalią.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #195 dnia: Lipca 01, 2004, 08:11:49 pm »
Ruszyła strona więc ja teraz tylko czekam aż pewni baaardzo roztarnięci panowie (ew. panie) będa zakładali topici z Helpami... np Help do CC w dziale Japonia ... :P  ewentualnie inne fajne Helpy jak to juz nie raz było... nieżebym ja był inteligentny czy coś(jestem daleki od tego stwierdzenia :P )... poprostu czekam aż ktoś wyjedzie z fajnym tematem... a ja będe miał powód żeby wreszcie poprzeklinać na forum :w00t:


Pie****ne pedofilstwo się szerzy <_<  (oglądałem dzis wyjatkowo wiadomosci :P )  zajjebac wszystkich pedofilów



Ajajaj a myślałem że już sssię nauczyłeś <_<  
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2004, 02:21:26 am wysłana przez Marvell »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #196 dnia: Lipca 01, 2004, 08:14:55 pm »
hmm już mi jeden taki "fajny temat" dzisiaj mignął ;)

oficjalnie przyłączam się do akcji Gipsiego - zadżebać pedofili ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 01, 2004, 11:02:27 pm »
to juz jest skandal... collina byl przekupiony... nedveda sfaulowal ktos i nawet czerwonej kartki nie dostal... kollera faulowal na karnym i nie bylo... mecz byl sprzedany...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #198 dnia: Lipca 02, 2004, 04:03:53 am »
a to że Nedved zagrał w polu karny zagrał ręka to nie widziałeś Zell...ja nie dopatrzyłem się fauli na karne...Collina na pewno nie był przekupiony...a jak mówi stare porzekadło piłkarskie "niewykorzystane akcje się mszczą"...czesi mieli tylko akcji, że szkoda mówic...a grecy po prostu zagrali bardzo dobry mecz...uważam że finał będzie bardziej ciekawy z grekami niż byłby z czechami...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 02, 2004, 08:12:34 am »
Dobra żałuje bardzo że Czchy nie zagrają w finale... nie mam nic przeciwko grekom ale Czesi mieliby większe szanse z Portugalia(a ja poprostu niechce żeby Portugalia miała mistrza)... tak jak mówiłem Otto Rehagel tp wybitny trener (w końcu kiedyś zdobył mistrzostwo niemiec z beniaminkiem tej ligi) i pokazał  że zna się na rzeczy.. a co do przekupienia to nie ma bata zeby byl przekupiony(inna sprawa że Colina jest nawiedzon i moim zdaniem to on jakos tak nie zadobrze sedziuje... a przyjmniej za duzo szumu wokolo nie go jest)... a co do Czechów to przypomniał mi się ich mecz z Niemcami... Niemcy tez cały czas atakowali... a czesi mieli tylko 2 akcje które wykożystali... także miał byc karny dla szfabów ale nie uznano... i wtedy po kontrze czesi zdobyli gola.. jakby byl karny bylo by calkiem inaczej.. ale nie ma co zwalac na sedziego czy cos tylko trzeba samemu wykorzystywac sytuacje, pilka nozna jest okrutna


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?