Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161590 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15500 dnia: Lipca 11, 2006, 01:19:09 am »
Wiecie... nie wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia do tej chwili... bo właśnie zainstalowałem FireFox'a. To zwierzątko istotnie jest śliczne, nie to co  ciągle stwarzający problemy IE, czy głupia Opera (nie lubię tej przeglądarki)...

A co do matury, to dosyć oczywiste było, że wyniki w tym roku będą gorsze, z racji na to, że teraz wszystkie zawodówki i (no offence) technika zdawały. Zazwyczaj z tych szkół mature zdaje mniejszy procent uczniów, niż w liceach, bo tam uczycie się dodatkowo zawodu, a licea przygotowują do matury i do studiów przede wszystkim. Rok temu wyłącznie licealiści zdawali, więc to nie dziw, że wyniki w tym roku są ciut gorsze. Dlatego nie powinieneś się Gipsi sugerować statystykami. Mogłeś cośtam zwalić, no ale potrzeba tylko głupich 30% żeby tą cholerną maturę zdać, więc mam nadzieję, że ci się uda. Poza tym, ty tak ślicznie władasz naszym ojczystym językiem, że powinieneś mieć conajmniej 95% z niej heh.

Matura to tak wogóle lipa jest w porównaniu z głupią sesją zimową, nie mówiąc wogóle o letniej. Do tego jedno głupie kolowkium, czy pare nieobecności, może zaważyć o całej przyszłości studenta (ale będę megawk**wiony, jak mi na studiach przywalą jakieś kolokwium w dniach, kiedy mam do warszawy jechać...).

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15501 dnia: Lipca 11, 2006, 01:48:20 am »
No FFox to cudo... kocham go.

A co do matury to wiadomo ze LO ma wiecej szansy niz my tempaki z Technikum bou nas sie nie uczy takich akcji jak biologia czy inne chu*nie w postaci Chemii... znaczy sie niby sie uczy ale na biologii to ja sie pytam pana czy kumpel mu kiedys odebral dziewczytne i on opowiada swoja piekna historie... albo robi sprawdzian ze mozemy kozystac z ksiazek and so and so...

a pani z chemii na przykad to ja wogole nie wiem kto to jest... w szkole jest cos tam gada na sprawdzianach jest tez ale ja nie wiem nawet co to jest atom a mialem 4 z chemii ;/ ofkoz wszystko mamy po 1 lekcje w roku przez 2 lata ;]Zajebiste sa debile z mojej klasy co zdawaly biologie... przeciez nasz kolo byl tak luzny ze nigdy sie nie uczylismy wiecn ie wiem jak te tempaki mogli wziasc biole, tym bardziej ze skonczyla sie ona w 3 klasie ;]
No ale co ja sie smieje z tepakow jak juro polski oblewam ;]
A boje sie dlatego tantie ze ja ten polski w sumie z dupy na maxa napisalem bo napisalem go tak bardziej na stara mature... czyli pisalem w sumie glownie moja wiedze o ksiazce lipnej Chlopami zwanej zamiast tego tekstu analizowania i kazdego waznego dupsika wuypisywania ;] Nic z kilka godzin zobaczy sie czy bede smutnym maciejem i pisac bede na sz posty jakies niemrawe i w sigu bede mial smutnego siga czy moze raczej przyjde do domu wyjebie sie na fotel i umre bo bedzie mnie wszystko jeba*o... albo moze sie wam ladnie pochwale tutaj ze mialem 35 procent i wogole byla by bomba ;/

po co ja wogole to pisze ;/ przez Tantowego macieja ktory udaje ze sie o mnie troszczy ; -(
Ehhh ide spac chyba wreszcie bo jutro na 12 z klasa spotkanie po wyniki ;/
ale jak tu spac kiedy lost heaven takie zajebiste a ja tak dawno nie sluchalem jego ;/

Nic to trzymac wszyscy kciuki jutro za mnie o 12 przez pare sekund bo jak nie potrzymacie to macie w ryj i bana na forum ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2006, 01:51:03 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15502 dnia: Lipca 11, 2006, 01:53:55 am »
don't worry Gipsey, będe trzymać me pokraczne kciuki :P
a tak ogólnie za Blue Utady masz u mnie kiedyś najdrozsze wino jakie jest, ba nawet na wytrawne Cię zaprosze :P :wub:
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2006, 01:55:00 am wysłana przez Musiolik »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15503 dnia: Lipca 11, 2006, 11:40:04 am »
jak widzę coś takiego to ryczeć mi się chce... Mam te gówniane 32kB/s, czemu nie da rady tego maksymalnie wykorzystać... Widać, za dużo bym chciała.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15504 dnia: Lipca 11, 2006, 11:50:51 am »
Ja mam 130KB/s, a torrent mi ściąga po 1~3 KB/s ;/  bo mam wewnętrzne ip ;/

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #15505 dnia: Lipca 11, 2006, 12:35:18 pm »
errr tez mam wewnetrzne ale mi sciaga 1-20kb/s ;p


hmhmhm Goha sciaga czołga... czyzby zblizal sie czas naszej dominacji nad swiatem? tylko oczywiscie nikt mnie o tym nie powiadomil <.<

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15506 dnia: Lipca 11, 2006, 01:34:42 pm »
a ja mam neo i ściaga sie full speedem - po 50-60 ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15507 dnia: Lipca 11, 2006, 01:40:42 pm »
Cytuj
errr tez mam wewnetrzne ale mi sciaga 1-20kb/s ;p


hmhmhm Goha sciaga czołga... czyzby zblizal sie czas naszej dominacji nad swiatem? tylko oczywiscie nikt mnie o tym nie powiadomil <.<
Jak mi się ściągnie i ruszysz dupsko, to ci pożyczę, lol, poszalejesz sobie na Bonaparte. Tylko uważaj, Leona kocha go bardziej, niż swojego faceta.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2006, 01:42:24 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15508 dnia: Lipca 11, 2006, 03:46:00 pm »
Cytuj
a ja mam neo i ściaga sie full speedem - po 50-60 ;]
same here ;P
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15509 dnia: Lipca 11, 2006, 03:49:27 pm »
Cytuj
don't worry Gipsey, będe trzymać me pokraczne kciuki tongue.gif
a tak ogólnie za Blue Utady masz u mnie kiedyś najdrozsze wino jakie jest, ba nawet na wytrawne Cię zaprosze tongue.gif wub.gif
Wystarczy ze trzymales kciuki ;] Bo nie watpie ze to robiles ;]
Dzieki za troske ziomki ;] Zdalem ;/

Polski pisemny podstawowy - 71% (jednak pisanie postow na forum wreszcie sie do czegos przydalo... umiem pisac ;/)
J.Angielski pisemny podstawa - 96%
J.Angielski pisemny rozszeżony - 68% -my engrish is not good as Wii see
Geografia - 56% (zwazywszy na fakt iz nie mam pjecia ile jest wojewodztw w polsce nie mowiac nawet o tym jakie sa... ba sam nie wiem jakie jest moje wojewodztwo -slask czy dolny slask? ;/ To i tak fajnie mi poszlo. Wiec nie gadajcie ze gera jest poj*bana ziomki tylko sie hoc troche jej pouczcie i na mature ja wybierac ;] Ja nigdy sie na to nie uczylem i jak napisalem wczesniejn ic nie umiem, poszedlem sobie tak poprostu napisac i jest luzio ;])
Polski ustny -75%
Angielski ustny rozszezony 100%

Czyli ze w sumie matura wyszla calkiem fajnie jesli przyjac ze chodzilem do "szkoły dla uśmiechnietych" jak zwyklem gadac z kumplami... "Nic nie robic, lecieć w c***ja..." ta dewiza przeszla w technikum ;] Bo oprocz 2 dniowej nauki na komisa w 2 klasie i jednej zarwanej nocki na nauke historii w tym roku + 3-4 dni na nauka na ustna z polaja i 1 dzien czytania streszczen na pisemnych, nic sie kompletnie nie uczylem przez te 4 lata... a jakos tam poszlo.

Nic to... teraz umre przed konsola jakos sobie bo w chu* goraco ;/

~Glay - Koi~ wporzo klip i wporzo piosenka...
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2006, 03:54:04 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15510 dnia: Lipca 11, 2006, 03:49:56 pm »
Cytuj
Cytuj
a ja mam neo i ściaga sie full speedem - po 50-60 ;]
same here ;P
a jakie łącze masz w kanadzie ? 10 MB/s ? XD :F

Gipsi - gratulacje ;]
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2006, 03:55:16 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15511 dnia: Lipca 11, 2006, 03:56:57 pm »
Zuch Gipsi, jesteśmy z ciebie dumni.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15512 dnia: Lipca 11, 2006, 06:56:45 pm »
Good job, Gipsi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15513 dnia: Lipca 11, 2006, 08:22:03 pm »
tak sobie patrze na downloada na subfanie a tam LBA 1 + patch pod XP demko, LBA2 chyba full ale 14mb to troche mało :/ tez z patchem aż szczena opadła 0.o

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15514 dnia: Lipca 11, 2006, 11:45:56 pm »
swoją drogą to matura to całkiem zabawna sprawa. Jak już poruszamy temat matur z polskiego to dodać muszę , ze w liceum..... hmm..... "liceum" niedaleko mojego miejsca zamieszkania 86/260 osób nie zdało..... no cóż.....

A swoją drogą to czuję się dowartościwany niesamowicie. Idę sobie chodnikiem w mojej wsi i w sumie jak zwykle po drugiej stronie ulicy siedzą sobie pnowie dresy (notabene pewnie nawet młodsze ode mnie, ale cholera ich tam wie). No i jeden z nich popisał się perełką inteligentnego poczucia humoru na zasadzie "Ej ty tam" [odwracam głowę] "Na ch*j się patrzysz? ..... W sumie w tym momencie mógłbym mu uzmysłowić, że niespecjalnie pociąga mnie rozmowa z kimś kto ma iq jak worek kartofli, ale zważywszy na fakt, że dresy zawsze chodzą stadami, raczej nie wyszełbym z tego bez szwanku.....
Ale do czego zmierzam. Otóż razem z panami dresami siedziała sobie jakaś wiejska niewiasta (chyba nie "dresiara", ani "ciepła 13", ale kto tam wie...... one dobrze się maskują....). No i wyżej wymieniona wiejska niewiasta postawiła się i stwierdziłą, że panowie dresy "mają ze mnie zejść i zostawić mnie w spokoju" ..... damn, czuje się dowartościowany niesamowicie, że ktoś się za mną wstawił i w ogóle heh..... no może jednak polska wieś ma jakieś szanse na przetrwanie kiedy już przejmiemy władzę w polsce
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15515 dnia: Lipca 12, 2006, 12:02:18 am »
Cytuj
Ale do czego zmierzam. Otóż razem z panami dresami siedziała sobie jakaś wiejska niewiasta (chyba nie "dresiara", ani "ciepła 13", ale kto tam wie...... one dobrze się maskują....). No i wyżej wymieniona wiejska niewiasta postawiła się i stwierdziłą, że panowie dresy "mają ze mnie zejść i zostawić mnie w spokoju" ..... damn, czuje się dowartościowany niesamowicie, że ktoś się za mną wstawił i w ogóle heh..... no może jednak polska wieś ma jakieś szanse na przetrwanie kiedy już przejmiemy władzę w polsce
Tu było coś w stylu "Zejdźcie z niego !" czy "Łeh łeh...zejdźcie z niego łeh łeh !" ? Ja miałem podobną sytuację kiedy rok temu z kumplem byłem na dworze. Na ławce siedział margines społeczny i rzucili do nas hasło "Się za rączkę złapcie !" kiedy przechodziliśmy koło nich. Typowa akcja marginesu społecznego. Żałuję, że nie mam tasera, albo "Cattle Prod'a" jakiegoś.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15516 dnia: Lipca 12, 2006, 12:06:24 am »
Cytuj
Ale do czego zmierzam. Otóż razem z panami dresami siedziała sobie jakaś wiejska niewiasta (chyba nie "dresiara", ani "ciepła 13", ale kto tam wie...... one dobrze się maskują....). No i wyżej wymieniona wiejska niewiasta postawiła się i stwierdziłą, że panowie dresy "mają ze mnie zejść i zostawić mnie w spokoju" ..... damn, czuje się dowartościowany niesamowicie, że ktoś się za mną wstawił i w ogóle heh..... no może jednak polska wieś ma jakieś szanse na przetrwanie kiedy już przejmiemy władzę w polsce

Zakoczhałeś się? ^-~


BTW:
~~~~~owwww thanks guys ~blush~ ~~~~~~~~~~
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2006, 12:07:08 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15517 dnia: Lipca 12, 2006, 01:49:41 pm »

Chief to the rescue!
Nudzi mi się nieco. Gdybym wystarczająco znała język, zabrałabym się za skanlacje tego, co mam na dysku. Zdaje się żmudna, ale fajna robota. No i miejąc tablet można sobie pomóc z pisanymi literkami... chodzi mi głównie o to, ze TM-Semic upadło i zarzuciło m. in. Appleseeda, a szło im bardzo dobrze... Tyle że Apple padł wcześniej... Tomy 3 i 4 nie są łatwe, może to dlatego? >.> W każdym razie miło by było zobaczyć kilka akcji po polsku...
...
...
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2006, 02:08:06 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15518 dnia: Lipca 12, 2006, 07:53:10 pm »
umieram...






~pogoda jest ch*jowizną niesamowitą czyli że~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15519 dnia: Lipca 12, 2006, 10:03:50 pm »
Cytuj
Zakoczhałeś się? ^-~

nie stać mnie na to, żeby się zakochać ;]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!