Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161766 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15540 dnia: Lipca 14, 2006, 10:29:14 pm »
That's mega. Zrób zdjęcie Yunie XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15541 dnia: Lipca 14, 2006, 10:29:38 pm »
dammit... jednak jestem fanboyem :-/ ale warto bylo, griever prezentuje sie zajebiscie ;F btw nie chce ktos odkupic pierscienia squalla albo noza do papieru w ksztalcie gunblade'a? :F
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2006, 10:30:15 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15542 dnia: Lipca 14, 2006, 10:37:18 pm »
daj screena ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15543 dnia: Lipca 14, 2006, 11:01:56 pm »
Cytuj
Zginęła mi płytka od Dragon Quest VIII.... również kicha...
ano. Twoje płyty generalnie są felerne jakieś. Zwłaszcza te dwie które mi przysłałeś. Zgadnij ile z nich nie działa ;]
chyba zaraz pójdę je połamać, żeby mi się nie walały gdzieś tam pod nogami, bo pzez taką niedziałającą płytę wylewu można dostać.....
and wtf is MSL?
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15544 dnia: Lipca 14, 2006, 11:02:36 pm »
I to ja myślałem, że mam dałna nazywając swojego psa w Nintendogs Saddam i chcąc nazwać kolejnego dev/null...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15545 dnia: Lipca 14, 2006, 11:42:21 pm »
damn.... zawsze nurtowało mnie, dlaczego na naszym 4um ciągle ktoś jest, a nigdy nikt nic nie pisze..... no cóż, podejrzewam, ze jakaś specjalną sensacją to nie jest...... i tak powstał kolejny idiotyczny post by W_w .....

ech..... za dokładnie 20 minut wyłączą mi neta...... w sumie to śmieszna sprawa, że każdej nocy mam wyłanczany dostęp do internetu dokładnie o 00.02, a włączany spowrotem dokłądnie o 07.01 ....... damn.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15546 dnia: Lipca 14, 2006, 11:52:50 pm »
hehe...idiotyzm z tym netem, choć przez burze to ja nie mam często neta ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15547 dnia: Lipca 14, 2006, 11:57:08 pm »
przez burze to ja często nie mam prądu..... nie, wróć, przez burze to ja nigdy nie mam prądu :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15548 dnia: Lipca 15, 2006, 12:04:59 am »
Cytuj
ano. Twoje płyty generalnie są felerne jakieś. Zwłaszcza te dwie które mi przysłałeś. Zgadnij ile z nich nie działa ;]
chyba zaraz pójdę je połamać, żeby mi się nie walały gdzieś tam pod nogami, bo pzez taką niedziałającą płytę wylewu można dostać.....
and wtf is MSL?

Znaczy, że ktoś tu ma skaszanioną konsolę, ponieważ obie płytki były sprawdzane przed wysłaniem. MSL to Musashi Samurai Legend. Może lepiej sprawdź te gry jeszcze pare razy, może wsadziłeś odwrotnie, czy coś....

Cytuj
That's mega. Zrób zdjęcie Yunie

Aktualnie nie mam baterii do aparatu, ale jak będą, to zrobię hehe...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15549 dnia: Lipca 15, 2006, 03:38:04 pm »
Cytuj
Znaczy, że ktoś tu ma skaszanioną konsolę, ponieważ obie płytki były sprawdzane przed wysłaniem. MSL to Musashi Samurai Legend. Może lepiej sprawdź te gry jeszcze pare razy, może wsadziłeś odwrotnie, czy coś....

yhy..... jasne..... moja konsola jest bardzo skaszaniona, zwłaszcza, że wszystkie inne gry jakie mam działają poprawnie...... no ale nic to. Coś tam pokombinuję, może się uda.....
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15550 dnia: Lipca 15, 2006, 03:57:34 pm »
Dziwne macie imiona tych psów, ale ja muszę powiedzieć, że przez mojego kochanego brata mój też nie ma najfajniejszego. Mnie to nie bardzo obchodzi, bo obydwoje są popierdzieleni, ale biorąc pod uwagę fakt, że lubię zanudzać powiem wam jak to było XD
Ekhem... Kolażanka (dziewczyna?) mojego brata zawsze marzyła o psie, więc mój głupi braciak pomyślał, że poudaje przed mamą, że to jemu na tym psie zależy. Mother uległa błaganiom synka i kupiła mu jakiegoś mieszańca. Ten korzystając z tego, że starzy poszli do pracy zaniósł pieska swojej dziewczynie (wcześniej nazywając go Irvine, wiedząc, że ona się w nim "buja").  Na drugi dzień nakłamał matce, że pies się zgubił... Lecz nie przewidział tego, że rodzice dziewczyny mogą się nie zgodzić na szczeniaka w domu. Ta go przyniosła z powrotem i niestety pies musiał już zostać u nas... o dennym imieniu, Irvine-_-

A teraz pobudka!! Jeśli was nie uśpiłam to jestem dobra ^_^
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2006, 03:58:45 pm wysłana przez Tamiko »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15551 dnia: Lipca 15, 2006, 04:00:36 pm »
Hm...a ja nie mam żadnego zwierzaka <oprócz durnej siostry> bo mieszkam w bloku, pozatym nie lubie zwierząt, no chyba, że miałbym mieć tygrysa/panterę/geparda.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15552 dnia: Lipca 15, 2006, 04:03:44 pm »
same by me ale jakbym miał cos miec to bym poprosił takiego kotka na którym Nelfy w WoWie jeżdżą ;]  

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15553 dnia: Lipca 15, 2006, 04:04:12 pm »
Tygrysa Ci się zachciało... Ja bym chciała mieć jaszczurkę, ale mamuśka się boi -_-
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2006, 04:04:57 pm wysłana przez Tamiko »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15554 dnia: Lipca 15, 2006, 04:04:55 pm »
Eeeeer-waaaaaaaaaajn! - w sumie niezle imie... naweyt mozna w miare wolac... troche wiesniackie bo tak arystokratycznie pewnie sie kojazy tym ktorzy FFa nie znaja i nie maja pojecie co to squaresoft... ale ogolnie nie jest zle

~Musiol - A co ma wspolnego to czy masz psa a sprawa z mieszkaniem w bloku? U was w kazachstanie nie mozna miec psow jak sie w bloku mieszka? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15555 dnia: Lipca 15, 2006, 04:07:12 pm »
bo nie ma miejsca na psa w bloku, jakby jakiś kundel miał mi sie szwędać obok nóg podczas chodzenia, to bym go prędzej zabił, a i pamietaj ja mieszkam w TURKMENISTANIEa nie Kazachstanie ;]

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15556 dnia: Lipca 15, 2006, 04:09:04 pm »
Ja też mieszkam w bloku i jakoś pies mi nie przeszkadza. No może trochę

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15557 dnia: Lipca 15, 2006, 04:11:56 pm »
głównym powodem jest to, że nienawidzę psów/kotów/i innych "sierściuchów", pozatym mój ojciec ma uczulenie na sierść ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15558 dnia: Lipca 15, 2006, 04:21:23 pm »
Cytuj
Tygrysa Ci się zachciało... Ja bym chciała mieć jaszczurkę, ale mamuśka się boi -_-
Jaszczurki są lipne. Lepszy jest np. Legwan Zielony (łac. Iguana Iguana). Wiem, bo mam jednego w domu. Molu zresztą też.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15559 dnia: Lipca 15, 2006, 06:40:32 pm »
Cytuj
głównym powodem jest to, że nienawidzę psów/kotów/i innych "sierściuchów", pozatym mój ojciec ma uczulenie na sierść ;]
eeee, to juz nie ojedziesz z moja siostra do Canady :) ona jest manaczka kotow i aby Cie przemycic zamknelaby cie w walizce z 2 kotami :) wiec przyzwyczajaj sie do siersciuchow powoli ;)

btw, moj pies wabi sie Son Goku....  przy tych wszystkich Yunach, Irvineachi whatever - to imie rzondzi :F
Kame Hame Ha