Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161590 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15480 dnia: Lipca 10, 2006, 03:13:42 pm »
Street Fighter miazdzy ;]

Lyypa w chu*.
Ziomki prasowe podaj ze 20% mlodziezy nie zdalo matury ;] czyli co piaty cieply ziomek jej nie zaliczyl ;/
No to lypka w chu* bo mimo ze mowilem zep olski pisemny napewno nie zdalem to jednak chyba w srodku mialem nadzieje ze "a moze jednak..." no nic teraz wszystko rozwiane ;/ A szkoda bo wolalbym sie jutro dowiedziec osobiscie ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15481 dnia: Lipca 10, 2006, 03:29:24 pm »
Cytuj
Tak czy inaczej to bylo piekne zagranie a ten link sola to lypa bo jakos za szybko sie to dzieje i nie ma tam powera w tym udezeniu ;]
Bo trzeba wiedzieć o co chodzi ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15482 dnia: Lipca 10, 2006, 07:15:54 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15483 dnia: Lipca 10, 2006, 07:34:48 pm »
Cholera, jednak nie jestem taki beznadziejny z tego japońskiego jak mi się wydawało.. jak dzisiaj mi nauczycielka robiła próbny listening z egzaminu, to miałem 14/17 odpowiedzi dobrze, a pół roku temu z tego samego poziomu miałem dobrze połowę... jak się pouczę przez wakacje troche, to w grudniu zdam egzamin państwowy na pewniaka.. mieszka ktoś w Warszawie? Bo muszę jakiś nocleg sobie znaleźć na kilka dni w zime heh.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15484 dnia: Lipca 10, 2006, 07:53:57 pm »
Heh...dzisiaj odkryłem, że legendarny Crazy Frog to czysta zrzynka z zajebistego SiD'a z 1989 roku pod tytułem Axel F. Jak zwykle didżeje technowi musieli spieprzyć dobry utwór.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15485 dnia: Lipca 10, 2006, 08:29:32 pm »
OMFG!
Tak lipnego poczatku, jak w Fable:LC nie widzialem chyba nigdy...dialogi w tej grze sa tak sztuczne, jak domy w starych westernach...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15486 dnia: Lipca 10, 2006, 08:40:57 pm »
a cicho tam to ze początek gry jest lypny to nie znaczy ze all bedzie bo ta gra wymiata , na szczególne pochwalenie zasługuje imo design niektórych broni ( Harbringer wymiata ) do tego mozliwości podczas walki sa tak olbrzymie ze szczena opada pomimo ograniczenia brakiem skakania  
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2006, 08:41:55 pm wysłana przez Glenn »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15487 dnia: Lipca 10, 2006, 08:43:39 pm »
Gipsi - Pisemny polski zdało w technikach 87.9% osób, więc musisz mieć niezłego pecha, żeby ci się nie udało to. W twoim województwie zresztą 80.7% wogóle zdało mature, więc powinno być dobrze.. trzymam kciuki jakby co...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15488 dnia: Lipca 10, 2006, 09:09:04 pm »
damn..... czuje się niesamowicie dowartościowany..... idę sobie spokojnie ulicą i trzech "fajnych maćków" siedzącyh sobie po drugiej stroie ulicy zaczęło mnie wyzywać od szmaciarzy i żebraków....... hmmm..... podejrzewam, ze to datego, że nie goliłem się od tygodnia i teraz może faktycznie wyglądam jak pan edzio spod monopolowego..... jest tez taka opcja, że wiejskie chłopaczki z przepalenia czy przepicia dostali wady wzroku jak sephiroth w advent children i pomylili mnie z kimś innym.......

Swoją drogą, jak już przejmiemy władzę w polsce jestem za zlikwidowaniem wsi, albo przynajmniej za zaostrzeniem wymiau sprawiedliwości dla nieletnich.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #15489 dnia: Lipca 10, 2006, 09:10:11 pm »
to u mnie debile niepozdawali >.> wescie hańba totalna -_-

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15490 dnia: Lipca 10, 2006, 09:21:34 pm »
ahaha...W_w, ja miałem dość inną "przygode".
Wracam od kumpla i zaczepia mnie jakaś jeb*ięta 13 latka i zaczyna wyzywać, bluzga na mnie i woła, że mam wpier*ol. Skwitowałem to fakasem bo śpieszyłem sie do chaty, jebł*m by tej smarkuli, ale toż to dziecko...cholera, myślą, że im cycki powolutku rosną i są kimś...szmaciary
jestem za W_w, w sprawie zaostrzenia wymiaru kary.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15491 dnia: Lipca 10, 2006, 09:26:43 pm »
Oż! Ale Mol jest penisem no ;/
To tylko niewinny zarcik byl ;/
Swoja droga Molu - zapoznaj sie z Trapt'em, bo calkiem zajebisty zespol wsumie (podobny dosyc do Staind'a)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15492 dnia: Lipca 10, 2006, 09:34:13 pm »
kolejne rzeczy z serii Zidane the Destroyer:


a tu gierka "pierdyknij z baśki" :P
http://widelec.org/zidane.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2006, 09:35:32 pm wysłana przez Musiolik »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15493 dnia: Lipca 10, 2006, 09:42:47 pm »
Cytuj
Wracam od kumpla i zaczepia mnie jakaś jeb*ięta 13 latka i zaczyna wyzywać, bluzga na mnie i woła, że mam wpier*ol. Skwitowałem to fakasem bo śpieszyłem sie do chaty, jebł*m by tej smarkuli, ale toż to dziecko...cholera, myślą, że im cycki powolutku rosną i są kimś...szmaciary

eee.... z całym szacunkiem Musiol, ale ty z 13 latką szanse miałbyś duże, ja z miłymi panami z mojej wsi raczej niebardzo ;] ....... ale i tak jest pozytywnie
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15494 dnia: Lipca 10, 2006, 09:48:35 pm »
tak, tylko, że obok tej 13 stało paru "dresików" po 20 ok. lat

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15495 dnia: Lipca 10, 2006, 10:03:45 pm »
Cytuj
tak, tylko, że obok tej 13 stało paru "dresików" po 20 ok. lat
ano.... to stawia cię w trochę niezręcznej sytuacji...... w sumie to zawsze mam wielki szacunek dla tych paów, bo jakbym miał chodzić w dresach przy tej temperaturze powietrza to rac zej bym umarł.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #15496 dnia: Lipca 10, 2006, 10:05:53 pm »
Ja w takiej temp. chodze normalnie w jeansach, albo w bojówkach, bo nie lubie sie ze spodenkami.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15497 dnia: Lipca 10, 2006, 10:07:45 pm »
Cytuj
dresach przy tej temperaturze powietrza to rac zej bym umarł.....

Nie no co ty gadasz.... Dresy są luźne, pozwalają na prawie swobodną cyrkulacje powietrza w nogawkach... są zdecydowanie lepszym pomysłem na lato, niż dżinsy, czy sztruksowe spodnie, no ale oczywiście krótkie spodenki to jedyne słuszne odzienie teraz.... chociaż ja się przyznaję, że po domu chodzę głównie w dresach (nie takich z paskami, czy czymś...materiałowe, luźne spodnie), chociaż na ulice bym w tym nie wyszedł...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #15498 dnia: Lipca 10, 2006, 10:53:46 pm »
Cytuj
Oż! Ale Mol jest penisem no ;/
To tylko niewinny zarcik byl ;/
 
łach... każdy facet jest penisem jakby nato spojrzeć z odpowiedniej strony ;f a żarcik był gupi i masz prewencyjnego warna, itak Ci ściągne za pare dni jak niezapomne, więc nie qiaxuj ;] od czasu do czasu komus dac trzeba bo by nudno bylo ;]

Cytuj
Swoja droga Molu - zapoznaj sie z Trapt'em, bo calkiem zajebisty zespol wsumie (podobny dosyc do Staind'a)
o, thx, chociaż ostatnio mam nadmiar rzeczy "do obadania" ale sprobuje ;]


phi raczej, ze na lato to tylko krotkie spodenki, co nieznaczy, ze niemoga być one jeansowe ;] ale jakos wolalem zawsze 3/4 niz "standardowe"


Cytuj
dresach przy tej temperaturze powietrza to rac zej bym umarł.....
nonieweim, bardziej mnie zdumiewają hartkorowcy co w takich temperaturach w glanach śmigają ;/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #15499 dnia: Lipca 10, 2006, 11:11:53 pm »
Cytuj
Gipsi - Pisemny polski zdało w technikach 87.9% osób, więc musisz mieć niezłego pecha, żeby ci się nie udało to. W twoim województwie zresztą 80.7% wogóle zdało mature, więc powinno być dobrze.. trzymam kciuki jakby co...
No widzialem w sumie na onecie.. wiec z tym polskim nie jest tak zle... ale skoro zdalo 80% czyli co 5 niezdala to moze to ja bede ;/ bo w chu* ja sie boje o mojap isemna ;/
No ale sie jutro obada ;]


Cytuj
to u mnie debile niepozdawali >.> wescie hańba totalna -_-.gif
a ty tez miales mature w tym roku?


Zizou jrpg zadzi ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?