Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163608 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14080 dnia: Kwietnia 30, 2006, 01:16:40 pm »
oh tragedia : - (


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14081 dnia: Kwietnia 30, 2006, 01:42:21 pm »
hej, poklikash?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14082 dnia: Kwietnia 30, 2006, 03:06:42 pm »
shori alem zajęty jestem!!!!111

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14083 dnia: Kwietnia 30, 2006, 03:53:53 pm »
shkoda a lubish rooshofy ?? bo ja bardzho  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14084 dnia: Kwietnia 30, 2006, 04:06:05 pm »
Cytuj
shkoda a lubish rooshofy ?? bo ja bardzho
a Glenn oczywiscie nie mogl sie przylaczyc do zabawy kolegow i zamiast zmienic styl pisania tak jak zrobili to poprzednicy, pisze ta jak na codzien... niszczyciel zabawy ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14085 dnia: Kwietnia 30, 2006, 04:21:06 pm »
Kolego Gipsi wypaszam sobie te stwierdzenie ponieważ , chciałem dołączyć do poziomu intelektualno/stylowego postów kolegów S&S'a oraz MarvelliX'a . Pańska uwaga była stanowczo nie na miejscu i dotkneła mnie dogłębnie , jako iż oskarżała moją osobe o spsucie rozrywki pana MarvelliX'a oraz pana S&S'a .

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14086 dnia: Kwietnia 30, 2006, 06:20:56 pm »
ty sie nie wygupiaj tylko pish normalnie po lucku ;f

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14087 dnia: Kwietnia 30, 2006, 08:18:24 pm »
a fescie fszyscy dajcie spokoj ;f nie lubie takiego fjezyka...  ahh... jak ja kofam takie fieczory jak nie ma z kim gadac  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14088 dnia: Kwietnia 30, 2006, 08:23:39 pm »
wiesz jak zule pija wóde jak nie ma skim? do lusterka ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14089 dnia: Kwietnia 30, 2006, 09:13:00 pm »
doswiadczenie ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14090 dnia: Maja 01, 2006, 02:15:22 am »
zrobiles 2 bledy w tym texcie ;f
'wypaszam' - wypaszac to se możesz świniom ;f ... i
'spsucie' - to z dałniarskiego ;p ale mozna ewentualnie za zapozyczenie językowe uznac

co wy wsio gdzie pojechali czy jak? -_- w nocy w weekend 0 luda (± 2) a za dnia zadko kto pisze
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2006, 01:18:23 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14091 dnia: Maja 01, 2006, 02:31:38 am »
hmm..... macie dałna jadnak. Nie ma mnie dwa dni na 4um, myślę że zasatnąe sporo nowych postów a tu ruszone tematy można na palcach jednej ręki zliczyć..... to nie jest zabawne......
Ale za to jest zabawne, że udało mi się okiełznać mojego niedawno zakupionego swap magica. Nawet pojechałem wczoraj na "bema" i od miłych panów sobie załatwiłem kh2 i suikodenaV ..... fajna sprawa w sumie taki bem.
A tak przy okazji, to DB, jeśli nadal będziesz mi wmawiał, że gry w formacie NTSC na swapie się wieszają, to niezawodny znak, że jesteś jebnięty, bo u mnie wszystko chodzi "piknie" :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14092 dnia: Maja 01, 2006, 01:16:09 pm »
lol przed chwilą na stronie głownej Forum na samym dole był link Perfumy jak klilem na niego to znikł i juz go nie ma ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14093 dnia: Maja 01, 2006, 01:44:26 pm »
Cytuj
lol przed chwilą na stronie głownej Forum na samym dole był link Perfumy jak klilem na niego to znikł i juz go nie ma ;p

Heeh.. ty jesteś tu adminem i się dopiero teraz pokumałeś, że na dole strony głównej są losowo zmieniajace się reklamy? Łącznie z takimi od perfum, czy samochodów...

Cytuj
Nawet pojechałem wczoraj na "bema" i od miłych panów sobie załatwiłem kh2 i suikodenaV ..... fajna sprawa w sumie taki bem.

Ja stwierdziłem, że Suikoden'y >2 śmierdzą i nie gram już w to. Spróbowałem w trójke popykać, ale jak zobaczyłem tryb walki, to mnie skręciło i wyłączyłem konsolę odruchowo...

Swoją drogą.. pewnie zastanawia was, co Tant robi w wolny dzień na forum, przed godziną 14tą, o której ma zwyczaj się budzić. Otóż robole zaczęli nawalać młotem pneumatycznym, czy podobnym narzędziem w ściane po drugiej stronie mojego pokoju i wyrwali mnie ze snu pół godziny wcześniej... curse them all!!! przeca dzisiaj jakieś komunistyczne święto jest, powinni sobie wolne zrobić... nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu przeca...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14094 dnia: Maja 01, 2006, 02:10:54 pm »
W_w - ja nigdzie nie pisałem, że się wieszają gry tylko, że filmiki są opóźnione i obraz jest przesunięty do góry. Nie wiem...może to ja mam coś nie tak. Gdybym miał jak to bym nawet to nagrał i pokazał. Może tak działa na starych wersjach PS2 (ja mam jedną ze starszych 40003), może ty nic nie zauważyłeś (ja też długo nic nie widziałem do czasu jak zagrałem w Ace Combat Zero). Z telewizorem to nie ma nic wspólnego, bo tak samo jest bez kabla RGB u kumpli (u których ten kabel działa).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14095 dnia: Maja 01, 2006, 11:56:41 pm »
jestem jebnięty..... Zastanawiałem się dlaczego jest taki przestój na 4um i dppiero teraz doszedłem do wniosku, że tu spora część userów nie ma neta w czasie dni wolnych.... .damn, moja spostrzegawczość nie zna granic.....
A swoją drogą to jestem raczej maksymalnie wk*rwiony i stwierdzam że "bem" jest zły...... Bo to jest bardzo, bardzo, bardzo nieśmiesznie jeśli zakupione za ciężko zarobione złotówki KH2, nie chce działać...... damn it all
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline JebaKa

  • Soldier
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14096 dnia: Maja 02, 2006, 12:35:53 am »
hehe bk
]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14097 dnia: Maja 02, 2006, 12:59:39 am »
Cytuj
jestem jebnięty..... Zastanawiałem się dlaczego jest taki przestój na 4um i dppiero teraz doszedłem do wniosku, że tu spora część userów nie ma neta w czasie dni wolnych.... .damn, moja spostrzegawczość nie zna granic.....
Z tego co wiem to neta nie ma teraz tylko _d'arc_klaus.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14098 dnia: Maja 02, 2006, 01:33:35 am »
no neta nie ma również Hisoka... ale część osób mogła np. wyjechać na długi weekend czy coś.. Musiolika nie ma, bo emigruje z rodziną do Boliwii, czy coś... ale za to jakieś stare noob'y przyszły, jak Raziel i JebaKa... skoro już mowa o Razielu, to mnie ten koleś przeraża.. to nie jest normalne, żeby po każdym poście pisać "pozdrawiam"... brrr...

Cytuj
Bo to jest bardzo, bardzo, bardzo nieśmiesznie jeśli zakupione za ciężko zarobione złotówki KH2

Może znajdziesz na forum jakiegoś fajnego kolege, który ci nagra KH2 i wyśle... skoro już o tym mowa, to będę musiał z Serge'm się wymienić znowu, bo bym chciał MGS2 (ściągałem go ze trzy razy i zawsze był zwalony), a on napewno dniami i nocami marzy o tym, żeby sobie w końcu popykać w Itadaki Street Special (swoją drogą wpytna gra, naprawde się dobrze bawiłem przy jej przechodzeniu hehe).

Hmm.. wcześnie jest.. może se pójdę jakiegoś artykuła napisać... albo ten rodział Isog'a, za który zabieram się od trzech tygodni... kryzys twórczy to nie jest fajna rzecz jednak... a zresztą, po co ja to piszę i tak nikt nie czyta moich postów. Jest z milion lepszych sposobów spędzania czasu, w szczęgólności 1:30, niż czytanie moich pozbawionych sensu wypocin... idę sobie więc.. tak.. to już koniec tego posta.... no....
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14099 dnia: Maja 02, 2006, 02:28:24 am »
Cytuj
skoro już mowa o Razielu, to mnie ten koleś przeraża.. to nie jest normalne, żeby po każdym poście pisać "pozdrawiam"... brrr...
Nie chcę nic mówić, ale właśnie on zachowuje dobre zasady postowania i tak się pisze na szanujących się forach. To nie jest nic nadzwyczajnego.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?