Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163672 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14040 dnia: Kwietnia 26, 2006, 01:45:57 pm »
:P ja władzy nie wybierałem ja tylko prezydentem jestem :F  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #14041 dnia: Kwietnia 26, 2006, 06:23:40 pm »
hrabstwo, nie państwo... "r" robi różnice ;]
kiedyś ktoś chyba robił taką akcje i dawał obrazki dla wszystkich userow ;] rzeke chyba miałem czy inny syf gdzieś w arabii z tego co pamietam ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14042 dnia: Kwietnia 26, 2006, 06:52:55 pm »
konkurs był znośny i z 0 nie zostanę,angielski był banalny i jeszcze to czego nie wiedziałam, to moja ulubiona pani nam podowiedziała, więc ogólnie udany dzień..tylko jeszcze gdyby nie było zimno :/ Przeszłabym się gdzieś.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14043 dnia: Kwietnia 26, 2006, 07:20:50 pm »
zimno? co ty na syberii mieszkasz?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14044 dnia: Kwietnia 26, 2006, 07:22:54 pm »
nie-u nas jest tylko 9 stopni :/ A już zaczynało się tak fajnie robić...poza tym wiało.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14045 dnia: Kwietnia 26, 2006, 07:55:29 pm »
9?!??!!? 0.o jakim cudem ?? u mnie z 25 jest 0.o

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14046 dnia: Kwietnia 26, 2006, 08:01:24 pm »
no to masz szczęście...skąd ty mieszkasz? :F Może do ciebie pojadę...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14047 dnia: Kwietnia 26, 2006, 08:20:26 pm »
U mnie było cholernie gorąco. Chciałem w płaszczu isć, ale myśle- zaryzukuje. W połowie drogi uznałem, ze jest za gorąco jak na marynarkę i ją targałem na plecach. :)

Tylko ze ja z domu wyszedłem o 13:00 ;) No, a teraz koniec tego dobrego, wracam do obywatela Ziuka i jego wiernej Kasztanki   <_<  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14048 dnia: Kwietnia 26, 2006, 08:48:34 pm »
Województwo Opolskie Powiat Kluczbork Gmina Kluczbork Miasto Kluczbork jak chcesz to podam dokładniejszy ;] ,a w skrócie z 70km od ARD'a
 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14049 dnia: Kwietnia 26, 2006, 09:00:04 pm »
Cytuj
,a w skrócie z 70km od ARD'a
No, teraz to kojarze :D ;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14050 dnia: Kwietnia 26, 2006, 10:14:32 pm »
Cytuj
Województwo Opolskie Powiat Kluczbork Gmina Kluczbork Miasto Kluczbork jak chcesz to podam dokładniejszy ;] ,a w skrócie z 70km od ARD'a
podaj jeszcze numer domu i ulicę, oraz kod do sejfu, a na pewno się zjawię :)
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14051 dnia: Kwietnia 26, 2006, 11:08:40 pm »
game market? wtf?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #14052 dnia: Kwietnia 26, 2006, 11:52:29 pm »
jej zawsze kciałem być głowica nuklearną ;f (tylko te słowa zrozumialem ;p)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2006, 01:47:36 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #14054 dnia: Kwietnia 27, 2006, 09:26:50 am »
main mistake for today [przynajmniej na razie]: Poszłam na brzuszki do grupy fitness....umarłam,ale już się podniosłam :/ Idę się wykąpać...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14055 dnia: Kwietnia 27, 2006, 04:17:40 pm »
jezu, umieram, koniec świata..... jestem na uczelni od samego rana i non stop ćwiczenia... teraz mam wolne, bo jest wykład z kultury polskiej na który Smogu nie poszedł... ale i tak najweselsze przed nami - łacina niach niach.... dziś z całej 34 osobowej grupy moze pojawi się w porywach 10 osób.... sajgon i rzeźnia będzie ;pp a wczoraj dzielnie i prężnie męczyłem cały akademik moją własną interpretacją kawałka Legenda Ludowa Kaenżetu na moim elektryku :P oj, jak co chwila ludzie przychodzili i mówili, że jeszcze trochę i mi wywalą gitarę przez okno - ale nie dlatego że fałszowałem czy coś, co to to nie, nie po pół roku nauki - po prostu ostatnio więcej niestety u mnie w akademiku techno-hiphopowych buraków niż fanów mocniejszych rytmóe. Poza tym próbowałem zagrać wczoraj New World L'arc-en-ciela, ale trochę za skoplikowana tabulatura - chwyty są chyba dla leworęcznego gitarzysty, bo niemożliwościę jest wykonać niektóre chwyty - no chyba, że miał bym wu lewej dłoni dwa dodatkowe palce.... heh.  
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14056 dnia: Kwietnia 27, 2006, 06:12:13 pm »
Cytuj
jezu, umieram, koniec świata..... jestem na uczelni od samego rana i non stop ćwiczenia... teraz mam wolne, bo jest wykład z kultury polskiej na który Smogu nie poszedł... ale i tak najweselsze przed nami - łacina niach niach.... dziś z całej 34 osobowej grupy moze pojawi się w porywach 10 osób.... sajgon i rzeźnia będzie ;pp a wczoraj dzielnie i prężnie męczyłem cały akademik moją własną interpretacją kawałka Legenda Ludowa Kaenżetu na moim elektryku :P oj, jak co chwila ludzie przychodzili i mówili, że jeszcze trochę i mi wywalą gitarę przez okno - ale nie dlatego że fałszowałem czy coś, co to to nie, nie po pół roku nauki - po prostu ostatnio więcej niestety u mnie w akademiku techno-hiphopowych buraków niż fanów mocniejszych rytmóe. Poza tym próbowałem zagrać wczoraj New World L'arc-en-ciela, ale trochę za skoplikowana tabulatura - chwyty są chyba dla leworęcznego gitarzysty, bo niemożliwościę jest wykonać niektóre chwyty - no chyba, że miał bym wu lewej dłoni dwa dodatkowe palce.... heh.
to nie twoje są słowa?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14057 dnia: Kwietnia 27, 2006, 06:19:30 pm »
Cytuj
niemożliwościę jest wykonać niektóre chwyty - no chyba, że miał bym wu lewej dłoni dwa dodatkowe palce.... heh.
jednak czasem fajnie jest sie urodzic w czarnobylu w dodatku w roku wybuchu khekhe <zell ucieka grac akordy, o ktorych sie filologom nie snilo przy uzyciu swoich 9,5 palcow u lewej reki>

a tak na serio, to po zobaczeniu tego taba (brales z mysongbook.com, tak?) stwierdzam, ze jest tylko jeden akord, ktorego sie nie da zagrac... a takiego to zawsze mozna zastapic power chordem ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14058 dnia: Kwietnia 27, 2006, 10:05:15 pm »
Cytuj
Cytuj
jezu, umieram, koniec świata..... jestem na uczelni od samego rana i non stop ćwiczenia... teraz mam wolne, bo jest wykład z kultury polskiej na który Smogu nie poszedł... ale i tak najweselsze przed nami - łacina niach niach.... dziś z całej 34 osobowej grupy moze pojawi się w porywach 10 osób.... sajgon i rzeźnia będzie ;pp a wczoraj dzielnie i prężnie męczyłem cały akademik moją własną interpretacją kawałka Legenda Ludowa Kaenżetu na moim elektryku :P oj, jak co chwila ludzie przychodzili i mówili, że jeszcze trochę i mi wywalą gitarę przez okno - ale nie dlatego że fałszowałem czy coś, co to to nie, nie po pół roku nauki - po prostu ostatnio więcej niestety u mnie w akademiku techno-hiphopowych buraków niż fanów mocniejszych rytmóe. Poza tym próbowałem zagrać wczoraj New World L'arc-en-ciela, ale trochę za skoplikowana tabulatura - chwyty są chyba dla leworęcznego gitarzysty, bo niemożliwościę jest wykonać niektóre chwyty - no chyba, że miał bym wu lewej dłoni dwa dodatkowe palce.... heh.
to nie twoje są słowa?
nie, to tylko legenda jest ludowa... :P

Cytuj
a tak na serio, to po zobaczeniu tego taba (brales z mysongbook.com, tak?) stwierdzam, ze jest tylko jeden akord, ktorego sie nie da zagrac... a takiego to zawsze mozna zastapic power chordem wink.gif

mhm stamtąd brałem i faktycznie jest tylko jeden niewykonywalny chwyt dla praworęcznych, bo probowalem go wykona trzymając gitarę jak leworęczny i dało radę. no mówię, ewentualnie dwa palce by się przydały hehe ;)
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #14059 dnia: Kwietnia 27, 2006, 10:10:13 pm »
Cytuj
nie, to tylko legenda jest ludowa...
NA PLAKACIE GOŁA BABA Z KARABINEM MASZYNOWYm- STRZELA DO ARABÓW ;) mój ulubiony cytat z LSMDSLMDSLMDS