Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164225 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13740 dnia: Kwietnia 14, 2006, 01:56:23 pm »
jam'owanie z siostra to czad®
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13741 dnia: Kwietnia 14, 2006, 05:00:18 pm »
Wszedłem sobie poczytać, coście napisali, moze samemu coś odpowiedzieć. Kurde, nie wiem od czego zaczać :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13742 dnia: Kwietnia 14, 2006, 06:03:09 pm »
jest tu kto?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13743 dnia: Kwietnia 14, 2006, 08:03:57 pm »
Życze wam wszystkiego najlepszego :F

Gipsiemu, aby jak najdłuzej był ze swoją hiphopuffką, zeby nie musiał się z nią rozstawać i różnić - był z nią do końca oby jak najszczęśliwszego życia. Także, aby Hyde namaścił go swoim następcą :D

Dowgirdowi życze jak największych imprezek i intelektualnych wyzwań, pomyślnego ukończenia nauki ze stopniem przynajmniej doktora habilitowanego :) I spotkania z Gyraxem :D

Hisoce zdobycia opinii najlepszego prokuratora i pogromcy adwokatów :) Zdetronizowania prof. Filara i podbicia serc przedstawicieli wszelkich orientacji seksualnych :D

Ganzowi życze, aby napisał dzieło słynne w całym wszechświecie oraz przynajmniej 50 w kablu i półtora metra w klacie :) Tak, żeby mógł spuścić bęcki Gregowi Kovacsowi.

Tantalusowi życze, aby opanował wszelkie kanji i zbudował sobie posiadłość z widokiem na Itsukushimę, gdzie mieszkałby w szczęściu i spełnieniu. I żeby Koizumi nadał mu obywatelstwo honorowe :D Albo Akihito :)

Glennowi, życze aby duet Bralczyk i Miodek zostali jego ojcami chrzestnymi i namaścili go swoją wiedzą :D

Musiolikowi życze przynajmniej jednego haremu wypełnionego dziewojami urody słowiańskiej i latynoskiej :F

Butzowi s37 berkuta w hangarze pod domem, oraz jakiegoś VAL-a albo VSS żeby miał czym szpanować na rautach oficerskich :)

Natomiast reszcie, o której zabardzo nie wiem co życzyć, a także powyzszym,  życze tego, aby Polską w końcu zaczęli rządzić ludzie, dla których ważniejszy będzie los obywateli niż spłata zaciągniętych kredytów... lub przynajmniej wyjazd do jakiegoś normalnego kraju gdzie nie będą ich trapić problemy, na które nie mają bezpośredniego wpływu. A także spokoju i dostatku bo chyba to jest najważniejsze. Ciepłego lata, duzo rozrywki w miłym towarzystwie, i oderwania się od szarej codzienności, dzięki czemu wasze życia wypełnią się pięknymi wspomnieniami, bo to w końcu z wiekiem najbardziej się liczy :) [khe, khe, alem już stary ;)]

Sobie natomiast życze spokoju i wyluzowania w nadciągającym miesiącu i olśnienia artystycznego :)

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2006, 08:34:51 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13744 dnia: Kwietnia 14, 2006, 08:24:28 pm »
Ciiiii( bo siergiej sie skapnie ze sie przed nim ukrywamy :P)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13745 dnia: Kwietnia 14, 2006, 10:35:50 pm »
życze sobie i innym... hmmm taka idea dziś padła, wiec ja wykorzystac mogę - wiec sobie i innym z okazji wielkiej nocy życze, by nasz rząd wspaniały w jakis sposó "przegiął pałe" żeby ludzie ruszyli się, i wyszli na ulice, żeby zapanowała budująca destrukcja... i smacznego jajka

tak tak ten w lustrze to niestety ja TAK TAK TEN SAAA-AAAAM
dopiero teraz gdy nie słyszy nikt (...) ogłaszasz w lustrze że chcesz zmienić świat

__
post z cyklu losowych blogo-notek sponsorowały literka R i cyfra 7

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13746 dnia: Kwietnia 14, 2006, 10:46:51 pm »
Życze poprostu zebyście sie nei stali tacy jak ja ( bo świat byłby zbyt doskonały ;])
..:: Tego posta sponsorowała ta osoba/firma co sponsoruje wyjazd Wiśniewskiego na Eurowizje ::..

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13747 dnia: Kwietnia 14, 2006, 10:59:24 pm »
Życzę... a co ja wam będę życzył... sami se życzcie... zresztą ja w tym roku nie mam świąt, bo dom jest tak rozwalony, że nie mam co liczyć na ciasto wielkanocne i wachlarz domowych potraw wielkanocnych. Do tego grzejnika nie mam i pewnie bym zamarzł gdyby nie ogrzewający moje stopy komputer...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13748 dnia: Kwietnia 14, 2006, 11:40:37 pm »
heh... .jak już jesteśmy przy życzeniach to też się przyłączę.
Tak więc życzę wam wszystkim smaczego zająca i wesołego jajka (niekoniecznie w tej kolejności) i żeby generalnie żyło się wszystkim dostatnie i żeby każdy pokończył studia, licea czy co tam macie do skończenia, znalazł pracę i miał jeszcze wystarczająco czasu, zeby pykać w jrpg, na pohybel rządowi trzeciej rp i ku uciesze wszystkich bytujących w obrębie tego 4um.
wizard życzy wam tego samego
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13749 dnia: Kwietnia 14, 2006, 11:42:17 pm »
Taa...wesołych świąt...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13750 dnia: Kwietnia 15, 2006, 12:13:31 pm »
damn...chyba wole boze narodzenie...cale te swieta laze i sprzatam ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13751 dnia: Kwietnia 15, 2006, 12:27:36 pm »
dzięki Czifu
wam też życze wszystkiego naj :P
napisaliście mniej postów niż żem sie spodziewał

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13752 dnia: Kwietnia 15, 2006, 03:59:14 pm »
",...,"
geeez ale mi sie nudzi ;(

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #13753 dnia: Kwietnia 15, 2006, 04:50:22 pm »
geeez ale masz dłana ;(  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13754 dnia: Kwietnia 15, 2006, 04:52:59 pm »
geeez nie ukrywaj sie gramy  w BG :F

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #13755 dnia: Kwietnia 15, 2006, 05:00:02 pm »
geeez nie ukrywam sie tylko brejdak zszedł z kompa zeby siakis mecz obejżeć :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13756 dnia: Kwietnia 15, 2006, 06:11:26 pm »
Cytuj
geeez ale mi sie nudzi
za takie cos powinno sie brac pod gilotyne
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13757 dnia: Kwietnia 15, 2006, 06:12:20 pm »
byś był 1 ofiara takiego systemu :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13758 dnia: Kwietnia 15, 2006, 06:16:31 pm »
znajdz mi posta* w ktorym tak napisalem...

*cytowanie kogos sie nie liczy
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2006, 06:16:54 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13759 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:35:58 pm »
nie wiem o co wam chodzi w sumie..... To jest Total Offtopic. Kazdy pisze co chcę. Ja w sumie rozumiem, że najeżdżanie na Glenna jest fajne i trendy, ale weźcie wyluzujcie trochę. Pomyślcie, że każdy z was mógłby się znaleźć na miejscu Glenna, mieć jego sposób myślenia i pisania..... Wiem, że to zapierająca dech w piersiach myśl, ale wszystko możliwe.... Nie lekceważ potęgi Glenna....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!