Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164141 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13760 dnia: Kwietnia 15, 2006, 09:55:22 pm »
Told ya jak sobie wyobrażam ze wszyscy by zaczeli pisac leetem uuuu ale sajgon by był XD
uuu poraz 1 ktoś stanął po mojej stronie 0.o dzienks whitey  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2006, 09:56:10 pm wysłana przez Glenn »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13761 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:00:28 pm »
Ech...na TVP1 leci ta cała Pasja...film jest tak przesadzony, że by mnie nie zdziwiło, gdyby przybiegł jakiś ninja, samuraj czy nawet oddział Marines...ale czego się spodziewać innego od amerykanów niż przesada, oczywistość i hektolitry krwi ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13762 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:08:29 pm »
Cytuj
",...,"
geeez ale mi sie nudzi ;(
znajdź dziewczynę ?
poderwij "ciepłą" trzynastke ?
pozatym, psu jak sie nudzi to sobie jajka liże XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13763 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:10:17 pm »
1. Może jeszcze zobaczymy
2. Cham jesteś życie mi chcesz obrzydzic?
3. To trudno ci musi się pisac w takiej pozycji :F  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13764 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:12:51 pm »
1. Chyba, że wolisz chłopców ;p
2. nie..tak mi sie napisało, one lecę na 18sto latków :P
3. no trudno, jak obok leżą 4 roznegliżowane dziewoje :P XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13765 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:15:54 pm »
1. 100% hetero misieq
2. Wiesz ze twoj gipsi tez am 18 :>
3. w wieku 9 10 11 11,5 XD  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13766 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:17:24 pm »
1. XD
2. Gipsi ma 19/20 chyba
3. nie..tak naprawde to jestem sam..czekam na Gipsiego

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13767 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:26:18 pm »
eee ... widział ktos... eee tamto... eee w pomocy do ff8... OMFG GONNA KILL DAT NOOB!! <trzymajcie mnie...>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13768 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:28:34 pm »
ke ? Debug Mode to raczej nie czit :P ale ja sie raczej nie znam, bo nie używam tego

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13769 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:29:05 pm »
So what ? Ja też wiekszość gier przechodzę najpierw na kodach, żeby poznać fabułę. Potem dopiero gram dla przyjemności.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13770 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:29:29 pm »
Kurde, obejrzałem Pasję i przyznaje, że mało który film mnie tak poruszył. Cholernie mnie poruszył i nie pamiętam żebym ostatnio widział coś takiego. Uduchowiony i religijny w ogóle nie jestem, ale to było coś. Miałem mieszane uczucia co do tego filmu dopóki go nie obejrzałem i tylko utwierdziłem się w osądach książek po okładce.

Cytuj
film jest tak przesadzony, że by mnie nie zdziwiło, gdyby przybiegł jakiś ninja, samuraj czy nawet oddział Marines...ale czego się spodziewać innego od amerykanów niż przesada, oczywistość i hektolitry krwi
Co jest przesadzone? Ja nie uświadczyłem tam odrobiny naturalizmu, jedynie realizm, tak jak wszystko jest naprawdę. Nie zdziwiłoby cię jakby tam przebiegł Ninja? :/ Jeśli z tego filmu wyniosłeś tylko przesadę i hektolitry krwi ... ech

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13771 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:30:30 pm »
ja bym tak nie potrafił raz przeszedłem cos na kodach i mnie odrazu odrzuciło i odechciało sie grac w ta gre 2 raz ...
 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13772 dnia: Kwietnia 15, 2006, 10:41:31 pm »
Cytuj
Cytuj
film jest tak przesadzony, że by mnie nie zdziwiło, gdyby przybiegł jakiś ninja, samuraj czy nawet oddział Marines...ale czego się spodziewać innego od amerykanów niż przesada, oczywistość i hektolitry krwi
Co jest przesadzone? Ja nie uświadczyłem tam odrobiny naturalizmu, jedynie realizm, tak jak wszystko jest naprawdę. Nie zdziwiłoby cię jakby tam przebiegł Ninja? :/ Jeśli z tego filmu wyniosłeś tylko przesadę i hektolitry krwi ... ech
Yup...Tylko to wyniosłem, bo nie było tam nic innego IMO (powtarzam IMO) od wyniesienia. Prawie cały film to było nap**rdalanie Jezusa. Jeśli Ciebie poruszył ten film to nie ma problemu. Widocznie zauważyłeś w nim coś, czego ja nie umiałem. Dla mnie był on śmieszny. Nie rozbawiło mnie to, że krzyżują Jezusa itp, ale to, jak Mel Gibson to ukazał.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13773 dnia: Kwietnia 15, 2006, 11:05:37 pm »
Cytuj
Yup...Tylko to wyniosłem, bo nie było tam nic innego IMO (powtarzam IMO) od wyniesienia. Prawie cały film to było nap**rdalanie Jezusa. Jeśli Ciebie poruszył ten film to nie ma problemu. Widocznie zauważyłeś w nim coś, czego ja nie umiałem. Dla mnie był on śmieszny. Nie rozbawiło mnie to, że krzyżują Jezusa itp, ale to, jak Mel Gibson to ukazał.

Dobra, nie musisz tak podkreślać, że to tylko twoja opinia. Każda wypowiedź jest subiektywna a obiektywizm to tylko idea. Tylko zapytam, jakbyś ukazał ukrzyżowanie? W wersji podobnej do kościelnych ikon? Nie lubie oglądać grzecznych filmów na podstw. ewangelii gdzie wszystko jest czyste i piękne. Film dotyczył ukrzyzowania i ostatniej męski Jezusa i nie wiem co tam można było innego ukazać. I tak był świetnie wzbogacony a postać Szatana to najlepszy Szatan jakiego przedstawiono w historii kina. I wymięka tutaj wykształcony i śmiesznie cyniczny Al Pacino z Adwokata Diabła i wymięka tutaj pacynkowy i pedantyczny De Niro z Harry Angel i pajacowaty pan w garniturze z I stanie się koniec i nawet dobry portret z Ostatniego Kuszenia Chrystusa. Ten Szatan po prostu zniewalał. Łał. Nie mam pytań.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #13774 dnia: Kwietnia 15, 2006, 11:07:43 pm »
..a jaki był ten szatan?  bo ja zapomniałem już...przypomni ktoś ?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13775 dnia: Kwietnia 15, 2006, 11:22:55 pm »
Cytuj
Tylko zapytam, jakbyś ukazał ukrzyżowanie?
Napewno bym nie zrobił żadnych wystających żeber, bryzgającej krwi (z martwego ciała, gdzie nie ma tętna więc i nie ma ciśnienia...choć mogę się mylić, bo medykiem nie jestem) czy trzęsień ziemi. Chodziło mi o przesadzone efekty. Nie o ukrzyżowanie. Tą burzę to rozumiem, bo ten efekt akurat bardzo mi sie spodobał. Spadająca kropla też była fajna i klimatyczna. Jednak oglądając ten film przypomniała mi się bajeczka, gdzie koło Jezusa chodziła para dzieciaków i robot. Moje odczucia wtedy były takie same jak przy tym filmie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13776 dnia: Kwietnia 15, 2006, 11:29:08 pm »
Cytuj
Nie lubie oglądać grzecznych filmów na podstw. ewangelii gdzie wszystko jest czyste i piękne. Film dotyczył ukrzyzowania i ostatniej męski Jezusa i nie wiem co tam można było innego ukazać.
Generalnie wszystko super, tylko po co? Że ukrzyżowanie to w**uj brutalna sprawa każdy średnio inteligentny człowiek sobie raczej zdaje sprawe bez oglądania tego "widowiska". Nuda nuda i jeszcze raz nuda, raczej umierałem na tym filmie razem z Jezusem ;\ Niewnosi nic nowego, niema żadnego głębszego sensu, zero przesłania pozatym które każde dziecko zna z biblii... czysta strata czasu... Choćbym niewiem z jakiej strony patrzał, pojecia niemam co Tobie się Chiffu tak spodobało w tym filmie ;\ <tego szatana nielicząc =p >

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13777 dnia: Kwietnia 15, 2006, 11:51:17 pm »
Cytuj
Napewno bym nie zrobił żadnych wystających żeber, bryzgającej krwi (z martwego ciała, gdzie nie ma tętna więc i nie ma ciśnienia...choć mogę się mylić, bo medykiem nie jestem)
To akurat kluczowy moment.
Lecz gdy podeszli do Jezusa i zobaczyli, że już umarł, nie łamali Mu goleni, tylko jeden z żołnierzy włócznią przebił Mu bok i natychmiast wypłynęła krew i woda. św. Jan 19.33-34. Kasjusz, zw. później Longinusem przebija włocznią (pilum) Chrystusowi bok. Innym złamano goleń, ale Jezus był już martwy i tylko upewniono się czy nie żyje. Później ta włócznia to będzie jeden z ważniejszych reliktów chrzescijańskich i symboli kulturowych. Na pewno spotkaliście się z określeniem Spear of Destiny. Nawet w Evangelionie jest włócznia Longinusa (Longinus no Yari), tłumaczona błędnie przez fansubberów Lancą Longinusa (Lancea Longini to łacińska nazwa ale rzymianie nie posługiwali się lancami, tylko pilami [pilum]. To akurat było bardzo ważne i jest to element ewangelii, na podst. której powstała Pasja.

Cytuj
Jednak oglądając ten film przypomniała mi się bajeczka, gdzie koło Jezusa chodziła para dzieciaków i robot. Moje odczucia wtedy były takie same jak przy tym filmie.
Erm.. :F

Cytuj
Generalnie wszystko super, tylko po co? Że ukrzyżowanie to w**uj brutalna sprawa każdy średnio inteligentny człowiek sobie raczej zdaje sprawe bez oglądania tego "widowiska". Nuda nuda i jeszcze raz nuda, raczej umierałem na tym filmie razem z Jezusem ;\ Niewnosi nic nowego, niema żadnego głębszego sensu, zero przesłania pozatym które każde dziecko zna z biblii... czysta strata czasu... Choćbym niewiem z jakiej strony patrzał, pojecia niemam co Tobie się Chiffu tak spodobało w tym filmie ;\ <tego szatana nielicząc =p >
Przykład znajomości biblii masz kilka wypowiedzi powyżej. Prawda jest taka, że przeciętny katolik nic nie wie z jednej z podstaw własnej wiary (a co do postanowień soborów czy synodów to już w ogóle). Ludzie (w domyśle- Polacy)są ogarnięci manią po śmierci JPII tym samym łamiąc elementarne, swoje pierwsze przykazanie. Przykład chrzescijańskich postaw Polaków zresztą mamy na codzień od cholery i nie muszę przywoływać przykładów.
Co mi się podobało w tym filmie? Jego alegoria, nowy testament oraz przypowieści Jezusowe, to czyste, płytkie historyjki które na pierwszy rzut oka za bardzo sensowne nie są. Ot, historyjka skromnego, dobrotliwego cieśli. Mi się podobała symbolika, jak np. Szatan trzymający szpetne dziecko- co można odczytać na wiele sposobów. Przeplatanie wydarzeń poszczególnymi scenami z zycia Jezusa w odpowiednich, zdawałoby się, podobnych do przedstawianych obrazów. Ukazanie jego nauk i tego jak są "realizowane". Róznie, naprawdę róznie, mozna odczytywać poszczególne odwołania. Oprócz tego świetne doznania czysto wizualne, męka Chrystusa.. naprawdę, zaniemówiłem i oglądałem z wrażeniem już od samego początku który był niesamowity. "Dialog" Szatana był świetny. Fascynuje mnie postać Szatana, czasami bardziej niż Jezusa i dobrze wpłynęło na ten film uzupełnienie ewangelii jego postacią.
Rozpraszała mnie tylko Monika Beluczi :) Aktorka z niej marna, ale za to urodziwa dziewoja, która odwracała moją uwagę od filmu :D  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2006, 11:54:45 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13778 dnia: Kwietnia 16, 2006, 11:36:52 pm »
Łooooooł...Polska wcale nie ma MiG-21 Fishbed tylko Su-22 (ch*jowy i tak, bo przypomina Fishbeda, ale zawsze Sukhoi). Mój pogląd na siły powietrzne Polski i tak spadł, bo jedyne (póki co) samoloty bojowe jakie mamy to Mig-29 (brawa dla Polski za dobry wybór) i Su-22. Niedługo mamy dostać te wujowe F-16 ;/ Nie lepiej zamiast tych 20 F-16 załatwić było 10 F-15MTD, albo trzymać dalej z Ruskami i kupić kilka MiG-31 Foxhound albo (przynajmniej) Su-27 Flanker ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #13779 dnia: Kwietnia 17, 2006, 12:46:01 am »
lol tak mi sie wolno ladował gif w sigu Chiefa ze widzialem klatka po klatce jak to wyglada :P "it's evolution babe..."