Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164306 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #13700 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:54:12 pm »
Cytuj
Za 4 lata proponuje taki układ Prezydent Leper, Premier Begier i MSWiA Łyżwiński.
niezapominajmy o Glennie na stanowisku ministra edukacji ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13701 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:56:46 pm »
Cytuj
Cytuj
Za 4 lata proponuje taki układ Prezydent Leper, Premier Begier i MSWiA Łyżwiński.
niezapominajmy o Glennie na stanowisku ministra edukacji ;]
I Rysio Kalisz na stanowisku szefa zarządu TKKF (tow. krzewienia kultury fizycznej)


ROTFL
O kurde. Obadajcie link. Iracka królowa piękności.  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 10:57:36 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13702 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:57:50 pm »
Cytuj
Ech.. nie wiem co mam powiedzieć. Rozwalić to w cholere. Mozna ewentualnie napisać list do Prezydenta USA, ze ogłaszamy wojne z USA i od razu się poddajemy i prosimy o okupowanie Polski. Na pewno taka okupacja będzie lespza niz rządy TKM-ów. ["teraz k***a my"]

A co? Nie wygralibyśmy? Podesłalibyśmy im jednego z kaczorów przebranego za Dżordża Bósza i po miesiący by się USA gospodarczo załamało... jak się zaczynała wojna w Iraku, to się na nas Francja wydzierała, że my jesteśmy tacy proamerykańscy, że zamiast wstępować do UE powinniśmy się ubiegać, za uznanienie Polski za kolejny stan USA... w sumie miało nam to dopiec, ale jak się zastanowić to to nie głupi pomysł... jakby się zgodziły amerykańce, to czemu nie hehehehe...

EDIT::

Jak już rozdajecie stanowiska to mnie dajcie na... hmm..... ej zaraz! Przecież to ja zapanuje nad światem, po kiego grzyba mi posada w rządzie jakiegoś afrykańskiego państewka czwartego świata, jakim jest polska.

EDIT2::

Wiecie, jednak bycie stanem USA może nie być takie fajne... byśmy musieli po angielsku mówić wszyscy, a to by nudne było.... może lepiej zrobić z Polski taką zamorską prefekture Japonii? Mielibyśmy w końcu anime w telewizji...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 11:01:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13703 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:58:33 pm »
to może jeszcze na jakimś fajnym stanowisku Maćka z Klanu umieścicie? :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13704 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:04:58 pm »
Cytuj
A co? Nie wygralibyśmy? Podesłalibyśmy im jednego z kaczorów przebranego za Dżordża Bósza i po miesiący by się USA gospodarczo załamało... jak się zaczynała wojna w Iraku, to się na nas Francja wydzierała, że my jesteśmy tacy proamerykańscy, że zamiast wstępować do UE powinniśmy się ubiegać, za uznanienie Polski za kolejny stan USA... w sumie miało nam to dopiec, ale jak się zastanowić to to nie głupi pomysł... jakby się zgodziły amerykańce, to czemu nie hehehehe...
Dobra, wiem, ze ja czasami pisze niezrozumiale, ale to nie powód, zebyście  się ze mnie nabijali :F [OR IS IT?]

USA i tak i tak upada gospodarczo(ale w porównaniu z Polszą, to są chwilowe niedogodności, bo u nas jest "Draka w bronksie"), prezydenta nienawidzą, coraz częściej wychodzi ze prezydent kłamie. Zresztą to jest debil. Jak chcecie porechotać, poszukajcie na googlach BUSHISM albo DUBYASPEAK. Dickie postrzelił kolegę- no, w nieciekawe czasy dla USA. Ale to nasz jedyny "sojusznik" [czyt. sojusznik Polski- ma ich w dupie jeszcze bardziej niz państwo neutralne] na którego jako tako mozemy polegać. Francja to śmieszne państwo, prezydent ugina się pod protestem 100 studentów :F Francuzi to dla mnie największa polewka w Europie a z punktu widzenia historii to największe, przepraszam za wyrazenie, dupodajki.

Cytuj
Jak już rozdajecie stanowiska to mnie dajcie na... hmm..... ej zaraz! Przecież to ja zapanuje nad światem, po kiego grzyba mi posada w rządzie jakiegoś afrykańskiego państewka czwartego świata, jakim jest polska.
Ale przeciez to Polska jest Mesjaszem Narodów (czyt. wrózy klęske gospodarczo-polityczno-wojskowo-itp.)

Cytuj
Wiecie, jednak bycie stanem USA może nie być takie fajne... byśmy musieli po angielsku mówić wszyscy, a to by nudne było.... może lepiej zrobić z Polski taką zamorską prefekture Japonii? Mielibyśmy w końcu anime w telewizji...
I zeby przeczytać gazete musiałbyś znać trzy tryliony bilionów miliardów kanji. BTW. W ameryce jest hentai bez cenzury :blush:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 11:08:58 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13705 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:10:57 pm »
Cytuj
W ameryce jest hentai bez cenzury

Powaga? Słyszałem, że w internecie też jest heh...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13706 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:12:18 pm »
ja nawet miałbym juz plan novych lekcji i wogule jestem za tym pomysłem chociarz bardziej wolałbym stołek wicemarszałka ;]

Cytuj
Dobra, wiem, ze ja czasami pisze niezrozumiale, ale to nie powód, zebyście się ze mnie nabijali  [OR IS IT?]
ja za niezrozumiale pisanie warny dostawałem a z ciebie sie tylko naśmiewaja :F  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 11:15:39 pm wysłana przez Glenn »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13707 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:15:56 pm »
Cytuj
Powaga? Słyszałem, że w internecie też jest heh...
:D Nie wiedziałem co napisać. Na necie raczej nie uświadczysz bez cenzury, o ile nie ma dystrybucji w USA/na Zachodzie. Ale tylko USA zajmuje się dystrybucją anime,w którym nie ma potem szwabskich albo francuskich głosów. Teoretycznie, Internet to nieelgalne źródło do pozyskiwania danych i jest to łamanie prawa, czyli działanie anty-panstwowe. :) Więc z załozenia, nie ściągamy Hentai z neta :D.

Cytuj
stołek wicemarszałka ;]
No to podwiń kiedyś w nocy :D

Cytuj
Dobra, wiem, ze ja czasami pisze niezrozumiale, ale to nie powód, zebyście się ze mnie nabijali  [OR IS IT?]
Jednak w twoim przypadku niezrozumiałe, to obcy język :D A u mnie poprostu chaos wypowiedzi.  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 11:16:40 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13708 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:18:33 pm »
ja nie podwijam tylko zajmuje dla własnego mienia w sposób nielegalny :F

Cytuj
Jednak w twoim przypadku niezrozumiałe, to obcy język  A u mnie poprostu chaos wypowiedzi.
nie prawda :F u mnie tez to chaos był :F

i mi tu nie wyjeżdżac z mesjanizmem polski jak jakis Mickiewicz bo mnie takie głupoty denerwuja  <_<  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2006, 11:20:30 pm wysłana przez Glenn »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13709 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:34:07 pm »
Dziwna akcja ziomy, ale odchodze z SZ ^^'
Trzymcie sie. Yo!

"Unexpected... Unexpected... Unexpected... (...)" - Hyde


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13710 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:39:37 pm »
XD niechaj zgadne matura ? Trzymaj sie PAPA Gipsi misiu ale zanim odejdziesz TO UPLOADNIJ TE PŁYTKI GACKTA KTORE MIALES !!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13711 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:41:13 pm »
Cytuj
Dziwna akcja ziomy, ale odchodze z SZ ^^'

Ta jasne.... ty odchodzisz już dobre pół roku, a ciągle cię musimy oglądać heh... nie mógłbyś nam tego zrobić, za bardzo nas kochasz.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13712 dnia: Kwietnia 13, 2006, 01:01:52 am »
Cytuj
Cytuj
Ech.. nie wiem co mam powiedzieć. Rozwalić to w cholere. Mozna ewentualnie napisać list do Prezydenta USA, ze ogłaszamy wojne z USA i od razu się poddajemy i prosimy o okupowanie Polski. Na pewno taka okupacja będzie lespza niz rządy TKM-ów. ["teraz k***a my"]

A co? Nie wygralibyśmy? Podesłalibyśmy im jednego z kaczorów przebranego za Dżordża Bósza i po miesiący by się USA gospodarczo załamało... jak się zaczynała wojna w Iraku, to się na nas Francja wydzierała, że my jesteśmy tacy proamerykańscy, że zamiast wstępować do UE powinniśmy się ubiegać, za uznanienie Polski za kolejny stan USA... w sumie miało nam to dopiec, ale jak się zastanowić to to nie głupi pomysł... jakby się zgodziły amerykańce, to czemu nie hehehehe...
To ma Polska.
To może będzie mieć Polska...kiedyś...
To ma USA.
To ma Rosja.

Już widzę nasze zwycięstwo ;/

BTW.
Rosyjscy piloci.
Polscy piloci (popatrzcie na pilota).
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2006, 01:07:59 am wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13713 dnia: Kwietnia 13, 2006, 09:22:24 am »
Gipsi..ok. Tylko jak wrócisz to powiedz. W końcu ja też odchodzę. Tak gdzieś do wtorku-środy powielkanocnej.

 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13714 dnia: Kwietnia 13, 2006, 11:10:03 am »
czytajcie to
Niezły komplecik.

Ja też odchodzę. :F Będę pod wieczór ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13715 dnia: Kwietnia 13, 2006, 11:53:58 am »
a ja odchodze zrobic nalot na Warszawe :F

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #13716 dnia: Kwietnia 13, 2006, 11:55:03 am »
rotfl wees stary z takim czyms przeca tam max 2 sa sexowne a reszta to bleeeeh i tyle -_-

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13717 dnia: Kwietnia 13, 2006, 02:02:50 pm »
wy jestescie jebni*ci ;/ Mieliscie mi pisac "O nie Gipsi nie odchodz!" ;]
Nie no w sumie sobie obiecalem ze jak napisze takiego posta to juz nie bedzie mi sie napewno hcialo tutaj whodzic... no ale nie stety nie pomoglo i dalej wchodze ;/
lipa czyli ze...
kurde mialo byc tak pieknie a okazalo sie ze ta akcja byla gorsza nawet niz lipne gadanie o zabijaniu shouta przez Crouda i Chiefa ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13718 dnia: Kwietnia 13, 2006, 02:12:29 pm »
A co, naprawde chciałbyś nas opuścić? Wszyscy cię tutaj tak kochają i wogóle... weź sobie zobacz komentarze, które ci ludzie wystawili w profilu na głównej, może ci się odechce...

a tak wogóle to K*RVA MAAAAAĆĆĆĆĆ!!!!! JA PIE**OLE, ale mnie te robole dzisiaj wpieniają.... od 7ej rano mi drzwi wstawiają, a ja se chciałem pospać dzisiaj, bo stwierdziłem, że wbijam w uczelnie... no i co? No i mnie tak załatwili, że jeszcze teraz jakiś robol napieprza w drzwi kilka metrów dalej... 0 spokoju, 0 prywatności, a jeszcze za 2h mam w tym moim rozpieprzonym pokoju prowadzić lekcje angielskiego... ej Butz, jak będą wracać to weź na moment zmniejsz pułap i wyparuj ich jakąś bombą, co? Rozumiem, że mają robić u nas remont, ale w moim pokoju nic nie miało być robione, to niech wywalają z niego....
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2006, 02:13:31 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #13719 dnia: Kwietnia 13, 2006, 02:22:22 pm »
Cytuj
Nie no w sumie sobie obiecalem ze jak napisze takiego posta to juz nie bedzie mi sie napewno hcialo tutaj whodzic... no ale nie stety nie pomoglo i dalej wchodze ;/
:P

story of my life, u know that the best :]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2006, 02:22:44 pm wysłana przez Goha »