Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165286 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1260 dnia: Października 30, 2004, 05:36:38 pm »
Dołączam się do życzeń FaLi WSZYSTKIEGO naj z okazji urodzin GamePlay

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1261 dnia: Października 30, 2004, 06:07:06 pm »
ja również życzę GamePlayowi wszystkiego najlepszego.... ale nie licz na jakieś bonusy przy dzisiejszej sesji hjehjehjehje

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1262 dnia: Października 30, 2004, 07:29:52 pm »
a ja zycze giepeemowi niczego najgorszego....eee? cos pokrecilem? aaaaaa znaczy sie zycze ci: zeby twoj klan w ko byl taki silny zeby w jakiejstam wojnie wziasc udzial + to co napisales (jesli napisales ofkoz :D) w temacie marzenia + zebys sie w koncu przekonal do dziewczyn + jakis bonus sobie wybierz... liste dostepnych zyczen na bonusa masz na stronie www.zyczenia_by_zell.ru/urodziny/zyczenia.html :)
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2004, 07:31:14 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1263 dnia: Października 30, 2004, 07:53:56 pm »
No, no.... Gameplay, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Sto la, sto lat, niech ci gwiazdka pomyślności nigdy nie...ch żyje nam. I jeszcze jako bonus dostaniesz ode mnie życzenia powodzenia na dalszej drodze życia

A tak apropos, to właśnie wytłumacz nam z łaski swojej, Gipsonie dlaczego wybrałeś datę 12 listopada....... Jakieś domowe święto masz, czy coś?  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1264 dnia: Października 30, 2004, 08:35:56 pm »
To ja też złożę życzenia wszystkiego najlepszego GamePlay'owi chociaż jestem dziewczyną i nie wiem czy chce życzenia od dziewczyn ;)
Don't worry be happy :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1265 dnia: Października 30, 2004, 09:31:13 pm »
Cytuj
czemu akurat 12 listopad?  poczatek sezonu polowan na muflony czy jak? 
i wszystkie podobne...

Cytuj
No właśnie dlaczego 12 listopada??Znaczy się,że jeszcze nie przeczytałeś....to zaczynam się bać co możesz napisać 

no właśnie nie przeczytałem :/  mnie ten temat walił dopiero jak Yuzuriha powiedziała że jakaś piosenka którą jej zapropoowałem kojaży się jej z jednym postem który napisała w niekonczącej to postanowiłem przeczytać tego posta i strasznie mi się spodobało to co napisała Yuz, i postanowiłem że się dołącze ale troche tego czytadła byo... a postanowiłem się dołączyć bo Yuz mówiła że bardzo fajne to jest... przeczytałem 2 strony i naprawde fajne rzeczy piszecie, bardzo mi się podobają pomysły Wizarda, tylko że nie mam poprostu czasu przeczytać więcej... niechce czytać powiedzmy po pół strony dziennie... chce przeczytać całe i mieć czas spokojnie wszystko napisać od siebie...

Cytuj
A tak apropos, to właśnie wytłumacz nam z łaski swojej, Gipsonie dlaczego wybrałeś datę 12 listopada....... Jakieś domowe święto masz, czy coś?
Wizard trafił... mam święto... a odpowiedź jakie znajdziecie w moim poprzednim poście... tutaj:
Cytuj
Long Live Britain... Long live Queen 

mój brat wyjeżdza 12 do angli... wreszcie będę miał czas żeby posiedzieć na forum tyle ile mi się podoba i będę dużo na kompie siedział :)

Game Play:
Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!! :D  Wish you all the best, życzę abyś niedługo zagrał w swoją upragnioną serie czyli Front Mision 4, żył szczęśliwie i wykożystywał maxymalnie jak najbardziej chwile ktorem amsz przed sobą, dobrych wyników w szkole i kilku śladów szminek po tym jak cię wycałuje rodzina na urodziny.... uwielbialem poprostu jak rodzina rzyhodziła :shu:  mam nadzieje że uda ci się żyć tak jak chcesz i będziesz robił to co chcesz... nom i że loty helikopterem już nie będą tak niewygodne jak mi kiedyś opowiadałeś... tak więc poraz kolejny, żeby ci się wszystko układało... i żebyś miał zawsze wokoło siebie ludzi na których możesz liczyć (nawet jeśli to miały by być kobiety) a pozatym to dużej zawartości wapnia w swoim ciele, aby niezabrakło ci odpowiednich witamin, żeby twój tasiemiec nigdy za barczo nie burczał, no i wspaniałego domku na drzewie z plakatami eminema i britney spears życzy ci:
Gipsi :)
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2004, 09:32:00 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1266 dnia: Października 30, 2004, 10:36:34 pm »
Ech Gipson... zazdroszcze ci. Też bym chciał, zeby moja siostra sobie pojechała...... Nawet nie wiecie jak takie małe stworzenie może człowieka łatwo doprowadzić do obłędu.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1267 dnia: Października 30, 2004, 11:39:14 pm »
Cytuj
mnie ten temat walił dopiero jak Yuzuriha powiedziała że jakaś piosenka którą jej zapropoowałem kojaży się jej z jednym postem który napisała w niekonczącej to postanowiłem przeczytać tego posta i strasznie mi się spodobało to co napisała Yuz, i postanowiłem że się dołącze ale troche tego czytadła byo... a postanowiłem się dołączyć bo Yuz mówiła że bardzo fajne to jest...
qrna co za dyskryminacja jak ja bym to napisal, wielki fan plecow hyda to bys najwyzej mi wino marki "wino" o smaku brzoskwiniowym kupil... argh zawiodlem sie na tobie chyba ukradne twoim ojcom klucz do twojej klatki cobys mnie musial sluchac zeby chociaz sledzia w sosie dostac. <bierze biala rekawiczke i uderza nia gipsona w twarz> wyprowadzam sie!!!
Cytuj
Nawet nie wiecie jak takie małe stworzenie może człowieka łatwo doprowadzić do obłędu.....
ja tam na szczescie mlodszej siostry nie mam :D tylko mnie tu nie wygwizdujcie od luckerow i innych bufonow
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2004, 11:39:54 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1268 dnia: Października 31, 2004, 09:53:48 am »
Cytuj
Nawet nie wiecie jak takie małe stworzenie może człowieka łatwo doprowadzić do obłędu.....
Eh ja wiem jak to jest W_W...ja mam aż trzy młodsze siostry... <_<  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1269 dnia: Października 31, 2004, 10:13:38 am »
Cytuj
Eh ja wiem jak to jest W_W...ja mam aż trzy młodsze siostry...

ale pewnie i tak nie moga sie rownac z moim bratem. spalil wam ktos kiedy karte graficzna za polowe kieszonkowego?  <_<  mi tak...  :angry:
 :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1270 dnia: Października 31, 2004, 10:42:53 am »
ee to ja bym chcial miec takie kieszonkowe co by polowa starczyla na dobra karte graficzna :P

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1271 dnia: Października 31, 2004, 07:51:31 pm »
tak?? ponad rok zbieralem... zaplacilem 400 PLN i co mi  z  tego przyszlo? wegiel...

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1272 dnia: Października 31, 2004, 07:53:06 pm »
wegiel tez mozna komus opchnac :D kup sobie zlota farbe i sprzedaj jako 20-karatowe zloto :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1273 dnia: Października 31, 2004, 07:54:35 pm »
Cytuj
  spalil wam ktos kiedy karte graficzna za polowe kieszonkowego?
O_o..... stary, kim ty jesteś? Synem prezydenta, czy coś? Ma takie kieszonkowe, ze za połowe kupuje sobie karte graficzną i jeszcze nażeka... Cheer up, man.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1274 dnia: Października 31, 2004, 08:23:49 pm »
Cytuj
..... stary, kim ty jesteś? Synem prezydenta, czy coś? Ma takie kieszonkowe, ze za połowe kupuje sobie karte graficzną i jeszcze nażeka... Cheer up, man.

narzekam, bo nie mam tej karty, przez moja małpe domową.
to bylo cale kieszonkowe jakie mialem, glownie ze sprzedazy plyt (czasem mam tak naiwnych kolegow, ze im wcisne NFS Underground za 50 PLN), to mi sie uzbieralo, pozatym sprzedalem starego kompa. poszedl za 200 PLN
teraz musze zbierac na nową.

P.S. Prezydenta nie znam, ale Andrew L. tak  :grin:  :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1275 dnia: Października 31, 2004, 08:40:06 pm »
Cytuj
P.S. Prezydenta nie znam, ale Andrew L. tak
Aaaa.... no to wszystko jasne. Tam na pewno ciągle jacyś panowie w garniturach dają ci ciemne walizki, z pieniędzmi, zebyś Andrzejowi przekazał, a ty pewnie siano dla siebie zgarniasz... ty mataczu jeden :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1276 dnia: Października 31, 2004, 09:35:28 pm »
teczke dostaje tak co miesiac, wiec mam premie do kieszonkowego. niemałą. troce podpieprzam z wyplaty Leppera, ale niewiele... :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1277 dnia: Listopada 01, 2004, 10:51:21 am »
bueeeeee KO nie dziala w Morowinda mi sie nie chce grac bo nedzny jest, a Gothica mi sie nie chce instalowac bueeeee

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1278 dnia: Listopada 01, 2004, 12:42:01 pm »
to idz na wino :P
eee dobra ja nic niemowilem nie bede tu demoralizowal :P zreszta wino smierdzi :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1279 dnia: Listopada 01, 2004, 12:47:52 pm »
Nic niesmierdz co do winka to zapraszam do Krakowa na "Lipe z Miodem" :D  S&S wiesz gdzie mnie szukac jak coś hehehe ;)