Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165247 razy)

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1300 dnia: Listopada 04, 2004, 11:17:01 am »
a ja mam ropne zapalenie gardła i gadac nie moge. Moj brat jest wniebowzięty, bo nic mu przygadac nie moge <_<

moze jakis nowy wirus?

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1301 dnia: Listopada 04, 2004, 11:34:46 am »
To nie jest limit emotikonów na post tylko limit obrazów. Chciałem wstawić w KO obrazki zamiast linków do obrazków, ale tam był limit.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline alex_1989

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
    • http://www.kowal.webkonto.us/
Total offtopic
« Odpowiedź #1302 dnia: Listopada 04, 2004, 05:21:56 pm »
Tak ogólnie to wszystko mi wisi ale lody to lubie cytrynowe
 
Po co sygnatura po prostu link
www.kowal.webkonto.us


Knight Online
user: alexpoland
JOB: Besserker
Rasa: ArchTuarek
Serwer: DIEZ1 czasem DIEZ2
Level: 30
Kasiorki mam: niedużo
Klan : Zakon_switu

druki char:
name: alexpoland_2
JOB: Hunter
:Rasa: Tuarek
Kasiory: 21K
Klan: nikt mnie nie chce

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1303 dnia: Listopada 04, 2004, 07:21:58 pm »
Cytuj
Tak ogólnie to wszystko mi wisi ale lody to lubie cytrynowe
lol... widać, zę nowy użytkownik  przyszedł na forum..... czyżby to miałbyć następca skrabsona?..... hehe... zobaczymy jak długo wytrzymasz w towarzystwie takiej kuriozalnej zgraii podejrzanych indywiduów jak my :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1304 dnia: Listopada 04, 2004, 07:31:23 pm »
KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRcze
czemu to gta jest tak trudne i czemu mnie tak boli glowa i brzuch i nie moge sie skupic na grze i mnie wszystko wkurza i jestem chory a jutro i tak ide do szkoly tylko poto zeby dostac laske z geografi i jeszcze na dodatek w sobote tez mamy isc do szkoly odpracowac 12 listopada jaaaa pierrrd**e >_<

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1305 dnia: Listopada 04, 2004, 07:35:57 pm »
ej no, uspokuj się..... pomyśl sobie, ze mogło być gorzej. Zawsze może być gorzej (moje motto życiowe) No a poza tym jeden laczek zw jedną stronę czy w drugą, co to za różnica? A jak cię głowa boli i brzuch, to nie idź do szkoły i się problem sam rozwiąże.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1306 dnia: Listopada 04, 2004, 07:44:03 pm »
a to aj nie mowilem nic o mojej milosci do geografi? przez pierwsze 1,5 miecha nie chodzilem na geografie <no co taki kaprys-nie moja wina ze geografia zawsze jest pierwsza i mi sie strasznie chce?> to sie typek wkorzyl i powiedzial ze jak niebede na chociaz jednej lekcji do konca semestru to bede mial ładne 1 &_& i "tak jak ty miales geografie głęboko, tak ja bede mial gleboko to czy bedziesz chory, czy ci chomik umrze masz byc> no to co tu robic -_- tak to bym nie szedl napewno... jeszcze na dodatek w sobote tez geografia >_< zadżebac sie idzie >_<

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1307 dnia: Listopada 04, 2004, 07:58:58 pm »
hmm... no cóż..... ja tam się moze nie znam, ale najrozsądnioejszym sposobem na niedostanie papcia z geografii jest....eeee..... nauczenie się na geografie..... logiczne, nie?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1308 dnia: Listopada 04, 2004, 08:45:02 pm »
Cytuj
ej no, uspokuj się..... pomyśl sobie, ze mogło być gorzej. Zawsze może być gorzej (moje motto życiowe) No a poza tym jeden laczek zw jedną stronę czy w drugą, co to za różnica? A jak cię głowa boli i brzuch, to nie idź do szkoły i się problem sam rozwiąże.
Zjedz z rana żabę to będziesz pewny, że nic gorszego cię nie spotka.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1309 dnia: Listopada 04, 2004, 08:55:53 pm »
http://www.alkomaty.biz/testery/wirtualny.html dla alkoholików i nietylko:)
Gipsi sprawdz się :P Czy już niepowinienes umrzeć po niektórych nadmiernych spożyciach nektaru :D  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1310 dnia: Listopada 05, 2004, 12:30:11 pm »
Morchol, znam Twoj ból. Przechodze przez takie same meki... tez mam pierwsza geografie i tez ja wrecz kocham, a szczegolnie pania profesor, wredne babsko <_<

ale jakos mi idzie, chociaz nie przepadam za nauka... jak chyba wiekszosc społeczenstwa.

I jeszcze na kazdej lekcji slyszysz tekst "Konrad, prosze do mapy", no jakby nikt inny w tej klasie nie był :angry:   i zawsze jestem nieprzygotowany, ale cale szczescie jeden kujonek siedzi w 1szej ławce i podpowie mi na 4, wiec nie taki diabeł straszny... ehh, czasem mam szczescie :D

7cloud7, fajny tescik :devil:

 :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1311 dnia: Listopada 05, 2004, 01:59:35 pm »
er... nawet mi nie mowcie o geografii... znaczy sie moze sam przedmiot jest fajny ale moja nauczycielka *buerk* bajdelej: wiecie jaka jest stolica burkiny faso? :P wagadugu :D (widzicie co to okropne babsko robi z mozgiem normalnego czlowieka jakim ja bez watpliwosci jestem?)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1312 dnia: Listopada 05, 2004, 02:18:35 pm »
yeah i dostalem papucia :D >_< qrde zeby wymagac nauczenia sie nazw wszystkich wyzyn nizin gor jezior rzek przyladkow i wysp w azji to lekka przesada raczej >_<

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1313 dnia: Listopada 05, 2004, 02:33:18 pm »
Cytuj
qrde zeby wymagac nauczenia sie nazw wszystkich wyzyn nizin gor jezior rzek przyladkow i wysp w azji to lekka przesada raczej >_<
stary my mamy to samo z kazdym kontynentem + jeszcze stolice + ludnosc + gospodarka....  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1314 dnia: Listopada 05, 2004, 02:36:02 pm »
przesada jest liczba godzin w szkole i idiotyczne nauczycielki. jak kupie podczerwien, to udostepnie wyklad mojej pani od WOS' u, z kilkoma dosc dziwnymi zwrotami. :shu:

BTW co to babsko potrafi z czlowieka zrobic

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1315 dnia: Listopada 05, 2004, 04:10:58 pm »
Kurcze... a ja tak geografii nie nienawidziłem... ba... w na koniec podstawówki miałem 6 z gegry... teraz to się wogóle nie uczę gegry... może dlatego, że już nie mam takiego przedmiotu, tak samo jak WOK'u, PO, Biologii i Chemii (co nie przeszkadza mi mieć 4 godziny w tygodniu fakultetów z tegoż przedmiotu)... skoro już się uskarżamy na nauczycielki.... jezuuu.... jaka moja wychowawczyni jest... hmm.... dwulicowa. Ona ma charakter typowy dla społecznego marginesu. Sam fakt, że mam z nią lekcję, jest już pogwałceniem elementarnych zasad moralnych. Jak zazwyczaj tuż po wyciągnięciu książek daje rzuca hasło: 'przygotować się do odpowiedzi" i po +/- 30 sekundach rzuca jakiś numer... cholera.... ja naprawdę libię matmę i ją umiem, ale jak powie "nr. 15" to znaczy, że dostanę gałę na bank. Poza tym, ona ma tendencje do nabijania się ze mnie. Mówi, że mi się głowa przegrzewa od włosów albo "Czy ty lustra w domu nie masz? Jak ty wyglądasz z tymi włosami?"... a wszystko przez to, że nie podaba sie jej, że zapuszczam włosy.... co za jędza... grr... i jeszcze robi sprawdziany, na które nie da się nauczyć.... jak zazwyczaj mam obcykany materiał, to ona walnie takie przykłady, że i tak dostanę 2+.... ostatnio na przykład dostałem ze sprawdzianu 8,5 punktu, a od 9 było 3-, a do 8 2+. No to jej mówię, że powinienem mieć 3-, bo się cholera matematycznie zaokrągla w górę, jak jest 5 po przecinku... na co ta świnia mi tekstem wyjeżdża, że tak samo dobrze może mi zaokrąglić w dół...

uff.... dobra.... ulżyło mi...

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #1316 dnia: Listopada 05, 2004, 04:29:26 pm »
a ja mam fajną matematyczke. i niezle ocenki: 4,3,2 i... 4, i od nowa pewnie bede jechał. I najbardziej rozwalajacy tekst: "Dzien dobry mlodziezy! Otwieramy podreczniki strona *** i czytamy". I wszystko powie zanim przejdzie od drzwi do biurka. Jak konczy to zostaje jej jakies 5 metrów, my jeszcze nawet nie usiedlismy, a ta siada i mówi "To co młodzież wyczytala?", jak my nawet qrde nie wyciagnelismy ksiazek!
Czasem wyskoczy z kartkowa na która oczywiscie nikt (wyjątki sie oczywiscie zdarzaja) nic nie umie i to z takimi przykladami, ze głowa boli, mózg staje, a żal d*** ściska... :angry:
Albo jej ulubiony tekst "Numer 25, 26, 27, 28 do tablicy i rozwiązujemy przyklady w odwrotnej kolejności". Zgadnijcie który ja mam numer... tak tak, 25 i zawsze mi sie trafiaja najgorsze :/
Albo jak sie slyszy taki tekst "Bierzcie przyklad z pani G. ona zawsze jest przygotowana i wszystko umie.". No po prostu rozwalające.

BTW. Tantalus, znam Twoj ból co do wlosow. Tez mam dosc dlugie i mi sie nie ukladaja, zadko sie witam z grzebieniem i wogole mnie nauczycielki wkurzaja, ze wygladam jak strach na wroble... (ciekawe, czy Tantus w 100% skapowal... chyba tak)


Ale skończmy z matmą, są inne przedmioty.
Np. Sztuka. To przedmiot na odreagowanie, szczególnie po tak męczącej lekcji jak matematyka. To u nas oczywiscie musi byc dla odmiany inaczej!
Nadużywane teksty "Klasa 2c. Bo pójde po wychowawce". A nasza pani profesor vel wychowawca sie nas po prostu boi. I jak przyjdzie, to bedzie jeszcze wiekszy rozpi... hmm, hałas :]
Ale nie to jest najlepsze. Jeszcze jej gwiezdne płyty z muzyką "rockową". Znacie takie kapele jak: Bethoven, J. S. Bach, F. Chopin... same takie hity nam puszcza i 45 min musimy sluchac, a jak zaczynamy byc glosno, to ona tez glosniej, potem scisza i mówi to co napisalem wyzej.

hu hu hu hu...... to sie wyladowalem, juz sie nie bede zalil. jakos przezyje jeszcze te niecale 2 lata... w sumie to chyba cale, ale co tam  :shu:  

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1317 dnia: Listopada 05, 2004, 08:21:42 pm »
iiii tam z was sa cienkie bolce.
Wyrecytowalem cala definicje tylkos ie na koncu przejezyczlyme to pale dostalem z gegry. A wczesnij  pale za kartkowke z ktoej spokojnie moglm miec 2 lub 3 gdyby nie blya tak wredna pani S. od gegry

Morchooooooooooooooll jak mogles
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2004, 08:37:30 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1318 dnia: Listopada 05, 2004, 10:52:10 pm »
ale ze mnie z**b genetyczny >_< przezemnie sesjanasza i teamu b ma obsuwe >_<


Prosze nie obrażać użytkowników (w tym wypadku siebie :P ) i nie przeklinać <_<
Ktoś na mnie nie nażekał jeszcze? :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2004, 12:36:55 am wysłana przez Marvell »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1319 dnia: Listopada 06, 2004, 07:32:40 am »
ehhhh dobra spoxik ale nastepnym razem pameitaj o sesjach :PPP