Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167455 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11360 dnia: Stycznia 24, 2006, 06:16:43 pm »
Cytuj
Ale właśnie o gry tu chodzi. Kiedyś najlepsze gry z PC lądowały na konsolach (np.duke3d na nintendo64, doom na saturna itp). A teraz niestety jest odwrotnie- z tym, ze o PC-tach juz się zapomina.
Pffff nic takiego nie ma miejsca ;] To ze PC dostanie raz na jakis czas jakas stara gre z konsol oznacza tylko tyle ze jakas firma chce sobie przyrobic kase na kompletnie nic nie robieniu. Onimusha 3 wyszedl na PC pewnie tylko dlatego ze Capcom dostal po dupie decyzja o tym ze seria RE ma byc tylko na GCN i nie sprzedala sie tak jak chcieli. i oni czasem na PC wydaja jakies gry ktore sprwiaja ze chce mi sie smiac. Bo w dobie gdy na PS2 Capcom wydawal Devil May Cry i inne hity to na PC zapodawal Breath of Fire 4 czy Megamen albo Dino Crisis ;D
Najlepsze w tych wszystkich konwersjach jest to ze niechce sie firma nad nimi kompletnie pracowac i w opcjach baardzo czesto mamy np w konfiguracji klaiwszy pada do playstation ;]
Nikt mi nie wmowi ze PC dostaje najwieksze hity konsolowe bo to tak jakbym napisal zek onsole dostaja najwieksze hity PCtowe bo jest Half Life 2, Doom $ Age of Empire i inne chu*nie.
PC to PC cudowna rzecz, konsole to konsole cudowna rzecz
Gry na konsole sa cudowne
Gry na pc nie bardzo
PC to multimedialne cudo
konsola multimedialnie niebardzo


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11361 dnia: Stycznia 24, 2006, 06:23:47 pm »
Cytuj
To ze PC dostanie raz na jakis czas jakas stara gre z konsol oznacza tylko tyle ze jakas firma chce sobie przyrobic kase na kompletnie nic nie robieniu. Onimusha 3 wyszedl na PC pewnie tylko dlatego ze Capcom dostal po dupie decyzja o tym ze seria RE ma byc tylko na GCN i nie sprzedala sie tak jak chcieli. i oni czasem na PC wydaja jakies gry ktore sprwiaja ze chce mi sie smiac. Bo w dobie gdy na PS2 Capcom wydawal Devil May Cry i inne hity to na PC zapodawal Breath of Fire 4 czy Megamen albo Dino Crisis ;D
Najlepsze w tych wszystkich konwersjach jest to ze niechce sie firma nad nimi kompletnie pracowac i w opcjach baardzo czesto mamy np w konfiguracji klaiwszy pada do playstation ;]
Nikt mi nie wmowi ze PC dostaje najwieksze hity konsolowe bo to tak jakbym napisal zek onsole dostaja najwieksze hity PCtowe bo jest Half Life 2, Doom $ Age of Empire i inne chu*nie.
Zdecyduj się :D Poza tym, to co napisałeś jest w zupełności zgodne z tym co ja. Pc dostaje jakieś odpady i konwersje- a nie gry napisane pod niego. Jedynie San Andreas- po półtora roku jakoś wyglądało, a Onimushe itp to konwersje robione na odwal się gdzie nawet pisze PRESS START albo coś takiego (i do tego w chińskim tradycyjnym). Ano, właśnie patrze, ze to napisałeś :)
PC dostaje gry robione pod PC-ta- czyli civilization 12, age of empires 5, doom 5, quake 14 i duke nukem forever na którego czekać będziemy forever.
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11362 dnia: Stycznia 24, 2006, 06:23:52 pm »
Cytuj
haha! Dziś pierwszy egzamin,ale i tak w tym przypadku mogę się już szykować na sesję poprawkową...porażka.

Damn... powodzenia w drugim w terminie...

A dzisiaj jest już drugi dzień porypanego tygodnia. Wpierw musiałem załatwić coś w sprawie tego, że nie było mnie na zajęciach z przeszkolenia bibliotecznego, a jest na to miejsce w index'ie i bez autografu prowadzącego nie przejdę do następnego semestru X_X. Troche niefajnie byłoby nie zdać z powodu takiego czegoś. No to zapytałeś się ludzi co mam teraz zrobić. Posłali mnie do dziekanatu. Udałem się tam, a stamtąd odesłano mnie do biblioteki chemicznej. Z biblioteki odesłano mnie do jakiegoś pokoju. W tym pokoju był jakiś robol i mnie posłał do innego pokoju. W końcu dorwałem kobiecinę odpowiedzialną za powyższe zajęcia i zapytała się mnie czy umiem korzystać z internetowego katalogu bibliotecznego... powiedziałem, że nie próbowałem, ale to nie może być specjalnie trudne, to powiedziała, żeby wpis raczej dostane i nie ma z tym problemów... nice.

A później egzamino-kolokwium z IES'ów... geeez. 5 pytań, odpowiedziałem na 4 (właściwie na 3,5, bo nie zdążyłem dokończyć), ale pytanka były opisowe i na logikę (np. opisz obieg wody w ekosystemie). Chyba zdam. No ale jeszcze pozostaje jutro..... jutro jest kolokwium z chemii, które chciałbym jakoś sensownie napisać... co prawda brakuje mi tylko 4 pkt (a 12 można zdobyć na kole) aby zaliczyć ten przedmiot, ale mimo wszystko materiał jest dość spory i dość nieprzyjemny, więc będę miał co robić w nocy...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11363 dnia: Stycznia 24, 2006, 06:31:29 pm »
Cytuj
Cytuj
To ze PC dostanie raz na jakis czas jakas stara gre z konsol oznacza tylko tyle ze jakas firma chce sobie przyrobic kase na kompletnie nic nie robieniu. Onimusha 3 wyszedl na PC pewnie tylko dlatego ze Capcom dostal po dupie decyzja o tym ze seria RE ma byc tylko na GCN i nie sprzedala sie tak jak chcieli. i oni czasem na PC wydaja jakies gry ktore sprwiaja ze chce mi sie smiac. Bo w dobie gdy na PS2 Capcom wydawal Devil May Cry i inne hity to na PC zapodawal Breath of Fire 4 czy Megamen albo Dino Crisis ;D
Najlepsze w tych wszystkich konwersjach jest to ze niechce sie firma nad nimi kompletnie pracowac i w opcjach baardzo czesto mamy np w konfiguracji klaiwszy pada do playstation ;]
Nikt mi nie wmowi ze PC dostaje najwieksze hity konsolowe bo to tak jakbym napisal zek onsole dostaja najwieksze hity PCtowe bo jest Half Life 2, Doom $ Age of Empire i inne chu*nie.
Zdecyduj się :D Poza tym, to co napisałeś jest w zupełności zgodne z tym co ja. Pc dostaje jakieś odpady i konwersje- a nie gry napisane pod niego. Jedynie San Andreas- po półtora roku jakoś wyglądało, a Onimushe itp to konwersje robione na odwal się gdzie nawet pisze PRESS START albo coś takiego (i do tego w chińskim tradycyjnym). Ano, właśnie patrze, ze to napisałeś :)
PC dostaje gry robione pod PC-ta- czyli civilization 12, age of empires 5, doom 5, quake 14 i duke nukem forever na którego czekać będziemy forever.
Cytuj
Poza tym, to co napisałeś jest w zupełności zgodne z tym co ja
no troszeczke zle cos zrozumialem ;] zreszta chcialem byc rownie fajny jak ty i napisac to samo ;]
Gry to wogole jest ch*jnia ;/ ja bym sobie jakiegos azjana obejzal ale brat w domu i nie mam jak ogladac ;/
ehh sram to ide pograc w Devila... jestem w 18 misji... fajna akcja w tej planszy jest walka z wszystkimi bossami jakich pokonalem do tej pory... kogos ladie pojebalo ;/
jak ktos ma jakies elegancki sposoby na tego mietka co go Vergil zabil i mu moce odebral to niech da znac.
i ogolnie jakies sposoby na przyklad na wampirzyce czy innego moocnego bossa... bo mi sie wydaje ze ja umre w tej misji ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11364 dnia: Stycznia 24, 2006, 07:03:36 pm »
Cytuj
Nikt mi nie wmowi ze PC dostaje najwieksze hity konsolowe bo to tak jakbym napisal zek onsole dostaja najwieksze hity PCtowe bo jest Half Life 2, Doom $ Age of Empire i inne chu*nie.
OBJECTION ! Half-Life 2 nie jest chu*nią !

Cytuj
Gry na konsole sa cudowne  Gry na pc nie bardzo 
OBJECTION 2 ! Half-Life 2 (ten na x-kloca to [tu się zgodzę] chu*nia) i F.E.A.R. są tego dowodem.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2006, 07:08:12 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11365 dnia: Stycznia 24, 2006, 07:18:07 pm »
czy zauwazyl ktos ze współczesne wersje konsola <==>pecet  sa różne ? bo wg mnie po h robic 40 wersji 1 gry i w kazdej cos zmieniac  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11366 dnia: Stycznia 24, 2006, 08:27:14 pm »
HOLD IT!
Cytuj
OBJECTION 2 ! Half-Life 2 (ten na x-kloca to [tu się zgodzę] chu*nia) i F.E.A.R. są tego dowodem.
Wyjątek potwierdza regułę. Poza tym nie były to wcale takie wielkie hity jak przewidywano [a quake4 w ogóle bez echa przeszedł]
Overruled

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11367 dnia: Stycznia 24, 2006, 08:34:13 pm »
Cytuj
OBJECTION 2 ! Half-Life 2 (ten na x-kloca to [tu się zgodzę] chu*nia) i F.E.A.R. są tego dowodem.
motyla noga! Az dwa tytuly! O_o

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11368 dnia: Stycznia 24, 2006, 09:09:30 pm »
Cytuj
Cytuj
OBJECTION 2 ! Half-Life 2 (ten na x-kloca to [tu się zgodzę] chu*nia) i F.E.A.R. są tego dowodem.
motyla noga! Az dwa tytuly! O_o
Dwa tytuly z czego jeden to odgrzewany kotlet. zresztą, jakbym ci zasunął listę gier które zostały wydane chociazby w ostatnich trzech latach na PC to te dwa tytuły są niczym.  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11369 dnia: Stycznia 24, 2006, 09:56:06 pm »
właśnie zadzwonił do mnie schlany kolega z grupy żeby powiedzieć,że mam piękne oczy....lol O_o

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11370 dnia: Stycznia 24, 2006, 10:04:56 pm »
ni podoba mi sie ten mój wyglad na pasku tanta jest taki taki ma krzywe zęby a ja mam ladne :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11371 dnia: Stycznia 24, 2006, 10:05:15 pm »
Cytuj
Half-Life 2 (ten na x-kloca to [tu się zgodzę] chu*nia)

a wiesz, nie zgodzę sięz Tobą... mam x-kloca od dwóch lat, jestem dumnym posiadaczem tej konsoli, co prawda załuję, ze nie mam dostępu do jRPG, ale nie uważam kupna tej konsoli za błąd. i mogę zostać zbluzgany, osądzony od innowierców itd, ale zdania nie zmienię. x-box był i jest bardzo dobrą konsolą. x360 to chu***a. A ja osobiscie grałem w HL2 i na PC i na X-klocu i jakoś nie zauważyłem różnicy.... czemu uważacie, że HL2 na konsole to kiepska gra? bo nie ma klawiatury i myszy ?? wiem, że nic nie zastąpi komba klawiatura+mysz, ale z czasem idzie się przyzwyczaić :P  
Kame Hame Ha

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11372 dnia: Stycznia 24, 2006, 11:25:45 pm »
Nie żebym się czepiał... Naprawdę... No, czemu tak krzywo na mnie patrzycie... Ty, pijacy herbatę, przestań siorpać! Ahem, na czym to ja...
Maksymalny rozmair siga wynosi ile? 500 szerokość na 200 długość piksli? Bo widzicie, używane są takie o rozmiarze: 713 na 285. To które w końcu?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11373 dnia: Stycznia 24, 2006, 11:32:56 pm »
rozmiar był ustalony na jakieś 250 wys,a szerokość byle nie rozciągała forum. Myślę,że na pewnien czas "podwyższenie " wysokości chyba nie będzie aż tak przeszkadzać. No a jeśli będzie, to prosze na pw ;)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11374 dnia: Stycznia 24, 2006, 11:35:18 pm »
Nie rozciąga strony, to czemu nie miałoby go być... zdażało się, że ludzie większe sigi mieli...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11375 dnia: Stycznia 24, 2006, 11:38:05 pm »
I chyba dlatego ktoś kiedyś ustalil granice, nie? Dobra, tak tylko spytałem...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11376 dnia: Stycznia 25, 2006, 08:00:10 am »
ahahaha....Glenn jest najlpeszy na tym sigu...idealy po prostu ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11377 dnia: Stycznia 25, 2006, 02:19:40 pm »
Cytuj
idealy po prostu ;]
no coz... rozne ludzie maja zboczenia... dla jednych idealem jest catherine zeta jones, a dla innych chlopcy z krzywymi zebami i mina budzaca skojarzenie z pewnym niedorozwinieciem umyslowym...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11378 dnia: Stycznia 25, 2006, 04:44:40 pm »
mozna juz sie smiac?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11379 dnia: Stycznia 25, 2006, 06:11:29 pm »
nie wiem... jego sie spytaj <wskazuje palcem tanta> on tu jest szefem
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"