Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167676 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11320 dnia: Stycznia 23, 2006, 02:46:09 am »
Cytuj
hmm.. to znaczy, że podczas pisania tego posta zginęło jakichś 20 murzynów... świeć panie nad ich duszami...
ahahahhahaha ;D

ty mi sie nie kladz spac tylko wzucaj mojego newsa na glowna tak co by sie te 120 japonskich gosci tygodniowo co odwiedza nasza strone ucieszylo i radowalo ze na ich ulubionej stronie z dziwnym literami jest zdjecie ich ulubionego chinskiego spiewaka ;]

a ja ide spac bo na 8 na wf ;] super sprawa, szczegolie po tym ze mam zakwasy po 15 godzinah roboty z w jakims domu muzyki i tanca ;/ aha powiedzcie mi co to za gosc co jest jakas szyha i jest arcy biskupem i podobno 25 lat obok papieza hasal sobie? bo na tej konferencji prasowej co ja za kelnera tam zapieprzalem byl taki koles i wszyscy sie ze mnie smiali ze go nie znam ;/ znacie jakiegos takiego mietka starego?  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11321 dnia: Stycznia 23, 2006, 02:46:41 am »
Spójrz na to z nieco innej perspektywy - przynajmniej teraz masz powód, by brać długą kąpiel, a nie szybki prysznic. A nawet jeśli nie, to mnie zawsze ciekawiła jedna rzecz: jakim do cholery cudem oni spradzaja coś takiego? Biorąc 20 ludzi winnych innym ludzią pieniądze, które te należą do innych ludzi, w zamian za umozenie długu u innych ludzi? A potem co? Szklaneczka wody przez parę tygodni, pitej na oczach tych ludzi, ktorzy są tu z powodu długów innych ludzi, by ci widząc, jak ktoś inny pije tę wodę, sami umierali z pragnienia? Przewrotne.
BTW: To pewnie był <chwila napięcia... jeszcze większa chwila napięcia... wiem, lubię to... największa chwila napięcia> Bishop.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2006, 02:48:14 am wysłana przez qiax »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11322 dnia: Stycznia 23, 2006, 02:58:50 am »
No... ten... jak-mu-tam... takie zabawne nazwisko miał..... Dziwisz, albo Dziwicz... jakoś tak się ten gość nazywał... w każdym razie coś tam o nim słyszałem, ale szczegółów jego biografii nie znam, bo na religii byłem niegrzecznym chłopcem i rysowałem w zeszytach pentagramy i odwrócone krzyże...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11323 dnia: Stycznia 23, 2006, 04:31:40 am »
Był sobie raz czlek, co zabawne nazwisko miał...
Taka mnie dziwna myśl naszla, gdy się szwendałem po stronie i przypomniał mi się ten post - jakby nie patrzeć, satanizm to też w pewnym rodzaju religia. Więc czemu na lekcji religi, nie zostajemy zaznajomieni z innymi religiami? W końcu chrześcijanizm polega przedewszystkim na wyborze pomiędzy dobrem, a zlem <pomijam przymusowy chrzest...>, więc jakim cudem mozemy dojść do tego, że jest to najlepsza religia, nie znając innych? I czemu lekcja religi, nazywa się lekcją religi, skoro wykładają tam tylko o jednym jej gatunku/odłamie? Nie powinno to się zwać - religia chrześcijańska? Albo chrześciańska lekcja/lekcja dla chrześcijanów? I skoro chrześcijani są tacy dobrzy i wogóle wspaniali, czemu uważaja satanizm za zło, bądź inne odłamy religi <jak sekty - hej, to też religia, bardziej radykalna... Opus Dei? nah>, skoro:
a) nie ma o nich głębszego pojęcia - inaczej chrześcijanin byłby satanistą, a nie w pełni chrześcijaninem
b) nigdy nie uczestniczyli w żadnych obrzędach innych religi - inaczej nie byliby to przecież chrześcijanie - no bo nie godzi się w nich uczestniczyć dobremu, bogobojnemu chrześcijaninowi
Takie mnie dziwne myśli naszly...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11324 dnia: Stycznia 23, 2006, 10:24:15 am »
Cytuj
Był sobie raz czlek, co zabawne nazwisko miał...
Taka mnie dziwna myśl naszla, gdy się szwendałem po stronie i przypomniał mi się ten post - jakby nie patrzeć, satanizm to też w pewnym rodzaju religia. Więc czemu na lekcji religi, nie zostajemy zaznajomieni z innymi religiami? W końcu chrześcijanizm polega przedewszystkim na wyborze pomiędzy dobrem, a zlem <pomijam przymusowy chrzest...>, więc jakim cudem mozemy dojść do tego, że jest to najlepsza religia, nie znając innych? I czemu lekcja religi, nazywa się lekcją religi, skoro wykładają tam tylko o jednym jej gatunku/odłamie? Nie powinno to się zwać - religia chrześcijańska? Albo chrześciańska lekcja/lekcja dla chrześcijanów? I skoro chrześcijani są tacy dobrzy i wogóle wspaniali, czemu uważaja satanizm za zło, bądź inne odłamy religi <jak sekty - hej, to też religia, bardziej radykalna... Opus Dei? nah>, skoro:
a) nie ma o nich głębszego pojęcia - inaczej chrześcijanin byłby satanistą, a nie w pełni chrześcijaninem
b) nigdy nie uczestniczyli w żadnych obrzędach innych religi - inaczej nie byliby to przecież chrześcijanie - no bo nie godzi się w nich uczestniczyć dobremu, bogobojnemu chrześcijaninowi
Takie mnie dziwne myśli naszly...
Cytuj
satanizm to też w pewnym rodzaju religia.
I zdecydowanie bardziej POKOJOWA i ludzka niz chrzescijaństwo.
Cytuj
<pomijam przymusowy chrzest...>
Dokładnie.Jak dziecko tuz po narodzeniu moze zadecydować o tym, wyznawcą jakiej wiary chce być? Albo te regułki które powtarza na komunii świętej i na bierzmowaniu? Jak moze przyrzekać wierność IHWH i uznawać go za jedynego?
Cytuj
Opus Dei?
Wiesz co to jest :D Podejrzewam ze nie ;)

Chrzescijaństwo to jedno wielkie badno- a kościół to najbardziej zbrodnicza organizacja na świecie (ma jakaś więcej trupów na koncie?). Hamowała rozwój nauki, mordowała niewinnych- karała "niewiernych", łupiła, rabowała i gwałciła bezbronnych. Kapłani szerzący słuszną i jedyną wiarę "nawracali" "niewiernych". Wszelkie europejskie prawa nie obejmowały niewiernych- oni nie byli ludzmi. Palono na stosie- ech, chyba kazdy dobrze wie, co to kosciół.
Jednocześnie nie mam nic do Chrystusa- jest moim zdaniem jedną z najbardziej godnych naśladowania postaci- jego filozofia i sposób zycia powinny być dla kazdego wzorem. A zwłaszcza dla księzy, rzekomo idących jegośladem. Nie ma to jak wozić się najnowsza siódemką po miescie z maksymalnymi bajerami, zamawiać luksusowe prostutuski, pić najlepsze alkohole i palić najlepsze cygara. No, ale tępe społeczeństwo zaczyna coraz bardziej odchodzić od koscioła. To chyba jedyna dobra rzecz w tej dzisiejszej popkulturze. Kosciół precz

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11325 dnia: Stycznia 23, 2006, 10:35:27 am »
niekoniecznie. religia w niektóryc hsytuacjach jest uzasadnina:P ale niech kościół zajmie się tym, czym powinien się zajmować, a nie księża pchają się wszędzie tam gdzie nie trzeba i gdzie ich nikt nie prosi. Jestem katolikiem. przyznaję się bez bicia. ale praktykuję to na swój sposób, a nie tak, jak mi to kościół narzuca. i nie mylcie tu kościoła z Kościołem. kościół to ci wszyscy księża, kler i pieprzona kościelna biurokracja. a Kościół - w swym pierwotnym założeniu nie istnieje. już od dawien dawna.  
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11326 dnia: Stycznia 23, 2006, 10:46:49 am »
Cytuj
niekoniecznie. religia w niektóryc hsytuacjach jest uzasadnina:P ale niech kościół zajmie się tym, czym powinien się zajmować, a nie księża pchają się wszędzie tam gdzie nie trzeba i gdzie ich nikt nie prosi. Jestem katolikiem. przyznaję się bez bicia. ale praktykuję to na swój sposób, a nie tak, jak mi to kościół narzuca. i nie mylcie tu kościoła z Kościołem. kościół to ci wszyscy księża, kler i pieprzona kościelna biurokracja. a Kościół - w swym pierwotnym założeniu nie istnieje. już od dawien dawna.
Religia tak, ale nie instytucja. niech kazdy sobie we własnym domowym zaciszu zrobi ołtarzyk ze swoim własnym bogiem. Nie twierdze ze wiara/religia jest zła- ale wykorzystywanie jej do umacniania swojej pozycji i zdobywania władzy- jak to robił kościół- a co najgorsze, metodami sprzecznymi z własną religią, jest śmieszne. No bo niby jak uznać tzw. celibat, skoro ustalający go papieze sami organizowali u siebie orgie.
Kosciół w swym pierwotnym załozeniu istniał moze do śmierci ostatnich apostołów- ew. pawła z tarsu (chociaz jego tez nazywa się ostatnim apostołem).
Aha, no. Najezdzałem w tamtym poscie na kosciół- i co się przez to rozumie- chrzescijaństwo. Bo daleko chrzescijaństwu do nauki Chrystusa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2006, 10:48:03 am wysłana przez Chief Roberts »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11327 dnia: Stycznia 23, 2006, 11:10:24 am »
Cytuj
I czemu lekcja religi, nazywa się lekcją religi, skoro wykładają tam tylko o jednym jej gatunku/odłamie? Nie powinno to się zwać - religia chrześcijańska?
Katehizm? ;f zreszta nauczyciele to kateheci :P (damn nawet nie wiem jak to sie pisze XD)

Cytuj
Chrzescijaństwo to jedno wielkie badno- a kościół to najbardziej zbrodnicza organizacja na świecie (ma jakaś więcej trupów na koncie?). Hamowała rozwój nauki, mordowała niewinnych- karała "niewiernych", łupiła, rabowała i gwałciła bezbronnych. Kapłani szerzący słuszną i jedyną wiarę "nawracali" "niewiernych". Wszelkie europejskie prawa nie obejmowały niewiernych- oni nie byli ludzmi. Palono na stosie- ech, chyba kazdy dobrze wie, co to kosciół.
nie porownuj średniowiecza do dzisiejszych cza... a zreszta porównuj :F i tak nie wielka różnica



Cytuj
To pewnie był <chwila napięcia... jeszcze większa chwila napięcia... wiem, lubię to... największa chwila napięcia> Bishop.
przypomniał mi sie motyw z Basha:
(tłumaczenie Obcego)
-You're right Bishop (z ang. Jesteś wporzo Biskupie)
XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11328 dnia: Stycznia 23, 2006, 11:14:14 am »
Cytuj
nie porownuj średniowiecza do dzisiejszych cza... a zreszta porównuj :F i tak nie wielka różnica
Ludzie się nie zmieniają- tak smao narody. Zmienia się tylko otoczka, zewnętrzna sfera i wygląd, a we wnętrzu ludzie są wciąz ci sami. Tylko ze kosciół słabnie i chwała za to (chwała bogu?). Teraz na szczęście jego głos jest słaby i zagłuszony, ale nadal organizuje krucjaty- tylko na mniejsza skalę. Najlepszym przykładem jest Radio Marian.
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11329 dnia: Stycznia 23, 2006, 04:12:41 pm »
Radio Mariana nazwał bym raczej bojówką pseudo-katolicką.... bo z chrześcijaństwem mają tyle wspólnego, co ja z Pamelą Anderson, czyli zupełnie nic. po prostu wstyd mi, że z religi, którą wyznawałem swojego czasu z dumą, robi się coraz większe bagno.... po prostu wstyd i tyle. podziekujmy naszym drogim księżom za szerzenie nietolerancji i faszyzmu w kościele. bo może nie wiecie, ale istnieją trzy systemy totalitarne - faszyzm, komunizm i katolicyzm. są to najbardziej zryte systemy polityczne w dziejach świata.....
Kame Hame Ha

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11330 dnia: Stycznia 23, 2006, 04:15:29 pm »
Cytuj
Wiesz co to jest biggrin.gif Podejrzewam ze nie wink.gif

Nie no co ty, tak mi się tylko wymęcknęlo, to pewnie z powodu przeczytania pewnej ksiązki, bestsellera i wogóle, no, ale kto by brał informację ze zwykłych, napisanych pod wpływem chwili nie przemyslanych, książek?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei - takie tam...

Cytuj
Katehizm? ;f zreszta nauczyciele to kateheci tongue.gif (damn nawet nie wiem jak to sie pisze zeby.gif)

Jako, że pamięć nie ta co kiedys... Na swiadectwie szkolnym to widnieje ci napis: Katechez,a czy Religia <czy cokolwiek innego>?
I kolejne przykład ludzkiej głupoty:
a) czemu religi w szkołach uczą niewykwalifikowani do tego ludzie, ktorzy znaja Biblię jeno w podstawowej formie i ogólnie przyjęej interpretacji? Czyli: to wielki boga plan bla bla bla.
b) czemu do szkół są posyłani <jeśli juz> księża wogóle do tego nieprzystosowani? Większość z nich siedzi, bębni swoje, argumenty ze strony uczniów po prostu ignoruje, a na domiar złego: sprawiaja wrażenie niedouczonych idiotów. Oczywiście, zdarzaja się wyjatki <sam miałem się okazję o tym przekonać>, ale jedna, dwie osoby świata nie zmienią <... ale mi aluzja wyszła ...>.
Kościół to instytucja, chrześcijanizm to idea, zaś bóg to nasz prwyatny, wewnętrzny spór.
 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11331 dnia: Stycznia 23, 2006, 06:45:26 pm »
Cytuj
Cytuj
Wiesz co to jest biggrin.gif Podejrzewam ze nie wink.gif

Nie no co ty, tak mi się tylko wymęcknęlo, to pewnie z powodu przeczytania pewnej ksiązki, bestsellera i wogóle, no, ale kto by brał informację ze zwykłych, napisanych pod wpływem chwili nie przemyslanych, książek?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opus_Dei - takie tam...

Cytuj
Katehizm? ;f zreszta nauczyciele to kateheci tongue.gif (damn nawet nie wiem jak to sie pisze zeby.gif)

Jako, że pamięć nie ta co kiedys... Na swiadectwie szkolnym to widnieje ci napis: Katechez,a czy Religia <czy cokolwiek innego>?
I kolejne przykład ludzkiej głupoty:
a) czemu religi w szkołach uczą niewykwalifikowani do tego ludzie, ktorzy znaja Biblię jeno w podstawowej formie i ogólnie przyjęej interpretacji? Czyli: to wielki boga plan bla bla bla.
b) czemu do szkół są posyłani <jeśli juz> księża wogóle do tego nieprzystosowani? Większość z nich siedzi, bębni swoje, argumenty ze strony uczniów po prostu ignoruje, a na domiar złego: sprawiaja wrażenie niedouczonych idiotów. Oczywiście, zdarzaja się wyjatki <sam miałem się okazję o tym przekonać>, ale jedna, dwie osoby świata nie zmienią <... ale mi aluzja wyszła ...>.
Kościół to instytucja, chrześcijanizm to idea, zaś bóg to nasz prwyatny, wewnętrzny spór.
Ostatnio spotkałem z kumplem- podczas naszych spacerów nad okolicznym jeziorkiem- świadków jehowy. No to napieramy. Kumpel zna biblie na pamięć i miał okazje zmierzyć się z ludźmi o podobnym zasobie wiedzy. Ja natomiast teoretyk filozoficzno-religijny takze miałem pole do popisu. No cóz, akurat ci ludzie są szkoleni do dysput, ale z nami nie mieli łatwo  :devil: Ja tam zacząłem napominać o szatanie i lucyferze (i znowu złapałem kogoś na wierzeniu ze szatan=lucyfer :) ). Ale mniejsza z tym. Ksiądz stanowi bardzo małe wyzwanie- wystarczy zapytać go o karę śmierci - czy Bóg zabrania, czy nie. No, chyba ze mamy do czynienia z jakimś kształconym w Piśmie teologu czy coś takiego. W kazdym bądź razie, ciekawie się dyskutuje z ludźmi, dla ktorych jest to rzekome powołanie. Aczkolwiek znam jednego księdza z powołaniem i zal, ze jest ich tak mało. W końcu oni powinni być naszymi nauczycielami-chrystusami. A jednak większość to dalej faryzeusze.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11332 dnia: Stycznia 23, 2006, 07:39:07 pm »
Nie ma to jak wspaniala dyskusja na tle intelektualnej burzy młodych umysłow w temacie wprost idealnie do tego stworzony,
Wystarczy się zapytać o jedną, skromną rzecz - jesli bog wymyslił dobro i zlo, to po co to drugie, skoro sam jest istotą stricte dobrą? Przewrotny koleś.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11333 dnia: Stycznia 23, 2006, 08:04:58 pm »
Ale się dzisiaj uśmiałem na kolokwium z IES. Były trzy grupy, każda dostała na karteczkach zestawik 4 pytań, z których należało sobie wybrać 2 i odpowiedzieć na nie na kartce. Ale było ciężko.... uhuhu...

Pyt 1. Dlaczego woda tak wolno się rozgrzewa i jakie są tego zalety? (miałem wykute na pamięć wszystkie fizyczne właściwości wody i tu napisałem niezgorszy referat o tym, jaką to woda ma wielką pojemność cieplną, i że przy jej parowaniu zachodzi dosyć wysokoenergetyczna reakcja endotermiczna)

Pyt 2. Dlaczego lód unosi się na powierzchni wody? (muszę to komentować? Toż to Zell by odpowiedział na takie pytanie [tylko by musiał angielski znać, bo to koło nie było po polsku]).

no się zdziwię naprawde, jak z tego maksa nie będę miał. Już to, że z matmy maksa nie miałem, tylko 24/25 pkt jakoś przeżyję, no ale za co mi mają odjąć w objaśnianiu takich banałów....

Dobra.. koniec szpanowania swoją wiedzą i wogóle fajnością, trzeba się zabrać za zakuwanie. Jutro mam.... właściwie sam nie wiem co to jest. Niby to egzamin, ale jeszcze się sesja egzaminacyjna nie zaczęła. Niby to z wykładów, a pilnować nas będzie wredny babsztyl od seminariów. Taki niewiadomo co... ale mam i muszę się nauczyć na to, bo... bo właściwie nie wiem co się stanie, jak tego nie napiszę, ale przypuszczam, że lepiej byłoby to zdać i nie stwarzać problemów. Ale to nie ważne co ja mam jutro, ważne, że jutro rano Hisoka ma megastraszny egzamin, na który prawie nic nie umie i jak będziecie mieli chwile, to złóżcie swoim bogom coś/kogoś w ofierze, w intencji jej pomyślnego przejścia sesji... i mojego też, jak będziecie mieli chwilkę, ale ja jakoś sobie poradzę, a słysząc co His opowiada, to zaczynam się o nią martwić bardziej niż o siebie...

A tak z innej beczki, to Romancing SaGa jest jednak fpyte i się można przy tym dobrze zrelaksować po przyjściu z uczelni. Takiego jRPG'a potrzebowałem... może strzelę jakąś reckę i wstępny opisik systemu w wolnej chwili do tego.... w każdym razie polecam.  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11334 dnia: Stycznia 23, 2006, 08:17:35 pm »
A ja dzisiaj zrobilem coś kontruktywnego - spalem.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11335 dnia: Stycznia 23, 2006, 08:32:51 pm »
Cytuj
Wystarczy się zapytać o jedną, skromną rzecz - jesli bog wymyslił dobro i zlo, to po co to drugie, skoro sam jest istotą stricte dobrą? Przewrotny koleś.

E. Akurat to pytanie jest proste. Bóg dał wolną wolę- i z tego zrodziło się zło. Takze św. Augustyn zauwazył, ze zło zrodziło się z odwrócenia się człowieka od Boga. Zakładał on, ze człowiek jest z natury dobry= a wolna wola właśnie i odwrócenie się od boga czynią z niego złego człowieka. Patrzcie, napisałem to samo trzy razy :D
Zresztą- dzisiaj cały dzień obcuje z witkacym i juz mi odwala. Bebechowanie.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11336 dnia: Stycznia 23, 2006, 09:18:40 pm »
łał ktos włączył kalendarz...

niepamietanie co sie robilo poprzedniego wieczora jest niefpyte...

nowy szingiel Gackta raczej zarządza...

kokosankowe wina sa smaczne...

zima jest fajna ale robi sie zdecydowanie za zimna...

4 dni do ferii...

jee kompa sobie naprawilem...

to były "mysli losowe" sponsorowane przez literke G i cyfre 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11337 dnia: Stycznia 23, 2006, 09:27:31 pm »
Rozpadający się fotel - niefpyte
Popsucie się pilota do głośników - niefpyte
Spanie 17h - może-być
Uzyskanie w ciągu tych 17h 5 Lucid Dream'ów i przebudzenie się za każdym razem, tuż po uświadomieniu sobie tego - kurewnie niefpyte.
Postawienie własniego serwera L2 - nareszcie coś pozytywnego
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11338 dnia: Stycznia 23, 2006, 09:52:16 pm »
Teoria czystej formy -prawdziwe przekleńśtwo
Rakuszanka matką królów?
Doda zadowolona z telekamery
pani komisarz nie wysypia się
Maćkowiak chciał grać Wojaczka?
Czyszczenie płyty RW
Ksiązki to jeno pierdoły
śmierdząca ręka po fajce
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11339 dnia: Stycznia 23, 2006, 09:55:51 pm »
Cytuj
Postawienie własniego serwera L2
hahahaha...nowy trend

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=750&tpage=2

ostatnia wypowiedz na tej stronie + wypowiedzi tego samego usera na stronie nastepnej..zycze nie spadniecia z krzesel ;]