Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167816 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11280 dnia: Stycznia 18, 2006, 11:25:22 pm »
Ja tam wole od niektórych koleżanek ze szkoły, lub starszych XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11281 dnia: Stycznia 18, 2006, 11:28:41 pm »
No cóż... ARD jak to ARD... całkiem spoko koleś, z którym generalnie wążę same miłe wspomnienia. W gruncie rzeczy to przez niego tu jeszcze siedzę, bo mnie zrobił modem, a potem już się przyzwyczaiłem i nie chciało mi się odchodzić :F
Szoda, że ARD nie ma już avków z Razielem, bo to był jego taki charakterystyczny akcent....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11282 dnia: Stycznia 19, 2006, 12:00:33 am »
Cytuj
poprostu gdy widze ja czasami to uwalnia sie we mnie typowy samiec, ichodz bym chcial mowic ze mi sie nie podobaja, to poprostu w momencie podniecenia sa one dla mnie cudowne...
Noo dokładnie. Ja tez czasami, chodź wiem ze nie powinienem.. Jesteśmy niewolnikami naszych własnych penisów. Tak mówimy na kobiety, ze one często jakoś wariują, ale z nami jest tak samo:)

Cytuj
Jestem niezwyklym fanem sportowychcycuszkow, a wiec poprostu malych, kocham je, uwielbiam klasc na nich glowe, piescic moimi dlonmi, ocierac brodawkei pomiedz palcem wskazujacym a palcem "Fuck You"
:grin:
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11283 dnia: Stycznia 19, 2006, 12:33:11 am »
Cytuj
Jesteśmy niewolnikami naszych własnych penisów.
aahahahhahahahah zapodaje sobie to na opis na GG w najblizszym czasie ;]

jak mowilem ponad 2 godzinki temu, ide sie uczyc... tak tez zrobilem, ale po otworzeniu ksiazki i patrzeniu sie w sufit postanowilem powrocic nak ompa no ale teraz ide sie na serio uczyc... tia ;]

My girl... my girl... my girl... -japonskie Beattlesy nie sa zle ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11284 dnia: Stycznia 19, 2006, 10:17:17 pm »
dzisiejszy dzień jest jakiśtaki .... chichy i nudny. najpierw na zajeciach prawie zasnalem, potem po powrocie do akademika znudzony ganiałem z kata w kat ni mogąc znaleźć sobie miejsca, a teraz nauka.... tak mi sie nie chce, ale musze sie uczyć na jutro na koło.... a w pokoju obok taka impreza ;(
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11285 dnia: Stycznia 19, 2006, 11:50:47 pm »
ja tez... no poza imprezą ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11286 dnia: Stycznia 20, 2006, 11:20:53 am »
http://wiadomosci.onet.pl/1307211,2678,1,kioskart.html

to już się w głowie nie mieści..... tyle powiem....
jestem jak najbardziej przeciwny czemuś takiemu i koniec, kropka.
Komentarze też są zajebiste... bo człowiek ma niby prawo decydować o swoim losie... to co już mamy - aborcja, eutanazja, samobójstwo na życzenie... co dalej ?
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11287 dnia: Stycznia 20, 2006, 12:04:10 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1233076,11,item.html
A co powiesz o tym? MAM INTENCJĘ stworzenia rządu PO-PIS. LOL, jeśli polacy znowu na nich zagłosują, to rzeczywiście jesteśmy najbardziej poyebanym narodem. Wczoraj był u Lisa i jak się kochali. Och, tak, moja córeczka ma jutro studniówkę  ;( a ja będę na obradach sejmu oj, biedny donald. Jaki on rodzinny jest i w ogóle dobry człowiek.
Ech..

http://wiadomosci.onet.pl/1307211,2678,1,kioskart.html

Cytuj
to już się w głowie nie mieści..... tyle powiem....
jestem jak najbardziej przeciwny czemuś takiemu i koniec, kropka.
Komentarze też są zajebiste... to co już mamy - aborcja, eutanazja, samobójstwo na życzenie... co dalej ?bo człowiek ma niby prawo decydować o swoim losie...
Powinien mieć. Kazdy człowiek ma swój własny rozum i sam najlepiej wie i potrafi zdecydować co jest dla niego najlepsze- jak chce się truć- niech się truje. Jak chce się zabić- niech się zabije. Jak chce facet z drugim facetem załozyć spółkę cywilną pt. "Małzenstwo" niech sobie zakłada.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11288 dnia: Stycznia 20, 2006, 01:29:54 pm »
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1307211,2678,1,kioskart.html

to już się w głowie nie mieści..... tyle powiem....
jestem jak najbardziej przeciwny czemuś takiemu i koniec, kropka.
Komentarze też są zajebiste... bo człowiek ma niby prawo decydować o swoim losie... to co już mamy - aborcja, eutanazja, samobójstwo na życzenie... co dalej ?

A ja jestem jak najbardziej za... jeżeli człowiek nie ma prawa decydować o swoim losie, to kto ma? Bóg? Przeznaczenie? Nie wierzę w te rzeczy, więc nie mogę być przeciwny.

Ale to nie topic do takich poważnych dysput..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11289 dnia: Stycznia 20, 2006, 01:46:51 pm »
czemu niby nie dobry? TO jest dobre do wszystkiego

a co do tego calego dignitasu - ja te inicjatywe popieram. Przeciez to czlowiek sam powinioen decydowac o swoim losie. I jesli ma cierpiec, jeszcze sam nie wie ile, to chyba lepiej dla niego, te cierpienia ukrocic.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11290 dnia: Stycznia 20, 2006, 03:45:35 pm »
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1307211,2678,1,kioskart.html

to już się w głowie nie mieści..... tyle powiem....
jestem jak najbardziej przeciwny czemuś takiemu i koniec, kropka.
Komentarze też są zajebiste... bo człowiek ma niby prawo decydować o swoim losie... to co już mamy - aborcja, eutanazja, samobójstwo na życzenie... co dalej ?
ja jestem jak najbardziej za tym.
Jesli chce sie zabic z powodu jakiejs choroby czy tam inne powody dla ktorych chce odejsc z tego swiatra to mam to wszystko przemyslane. Z tym ze ja jakbym mial popelnic samobojstwo i za to placic to bym sobie skoczyl ze spadochrony i poprostu nie otworzyl spadachrony bo bym mial fajne przezycie na koniec mojego bytu... a z blokuskoczyc to tak lipa bo to by byla siara dla rodziny i ogolnie nie fajne plamy na chodniku.

kocham uczyc sie do 5 rano, pozniej wstac o 7 i uczyc sie do 9 i do szkoly... to juz 2 raz w tym miesiacy taka akcja...ale jeszcze bardziej pokohalem to ze poszedlem wyuczony po tej nie przespanej nocy na lekcje i dowiedzialem sie ze jednak mnie nie pyta i dostaje NKL* ;]

* -nieklasyfikowany -dla tych nietrybnych objasnienie ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2006, 03:46:15 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11291 dnia: Stycznia 20, 2006, 04:19:54 pm »
Ja bym popełnił seppuku pewnie... Hisoka by była moim kaishaku pewnie... nie odebrałbym jej przyjemności odrąbiania mi głowy kataną...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11292 dnia: Stycznia 20, 2006, 05:01:30 pm »
no mi bylo az smutno..a na rzerwie to przeklinalem w cholere..az kumpel zaczal mnie nagrywac na aprat i sie uspokoilem ;]


Cytuj
to sie nazywa abandonware
abondonware? Mi chodzi o te gry ktore sa na internecie za darmo, albo takie ktore kiedys byly na nesa i firma juzje udostepnila za friko... to sie nazywa abondonware?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11293 dnia: Stycznia 20, 2006, 05:04:18 pm »
Cytuj
abondonware? Mi chodzi o te gry ktore sa na internecie za darmo, albo takie ktore kiedys byly na nesa i firma juzje udostepnila za friko... to sie nazywa abondonware?

Taa.. to jest abandonware.. freeware to są programy, które od początku swojego istenia są za darmo i korzystać z nich mogą wszyscy (jak np. Acrobat Reader, Gadu-Gadu, czy gry w stylu Liero)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11294 dnia: Stycznia 20, 2006, 05:42:39 pm »
Cytuj
A co powiesz o tym? MAM INTENCJĘ stworzenia rządu PO-PIS. LOL, jeśli polacy znowu na nich zagłosują, to rzeczywiście jesteśmy najbardziej poyebanym narodem. Wczoraj był u Lisa i jak się kochali. Och, tak, moja córeczka ma jutro studniówkę cry.gif a ja będę na obradach sejmu oj, biedny donald. Jaki on rodzinny jest i w ogóle dobry człowiek.
Ech..

przeciez im tylko o stołki i kasę idzie i o nic innego...

a co do tych samobójstw... ja się będe upierał, że jestem przeciw. nie chodzi tu o religię czy coś, ale o psychikę samobójców. ma taki jeden z drugim dałna i mu odwali, no i targnie się na swoje życie. samobójstwo pod wpływem impulsu - a bo to mnie dziewczyna rzuciła, a to mnie nikt nie kocha, a to oblałam egzamin - to jest dla mnie szczyt kretynizmu. a coś takiego
Cytuj
Jesli chce sie zabic z powodu jakiejs choroby czy tam inne powody dla ktorych chce odejsc z tego swiatra to mam to wszystko przemyslane.

to jest tylko eutanazja na życzenie w lekko zmienionej formie.... nic więcej

jeśli wzrośnie  nam fala samobójców w Polsce, to może zwalą to na literaturę romantyzmu... w końcu wtedy samobójstwa były modną rzeczą :P
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11295 dnia: Stycznia 20, 2006, 10:06:46 pm »
Hmm.... następny tydzień zapowiada się naprawde bardzo interesująco....

Poniedziałek - kolokwium z IES'ów... muszę je naprawde dobrze napisać, bo będzie niefajnie

Wtorek - egzamin z IES'ów... tak... egzamin... muszę go zdać, bo będzie bardzo niefajnie

Środa - najtrudniejszy w tym semestrze sprawdzian z chemii... muszę dostać z niego 4/12 pkt, bo inaczej będzie niefajnie

Czwartek - wielki maraton, czyli bieganie po gmachu głównym PG z indeksem w zębach i proszenie o autograf.

Piątek - początek sesji egzaminacyjnej... japoński po południu, więc się nie wyśpię i pewnie zmarznę cholernie.

Weekend - póki co nic, ale pewnie jakiś kataklizm jeszcze się zdaży...


Taaa.. nie ma to jak egzamin z obu stron obstawiony kolokwiami i to dość ważnymi... no ale przynajmniej nie mam materiału na 600 stron jak niektórzy...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11296 dnia: Stycznia 20, 2006, 10:45:02 pm »
tu coś było, ale sie zmyło
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2006, 10:51:06 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11297 dnia: Stycznia 21, 2006, 11:25:39 am »
Ja to mam dobrze..nie muszę się już przejmować żadnymi egzaminami i szkołą.I jeszcze od niedawna,bo od poniedziałku mam wreszcie konsolę i jeszcze dwie gry,Taga i SC3.Jestem taaaaka szczęśliwa ^_^  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11298 dnia: Stycznia 21, 2006, 09:30:19 pm »
a ja jestem po 8 godzinnej sesji w BurnOut'a 4. Tez jestem taaaaaaki szczesliwy ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11299 dnia: Stycznia 21, 2006, 09:40:18 pm »
wielkie mi coś. ja jestem po 12 godzinnej sesji z analizą porównawczą dwóch wierszy. w międzyczasie zdążyłem dwa razy zasnąć, wypic trzy kawy, jedno piwo, zjeść pizzę, wyzwać techno wóła, aby sciszył muzykę... ogólnie jestem happi
Kame Hame Ha