Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3168037 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11240 dnia: Stycznia 17, 2006, 10:13:38 pm »
Cytuj
Ostro mu pojechałem? On jest zdrajcą i sprzedawczykiem. Sprzedawałi wielokrotnie zdradzał swoich kolegów, narazał i często płacił ich zyciem w zamian za plecy w esbecji.Solidarnosć, KOR i większośc takich organizacji, była inwigilowana przez polskie i rosyjskie słuzby- ba, pojawia sięw niektórych opracowaniach historycznych (np w artykułach Herlinga-Grudzińskiego) hipoteza, ze to sama czerwona słuzba tworzyła "opozycję", która bezboleśnie zamieniła PRL w RP. Wyzwolili sięspod czerwonych łapsk ZSRR i teraz niszczą kraj, woząc się przy tym eksluzywnymi beemkami.
Co do solidarności, bo trochę mnie poniosło i samego wałęsy. Człowiek ledwo potrafi czytać, o wysławianiu się nie ma mowy- i on pokonał komunę. Pokonał komunę, a Rydzykiem sobie nie radzi. Ech, dość juz tych głupich bajeczek.
Prawdziwi działacze solidarności to Gwiazda, Walentynowicz- nie Wałęsa. Oni wiedząnajlepiej kto co i jak- i oni juz powiedzieli o lechu to co trzeba.Nie wiem tylko, jak mozna być tak bezczelnym.. a moze to po prostu głupota? Moze sam uwierzył w swoje kłamstwa? Często powtarzane ponoć staje się prawdą.
Nobla? Ja bym go powiesił co najwyzej... Na strunie od pianina.

Napisz do niego GG 5606334...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11241 dnia: Stycznia 17, 2006, 10:31:01 pm »
Cytuj
Napisz do niego GG 5606334...
Gdyby to był Geremek, to bym go zjechał.. Kuroń - ale ten idiota nawet nie zrozumie o czym będę do niego rozmawiał. Szkoda na niego czasu.  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11242 dnia: Stycznia 18, 2006, 01:23:35 am »
Szczerze mówiąc za cholere nie wiem gdzie to dać... w każdym razie Musiolik wyłapał rzecz conajmniej intrygującą...



To pojawiło się w galerii na głównej, w dziale z tapetami z ChronoCrossa. Zna ktoś delikwentów z tego zdjęcia? I jak ktoś wie jak to się tam znalazło, to chętnie chciałbym się dowiedzieć...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11243 dnia: Stycznia 18, 2006, 01:35:05 am »
moze inaczej kto rozpoznaje rejon lub tych mietkow :P hmm ten z prawa wydaje sie znajomy O_o  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11244 dnia: Stycznia 18, 2006, 01:44:39 am »
Według wstępnych ustaleń, ten z lewej to John Belushi lub Mick Jagger, a ten z prawej to Billy Bob Thornton lub Dustin Hoffman....

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11245 dnia: Stycznia 18, 2006, 10:09:23 am »
Ja na początku myślałem, że to Fast i jego kumpel jakiś XD

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11246 dnia: Stycznia 18, 2006, 10:10:11 am »
fajno a teraz baw sie, bo na stronce z której sciagalem emula nie ma -_- i se szukaj dobrej wersji ....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11247 dnia: Stycznia 18, 2006, 01:46:29 pm »
nie no fast ma krotkie ciemne wlosy a ten z lewej to on nie jest :F
damn mam gupie wrzenie ze to Ashley... widzialem jego zdjecie tylko raz bo nikt go nie zamiescil gdzie czeba ;f
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2006, 01:50:09 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11248 dnia: Stycznia 18, 2006, 02:51:00 pm »
Z cyklu "Życie Tanta":

Dzisiaj nie był bardzo udany dzień... wczoraj cały czas byłem zmulony tragicznie (dawno taki zmulony nie byłem i nawet nie wiem czemu.. nawet mnie His zbluzgała, że jej nie słucham przez telefon heh) i nie dość, że mi się nie chciało iść na wykłady, to jeszcze zacząłem się uczyć na dzisiejsze koło z fizyki o trzeciej w nocy. Koło napisałem słabo, ale muszę zdobyć z niego tylko 20%, więc raczej się udało. No ale cofnięto mi jeden z raportów z laborek (bo mam źle wykres i jednostki heh) i muszę go dzisiaj poprawić i jutro oddać (a jeszcze mam jeden do zrobienia)... a co gorsze, to się okazało, że polałem kolokwium z "introdakszyn tu enwajromental sajens" (4.5/15 pkt =_=.. niezbyt dobrze). Na szczęście pierwsze koło zaliczyłem, a jeszcze mnie jedno z tego czeka w poniedziałek, więc jak je dobrze napisze, to mi powinna ta chromolona idiotka 3 postawić na koniec...

Mam nadzieję, że jutro mi lepiej pójdzie, bo oddaję razem 4 raporty z laborek i byłoby arcyniefajnie, gdyby mi któryś cofnięto...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11249 dnia: Stycznia 18, 2006, 03:20:54 pm »
Cytuj
Cytuj
w sumie to czesto ludzie tak reaguja, mi sie wydaje ze to troche za ostre slowa, owszem prezydentem RP Lech Walesa byc nie powinien, ale trzeba przyznac ze ten czlowiek ma wielkie zaslugi i na nagrode nobla zasluzyl w pelni.
Sam niewierze zeby umial korzystac z GG ale debil to chyba troche ostro mu pojechales Chiffu-san ;]
Ostro mu pojechałem? On jest zdrajcą i sprzedawczykiem. Sprzedawałi wielokrotnie zdradzał swoich kolegów, narazał i często płacił ich zyciem w zamian za plecy w esbecji.Solidarnosć, KOR i większośc takich organizacji, była inwigilowana przez polskie i rosyjskie słuzby- ba, pojawia sięw niektórych opracowaniach historycznych (np w artykułach Herlinga-Grudzińskiego) hipoteza, ze to sama czerwona słuzba tworzyła "opozycję", która bezboleśnie zamieniła PRL w RP. Wyzwolili sięspod czerwonych łapsk ZSRR i teraz niszczą kraj, woząc się przy tym eksluzywnymi beemkami.
Co do solidarności, bo trochę mnie poniosło i samego wałęsy. Człowiek ledwo potrafi czytać, o wysławianiu się nie ma mowy- i on pokonał komunę. Pokonał komunę, a Rydzykiem sobie nie radzi. Ech, dość juz tych głupich bajeczek.
Prawdziwi działacze solidarności to Gwiazda, Walentynowicz- nie Wałęsa. Oni wiedząnajlepiej kto co i jak- i oni juz powiedzieli o lechu to co trzeba.Nie wiem tylko, jak mozna być tak bezczelnym.. a moze to po prostu głupota? Moze sam uwierzył w swoje kłamstwa? Często powtarzane ponoć staje się prawdą.
Nobla? Ja bym go powiesił co najwyzej... Na strunie od pianina.
no, to wlasnie teraz mu ostro pojechales ;]
Nie no nawet nie mam co dyskutowac bo wiem tylko to co jest znane dla ogolu, dla takich troszke przytepawych ziomkow jak ja ;] O tym co piszesz nie mialem pojecia.

a ten mietek na zdjeciu to raczej Ashley, ale co robil w CC? moze myslal ze wyglada jak Karsh i sie dodal do galerii? >.>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11250 dnia: Stycznia 18, 2006, 03:56:23 pm »
wie moze ktos jak zwiekszyc ilosc fps w soul caliburze na dreamcasta bo mam 8 a przy 8 to nie jest frajda grac :/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11251 dnia: Stycznia 18, 2006, 04:01:51 pm »
ja mam koło 30/35 fps, na klawiszach numerycznych + i - spróbuj przetaktować lub obniżyć taktowanie biosu DC.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11252 dnia: Stycznia 18, 2006, 04:23:24 pm »
Cytuj
wie moze ktos jak zwiekszyc ilosc fps w soul caliburze na dreamcasta bo mam 8 a przy 8 to nie jest frajda grac :/
Nowa karta+procek+ram

Cytuj
no, to wlasnie teraz mu ostro pojechales ;]
Nie no nawet nie mam co dyskutowac bo wiem tylko to co jest znane dla ogolu, dla takich troszke przytepawych ziomkow jak ja ;] O tym co piszesz nie mialem pojecia.
Heh, ja dzisiaj taki film o stalinie chciałem oglądać. Tak w sumie kawę piłem, sprawdzałem torrenty itp. No ale w koncu usiadłem na porządnie i słysze "Churchillowi zalezało głownie na ratowaniu Polski". Szlag mnie trafił i wyłączyłem od razu.
Media nam taki serwują ładny światopogląd- europa nasi bracia, solidarnosć nasi zbawcy itp. Ale trzeba uwazać, bo większość to są bajki.Zresztą- nasza telewizja to głownie narzędzie polityków. Mniejsza z tym.. TRUST NO ONE! ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11253 dnia: Stycznia 18, 2006, 04:30:22 pm »
musiolek a po polsku muglbys ? bo ja uzywam chankasta i nie zrozumialem co powiedziales ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11254 dnia: Stycznia 18, 2006, 05:01:14 pm »
chodzilo mu o to zebys kliknal "+" na klawiaturze numerycznej chyba.

Cytuj
Nowa karta+procek+ram
dreamcasta taniej kupi:P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11255 dnia: Stycznia 18, 2006, 05:13:38 pm »
prubowalem ale i tak nic nie daje :/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11256 dnia: Stycznia 18, 2006, 05:19:00 pm »
albo + lub -
a jaki masz sprzęt??

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11257 dnia: Stycznia 18, 2006, 07:29:04 pm »
Został mi jeszcze tylo jakieś 600 stron do wykucia z polski....z jednej książki. A jeszcze druga czeka. Za cholere nie zdążę do sesji i chyba mi sie poprawka szykuje. Do tego zlałam dziś wykłady z prawa rzymskiego [bo i tak wszystko facet mi tylko miesza] i spałam do 13.30...poczułam się na prawdę wypoczęta,ale tylko do czasu aż zajrzałam do książi z historii. Wtedy troche przysnęłam i jak wstałam ruszyłam tyłek do taty. Jak zwykle porządnie zmarzłam, bo najpierw tramwaj nie przyjeżdżał, a potma- na przystanku, na którym kończy się moja "kwartalna trasa" wsiadła kupa ludzi i wolałam nie yliczać prawdopodobieństwa obecności w tej masie kanara. Tym bardziej,że z okazji urodzin nieco za wcześnie dostałam od babci kartkę z prezencikiem w postaci 20 dolców...troche głupio byłoby je "wydać" na luksusowy przejazd tramwajem z możliwością miłej pogawętki z 2 zachlanymi frajerami.

Offline Ignatius Fireblade

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Ten, który bywa
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11258 dnia: Stycznia 18, 2006, 07:56:09 pm »
Kanar w tłumie nie może działać... Chyba, że będziesz miała pecha i stanie przy Tobie. Dlatego należy stosować dwie reguły: 1)jeździć w tłumie i 2)stać na środku składu. Ja tak robie od lat i nie zaliczyłem bliskiego spotkania... No, ale zrobisz jak zechcesz, prawda? Co do sesji... Udało się zdobyć dwa z trzech potrzebnych zaliczeń, ale sen z powiek i tak spędzają mi ekonomia z historią ustroju polski... Szlag... Na jakim kierunku jesteś?
Gdy rozum śpi, budzą się upiory.
Goya

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11259 dnia: Stycznia 18, 2006, 08:05:23 pm »
Czy to ja mieszkam na takim zadupiu czy we wszystki hipermarketach znalezienie płyty z zespołem metalowym graniczy się z cudem ? Dżizas...w TESCO idealnie znają się na muzyce...w TOP 20 muzyki było: Crazy Frog - Crazy Hits, Tokyo Hotel...cośtam..., Top Kids 5, Blog 27, a w nowościach: Crazy Frog - Crazy Hits, Tokyo Hotel...cośtam..., Blog 27, Smerfne Hity i Nightwish - Highest Hopes sprzed kilku miesięcy. Jedyne co dobre to Jean-Michel Jarre w top 20 i Deep Purple w Nowościach (jak cholera nowość...). Jedyne co "metalowego" znalazłem to płyta DVD Black Sabbath. W dziale z grami też mają wszystko w dupie...w Top 10 nie ma nawet Resident Evil 4 (oficjalnie najlepszej gry roku 2005), F.E.A.R. (sprzed trzech miesiecy) i Neverwinter Nights w nowościach. Oni wolą mieć w Top 10 Simsy, Crazy Frog Racer i inne "gry", które nie mają prawa bytu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?