Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3168250 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11220 dnia: Stycznia 16, 2006, 11:01:11 pm »
wciagniemy na sz dziada :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11221 dnia: Stycznia 16, 2006, 11:04:57 pm »
Cytuj
Przestałem go pisać z braku czasu poprostu, a mnie W_W z Przeklętym i Ignitius z Wielką Wojną wypierają z rynku.
ano... życie jest brutalne
Ale swoją drogą to faktycznie mógłyś się za isoga zabrać... chociaż pewnie się tak za to będziesz zabierał jak ja za tagowanie gt :F

Co do Dantego to zjebali go totalnie na tych zdjęciach i jednak powiem wam, że trochę mi się nie chce wierzyć, że tak będzie Dantuś qyglądał w DMC4.... Toż to profanacja jest, przcież Dante jako bishonen, fajnie pasował do swojego luzackiego styu bycia, a to na tych zdjęciach to raczej pasuje do butelki wina marki wino.....
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11222 dnia: Stycznia 16, 2006, 11:07:01 pm »
a może to częśćfabuły....że Dante sie spił i teraz walczyć będzie flaszkom po winiaczu....a moze nawet Gipsi będzie w DMC44 bop siakiś podobny jest do niego :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11223 dnia: Stycznia 17, 2006, 12:07:05 am »
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1229086,18,item.html
to jak wbijamy??
A o czym chcesz z tym debilem rozmawiać. Ja rozumiem gdyby to był Wojciech Popiela ewentualnie z tych znanych Kurwin-Mikke, ale ten debil to nawet mówić nie umie. Ciekawe jak go nauczyli posługiwać się komputerem.

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11224 dnia: Stycznia 17, 2006, 08:06:35 am »
ehem tak wlasnie lecac po necie zauwazylem ze nasza goha robi komiks i to od dluzszego czasu -_- nosz http://members.lycos.co.uk/goha7777/mei/comics/ macie linka

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11225 dnia: Stycznia 17, 2006, 04:09:12 pm »
że robiła to ja wiedzialem tylko nie znałem strony na ktorej to bedzie wyświetlac ;p aktualnie nie ma neta co pisało przez siakiś czas na jej opisieGG

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11226 dnia: Stycznia 17, 2006, 04:47:51 pm »
Kontynuującwątek DMC4


Ponoc tytuł ma brzmieć DMC4:Dante Will Cry (albo Fans Will Cry)
chociaz w dolno-środkowym obrazku wygląda BISZONENOWO.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11227 dnia: Stycznia 17, 2006, 04:52:58 pm »
Szczerze mówiąć to nawet fajnie wygląda na górze w środkowym...gdyby tylko w grze lepiej wyglądał... <_<  

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #11228 dnia: Stycznia 17, 2006, 05:37:11 pm »
heh typ wyglada jak jakiś Castelvania zwlaszcza na pierwszym obrazku ;p

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11229 dnia: Stycznia 17, 2006, 06:29:36 pm »
Cytuj
Cytuj
http://wiadomosci.onet.pl/1229086,18,item.html
to jak wbijamy??
A o czym chcesz z tym debilem rozmawiać. Ja rozumiem gdyby to był Wojciech Popiela ewentualnie z tych znanych Kurwin-Mikke, ale ten debil to nawet mówić nie umie. Ciekawe jak go nauczyli posługiwać się komputerem.
w sumie to czesto ludzie tak reaguja, mi sie wydaje ze to troche za ostre slowa, owszem prezydentem RP Lech Walesa byc nie powinien, ale trzeba przyznac ze ten czlowiek ma wielkie zaslugi i na nagrode nobla zasluzyl w pelni.
Sam niewierze zeby umial korzystac z GG ale debil to chyba troche ostro mu pojechales Chiffu-san ;]

Cytuj
Kontynuującwątek DMC4
No ogolnie te arty dziwne bo na kazdym dante wyglada inaczej. Jesli bedzie wygladal tak jak na tym drugim od lewej arcie to moze byc, ale jest ni huhu podobny do tego co jest w grze... mam nadzieje ze zmieniom tego cieplego zioma co jest w grze, na prawdziwego Dante kozaka.
Tytul bardzo fajny ;]
Skoro to przyszlosc, to mogloby byc tak ze Dante bedzie mial juz zone i corke i jego rodzina bedzie zagrozona,a pod koniec jedna z nich umrze... i dantezaplacze i sie przy okazji podk*rwi.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2006, 06:30:33 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11230 dnia: Stycznia 17, 2006, 06:40:39 pm »
Cytuj
Sam niewierze zeby umial korzystac z GG

Już trzy razy był dzisiaj dostępny hehehe.. nawet teraz z jest (ze znaczkiem "zaraz wracam")...

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11231 dnia: Stycznia 17, 2006, 07:01:35 pm »
hehehehe jeszcze 31 postów i bende na 1 stronie najwiekszej ilosci postów ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11232 dnia: Stycznia 17, 2006, 07:14:28 pm »
Cytuj
hehehehe jeszcze 31 postów i bende na 1 stronie najwiekszej ilosci postów ;]
yeeeeey super, a na te strone przeciez codziennie kazdy z 10 razy zaglada i z zazdrosnym grymasem uderza glowa w monitor jesli tam nie ma jego nicka.

Hyde-kun aishiteru!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11233 dnia: Stycznia 17, 2006, 07:25:20 pm »
Cytuj
hehehehe jeszcze 31 postów i bende na 1 stronie najwiekszej ilosci postów ;]

Nie ma się co jarzyć, bo utrzymując dzisiejsze tempo, Hisoka łyknie cię na początku maja tego roku i zrzuci na drugą listę.... chociaż nie, bo pewnie jeszcze little'a i Mortusa wywalicie po drodze....

A ja tak wogóle chyba muszę zacząć naprawde dużo pisać, bo mi jeszcze 300 postów do czwartej pozycji brakuje.... NIEEEEE.. CZEMU!!!?!?!//11/1 idę się wypłakać z misia....

A tak wogóle Glenn, to nie kumam, czemu tak ci na tym liczniku zależy. Kiedy była stara szata graficzna i bajer z HP, MP i Lv to jeszcze mogłem rozumieć, że ktoś chciał mieć większy level, a teraz to naprawde do mnie nie przemawia...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11234 dnia: Stycznia 17, 2006, 07:55:46 pm »
wcale mi nie zalezy tylko tak no fajniej jest byc na 1 stronie niz na 2  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11235 dnia: Stycznia 17, 2006, 09:12:53 pm »
Cytuj
w sumie to czesto ludzie tak reaguja, mi sie wydaje ze to troche za ostre slowa, owszem prezydentem RP Lech Walesa byc nie powinien, ale trzeba przyznac ze ten czlowiek ma wielkie zaslugi i na nagrode nobla zasluzyl w pelni.
Sam niewierze zeby umial korzystac z GG ale debil to chyba troche ostro mu pojechales Chiffu-san ;]
Ostro mu pojechałem? On jest zdrajcą i sprzedawczykiem. Sprzedawałi wielokrotnie zdradzał swoich kolegów, narazał i często płacił ich zyciem w zamian za plecy w esbecji.Solidarnosć, KOR i większośc takich organizacji, była inwigilowana przez polskie i rosyjskie słuzby- ba, pojawia sięw niektórych opracowaniach historycznych (np w artykułach Herlinga-Grudzińskiego) hipoteza, ze to sama czerwona słuzba tworzyła "opozycję", która bezboleśnie zamieniła PRL w RP. Wyzwolili sięspod czerwonych łapsk ZSRR i teraz niszczą kraj, woząc się przy tym eksluzywnymi beemkami.
Co do solidarności, bo trochę mnie poniosło i samego wałęsy. Człowiek ledwo potrafi czytać, o wysławianiu się nie ma mowy- i on pokonał komunę. Pokonał komunę, a Rydzykiem sobie nie radzi. Ech, dość juz tych głupich bajeczek.
Prawdziwi działacze solidarności to Gwiazda, Walentynowicz- nie Wałęsa. Oni wiedząnajlepiej kto co i jak- i oni juz powiedzieli o lechu to co trzeba.Nie wiem tylko, jak mozna być tak bezczelnym.. a moze to po prostu głupota? Moze sam uwierzył w swoje kłamstwa? Często powtarzane ponoć staje się prawdą.
Nobla? Ja bym go powiesił co najwyzej... Na strunie od pianina.

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11236 dnia: Stycznia 17, 2006, 09:20:42 pm »
niah niah niah jutro bende sobie juz gral w sc1 na dreamcasta na emulu ;]  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11237 dnia: Stycznia 17, 2006, 09:26:51 pm »
e tam, licznik..ja bym proponował bez :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11238 dnia: Stycznia 17, 2006, 09:58:02 pm »
Cytuj
niah niah niah jutro bende sobie juz gral w sc1 na dreamcasta na emulu ;]
masz procesor ze wspomaganiem SSE aktywnym? Jak nie-to nie pograsz raczej.. Poza tym, konsola to konsola.. komp nie zastąpi konsoli..

 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11239 dnia: Stycznia 17, 2006, 10:01:29 pm »
wiem ze nie zastąpi ale tak czy siak zawsze moge se pograc