Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3168392 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11180 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:49:43 pm »
Cytuj
szkoła... dzieci... rodzice... seks
wywnioskuj z tego jakie zagrożenie wobec ciebie wynikają
smogu - w bibliotece powiadasz?? jutro tam ide z koleżanką....pozatym pszczółki??te co bzykają sobie? XD
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2006, 11:51:32 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11181 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:57:17 pm »
taaaa, w bibliotece :P tam się różne rzeczy dzieją, niekoniecznie związane z nauką. wiem, bo ..... no nie, nie z własnego doświadczenia. powiedzmy, że wiem :P
Cytuj
pozatym pszczółki??te co bzykają sobie? zeby.gif
Nie Musiol, chodzi mi o te pszczółki, co robią maiu, miau i biegają, jak im kość rzucisz:P wiesz, kwestia odpowiedniej tresury :P bzzzykają, to takie inne pszczółki :P ide sobie Świerszczyka poczytać, :lol:
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11182 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:59:14 pm »
Smogu to ty owada czytasz?? a wpadne do ciebie do biblioteki bo musi być ciekawie :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11183 dnia: Stycznia 15, 2006, 11:59:57 pm »
Taaa.... I odezwał się DC, ten co w nigdy nie myślał o seksei zwłaszcza jak chodził do gimnazjum i liceum :F .... Istny wzór doskonałości, niemal tak doskonały jak fader rydzyk. Patrzcie dzieci i uczcie, azali na barkach Smoga spoczywa przyszłość naszego narodu. Heil Dark Cloud
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11184 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:01:17 am »
Cytuj
a co ja? dziecko? Nie mam się czego bać

Nie wiem czy na miejscu byłoby stwierdzenie, że na tą niepełną dwudziestkę wygląasz bardzo młodo.....

A ja przeniosłem tamte posty do Seks'u, żeby topic ruszyć i żebyście nie narzekali na nudę... po co pisać w samym TO, jak można pisać i tam i tu..

A ty W_W nie masz większych uprawnień niż ja, bo ja też jestem Global Modem, tylko siętym nie chwalę i mnie na oficjalnej liście nie ma...  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11185 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:03:04 am »
ale ja rządze wami wsyzstkymi...bo to moje drugie konto....znaczy sie Marvellixa :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11186 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:04:33 am »
To nie marv... w postach Marva stosunek liter do emotikonów jest w przybliżeniu 1:1... a ty tylko jednego marnego emotka walnąłeś.... tyś profan zwykły, a nie admin

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11187 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:06:12 am »
Cytuj
Taaa.... I odezwał się DC, ten co w nigdy nie myślał o seksei zwłaszcza jak chodził do gimnazjum i liceum szczerb 2.gif .... Istny wzór doskonałości, niemal tak doskonały jak fader rydzyk. Patrzcie dzieci i uczcie, azali na barkach Smoga spoczywa przyszłość naszego narodu. Heil Dark Cloud
a gdzie tam, ja wzór cnót i czystości ?? to apokalipsa jest już tak blisko, że się inne wzory wyczerpały ?? hm....  pora spisać testament więc...
a więc Australię ... a gdzie tam, wszystko zabiorę do grobu :P
hm...  pomyślmy. Smogu nie kończył gimnazjum, więc, została mi podstawówka i liceum.... w podstawówce trochę mniej, ale w liceum to tak średnio 5 razy na godzinę:P wiem, skromny jestem :P no żartuję przecież :P
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11188 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:06:29 am »
bo to są pozory....żeby was zmylić :F :F :F :F :F :F :F :F :F (dobrze??) :P
ide spać bo...musze pomyśleć, jak wykraść His od Tanta .....

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11189 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:12:06 am »
Cytuj
ide spać bo...musze pomyśleć, jak wykraść His od Tanta .....

Impossible... ja mam urok osobisty, charyzmę, inteligencję, poczucie humoru i do tego jestem olśniewająco przystojny. A poza tym, to Hisoka nie należy do mnie, więc nie masz jak jej wykraść... to bardziej ja należę do niej heh...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11190 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:12:30 am »
tylko :F na :F tyle :F Cie :F Musoil :F stać :P :lol:
miało być :F 1:1, a nie kilka :F emotów :F jeden za drugim :lol: a potem długo, dłogo nic :P coś się :F słabo starasz :lol: :F :D
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11191 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:17:13 am »
Cytuj
no żartuję przecież
Dobrze że mówisz, bo bym nie wpadł na to :F
Cytuj
A ty W_W nie masz większych uprawnień niż ja, bo ja też jestem Global Modem, tylko siętym nie chwalę i mnie na oficjalnej liście nie ma...
Tak? ... Hmm... nie wiedziałem.... Ale Globalni modzi mogą usówać tematy z działu chociażby MMORPG a ty raczej nie mogłeś jeszcze kilka dni temu.... Ale co ja się tam będę czepiał :F ....brrrr.... jeszcze się ze mie drugi qiax zrobi.....
Cytuj
A ja przeniosłem tamte posty do Seks'u, żeby topic ruszyć i żebyście nie narzekali na nudę... po co pisać w samym TO, jak można pisać i tam i tu..
Twoja logika mnie przytłacza..... .... ... :F


 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11192 dnia: Stycznia 16, 2006, 12:23:08 am »
Cytuj
Ale Globalni modzi mogą usówać tematy z działu chociażby MMORPG a ty raczej nie mogłeś jeszcze kilka dni temu....

Mogłem, ale nie usunąłem, bo pomyślałem, że ktoś ma jakąś ideę na zrobienie czegos z tamtym tematem... wyciąć posty i gdzieś wkleić, czy coś.... mnie nia ma w MMORPG zazwyczaj to nie wiem jakie tam zwyczaje..

Cytuj
Twoja logika mnie przytłacza.....

Argh.... twoja ostra jak brzytwa ironia przebiła me serce na wylot... argh... umieram...

No ale co, to zawsze jakiś pomysł, no nie? tam te posty też pasują...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11193 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:15:21 am »
Cytuj
W domu czeka na mnie pizza....mam lepszy humor....a tak poza tym to straszna cisza tu :F
To cały dyskretny urok szkłemzon

Cytuj
A cisza tutaj faktycznie nienaturalna.... hmm.... może Chief'owi się coś stało i nie zalewa nas swoimi błyskotliwymi myślami?
Czy to sarkazm jest czy co innego nie wiem. Nie zalewam was myślami moimi bo jestescie niereformowalni i tyle. No i niemili (czego przykładem jest ta wypowiedź). Smutno mi teraz :(

Cytuj
szkoła...lubie do niej chodzić...pooglądać jakieś fajne dupeczki , pośmać sie z kumpalmi i z kumpli....
To nie lepiej sięumówić z kolegami na jakieś alkohol na mieście?

Cytuj
Ty mały zboczuchy... tobie tylko kosmate myśli w głowie... poczekaj do liceum, wtedy będzie na co popatrzeć, jak dziewczyny troche dorosną i nabiorą ciała w odpowiednich miejscach fufufufufufu <śmiech starego pedofila> Ehhmm... no... i ty się za książki łap, a nie patrzysz się na koleżanki...
Tak, a w moim "rzekomo" ELITARNYM liceum (bo faktycznie, najwyzszy próg puntków by się dostać w mieście był) myślałem, ze spotkam jakieś bratnie dusze i co? Same barbi. A ta nowa fala to juz same dresy/szalikowcy i dresiaro-blachary. skandal. No, ale na takie jest popyt.
Ubierają się fakt faktem, wyzywająco niektóre, ale to nie to...

Cytuj
sick bastard!
przejść od dzieci do sexu
raczej na odwrót:D

Cytuj
pozatym pszczółki??te co bzykają sobie?
I dziabią żądłem. A potem się puchnie i czerwienieje.

 

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11194 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:19:23 am »
Cytuj
Cytuj
pozatym pszczółki??te co bzykają sobie?
I dziabią żądłem. A potem się puchnie i czerwienieje.
Yyyhyyyyyy..."dziabią"..."żądłem"...yyyyyhyyyyyyyy...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11195 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:20:46 am »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
pozatym pszczółki??te co bzykają sobie?
I dziabią żądłem. A potem się puchnie i czerwienieje.
Yyyhyyyyyy..."dziabią"..."żądłem"...yyyyyhyyyyyyyy...
No mówie.. Jak cię dziabnie.. to ci spuchnie :D :F

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11196 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:21:23 am »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
pozatym pszczółki??te co bzykają sobie?
I dziabią żądłem. A potem się puchnie i czerwienieje.
Yyyhyyyyyy..."dziabią"..."żądłem"...yyyyyhyyyyyyyy...
a potem rośnie duże coś ..... :P brzuszek czy cuś. ale to dlatego, że siędużo je :F :lol:
tylko nie wiadomo co to ma wspólnego z pojawianiem siędzieci na świecie :F :D
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11197 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:27:21 am »
Cytuj
Czy to sarkazm jest czy co innego nie wiem. Nie zalewam was myślami moimi bo jestescie niereformowalni i tyle. No i niemili (czego przykładem jest ta wypowiedź). Smutno mi teraz

Oh, ależ tam nie było sarkazmu Chief... tak poprostu mi się wydawało, że mało pisałeś tego dnia, a to ty się ostatnio najbardziej angażowałeś w rozruszanie forum. I ja nie jestem niemiły, a już napewno nie dla ciebie... wiesz... zawsze byłeś dla mnie wyjątkowy i wogóle koffam ciem bardzio...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11198 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:30:59 am »
Cytuj
Cytuj
Czy to sarkazm jest czy co innego nie wiem. Nie zalewam was myślami moimi bo jestescie niereformowalni i tyle. No i niemili (czego przykładem jest ta wypowiedź). Smutno mi teraz

Oh, ależ tam nie było sarkazmu Chief... tak poprostu mi się wydawało, że mało pisałeś tego dnia, a to ty się ostatnio najbardziej angażowałeś w rozruszanie forum. I ja nie jestem niemiły, a już napewno nie dla ciebie... wiesz... zawsze byłeś dla mnie wyjątkowy i wogóle koffam ciem bardzio...
Zawsze tak mówisz, a ja głupi wierze. A jak juz jest po wszystkim to odwracasz się plecami, albo idziesz pod prysznic. A ja potrzebuje trochę czułości tez.. W koncu staram się rozruszać ;F

A tak na serio- angazowałem się i dupa wyszła jedna wielka :D Brzydko powiedziałem, ale tak czuje ze u was jakaś taka atmosfera marazmu i ramolstwa jest :) Ja tez jestem ramolem z natury, ale bez przesiady :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11199 dnia: Stycznia 16, 2006, 01:37:52 am »
Cytuj
Zawsze tak mówisz, a ja głupi wierze. A jak juz jest po wszystkim to odwracasz się plecami, albo idziesz pod prysznic. A ja potrzebuje trochę czułości tez.. W koncu staram się rozruszać ;F

Wiesz, ale ja potrzebuję czasu.. nie potrafię tak zaufać komuś od razu, bo już zbyt wielu mnie zraniło i porzuciło (np. Gipsi). Poza tym ty też patrzysz tylko na siebie i nie pozwalisz mi się skuć kajdankami...

Cytuj
A tak na serio- angazowałem się i dupa wyszła jedna wielka

To forum czasami jest żywe bardzo, a czasami jest beznadziejnie anemiczne tak, że nikt nic nie pisze przez kilka dni... musisz się przyzwyczaić, bo ludzie próbowali to zmieniać, ale nikomu się nie udało...