Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169072 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11000 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:34:33 am »
Cytuj
Hmm.... zaraz zaraz... nie podoba mi się to, wiesz.... <Tant wyciąga zwój pergaminu>... sprawdźmy...

Znaki zbliżającej się apokalipsy:
    [/li][li] qiax po trzykroć zagości w redakcji - CHECKED
    [/li]
  • Serge będzie miał 0% warnów - CHECKED
  • Tantowi skończą się avy z Kują - CHECKED
  • Dwógłowy ptak zasiądzie na tronie Polski - CHECKED
  • W_W będzie miał stabilne łącze - CHECKED
  • Bishonen o blond włosach i niebieskich oczach zabije Tanta i złoży jego zwłoki przed ołtarzem Lucyfera - NOT YET CHECKED
Hmm... to już chyba nie zostało dużo czasu.... przynajmniej wiem, czego się moge spodziewać

Ta, koniec świata, przyznaj się, że znowu kombinujesz jak zawładnąć światem. Ale ja sięnie dam - przeczytałem już odpowiednią lekturę i wiem co robić :

"(...)ja zaś rzeknę: "po trzykroć zgroza" po czym sięgnę po mój legendarny nóż runiczny z czarnym trzonkiem i pradawnymi krasnoludzkimi runami "made in japan" na jednej z stron ostrza, po czym kredą białą namaluje na podłodze znak szatana, w nim znak pokoju, a dookoła cyfry 6 6 6 i gdzieś z boku postawię zdjęcie koziołka matołka i dwie czarne śweiece, po czym złoże ofiarę z kilku kotów złapanych nieopodal akkademika, wypiję ich krew, a z futerek zrobię pokrowiec na siedzenie w moim samochodzie. Następnie odczytam odpowiedni ustęp i za sprawą podstępnej i niecnej czarnej magii przyzwę demona czeluści - przepotężnego Semafora i w ofierze złoże mu dziewicę orleańską. po tej krwawej ofierze pojawi się sam książe ciemności i Tant pożałuje, że nie zgodził się na sprawiedliwy podział władzy nad światem ze mną. I nie bedzie zmiłuj.  A niewiernym pozostanie lament i zgrzytanie zębów. Dlatego azali powiadam wam, by nie dopuścić do złych i mrocznych czasów nie wolno, powtarzam nie wolno pozwolić na panowanie Tanta nad światem(...)"

Bibliografia
D. Smogu, Jak zwalczać próby przejęcia władzy nad światem przez Tanta, oraz nie dopuścić do końca świata, Włocławek 2005, s. 658.

 :) ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2006, 03:38:35 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11001 dnia: Stycznia 06, 2006, 10:15:03 am »
Yatta ! Będę do szpitala jechał ! I będę miał wsadzaną przez nos do żołądka jakąś rurkę i będę musiał z nią 24h chodzić. Yatta ! Yatta ! (robi Yatta w stylu Guu)
Cytuj
Ta, koniec świata, przyznaj się, że znowu kombinujesz jak zawładnąć światem.
Bulszit ! Zanim któremu kolwiek z was uda się zapanować nad światem ja już go dawno zniszczę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11002 dnia: Stycznia 06, 2006, 11:18:22 am »
Cytuj
Ta, koniec świata, przyznaj się, że znowu kombinujesz jak zawładnąć światem. Ale ja sięnie dam - przeczytałem już odpowiednią lekturę i wiem co robić :

"(...)ja zaś rzeknę: "po trzykroć zgroza" po czym sięgnę po mój legendarny nóż runiczny z czarnym trzonkiem i pradawnymi krasnoludzkimi runami "made in japan" na jednej z stron ostrza, po czym kredą białą namaluje na podłodze znak szatana, w nim znak pokoju, a dookoła cyfry 6 6 6 i gdzieś z boku postawię zdjęcie koziołka matołka i dwie czarne śweiece, po czym złoże ofiarę z kilku kotów złapanych nieopodal akkademika, wypiję ich krew, a z futerek zrobię pokrowiec na siedzenie w moim samochodzie. Następnie odczytam odpowiedni ustęp i za sprawą podstępnej i niecnej czarnej magii przyzwę demona czeluści - przepotężnego Semafora i w ofierze złoże mu dziewicę orleańską. po tej krwawej ofierze pojawi się sam książe ciemności i Tant pożałuje, że nie zgodził się na sprawiedliwy podział władzy nad światem ze mną. I nie bedzie zmiłuj. A niewiernym pozostanie lament i zgrzytanie zębów. Dlatego azali powiadam wam, by nie dopuścić do złych i mrocznych czasów nie wolno, powtarzam nie wolno pozwolić na panowanie Tanta nad światem(...)"

smogu, ty pazerna świnio... to ja ci tu Australie oddaje i jeszcze z dobrego serca dorzucam Tasmanie i Nową Gwineę, a ty mi tu satanizmy odprawiasz na pochybel mej dominacji? Taki z ciebie kumpel? Dobra.. kto chce Australie dostać?

a ty Dark Butz możesz zniszczyć świat, jak ja go podbiję.... chociaż chyba Serge jest następny w kolejce do bawienia się światem... dogadaj się z nim.

Cytuj
Yatta ! Będę do szpitala jechał ! I będę miał wsadzaną przez nos do żołądka jakąś rurkę

Jak to Shrek mawiał: "Z dwojga złego lepiej tą stroną"
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2006, 11:19:53 am wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11003 dnia: Stycznia 06, 2006, 11:23:00 am »
Australie? W dupe se ja mozesz wsadzic:P Ja wole biegun!

Poza tym czuje sie lamersko..na emu PSXa jakos szlo granie w MGSa, ale sie plytka byla zjebana :/ teraz gram w wersje PCtowa i...musze grac na Very Easy bo nie da rade inaczej =.= grrr....teraz sobie tylko na usprawiedliwienie wmawiam ze przeciez gram tylko po to zeby poznac fabule MGSa 1 ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11004 dnia: Stycznia 06, 2006, 11:47:28 am »
Cytuj
Cytuj
Ta, koniec świata, przyznaj się, że znowu kombinujesz jak zawładnąć światem. Ale ja sięnie dam - przeczytałem już odpowiednią lekturę i wiem co robić :

"(...)ja zaś rzeknę: "po trzykroć zgroza" po czym sięgnę po mój legendarny nóż runiczny z czarnym trzonkiem i pradawnymi krasnoludzkimi runami "made in japan" na jednej z stron ostrza, po czym kredą białą namaluje na podłodze znak szatana, w nim znak pokoju, a dookoła cyfry 6 6 6 i gdzieś z boku postawię zdjęcie koziołka matołka i dwie czarne śweiece, po czym złoże ofiarę z kilku kotów złapanych nieopodal akkademika, wypiję ich krew, a z futerek zrobię pokrowiec na siedzenie w moim samochodzie. Następnie odczytam odpowiedni ustęp i za sprawą podstępnej i niecnej czarnej magii przyzwę demona czeluści - przepotężnego Semafora i w ofierze złoże mu dziewicę orleańską. po tej krwawej ofierze pojawi się sam książe ciemności i Tant pożałuje, że nie zgodził się na sprawiedliwy podział władzy nad światem ze mną. I nie bedzie zmiłuj. A niewiernym pozostanie lament i zgrzytanie zębów. Dlatego azali powiadam wam, by nie dopuścić do złych i mrocznych czasów nie wolno, powtarzam nie wolno pozwolić na panowanie Tanta nad światem(...)"

smogu, ty pazerna świnio... to ja ci tu Australie oddaje i jeszcze z dobrego serca dorzucam Tasmanie i Nową Gwineę, a ty mi tu satanizmy odprawiasz na pochybel mej dominacji? Taki z ciebie kumpel? Dobra.. kto chce Australie dostać?

a ty Dark Butz możesz zniszczyć świat, jak ja go podbiję.... chociaż chyba Serge jest następny w kolejce do bawienia się światem... dogadaj się z nim.

Cytuj
Yatta ! Będę do szpitala jechał ! I będę miał wsadzaną przez nos do żołądka jakąś rurkę

Jak to Shrek mawiał: "Z dwojga złego lepiej tą stroną"
Dopóki nie mam tego na piśmie podpisanego krwią, to nie dojdziemy do kompromisu. Australia wystarrzy. ale chce to na pismie. nie ma nic na ładne oczy, jakkolwiek ładne by one nie byly. wiem Tant, ze zazwyczaj zamrugasz tylko powiekami i Twoi wyznawcy składają Ci ofiary, ale nie ze mną te numery :P
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11005 dnia: Stycznia 06, 2006, 12:57:50 pm »
ja kce australie ja kce tylko dorzuc mi jeszcze japonie i bende happy do konca swiata ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11006 dnia: Stycznia 06, 2006, 01:39:05 pm »
Sprzedane panu z aurą ciemności w trzecim rzędzie!!

_dc_ już ci dałem na piśmie to. Poza tym ja nie łamie słowa i wszyscy tu są świadkami, że ci tą Australie daję, jako autonomiczne państewko i dorzucę Tasmanię i Nową Gwineę, żebyś miał gdzie na wakacje jeździć. A ty Serge nie dostaniesz Antarktydy, ewentualnie cię tam deportuję. A Glenn za takie słowa zostaniesz zesłany do obozu pracy i do końca życia będziesz robił portfele i otwieracze do piwa.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11007 dnia: Stycznia 06, 2006, 02:00:59 pm »
lepiej... będziesz robił portfele otwieraczem do piwa ;] łotewer jakby ;]

refleksja na dzis -
kawa świerza własnoręcznie mielona smaczna nawet, tylko jakby kefem zalatuje ;] hmm niedlugo trening potem chyba na domowke... przydalo by sie cos zjesc bo od wczoraj glodny chodze ;\

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11008 dnia: Stycznia 06, 2006, 02:45:46 pm »
to nie feeeerrrrrr wszyscy dostaja dobre rzeczy tylko glenn nic  ide do innej piaskownicy nei bawie sie tak ...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11009 dnia: Stycznia 06, 2006, 02:58:17 pm »
Na dowidzenia jestem w stanie ci tylko pomachac
Heyah:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2006, 02:58:50 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11010 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:10:55 pm »
<strzela do Tanta> BANG!

no to sobie popanowales nad swiatem ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11011 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:33:04 pm »
<strzał Serge'owi w głowe> Headshot! teraz ja rządze<wskrzesza Tanta>wstawaj leniu ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11012 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:35:54 pm »
Cytuj
<strzela do Tanta> BANG!

Phii.. pathetic human.. thou cannot hurt one with your weapon. No man shallst hurt me and none other shall rule the world.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11013 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:35:57 pm »
me no hjuman mi iti
<łubudup rozwalam ich> i tyle z zabawy :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2006, 03:36:30 pm wysłana przez Glenn »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11014 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:38:38 pm »
Glenn uspokuj sie, bo zabiore usebary i łopatke ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11015 dnia: Stycznia 06, 2006, 03:41:10 pm »
NO WAY!! nie dam lopatki dostalem ja od dark M za czasów ciemnego forum i nie oddam !!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11016 dnia: Stycznia 06, 2006, 04:32:37 pm »
………………………………..__…………………………………………
………………………..,-~*’`¯lllllll`*~,……………………………………
…………………..,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,………………………………
………………,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,…………………………….
……………,-*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.\……………………………
………….;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\…………………………..
…………..\lllllllllllllllllllllllllll/………\;;;;llllllllllll,-`~-,………………………
…………...\lllllllllllllllllllll,-*………..`~-~-,…(.(¯`*,`,……………………..
…………….\llllllllllll,-~*…………………)_-\..*`*;..)…………………….
……………..\,-*`¯,*`)…………,-~*`~.………….../……………………..
……………...|/.../…/~,…...-~*,-~*`;……………./.\……………………..
……………../.../…/…/..,-,..*~,.`*~*…………….*...\……………………
…………….|.../…/…/.*`...\...……………………)….)¯`~,……………...
…………….|./…/…./…….)……,.)`*~-,……….../….|..)…`~-,………….
……………/./.../…,*`-,…..`-,…*`….,---…...\…./…../..|……...¯```*~-,,,,
…………...(……….)`*~-,….`*`.,-~*.,-*……|…/.…/…/…………\……..
…………….*-,…….`*-,...`~,..``.,,,-*……….|.,*...,*…|…………..\……..
……………….*,………`-,…)-,…………..,-*`...,-*….(`-,…………\…….
……................f`-,………`-,/…*-,___,,-~*….,-*……|…`-,……….\…….

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11017 dnia: Stycznia 06, 2006, 04:53:35 pm »
o qiax przed monitorem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11018 dnia: Stycznia 06, 2006, 05:16:33 pm »
za duzo wlosów ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11019 dnia: Stycznia 06, 2006, 06:18:24 pm »
Cytuj
to bym jej sprol majty nieprzecietn

Nie zachęcaj :blush:

Mróz...poza miłymi wizjami,które zaprezentował Gipsi nie ma nic co mogłoby mnie ogrzać ;( Palce mam tak zmarznięte,że prawie nie mogę pisać,a nogi mnie tak bolą,że nie mogę iść zrobić sobie herbaty [nie-tym razem to nie zwykłe lenistwo].

Koło z powszechnej, które miało być rzeźnią, która nas wszystkich udupi, było znośne...tzn dla mnie znośne, bo wepchnęłam się do ostatniej ławki i...kobieta zaczęła ostatnią ławkę przesadzać na początek. Na szczęście tylko co 2 osobę i akurat ja mogłam zostać :F Ściąg nie miałam żadnych [stwierdziłam,że z TAKIEGO mategiału nie da si.e robić ściąg...tzn jeden koleś miał (ten co siedział najbliżej mnie) tak z dziesięć stron olbrzymich jak na ściąge....i facetka go złapała XD ]. W każdym razie z racji tego,że najbliższa osoba była ok metr ode mnie, to mogłam sobie wybrać grupę [bo kretyn z mojej lewej wpisał sobie 1 ,a z prawej 2...a było nas tylko troje w rzędzie]. Tak więc najpierw wysłuchałam pierwszego pytania dla obu grup i wtedy się zdecydowałam :F . Wybrałam "Sytuacja prawna kobiet w prawie salickim" [do wyboru miałam "prawo karne wdg. prawdy ruskiej"...i akurat na tych ćwiczeniach mnie nie było :/]. Potem modliłam się o drugie pytanie...dostałam "Prawo karne wczesnośredniowieczne"...lol....udało się. Gdybym wybrała rząd 2 nie zaliczyłabym tego, bo dostali "Ustrój mias Francuskich " XD. Mam nadzieję,że chociaż 3 będzie...