Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169069 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11020 dnia: Stycznia 06, 2006, 07:17:50 pm »
Cytuj
"Sytuacja prawna kobiet w prawie salickim" [do wyboru miałam "prawo karne wdg. prawdy ruskiej"...i akurat na tych ćwiczeniach mnie nie było :/]. Potem modliłam się o drugie pytanie...dostałam "Prawo karne wczesnośredniowieczne"...lol....udało się. Gdybym wybrała rząd 2 nie zaliczyłabym tego, bo dostali "Ustrój mias Francuskich
ŁOJEZ... Ale pierdoły i dyrdymały. Ja zachęcony zaiście cholernie niskimi wręcz godnymi idioty wynikami z probnych biore się do nauki. :) Prawdę mówiąc, nigdy wcześniej się nie uczyłe porządnie.. Trzeba zacząć.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11021 dnia: Stycznia 06, 2006, 07:27:02 pm »
ahahahaha ja nie zdalem ani gery ani polskiego ;D
Gera 28 %
Polski cos ponad 20% ale nie pamietam dokladnie ;]
wiedzialem ze nie zdam, ale lipa bo gera byla cholernie banalna ;/ Znaczy sie "oczywsta". Z polskim byla ta lipa bo wszyscy wzieli pierwszy tekst i mysleli ze jestbanalny, a nasza facetka powiedziala ze to bylo samobojstwo bo drugie wypracowanie bylo o wiele latwiejsze do napisania...
anyway lipa bo napisalem wypracowanie na 2 strony to myslalem ze jestem fajny i 30% bedzie... niestety nie byllo, ale sram na to bo czy mam 25 % czy 35% to zadna roznica i tak jestem debilem i tak, bo mature trza zdac na 70%...

ofkoz na studia to ja raczej nie pojde bo jak bedem ial miec tyle nauki co his i inni studenci z naszego forum to lipa ;/ ja sie 2 dni temu uczylem po raz pierwszy od poltorej roku i umieralem ;/ a i tak mnie nie pytala z histy ;/
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11022 dnia: Stycznia 06, 2006, 07:30:10 pm »
Cytuj
ahahahaha ja nie zdalem ani gery ani polskiego ;D
Gera 28 %
Polski cos ponad 20% ale nie pamietam dokladnie ;]
wiedzialem ze nie zdam, ale lipa bo gera byla cholernie banalna ;/ Znaczy sie "oczywsta". Z polskim byla ta lipa bo wszyscy wzieli pierwszy tekst i mysleli ze jestbanalny, a nasza facetka powiedziala ze to bylo samobojstwo bo drugie wypracowanie bylo o wiele latwiejsze do napisania...
anyway lipa bo napisalem wypracowanie na 2 strony to myslalem ze jestem fajny i 30% bedzie... niestety nie byllo, ale sram na to bo czy mam 25 % czy 35% to zadna roznica i tak jestem debilem i tak, bo mature trza zdac na 70%...

 
Ja mam z polaka 90%podst. 40% rozsz(je***y mickiewicz, wiedziałem ze źle robie biorąc tego pajaca). Wos 60% podstawowa, rozsz. nie oddali jeszcze. Historie maksymalnie zjepsułem:D Wstyd w ogólepisać z rozszerzonej 6% a podstw.40%. Angola nie wiem, bo nie byłem dzisiaj w budzie.
Cytuj
ofkoz na studia to ja raczej nie pojde bo jak bedem ial miec tyle nauki co his i inni studenci z naszego forum to lipa ;/ ja sie 2 dni temu uczylem po raz pierwszy od poltorej roku i umieralem ;/ a i tak mnie nie pytala z histy ;/
Ja się prawdę mówiąc nigdy nie uczyłem porządnie. A dzisiaj właśnie siadłem do nauki:D Jak się dowiedziałem, ze tak nisko zaliczyłem historie więc pora do roboty się wziąć.  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11023 dnia: Stycznia 06, 2006, 07:35:38 pm »
ja przed studiami tak ostro uczyłam się raz....3 dni przed maturą jak zawisła nade mną wizja oblania historii i nie dostania się na prawo :/ Wtedy trzeba było przerobić 3 grube podręczniki z rozszerzonej historii w 3 dni...skończyło się na preczytaniu połowy. Za to w WOS wbiłam,a zdałam lepiej niż histrę. U mnie tak jest zawsze-ak sie uczę, to oblewam,jak oleję to zaliczam :F

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11024 dnia: Stycznia 06, 2006, 07:39:29 pm »
No ja tak nieskromnie powiem, ze wbijałem od podstawówki. Uczyłem się tylko chemii bo miałem całkowicie porytą ticzerkę- i właśnie ta chemia mi najgorzej poszła w gimie (jedyna trója na świadectwie, a tak to same 5). W liceum najgorzej mi szła matma, ale zaliczyłem na 4, oprócz tego tam jest trochę więcej 4 niz w gim (;) ) ale tak to zadnej troi się nie zapowiada (chyba ze pajac mi z WF wystawi, no ale nei zdziwie się jak to zrobi, bo nie chodze w ogóle na WF  :devil: ) No a historii to się nigdy nie uczyłem, bo zawsze jakoś tam jechałem na własnych wiadomościach które samemu jakoś zdobywałem, bo mnie to jakoś tam pośrednio niby interesuje. Ale teraz trza się wziąć do roboty bo nie ma lekko. Mam 5 miesięcy więc moze wystarczy. :)

Cytuj
   ja przed studiami tak ostro uczyłam się raz
No.. Gdybym ja miał takie same zasady rekrutacji na prawo, jak Ty rok temu (na UG) to obijałbym się tak samo. Ale teraz kufa musieli zmienić debile.
Dobra, koniec obijania się, wracam do krainy STAROZYTNEGO RZYMU. To były czasy :F
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2006, 07:41:43 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11025 dnia: Stycznia 06, 2006, 07:42:08 pm »
Cytuj
No ja tak nieskromnie powiem, ze wbijałem od podstawówki.

Hahaha.. ja też... jakoś zawsze miałem wbite w szkołe, a potem się nauczyciele dziwili, że mi dobrze testy na koniec gimnazjum i matura poszła... na maturze mi tak źle nie poszło... angielski 98% i 88% rozszerzony, matma 72% i chyba 35% rozszerzony... a chemie polałem =_= 52% podst i 32 rozsz. A polski... hmm... nie pamiętam.. jakieś 75% miałem z podstawy, a rozszerzonego mi się pisać nie chciało heh

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #11026 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:18:17 am »
dym dy dym dymdym dym dydy dym dym runin' around robbing banks, all wacked off the Scooby Snacks dydy dy dym dydy dym runin' around robbing banks all wacked of the Scooby Snacks

damn.. ciągle niemoge przeboleć, że zamiast siedzieć i zapijać morde na wiejskim weselu jakiejś dalekiej rodziny<wiec mozna sobie trzody narobic bo itak ich nigdy wiecej bym niewidzial;]> siedze w domu i pilnuje mlodszej siostry ;\
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11027 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:20:00 am »
mnie jakis katar napadł, ale tylko w lewej dziurce z nosa ;]
pozatym nonstop kicham i lewe oko mnie swędzi XD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11028 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:27:14 am »
oko ? mnie rzęsa piecze. słucham właśnie japońskiego punk rocka i z współlokatorem oglądamy foto-blogi bardzo mrocznych ludzi.... ile śmiechu może dać oglądanie zdjęć ludzi, którzy myślą że mają czarne glany, trochę długie włosy i od razu są tacy mroczni i kuul..... łach :F :):):):) :D
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11029 dnia: Stycznia 08, 2006, 12:28:49 am »
e tam...dziś pierwszy raz wkurzył mnie ktoś na forum...
poprostu jak w reklamie makdonalda :P
"para papa pa...I'm Lovin' it" :D
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11030 dnia: Stycznia 09, 2006, 04:18:08 am »
może mam głupiewrażenie, ale ostatnio (wczoraj i przedwczoraj) total oofto jest praktycznie nieodwiedzany... co to, weekend i wszyscy pojechali na narty do zakopanego czy cuś... siedze sobie właśnie grzecznie w akademiku, a raczej leże, laptop zalega mi na brzuchu i tak sobie przeglądam forum... i bardzo cieszy mnie fakt, że w Polsce tak lubiane jest piwo ;) bezalkoholowe :] torrent mi coś ostatnio sie leni - tylko 30 kb/s.  a na torrentreator.net znalazłem Sexy Beach2... dobry hentaj Illusion Soft. tylko lat trzeba mieć 18 :) raczej nikogo to nie obchodzi, ale przynajmiej spełniłem swój obywatelski obowiązek moge iść spać z czystym sumieniem....
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11031 dnia: Stycznia 09, 2006, 04:09:27 pm »
Cytuj
znalazłem Sexy Beach2
NIC CIEKA-WEGO. Serio, gra jest nudna i przeraza jej wielgachny rozmiar przy takiej nudzie. Jedyne co porobisz to popatrzysz na porenderowane panienki które skaczą na plazy, myją się w bikini pod prysznicem, jedzą lody itp itp a jak wystarczajaco długo to porobisz to dostaniesz nowe ciuszki dla nich (coraz bardziej skąpe) i w końcu będzisz mógł z nimi "spółkować". Aha no i panie są mało ciekawe, jeśli nie masz dodatkuj (Chiku Chiku Beach(choć bardziej pasowałoby bitch)]
O wiele ciekawsza jest inna produkcja Illusiona- JikoShojo2 -gdzie sam projektujesz swoją panne i potem ją.. z nią spółkujesz.O ile kogoś to bawi to na pewno jest to ciekawsze no i więcej mozliwości, pozycji itp itd. :F  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11032 dnia: Stycznia 09, 2006, 04:17:49 pm »
Cytuj
O wiele ciekawsza jest inna produkcja Illusiona- JikoShojo2 -gdzie sam projektujesz swoją panne i potem ją.. z nią spółkujesz.O ile kogoś to bawi to na pewno jest to ciekawsze no i więcej mozliwości, pozycji itp itd. :F
Zapomniałeś jeszcze o dość sporej ilości różnej maści modów do tej gry.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11033 dnia: Stycznia 09, 2006, 06:07:09 pm »
Cytuj
Cytuj
O wiele ciekawsza jest inna produkcja Illusiona- JikoShojo2 -gdzie sam projektujesz swoją panne i potem ją.. z nią spółkujesz.O ile kogoś to bawi to na pewno jest to ciekawsze no i więcej mozliwości, pozycji itp itd. :F
Zapomniałeś jeszcze o dość sporej ilości różnej maści modów do tej gry.
Ale nigdy się nimi nie bawiłem. Najwazniejszy chyba jest ten, któy tłumaczy grę.
Wlaśnie oblukałem mój BISHOJO GAMES folder i jeszcze mam ją spakowaną ;) Oprócz tego mam BattleRapera, Aneboin (hardkor), YakinByoto (to juz megahard) jakieś przetlumaczone gierki na angola i moją ukochaną grę- Sentimental Grafitti (mam obie cześci- jedna na PC, druga emulowana na DC). Z tym ze SG jest czystą grą bez jakichśam perwersyj.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11034 dnia: Stycznia 09, 2006, 06:38:00 pm »
czym je ciągniecie?? bo na torrenreactorze to jest raczej bieda z gierkami Illusion Soft. A chce sobie coś nowego ściągnąć, bo True Love po raz n-ty, czy też Lakers 3 powoli zaczyna mnie nudzić... jak się kończyło po parę razy True Love a Lakersów z dwa razy, to ma się ochotę w coś pograć. Sexy Beach 2 się zobaczy. a i inne też tytuły postaram sięzdobyć jak tylko na nie natrafię....

Tak z innej beczki... po 10 latach będe musiał odwiedzić dentystę... ząb mnie dzisiaj rozbolał... niedobrze. starzeję się....
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11035 dnia: Stycznia 09, 2006, 06:44:04 pm »
a skoro o H-Games mowa... jest jakieś tłumaczenie do Cross Channel? Bo sobie ściągnąłem jakiś czas temu, ale kurcze po krzakowemu...

EDIT::

Zła wiadomość dnia - Przeszedłem Radiata Stories T_T
Dobra wiadomość dnia - Jest możliwość zagrania w RS od początku ze starymi statami (hahaha... walka z Ridley na początku będzie zabawna teraz) i dostęp do zupełnie nowej lokacji (jeszcze mam jakieś 120 postaci do zdobycia w końcu... w tym Lenneth [tak... tą walkirię Lenneth])
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2006, 06:53:09 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11036 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:02:13 pm »
Cytuj
czym je ciągniecie?? bo na torrenreactorze to jest raczej bieda z gierkami Illusion Soft. A chce sobie coś nowego ściągnąć, bo True Love po raz n-ty, czy też Lakers 3 powoli zaczyna mnie nudzić... jak się kończyło po parę razy True Love a Lakersów z dwa razy, to ma się ochotę w coś pograć. Sexy Beach 2 się zobaczy. a i inne też tytuły postaram sięzdobyć jak tylko na nie natrafię....

Tak z innej beczki... po 10 latach będe musiał odwiedzić dentystę... ząb mnie dzisiaj rozbolał... niedobrze. starzeję się....
http://www.hongfire.com/forum/forumdisplay.php?f=101
ale się najpierw musisz zarejestrować. Obecnie mają tylko stuff nietłumaczony- i nielicencjonowany- ale i tak jest tego multum. Mają nawet GG Isuka i jakieś rózniste niesamowitości. Ja polecam co powyzej napisałem-ofkors z save'ami, bo granie w gry po japońsku bez znajomości języka jest tylko dla zapaleńców. Ja tak grałem w Tokimemo i wspomnianego Sentimental Grafitti :).. PIkne gry.

Cytuj
torrenreactorze
Bardziej eznadziejnego serwisu nie znam ;)

Cytuj
True Love
klasik ;)

Cytuj
a skoro o H-Games mowa... jest jakieś tłumaczenie do Cross Channel? Bo sobie ściągnąłem jakiś czas temu, ale kurcze po krzakowemu...
Coś mi mówi ten tytuł. Ale nie wiem.. Ja juz w grach o pięknych paniach i ich zachowaniach jestem dwa-trzy lata do tyłu.  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11037 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:14:25 pm »
Heh wy to nie macie w co grać ;P,ja ostatnio dorwałam od kolegi Vagrant Story i zamiast mnie,moja siostra się strasznie na ta grę się napaliła(żebym miała czas to też bym sobie pograła),przy okazji szukajac jakiegoś opisu natrafiłam na ciekawą stronę Ashleya XD(chyba nie musze mówić o kogo chodzi ;P)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11038 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:28:01 pm »
łah... i wychodzi czym jakimi grami interesują się forumowicze. To granie w jrpgi to pewnie taka ściema tylko, a tak naprawdę panowie są h-maniakami ..... czyż to nie zaskakujące?
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11039 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:29:58 pm »
Zgadzam się z tobą Magu,panowie interesuję się tylko hentajami...i jeszcze sami się wydali ;P