Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169233 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10980 dnia: Stycznia 05, 2006, 12:26:21 am »
Cytuj
Tant nie wnerwia cie jak His nazywa cie na forum ebzmozgiem, ciotami i innymi akcjami? Ja z moja hip hopofka raczej jezdzimy sobie nieprzecietnie od dalniakow winiaczy, zuli, "monopolowych pań", i wielu innych ale jakby na mnie dziewczyna powiedziala "ciota" to bym jej sprol majty nieprzecietn... i to jeszcze tak czesto... pfff >.> a ty jej tylko odpisujesz jakies smutne rzeczy... nie korci cie zeby jej pojechac od idiotek or somethin like that?

Hihi.. jakiś ty koffany Gipsi, że się tak o mnie martwisz. Ale spoko, ona się tak tylko ze mną droczy. Wiem dobrze, że myśli inaczej. Nie zawadziłoby co prawda, gdyby czasami była troche milsza, ale kocham ją taką, jaka jest. Poza tym ona musi sobie czasami na kimś odreagować, a że mnie to najmniej rusza, to pada na mnie heh.

Cytuj
nie korci cie zeby jej pojechac od idiotek or somethin like that?

hahahaha.. dopiero wtedy by mi "spróła majty"...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10981 dnia: Stycznia 05, 2006, 02:23:26 am »
Cytuj
Cytuj
Tant nie wnerwia cie jak His nazywa cie na forum ebzmozgiem, ciotami i innymi akcjami? Ja z moja hip hopofka raczej jezdzimy sobie nieprzecietnie od dalniakow winiaczy, zuli, "monopolowych pań", i wielu innych ale jakby na mnie dziewczyna powiedziala "ciota" to bym jej sprol majty nieprzecietn... i to jeszcze tak czesto... pfff >.> a ty jej tylko odpisujesz jakies smutne rzeczy... nie korci cie zeby jej pojechac od idiotek or somethin like that?

Hihi.. jakiś ty koffany Gipsi, że się tak o mnie martwisz. Ale spoko, ona się tak tylko ze mną droczy. Wiem dobrze, że myśli inaczej. Nie zawadziłoby co prawda, gdyby czasami była troche milsza, ale kocham ją taką, jaka jest. Poza tym ona musi sobie czasami na kimś odreagować, a że mnie to najmniej rusza, to pada na mnie heh.

Cytuj
nie korci cie zeby jej pojechac od idiotek or somethin like that?

hahahaha.. dopiero wtedy by mi "spróła majty"...
a tam od razu martwie się... poprostu zawsze staram sie dbać o moje dziewczyny i interesować się nimi ^^'
Ja wiem że to taki jej sposób bycia poprostu, ale to nie zmienia faktu ja bym tak nie mógł, ja bym musiał też po niej pojechać ;] No ale w waszych głowach jednak inne akcje są gołąbeczki wy dwa ;]

jatymczasem tragedie przezylem b zamiast masci na pryszcze nalozylem inna masc na pryszcze i musialem umyc twarz po raz kolejny i dac odpowiednia masc na pysk... tragediazmarnowalem jutrzejsza dawke wody ;-(

There is nothing I waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaant I Stay with Youuuuuuuuuuuuuuuu
and looooose aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal, i stand still, cloooooose toooo theee moooon
Pleaaseeeeeee stay with meeeeee, and lose aaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllll <(' -     ')>
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2006, 02:25:43 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10982 dnia: Stycznia 05, 2006, 07:43:08 am »
Cytuj
a tam od razu martwie się... poprostu zawsze staram sie dbać o moje dziewczyny i interesować się nimi ^^'...

jatymczasem tragedie przezylem b zamiast masci na pryszcze nalozylem inna masc na pryszcze i musialem umyc twarz po raz kolejny i dac odpowiednia masc na pysk... tragediazmarnowalem jutrzejsza dawke wody ;-(
Łah...to zabrzmiało tak...PIMP...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10983 dnia: Stycznia 05, 2006, 02:43:34 pm »
http://fakty.interia.pl/news?inf=703053
radze sobie to przeczytać.....jak się uda to będzie git :D

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10984 dnia: Stycznia 05, 2006, 02:58:38 pm »
Cytuj
http://fakty.interia.pl/news?inf=703053
radze sobie to przeczytać.....jak się uda to będzie git :D
A idź pan. Nie denerwuj mnie :) Teraz to mogą nawet zlikwidować wakacje, mi to wisi ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10985 dnia: Stycznia 05, 2006, 04:32:26 pm »
wszystko fajnie, tyle ze jak mowili o tej sprawie w jakichstam wiadomosciach to nie zapomnieli powiedziec ze najprawdopodobniej te 2 tygodnie trzeba skads wziasc, mozliwe ze nawet na feriach (ale watpie zeby juz w tym roku tak bylo)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10986 dnia: Stycznia 05, 2006, 05:26:11 pm »
skoro Marcnikiwicz powiedzial ze rok szkolny jest ZBYT DLUGI to chyba nie znaczy, ze zeby odjac na koncu, doda w srodku roku szkolnego, dni w ktore musimy chodzic do szkoly isn it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10987 dnia: Stycznia 05, 2006, 05:41:19 pm »
Mi to też wisi, bo na studiach się wakacje inaczej liczą i trwają dłużej.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10988 dnia: Stycznia 05, 2006, 06:03:37 pm »
No cóż... a mi to nie wisi, bo dodatkowe dwa tygodnie to dodatkowe 336 godzin na zrobienie czegoś produktywnego a nie bezsensowne siedzenie w szkole. Bo przecież do czerwca raz, że materiał już przerobiony a dwa że matury są to i tak większośc lekcji idze w cholerę.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10989 dnia: Stycznia 05, 2006, 06:22:28 pm »
Cytuj
skoro Marcnikiwicz powiedzial ze rok szkolny jest ZBYT DLUGI to chyba nie znaczy, ze zeby odjac na koncu, doda w srodku roku szkolnego, dni w ktore musimy chodzic do szkoly isn it?
moze... ja ju tylko sprzatam :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10990 dnia: Stycznia 05, 2006, 07:56:23 pm »
Cytuj
moze... ja ju tylko sprzatam
Praktycznie rzecz ujmując to jesteś jednym z tych, tórzy nie maą uprawnień żeby sprzątać :F Ale co ja się tam bedę czepiał
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10991 dnia: Stycznia 05, 2006, 08:05:00 pm »
a czemu zakladasz ze mowilem o sz? o kartonie swoim mowilem ;P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10992 dnia: Stycznia 05, 2006, 10:23:44 pm »
parafrazujac Laharla z Disgaea'y
hmhmhmhmhmhmhm...
...
HAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHA!
juz prawie 30% MGSa pierwszego na torrencie...maj preszjus! jutro powinien juz byc :)
.
.
.
szkoda tylko ze to wersja PieCowa =.=

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10993 dnia: Stycznia 05, 2006, 10:55:53 pm »
damn you siergiej!!!

myslalem ze to deruku emu wrocil bo av taki troche podobny do tego co to ostatnio czy tam kiedystam go mial, a to tylko ty :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10994 dnia: Stycznia 05, 2006, 10:57:50 pm »
Cytuj
Cytuj
a tam od razu martwie się... poprostu zawsze staram sie dbać o moje dziewczyny i interesować się nimi ^^'...

jatymczasem tragedie przezylem b zamiast masci na pryszcze nalozylem inna masc na pryszcze i musialem umyc twarz po raz kolejny i dac odpowiednia masc na pysk... tragediazmarnowalem jutrzejsza dawke wody ;-(
Łah...to zabrzmiało tak...PIMP...
znaczysie ze jakbym byl alfonsem?

damn jak ja kocham te dupeczki z Mega Uploadowych eklam.


mnie tam wakacje juz wala powiekszanie ale fajnie jak by powiekszyli bon iech inni maja przynajmniej lepiej... tylko to zwsze tak jest ze jak ja koncze jakas szkole to albo robia w niej remont albo inne fajne akcje sie dzieja ;/

niech lepiej tam pracuja nad tym aby wojska nie bylo bo mi sie raczej nie widzi ta instytucja pfffffff >.>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10995 dnia: Stycznia 05, 2006, 11:11:44 pm »
Cytuj
]damn jak ja kocham te dupeczki z Mega Uploadowych eklam.

Ahahaha... przyjrzyj się tej środkowej z Gliwic.. przecież to facet!
 

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10996 dnia: Stycznia 05, 2006, 11:28:08 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
a tam od razu martwie się... poprostu zawsze staram sie dbać o moje dziewczyny i interesować się nimi ^^'...

jatymczasem tragedie przezylem b zamiast masci na pryszcze nalozylem inna masc na pryszcze i musialem umyc twarz po raz kolejny i dac odpowiednia masc na pysk... tragediazmarnowalem jutrzejsza dawke wody ;-(
Łah...to zabrzmiało tak...PIMP...
znaczysie ze jakbym byl alfonsem?

damn jak ja kocham te dupeczki z Mega Uploadowych eklam.


mnie tam wakacje juz wala powiekszanie ale fajnie jak by powiekszyli bon iech inni maja przynajmniej lepiej... tylko to zwsze tak jest ze jak ja koncze jakas szkole to albo robia w niej remont albo inne fajne akcje sie dzieja ;/

niech lepiej tam pracuja nad tym aby wojska nie bylo bo mi sie raczej nie widzi ta instytucja pfffffff >.>
Gipsi urwałeś się z XX-lecia międzywojennego :D Tam tez olewali przecinki i interpunkcje ;)
Co do tych pań z tych reklam, W nowym jorku jak się mieszka, to masz fajniejsze :)

A wojsko jest spoko, jak idziesz na ochotnika.. Albo na oficera. Inaczej nie:)  

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10997 dnia: Stycznia 06, 2006, 12:39:47 am »
damn.... moje stałe łącze jednak działa i nic nie wskazuje a to, żeby miało w najbliższym czasie przestać. Współczuję wam, ale teraz już się mnie tak łatwo nie pozbędziecie :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10998 dnia: Stycznia 06, 2006, 12:58:35 am »
Hmm.... zaraz zaraz... nie podoba mi się to, wiesz.... <Tant wyciąga zwój pergaminu>... sprawdźmy...

Znaki zbliżającej się apokalipsy:
  • qiax po trzykroć zagości w redakcji - CHECKED
  • Serge będzie miał 0% warnów - CHECKED
  • Tantowi skończą się avy z Kują - CHECKED
  • Dwógłowy ptak zasiądzie na tronie Polski - CHECKED
  • W_W będzie miał stabilne łącze - CHECKED
  • Bishonen o blond włosach i niebieskich oczach zabije Tanta i złoży jego zwłoki przed ołtarzem Lucyfera - NOT YET CHECKED
Hmm... to już chyba nie zostało dużo czasu.... przynajmniej wiem, czego się moge spodziewać
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2006, 01:17:24 am wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #10999 dnia: Stycznia 06, 2006, 02:33:37 am »
Cytuj
przynajmniej wiem, czego się moge spodziewać
mnie w szklach kontaktowych ;f musze sie tylko dowiedziec gdzie Lucyfer mieszka XD