Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3169256 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10960 dnia: Stycznia 04, 2006, 01:18:50 am »
Cytuj
lobotomie? a zajmowal bys sie pozniej takim dałnem bezmozgu? (hi Tant ^^)
jak juz to testy prowadzic na nich ;f jst wiele rzeczy ktore naukowcy musza testowac na ludziach w tajemnicy a tak wzieli by se wieznia i na nim bez obaz testy se poroblili :P
W końcu kara śmierci jest niehumanitarna, nie? Lobotomia to jedyna skuteczna resocjalizacja. Kto by się nimi zajmował? Rodzina, a jak rodzina nie chce to do pierdla.

Cytuj
a zajmowal bys sie pozniej takim dałnem bezmozgu? (hi Tant ^^)
Oj, nieładnie. Tutaj nazwałeś mnie bezmózgiem :)
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10961 dnia: Stycznia 04, 2006, 02:38:20 am »
Cytuj
a zajmowal bys sie pozniej takim dałnem bezmozgu? (hi Tant ^^)

OŻ ty szujo... obraziłeś się... no to zapomnij o wielkanocnym bonie na stringi... nic nie dostaniesz... a w lato na plaży będziesz w bokserkach biegał...

A co do kary śmierci to jest bardzo za, tak samo jak za eutanazją. Nie ma tego ze względów etycznych, względy etyczne wynikają z humanitaryzmu, a humanitaryzm z religii (bo został wypromowany przez wszystkie duże religie)... a ja jestem ateistą i antyklerykałem (tak to się nazywa chyba) i wprowadzenie nie jest dla mnie złe w żadnym aspekcie. No ale to temat na inny topic (chyba wiem nawet który, ale jak tam zajrzę, to mnie qiax zaraz wciągnię w niekończącą się dyspute, a że ma w tym więcej doświadczenia, to się pewnie zmęczę i odpadnę heh).

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10962 dnia: Stycznia 04, 2006, 04:55:02 am »
Cytuj
a humanitaryzm z religii (bo został wypromowany przez wszystkie duże religie)
Co najciekawsze- błędnie, bo np. większość odłamów buddyzmu nie ma nic przeciwko (z tego co wiem), a chrzescijaństwo w ogóle. Zakazuje zabijania jako tako, ale karania -nie. Zresztą, nawet jakby, stanom zjednoczonym- narzej wyśnionej liberalnej demokracji, to nie przeszkadza.[o lobotomii zadna z religii nic nie mówi- więc wszystko jasne :) Lobotomie robić takim skurweensonom]

Cytuj
(chyba wiem nawet który, ale jak tam zajrzę, to mnie qiax zaraz wciągnię w niekończącą się dyspute, a że ma w tym więcej doświadczenia, to się pewnie zmęczę i odpadnę heh).
No ja tez bym sobie popisał w kółku filozoficznym, ale coś nikt nie kwapi się z pisaniem (prócz mnie i ganza).

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10963 dnia: Stycznia 04, 2006, 06:05:13 pm »
Ej, wam się chyba poprzewracało w głowach z tą lobotomią. Ani to praktyczne, ani estetyczne, a utrzymanie ludzia w takim stanie kosztowne jest jak jasna cholera.....
Zgadnijcie co? wizard zamontował sobie stałe łącze (znowu) YAY. Ciekawe ile to wytrzyma :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10964 dnia: Stycznia 04, 2006, 06:12:33 pm »
no i znów powtarza się mojej proroctwo o końcu SZ ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10965 dnia: Stycznia 04, 2006, 06:23:57 pm »
Taaa.... historia lubi się powtarzać. W moim przypadku ta z niedziałającym stałym łączem powtarza się dość często
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #10966 dnia: Stycznia 04, 2006, 06:25:51 pm »
tożto gdzie ty mieszkasz...ja w swoim kartonie mam net i działa ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10967 dnia: Stycznia 04, 2006, 06:30:21 pm »
No ja nie dość że mieszkam na wsi to jeszcze w dołku komunikacyjnym. A jak się ma łącze bezprzewodowe to trzaba albo na balkon iś albo maksymalnie przy ok ie kompa postawić. Ogólnie fajna sprawa....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10968 dnia: Stycznia 04, 2006, 06:51:58 pm »
KRWI!!! Zawaliłam kolokwium i okazało się ,że zwaliła je połowa roku, więc dopchanie się do zaliczenia będzie graniczyło z cudem. Poza tym dziś wbiłam w konkurs, bo nie dostałam książki , z której miał być :X

Wczoraj dzień był denny. Od progu pokłóciłam się z wszystkimi domownikami . O dziwo najmniej z moim bratem, który na ogół jest moją pierwszą ofiarą. Za to batalia trwała aż do dziś...SUX.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10969 dnia: Stycznia 04, 2006, 07:12:05 pm »
Trzeba myśleć pozytywnie Nawet zawalenie kolokwium i kłutnia ma jakieś pozytywne strony.... nie wiem jakie, ale na pewno jakieś ma.
Bierz przykład z Tanta. Toż to urodzony optymista jest
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10970 dnia: Stycznia 04, 2006, 07:20:05 pm »
Ta...głupi się zawsze cieszy :/

Co do kolokwium, to nawet mnie specjalnie nie ruszyło. Gorzej,że w piątek kolokwium z powszechnej historii prawa i ustroju [MEGA SYF!!! Po co mi np. jak się nazywał wójt we Francji,a jak na rusi kijowskiej...albo kto to był turkan >.< ?!] ...a w poniedziałek tak dla osłody dwa kolejne 2 kolokwia. Z czego jedno z tego samago co teraz zawaliłam [historia P i U Polski] i z prwa rzymskiego . Z Rzymem sobie jakoś poradzę. Praktycznie już zdałam .... no chyba,że jednak nie zasugeruje się tym,że napisałam "dużo liter" i dokładnie sprawdzi pracę...a wtedy odkryje ściągę, której nie zdążyłam zmazać XD ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10971 dnia: Stycznia 04, 2006, 07:28:43 pm »
Cytuj
Ta...głupi się zawsze cieszy

Eeeeejjj... znowu mnie obrażają... poprostu mi zazdrościsz, że moje koło z ćwiczeń z fizy będzie żałosnie łatwe, a ty musisz przeczytać pół biblioteki, aby się do jednego nauczyć. No ale pomyśl sobie, że ty będziesz miała z każdym semestrem coraz łatwiej, a ja z każdym coraz trudniej... za rok to ty będziesz wesoła i będziesz się śmiała z mojej uczelni.

 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #10972 dnia: Stycznia 04, 2006, 07:35:50 pm »
jeśli zdam chociaż ten semestr...albo jeśli dożyje  końca +_+

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10973 dnia: Stycznia 04, 2006, 08:01:17 pm »
Cytuj
jeśli zdam chociaż ten semestr...albo jeśli dożyje końca +_+

Dasz rade, wierzę w ciebie... co z tego, że pewnie będę cię widział raz na tydzień/dwa tygodnie, bo będziesz w kółko zakuwać, ale będziesz już studentką 2ego semestru i już cię tak łatwo z tych studiów nie wykopią...
Mnie w tym roku czekają 3 egzaminy (chyba, że o czymś nie wiem):

30ego lub 31ego mam ustną fizykę. Szczerze mówiąc tego boję się najbardziej, bo ja z fizyki jestem beznadziejny koszmarnie. Na szczęście wszystkie pytania, jakie będzie mógł profesor zadać są napisane gdzieś w internecie (trzeba by w końcu pokumać się gdzie).

2ego lutego mam Introduction to Enviromental Science. To będzie strasznie upierdliwe, bo do tego nie można się nauczyć, tylko trzeba wykuć stos kartek. Do tego nie było mnie na wielu wykładach... ale IES nie jest taki straszny jak go malują i mam nadzieję, że jakoś to będzie.

6ego jest chemia.... dobra... chemii się nie boję, aż tak bardzo, bo jestem z tego w miarę niezły. Chociaż materiału jest dosyć dużo...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10974 dnia: Stycznia 04, 2006, 09:18:13 pm »
Ja przezywam padakę w związku z maturami i jeno dobijam się wymaganiami rekrutacyjnymi na studia. Wczoraj zacząłem juz wkuwać pełną parą, ale czuje ze jeśli nie dopisze mi szczęście, to skończe w jakiejś jednostce wojskowej. A potem się zmenele i będe wiódł zycie od butelki do butelki.
Albo zbiorę grupę partyzantów i dokonamy zamachu stanu.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10975 dnia: Stycznia 04, 2006, 10:25:20 pm »
Ja tam do matry mam czasu duuuużo. Do studiów jeszcze więcej, więc na razie nie mam się czym martwić za bardzo. No ale w sumie szkoła to fajna sprawa zwłaszcza jak się ma zdrowo porytych nauczycieli... nauczycielkę od gegry, której wydaje się, że jest œmieszna.... kolesia od fizyi, który nie doœć że sepleni to jeszcze się jška.... mniam. Aż chce się żyć ..... albo przynajmniej konšć kogoœ w rzyć ....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10976 dnia: Stycznia 04, 2006, 10:31:48 pm »
"ą" i "ś" masz skopane W_W... weź popracuj nad dykcją...

Cytuj
Albo zbiorę grupę partyzantów i dokonamy zamachu stanu.

No tak... w sumie to nie jest zły pomysł. Powiem nawet, że to ciekawy pomysł. Jak coś, to daj mi znać, to skrzyknę kumpli...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10977 dnia: Stycznia 04, 2006, 10:49:18 pm »
..... mam totalnego dałna.... słucham Sepultury a w tle puszczam sobie jeszcze tabulatury SOAD na Guitar Pro...... to jest dałn, co nie ?? ?? ??....  
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10978 dnia: Stycznia 04, 2006, 10:51:34 pm »
ozesz... ciekawy trick... pusc sobie jeszcze cos w windows media plarze, wlacz jakis film w allplayerze i jakiegos flasha z glosem w ie, zobaczymy co wyjdzie ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #10979 dnia: Stycznia 05, 2006, 12:01:40 am »
Tant nie wnerwia cie jak His nazywa cie na forum ebzmozgiem, ciotami i innymi akcjami? Ja z moja hip hopofka raczej jezdzimy sobie nieprzecietnie od dalniakow winiaczy, zuli, "monopolowych pań", i wielu innych ale jakby na mnie dziewczyna powiedziala "ciota" to bym jej sprol majty nieprzecietn... i to jeszcze tak czesto... pfff >.> a ty jej tylko odpisujesz jakies smutne rzeczy... nie korci cie zeby jej pojechac od idiotek or somethin like that?

aaj olłeeejs sii ju in maaaaj dżriiiiiims
hadeeeeeeemooooo, sekaaaidee kimito deharuuuu, so e sora yokosaaato shiiinjatooooooo ta-ra -tatatataaaaaaa


I allways see yaaaa in myyyy dreaams pfew pfew pfew pfew <(._  .)>

EDIT:::
Ten smyk mial gwizdac ale chyba mi nie wyszlo ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?