Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3168897 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11040 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:31:34 pm »
Cytuj

http://www.hongfire.com/forum/forumdisplay.php?f=101
ale się najpierw musisz zarejestrować. Obecnie mają tylko stuff nietłumaczony- i nielicencjonowany- ale i tak jest tego multum. Mają nawet GG Isuka i jakieś rózniste niesamowitości. Ja polecam co powyzej napisałem-ofkors z save'ami, bo granie w gry po japońsku bez znajomości języka jest tylko dla zapaleńców. Ja tak grałem w Tokimemo i wspomnianego Sentimental Grafitti :).. PIkne gry.



 
to ja jestem takim zapaleńcem. Przeszedłem Lakers 2 i 3 po japońsku oraz Slayers RPG po japońsku (snes)... to nic, że z gry nic nie zrozumiałem. grało się nawet miło, a w domyśle wstawiałem różne śmieszne dialogi, jakie miałbym ochotę usłyszeć
Cytuj
Cytuj
torrenreactorze
Bardziej eznadziejnego serwisu nie znam ;)
z tych na których do tej pory byłem najlepszy :lol:


Cytuj
Cytuj
True Love
klasik ;)
ma sięrozumieć :P
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11041 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:34:27 pm »
no cóż.... codziennie dowiadujemy się czegoś nowego. Na ten przykład ja dzisiaj dowiedziałem się, że na moim laptopie żadna godna uwagi gra nie chce się odpalić....  jakież to dziwne, nieprawdaż? .....

cholera.... przeraża mnie perspektywa wstania jutro rano i przy temperatuże -10 stopni jechanie rowerem do szkoły .... cholera....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11042 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:39:06 pm »
Magu a co ja mam powiedziec...dzis okropnie zmarzłam na przystanku...a co będzie jutro to nawet nie chcę myślec...T.T

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11043 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:46:36 pm »
... ja pamiętam wesoły szczegół jak przez 4 lata do liceum dojeżdzałem najpierw 4 km na przystanek, a potem 15 km autobusem.... raz tyle sniegu napadało i były takie zaspy na drodze, a że o 6 rano nikt nie odśnieża dróg powiatowo-gminnych, że przez prawie kilometr musiałem rower nieść na plecach :lol: to dopiero był hardkor
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11044 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:49:30 pm »
Witamy wielebnych księzy-misjonarzy z pobliskiego zakonu. Wybaczcie nam proszę, iz rozmawialiśmy o tak niegodnych was, drodzy zyjący w duchu ascezy oraz czystosci umysłowej, przedmiotach. Wierzymy, ze pod waszym bogobojnym oraz religijnym okiem nawrócimy się na słuszną drogę, wytyczoną przez ojców przełozonych oraz im wyzszych.

 

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11045 dnia: Stycznia 09, 2006, 07:53:10 pm »
Cytuj
Magu a co ja mam powiedziec...dzis okropnie zmarzłam na przystanku...a co będzie jutro to nawet nie chcę myślec...T.T
No ale tobie za to płacą, a ja do szkoły chodzę gratis :F

Cytuj
Witamy wielebnych księzy-misjonarzy z pobliskiego zakonu. Wybaczcie nam proszę, iz rozmawialiśmy o tak niegodnych was, drodzy zyjący w duchu ascezy oraz czystosci umysłowej, przedmiotach. Wierzymy, ze pod waszym bogobojnym oraz religijnym okiem nawrócimy się na słuszną drogę, wytyczoną przez ojców przełozonych oraz im wyzszych
amen
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11046 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:14:32 pm »
Cytuj
Cytuj
Magu a co ja mam powiedziec...dzis okropnie zmarzłam na przystanku...a co będzie jutro to nawet nie chcę myślec...T.T

No ale tobie za to płacą, a ja do szkoły chodzę gratis szczerb 2.gif
No niby tak...ale co to za praca...

Cytuj
Cytuj
Witamy wielebnych księzy-misjonarzy z pobliskiego zakonu. Wybaczcie nam proszę, iz rozmawialiśmy o tak niegodnych was, drodzy zyjący w duchu ascezy oraz czystosci umysłowej, przedmiotach. Wierzymy, ze pod waszym bogobojnym oraz religijnym okiem nawrócimy się na słuszną drogę, wytyczoną przez ojców przełozonych oraz im wyzszych

amen
I ja się pod tym podpisuję ;P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2006, 08:15:30 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11047 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:14:54 pm »
ee..miałem dziś kolende :] pozatym...ja sie do nich nie przyznaje, nie gram w hentai....bo niemam XD

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #11048 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:16:32 pm »
Też niedawno miałam kolende(chyba w piątek jakoś tak)ale ksiądz to był zakręcony XD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11049 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:26:33 pm »
mnie ominie. będzie w czwartek, a ja będe sobie siedział w tym czasie 250 km z dala od domu na jakichś wesołych zajęciach z kultury języka albo współczesnej polskiej literatury i kultury.... hehehe
i znowu ksiądz proboszcz mnie nie zobaczy, podobno tak chciał spotkać tego "niewiernego" parafianina... :P co nie chodzi do spowiedzi i nie oddaje tych głupich karteczek....
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11050 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:26:37 pm »
ja kolędę miałęm w sobotę, ale mnie nie było i ksiądz powiedział że mam się do niego pofatygować po odbiór obrazka.... taaaa..... już się rozpędzam :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11051 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:29:33 pm »
Ja też miałem. Nie przyjąłem :F
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11052 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:32:10 pm »
no idź, może bez tego obrazka nie dostaniesz przepustki do nieba... może księdzu już sprzedaje bilety do nieba i sprzeda Ci obrazek za nową Toyotę....
"Ksiądz proboszcz już się zbliża...
już puka do mych drzwi...
pobiegnę go przywitać
w mym ręku wino drży....(...)"
ZChN się zbliża Kukiza - genialny tekst
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11053 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:32:15 pm »
eee.... w sensie trzasnąłeś księdzu drzwiami pod nosem DB? ... łah... zaczepiście....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11054 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:33:58 pm »
Nay...poprostu nie otworzyłem drzwi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11055 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:34:20 pm »
ja sobie elegancko przespalem czas, kiedy ksiadz byl :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11056 dnia: Stycznia 09, 2006, 08:42:04 pm »
ja tam z reguły przesypiam czas mszy w kościele i generalnie nie uczęszczam tam.... Ale cicho bo się wyda
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11057 dnia: Stycznia 09, 2006, 09:10:00 pm »
Hehehehe.... powiem wam, że życie tuż przy granicy lasu ma swoje zalety... poza tym, że codziennie mam w ogrodzie przynajmniej jedną sarnę to jeszcze mi dziki przychodzą i jabłka wyżerają (teraz może nie, bo już wszystko wpierniczyły, ale swego czasu stado jakichś 25ciu sztuk mi wbiło do ogrodu). A żeby było śmieszniej, jako bonus do tego całego National Geographics w moim ogrodzie, ojciec dzisiaj rano wyczaił powód, dla którego od dwóch lat nie ma u nas w piwnicy ani myszy, ani szczurów:



Kuna domowa (Martes Foina) się zakampowała pod tarasem mojej babci i w nocy najwyraźniej zjada wszystkie gryzonie z okolicy.... śliczne zwierzątko swoją drogą... szkoda, że go jeszcze nie widziałem, ale ojcu na słowo wierzę.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #11058 dnia: Stycznia 09, 2006, 10:10:26 pm »
Ja bym powiedział, że to jest łasiczka...bo taką samą mam w domu prawie już oswojoną... z łacińska nie zalecę, bo nie znam sięna łacinie, ale dla mnie to wygląda jak łasiczka - one są milsze i sympatyczniejsze. kuny to szkodniki. uwierz mi, ze wsi jestem... takiej zabitej dechami, 60 domów na krzyż :P u nas z dwa lata temu kuna wszystkie kury załatwiła. a łąsiczka... z naszymi kociakami mleko z jednej miski pije :P:P:P
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #11059 dnia: Stycznia 09, 2006, 10:12:21 pm »
ta kuna/łasiczka ma jakies skompresowane nogi XD