Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165438 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1040 dnia: Września 10, 2004, 10:59:36 pm »
Cytuj
Prawde mówiąc to ta gazeta powinna nam zapłacić, bo mamy prawa autorskie do tego tekstu, a artykuł lezy u mnie na dysku cały czas jak i reszta tekstów qiaxa 
No nie bardzo... to czasopismo nie ma pojęcia że on tutaj pracował, a qiax nie jest ich redaktorem tylko normalnym "czytelnikiem" który przesyła swoje rozważanie; próbki tekstu; czy jak to sobie nazwiecie... wiecie tak jak w innych czasopismach czytelnicy wysyłają swoje rysunki tak w enPlusie redakcja publikuje twory pisemne... to nie jest ich racownik więc nie są chyba za niego odpowiedzialni, ale pewny nie jestem


 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1041 dnia: Września 11, 2004, 12:53:09 am »
...uczcijmy chwila ciszy wszystkie ofiary tej katastrofy...

a teraz przeczytajcie sobie TO...
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1042 dnia: Września 11, 2004, 10:10:17 am »
Narazie przeczytałem tylko pierwszy akapit bo nie mam czasu więcej... ale niewiem czy chce czytać dalej bo już mi się nie dobrze robi... niezła ściema i pisanie głupot.. przynajmniej 1 akapit...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1043 dnia: Września 11, 2004, 10:24:14 am »
hmmm....sam nie wiem czy w to wierzyc czy nie. Niby brzmi wiarygodnie ale jakies taki dziwne.

PS przeczytalem cale :D wow

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1044 dnia: Września 11, 2004, 10:25:05 am »
przeczytaj wszystko...moze i sa to glupoty, ale cos w tym jest...mnie to troche zastanowilo...wiem ze Amerykanie to wariaci...ale ich jako jedyny narod jestem skolnny podejzewac o zorganizowanie tego zamachu...wydaje mi sie ze nigdy nie dowiemy sie prawdy...

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1045 dnia: Września 11, 2004, 10:26:48 am »
Też niewydaje mi się za bardzo wiarygodne..Jeżeli tak było naprawde i Bush to zaplanowal razem z innymi ważnymi osobistosciami to uważam że bez 3-wojny światopwej by sie nieobeszlo.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1046 dnia: Września 11, 2004, 11:22:57 am »
Cytuj
Ci pasażerowie faktycznie zginęli 11 września. Zapakowani w jeden samolot, zostali zestrzeleni w imię Nowego Porządku Świata, w imię Illuminati, nad Pensylwanią przez ludzi, którzy sprawują faktyczna władzę w USA, ludzi dla których 9/11, to było jedynie preludium do parszywego planu który na nasze nieszczęście jeszcze się nie zrealizował.
Boshe co oni pie****, zapakowali ludzi w samolot i ich zestrzelili... Dżizzz

Cytuj
W sejfach WTC znajdowały się dowody w procesie największego w historii nielegalnego handlu ropą naftową. W sejfach WTC znajdowały się także dowody w procesie manipulacji cen złota (nielegalnej sprzedaży złota przez Amerykański Federalny Bank Rezerw elitom po bardzo zaniżonych cenach.) Wniosek nasuwa się sam.
..kim jest autor tego tekstu któremu nasuwa się taki wniosek??

niechce mi sie zbtnio komentować tych rzeczy bo wsyztsko jest dla mnie chore...
takie coś tylko powiem bo mi się śmiać za chciało
Cytuj
Time' z 24 września doniósł, że jeden z pasażerów zadzwonił z telefonu komórkowego do domu i powiedział: "Zostaliśmy porwani, oni są zupełnie mili"?
Jaki człowiek powiedziałby że ludzie którzy go porali są zupełniemili :blink:

Nie jednak musze jeszcze pokomentować...
Cytuj
Dlaczego na jednym z pięter (i tylko tym) w jednym z budynków które się zawaliły przed 9/11 wymieniono okna na pancerne mogące wytrzymać uderzenie pędu powietrza o prędkości ponad 160km/h?...Po co...??? 
Pewni po to żeby zatrzymały pędzącego boinga...


Dobra a ja się pytam po co onie mieli to zrobić? Po co mieli zabijać tych 3000 osób czy ile ich tam było? o ile się nie myle to stany zjednoczone za dużo pieniedzy na tym nie zyskały... czekaj czekaj, a może oni jednak na tym stracili kupe kasy :unsure:

Pierdoły jakich mało i takie sobie knucie spisków...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1047 dnia: Września 11, 2004, 11:29:00 am »
onet sie upadabnia w wiarygodnosci do super expressu...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1048 dnia: Września 11, 2004, 12:33:58 pm »
Cytuj
Dobra a ja się pytam po co onie mieli to zrobić? Po co mieli zabijać tych 3000 osób czy ile ich tam było? o ile się nie myle to stany zjednoczone za dużo pieniedzy na tym nie zyskały... czekaj czekaj, a może oni jednak na tym stracili kupe kasy

Niemasz zielonego pojęcia ile oni jeszcze na tym zyskają, myślisz że to było dla pieniedzy??(smiech) Oni mają tyle pieniędzy że mogą sobie jeszcze ze cztery razy wlecieć w WTC.Dlaczego atakują Irak? Bo tam jest Ropa a ropa=dolary. I niech nikt mi niemów ze inne państwa niepozwolą na to żeby ameryka przejęła te  złoża. Ktoś powie zaraz zaraz przecież Ameryka chce aby Irak był niezależnym państwem, tak to jest fakt ale to pozwoli im na jeszcze bardziej skuteczne i dochodowe manipulacje.Polska też niejest lepsza bo robi to dla pieniędzy; pomaga Amerykanom i robi na ich zasrane tyłki. Ktoś powie " Polska robi to dla dobra Iraku i całego kraju aby innym żyło się lepiej"...Gówno prawda myślicie że pan Kwaśniewski robi to bez żadnych celów finansowych?? Zastanówcie się ile kasy dostanie za to że wysłał polskie wojska do Iraku, a zważywszy na to że jesteśmy w Nato, Kwaśny dostanie grubą kase i jego koledzy z sejmu też. Ameryce pierd*** się już w głowie myślą że jak wymyślili McDonalda to mogą wszystko. Następną sprawą jest sprawa Żydów bo to oni wszystko kontrolują i doprowadzili do tego co jest...faktem jest ża 11 września kiedy zdażyła się katastrofa pracownicy którzy byli pochodzenia żydowskiego nieposzli do pracy?? To musiał być widocznie zbieg okoliczności 90% najbogatszych ludzi świata to żydzi i niekt niemoże temu zaprzeczyć, to dzieki nim mamy świat jaki mamy, zamachy, morderstw...Cały świat obraca się wokól pięniedzy i dopuki Żydzi bedą dalej sprawować władze na świecie, bnedzie dochodziło do tego typu incydentów. I jeszcze jedno mówisz Gipsi że Amerykanie bardzo dużo stracili na tym niby zamachu...to skąd wzieli pieniądze na budowe dwóch nowych wieżowców na miejsce WTC?? Może Bus trafił 6 w Totolotka.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1049 dnia: Września 11, 2004, 01:12:20 pm »
O matko aż trudno w to wszystko uwieżyć....jeśli tak było naprawde to oni wszyscy razem z tym Bushem są popie*******....szkoda mi tylko tych ludzi którzy tam zgineli....
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2004, 01:13:04 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1050 dnia: Września 11, 2004, 02:14:34 pm »
Cytuj
I jeszcze jedno mówisz Gipsi że Amerykanie bardzo dużo stracili na tym niby zamachu...to skąd wzieli pieniądze na budowe dwóch nowych wieżowców na miejsce WTC?? Może Bus trafił 6 w Totolotka.
Z budżetu państwa, to że stracili kase na WTC nieoznacza że teraz są biedni i niemają za co budować na nowo, To że tam kase stracili jest faktem, ale najprawdopodobniejszy scenarjusz wiąże sie z hęcia przetestowania nowej broni w boju. Bardzo mozliwe że pzeniosło się to na ogromne zyski ze spżedaży uzbrojenia do innych zagrozonych terroryzmem państw. itd.
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1051 dnia: Września 11, 2004, 09:45:50 pm »
Dziś to wogule jakaś pogoda taka jak ten dzień...ponura i wogóle...pada...i smutno,przytłaczająco....eh....jesień chyba coraz bliżej...
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2004, 09:47:22 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1052 dnia: Września 11, 2004, 09:53:41 pm »
pogoda? Pogoda jest bardzo fajna. Strasznie lubię taką smutną deszczową pogodę. Nie wiem czemu, ale lubię deszcz.... lubię chodzić po nocy po mieście... i lubię taką przytłaczającą atmosferę
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1053 dnia: Września 11, 2004, 10:01:09 pm »
Ja ją lubię ale jak dobrze się czuje...bo to przez taką pogodę to ja siem ostatnio przeziębiłam i tylko teraz siem kurujem....ew...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1054 dnia: Września 11, 2004, 10:02:31 pm »
ja tez lubie deszcz ale wole jak jest razem z piorunami :D (no chyba ze mam cos waznego na kompie do roboty a kompa poczas burzy wylaczam... raz mi juz trzasnelo w modem...) i w nocy po miescie tez lubie chodzic ale juz raczej bez deszczu :D a u mnie pogoda byla ladna caly dzien :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #1055 dnia: Września 12, 2004, 09:45:51 am »
Ja nie znoszę burzy, bo się robię nadpobudliwa i trudno ze mna wytrzymać jak ktoś coś takiego może lubić :devil:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1056 dnia: Września 12, 2004, 11:19:23 am »
bo burza dodaje klimatu :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1057 dnia: Września 12, 2004, 12:05:22 pm »
7Cloud7:
Cytuj
I jeszcze jedno mówisz Gipsi że Amerykanie bardzo dużo stracili na tym niby zamachu...to skąd wzieli pieniądze na budowe dwóch nowych wieżowców na miejsce WTC?? Może Bus trafił 6 w Totolotka.
Odpowiadałeś na to wyżej, mają kupe kasy i ten "wypadek" nie sprawił że oni tak nagle zbiednieli do poziomu Polski, zresztą Bambi M już odpowiedział :)

Co do tego ile oni na tym jeszcze zyskają, to ja wiem o tym że tu chodzi o rope i takie tam i masz racje, ale żeby wywołać wojne z Iraiem wcale nie trzeba było atakować World Trade Center, no panowie nikt mi nie będzie wqręcał że maerykanie zabili 3000 własnych rodaków i podali że zrobiła to Al Kaida po to aby atakować Irak... jakoś mi się w to niechce wieżyć, a do tego nie żyjemy jeszcze chyba w epoce w której zabija sie kilka tysięcy rodaków aby zorbić kase i przedłużyć swoją kadencje :rolleyes:  Nie przesadzajmy Bush to nie jakiś Fuhrer czy inny psyhol:/
Żydzi -tak parszywy naród :shu:
Wujek adolf coś o tym wiedział...

Cytuj
Ja nie znoszę burzy, bo się robię nadpobudliwa i trudno ze mna wytrzymać jak ktoś coś takiego może lubić 
Tamaya ja też nie zabardzo lubie burze, właściwie to jej nie lubi ale jak deszcz pada to mi nie przeszkadza... no cyba że jestem wtedy na dworze to mi przeszkadza bo sklejają mi się pasemka i wyglądam jak cieć :shu:
A u mnie wczoraj cały dzień było ciepło i pomykałem na krótki rękaw... tylko że wczoraj miałem taką niemiłą historie z bratem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1058 dnia: Września 12, 2004, 11:50:01 pm »
Cytuj
Cały świat obraca się wokól pięniedzy i dopuki Żydzi bedą dalej sprawować władze na świecie, bnedzie dochodziło do tego typu incydentów.

Cytuj
Żydzi -tak parszywy naród

Czyzbyście mieli zapędy rasistowskie? ;) Boja do nikogo nic nie mam, no może Rosjan jakoś tak mniej lubię ;)


A co do pogody i burzy? Czasami sie boje burzy, nie wiem czemu. Deszczu nie lubię, chyba że siedzę w domu i nie zamierzam wychodzić - wtedy może sobie padać. Niestety zazwyczaj jest na przekór ;) A najbardziej to lubię słońce i 30 stopni C :) Może za rok...
Don't worry be happy :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1059 dnia: Września 13, 2004, 12:23:34 am »
Cytuj
Cały świat obraca się wokól pięniedzy i dopuki Żydzi bedą dalej sprawować władze na świecie, bnedzie dochodziło do tego typu incydentów.

łoł... to żydzi żądzą światrem ?! Fajnie... codziennie dowiaduję się czegoś nowego... zawsze myślałem, że to kosmici sprawują władzę nad wszystkim stworzeniem.... chociaż nie... przeciez wiadomo, że to Bóg rządzi światem

A tak apropos deszczu, to ja osobiście lubię spacerować podczas deszczu... trochę zawsze mokry jestem, ale fajnie jest....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!