Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165468 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1000 dnia: Września 04, 2004, 06:44:00 pm »
nawet gdyby tak bylo to ja bym sie nie dal... najwyzej by mnie wywalili ze szkoly ale to mi jest na reke :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1001 dnia: Września 04, 2004, 08:37:52 pm »
geez..... Chodzić do szkoły w jednakowych mundurkach? Nie dziękuję, postoje.... Poza tym to jest niewykonalne, żeby polska młodzież założyła taki mundurek.... Tak wzasadzie to założyć, to nie problem, ale nie zgubić...... to jest dopiero wyzwanie...... Chociaż w gruncie rzeczy i tak wszyscy chodzą jednakowo ubrani.... panowie, na skateów, a panie w różowych bluzeczkach...... no więc po cholerę komu mundurki? ... .Ale ja tam sie nie znam ©
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1002 dnia: Września 04, 2004, 09:08:37 pm »
ja tam sie i tak w mojej klasie wyrozniam bo praktycznie wszyscy na szaro a ja na czerwono czarno :D buty, plecak, spodnie i koszulka czerwono czarne.... kto zgadnie jakie sa moje ulubione kolory dostanie 1000 zl :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1003 dnia: Września 04, 2004, 09:31:04 pm »
eeee.... ulubione kolory? Różowy i fioletowy? Na pewno różowy. Przyznaj sie. Cały czas chodzisz na różowo i przyczepiasz się do niewinnych panów na ulichach :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1004 dnia: Września 04, 2004, 09:35:14 pm »
buuuuu rozszyfrowal mnie ja tu sie tak staram a on tak odrazu wszystkim rozpowiedzial... lepiej zeby gipsi nie przeczytal tego posta bo bede musial wyemigrowac jak najdalej stad... ale ten stary zboczony pedofil i tak mnie znajdzie buuu chyba sie musze powiesic na kablu od myszki...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1005 dnia: Września 04, 2004, 10:00:27 pm »
Więc jest nas dwóch ja też preferuje róż oraz błękit

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1006 dnia: Września 04, 2004, 11:42:55 pm »
ja jeszcze dodałbym jasny mahoń, oraz szmaragd. Mam w takih kolorah sukienki.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1007 dnia: Września 04, 2004, 11:44:09 pm »
Cytuj
Gipsi!!!!W szkole palić! I pić!Kto cię do tego namówił!(chyba wpadłeś w nie te towarzystwo)
Przesadzasz YUzurcio^^ Ja nie jestem żadnym chuliganem i potym jak wypiłem te 3 dębowe to niechodziłem po szkole i nie szukałem zaczepki, ani nie krzyczałem do dziewczyn "Ej Su** ciągniesz l***, albo puszcz*** się sz***" nie jestem wieśniakiem tylko jestem mądrym kolesiem a to  że niekiedy lubie coś wypić nic nie znaczy... z kumplami z bloku już długo nie piłem więc postawnoiwłem z ludzmi z klasy

Cytuj
Gipsi to ty taki alkoholik i narkoman jestes?? Ja sie juz niemoge z tobą zadawac bo sie rozpije i rozpale 
Śmiej się śmiej, zobaczymy jak się kiedyś spotakmy czy będziesz tak się ze mnie smiał, wtedy będziesz prosił żebym ci jeszcze jedno brzoskwiniowe postawił ;)

Cytuj
Też to pamiętam Shirley...ach to były czasy nie to co teraz....
Jesteś trochę młodsza YUz więc nie zabardzo możesz znać te czasy... chociaż Shirley też wcale nie żyła za tych najstraszniejszych czasów, co prawda pierwsze swoje lata może musiałaś Shirley chodzić w mundurku ale po pierwszych 3 klasach podstawówki już chyba nie musieliście...

Cytuj
No cóż ja jeszcze młody jestem i głupi więc robie to co robie ale to sie zmieni:D
Jesteś rok starszy od YUz więc się niechwal żeś jest młody bo przymnie i YUz jesteś starym prykiem :P

Cytuj
A tak kontynuując, co sądzicie o tym żeby wszyscy tak jak w Anglii chodzili do szkoły jednakowo ubrani?
Zgadzam się z tym co powiedział Cloud ale ja bym chciał chodzić w mundurkacj mi to nie przeszkadza, oczywiście nie mówie tutaj o jakichś biednych niebieskich fartuszkach i niebiesich tarczach na sercu(takie jak były w polsce za komuny) tylko o takich jak się widzi w różnych anime... tam japońskie dziewczyny wyglądają naprawde fajnie i ładnie, a chłopacy też jakoś wyglądają :)

Cytuj
buuuuu rozszyfrowal mnie ja tu sie tak staram a on tak odrazu wszystkim rozpowiedzial... lepiej zeby gipsi nie przeczytal tego posta bo bede musial wyemigrowac jak najdalej stad... ale ten stary zboczony pedofil i tak mnie znajdzie buuu chyba sie musze powiesic na kablu od myszki...
Cześć jestem Mariusz... tak właśnie przechodziłem i pomyślałem że zagadam... niechciałbyś się ze mną przejść po parku, tam widziałem taką fajną grote-chcesz pokaże ci, masz tu cukierka, a jak będziemy wracać to ci dam czekolade....

Cytuj
Więc jest nas dwóch ja też preferuje róż oraz błękit
Chłopczyku bądź jutro tutaj o tej samej porze już ja się tobą zajme... dzisiaj mi niestety nie pozwalą na to siły... nie ten wiek :(

EDITTT::::
Cytuj
ja jeszcze dodałbym jasny mahoń, oraz szmaragd. Mam w takih kolorah sukienki.
Pamiętam jak zawsze mama kazała mi je zakładać i wołała na mnie Marianna... zawsze się dziwnie czułem.... ani koledzy mnie nie dokońca akceptowali z tymi śladami po szmince, ani kolezanki nie chciały mnie zaakceptować gdy widziały jak dziewczynka w suience sika na stjąco...
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2004, 11:46:31 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1008 dnia: Września 05, 2004, 12:40:33 am »
Cytuj
wtedy będziesz prosił żebym ci jeszcze jedno brzoskwiniowe postawił
"Kupując zagraniczne wino, oszczędzasz polską siarkę"

Kurde, z kim ja się tu zadje... sami panowie w różowych bluzeczkach..... zawsze miałem negatywne zanie, co do "dziewczyn w róu", ale co do panów... hmm... nigdy o tym nie myślałem.... Wogule to dzięki wam otworzyły mi się nowe horyzonty myslenia, ale dobrze, że mieszkam tak daleko od innych, bo w innym przypadku zacząłbym się bać, że mnie ktoś wypatrzy.... i zaciągnie mnie w jakąś ciemną uliczkę w samo południe i wyciągnie gumkę i zrobi z niej procę.
Ja tam nie mam takich problemów wychowawczych jak wy. Zawsze jestem kulturalny i miły dla wszystkich......... i ubieram się normalnie.... i wygladam w miare normalne, ale czy to moja wina, że po przykryciem kryje się zryta psycha?..... ale ja tam sie nie znam
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1009 dnia: Września 05, 2004, 12:53:00 am »
TY SIE UBIERASZ NORMALNIE?!?!?!?! Czy ty myszlisz ze jak ubierzesz sie na razaco jasny pomarancz to sie ubierasz normalnie??? ale no tak... ty sie nie znasz... a poza tym ja nie mam rozowych bluzeczek tylko rozowe spodenki... damskie koszulki z duzym dekoltem to ja mam koloru jasno wisniowego
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1010 dnia: Września 05, 2004, 12:59:21 am »
że co? Że ja sie niby na pomarańczowo ubieram? Nie.... raczej nie. Nie mam żadnych takich ciuchów.... mój starszy ma, ale na mnie nie pasują, bo mój ojciec to spaślak. Ale to już jego sprawa jaki ma obwód pasa.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1011 dnia: Września 05, 2004, 02:33:46 pm »
Ehhh wy wszyscy macie zryte psyhiki jak widze... ja tu jestem jedyny normalny! Z kim ja sie zadaje, no je szcze Dark M przebąkiwał coś że on jest całkowicie normalny więc z nim się można dogadać.. ale z wami do psyhiatryka zryte czachy!!!

Ehhh kocham kiełbaski... normalnie jak się wczoraj najadłem na ognisku z kumplami... aż za bardzo...
Od około tygodnia byłem informowany że chyba w sobote idziemy z kumplami na działke, mówili mi to 3 razy... nom i nadeszła Sobota i jakoś zbytnio do mnie wieści o tej "bibie" nie doszły... coś kumpe zagadał"Gipsi ty chcesz iść na tą działke?" ,podczas gdy zawsze jest"Gipsi mykaj jużpo piwka i o 20 trzmychamy na ognisko..." ..no cuż widze że chyba koledzy jakoś mnie tak "bardziej" chyba polubili że się pytają czy chce iść, później jakaś ściema że nie wiadomo kto będzie i takie tam, i wkońcu mi napisał że przyjdzie się ugadać po sklepie(godz. 12 to iała być...) no to przyszedł aż zabardzo, leże sobie z dziewczyną na łóżku a tutaj o 20.40 sygnał od tego włąsnie kolesia... niewiem co miał oznaczać alem niejsza oto (może poprostu intensywnie o mnie myślał i robił nie miłe rzeczy-te co robi Zell słuchając Dark eMowskiego głosu...) poszedłem poźniej odprowadzić dziewczyne do domu i o godz. 22.30 byłem w domu (dobra i tak mi nie uwieżycie że posiadam takie coś jak dom ale zawsze moge spróbować was wkręcić...) i o 22.40 dzwoni do mnie kumpel inny czemu ja nie jestem na działce u nich... kufa ale się wkuwił myślałem że go zjade maxymalnie przez ten telefon bo wiedziałem aż za dużo informacji gdzie to jest o której ,co wziąć i takie tam mało ważne rzeczy, mające mi umilić dostanie się na tę miłe spotkanie towarzyskie z akompaniamentem alkoholu.... zdenerwowany poszedłem się -wierzycie czy nie to już nie moja sprawa...- WYKĄPAĆ!!! (tak moi mili ostatnio w Gliwicach napadało to uzbierało się troche deszczu na dachu i zapas deszczówki mamy aż do połowy jesieni... nom jak wrociłem to coś sie tam jeszcze do mnie Zell zagadał i chciał jakieś zboczone mp3 ale nie mam zamiaru oczerniać tutaj tej pięknej dziewczynki... w każdym razie nie ma to jak być lubianym przez kumpli :(  ...ale co tam odrobiłem sobie dzisiaj rano, bo jak mi tato otworzył klatke to jak oszalały biegałem wokoło pokoju ze szczęścia że wreszcie jestem wolny i język to aż mi po pysku tak chlapał ze szczęścia...a później jeszcze tato powiedział że mam dziś swój dzień dziecka i mnie wypuścił na dwór... tam to zeszczęścia prawie oszalałem ale to temat na inny artykuł... bo moi mili dorwałem się tam do nie lada jedzenia... pierwszy raz była taka kość duża ale do tej pory nie wieże że dziś się załapałem na taki obiadek więc narazie nie zapeszając tych wspomnień nie będę się o tej kości chwalił...

Ehhh nie ma to ak być kochanym i mieć prawdziwych przyjaciół...
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2004, 02:35:05 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1012 dnia: Września 05, 2004, 03:17:04 pm »
Cytuj
ja tu jestem jedyny normalny
smiech na sali :D
Cytuj
leże sobie z dziewczyną na łóżku
tylko lezysz?!?! chlopcze ty jestes normalny?!?!?!
Cytuj
te co robi Zell słuchając Dark eMowskiego głosu...)
hmmm ciekawe... co ja robie sluchajac glosu deruka ema? aha i jeszcze jedno... to ja go slyszalem? :o
Cytuj
zdenerwowany poszedłem się -wierzycie czy nie to już nie moja sprawa...- WYKĄPAĆ!
no taaa raz +/- 5 lat trzeba jesli sie nie chce zeby dzieci uciekaly jak im proponujesz lizaki i czekoladki
Cytuj
jeszcze do mnie Zell zagadał i chciał jakieś zboczone mp3 ale nie mam zamiaru oczerniać tutaj tej pięknej dziewczynki...
mala korekta: nie jakies zboczone mp3 tylko mp5 (taka bron)... ty sobie musisz podniesc skilla: czytanie i pisanie bo cos ci to kiepsko idzie... co do tej dziewczynki - czy to ze nie znam swej plci musi oznaczac ze jestem dziewczynka?!?!?! ale za to mam pare rzeczy z chlopaka ktorych mozesz mi pozazdroscic wacusiu...
Cytuj
język to aż mi po pysku tak chlapał ze szczęścia...
lol :D:D:D ten text mnie rozwalil :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1013 dnia: Września 05, 2004, 04:01:01 pm »
Cytuj
QUOTE 
Cytuj
leże sobie z dziewczyną na łóżku


tylko lezysz?!?! chlopcze ty jestes normalny?!?!?!

Człowieczku reszte postanowiłem zostawić waszej wyobraźni... ale ty smyku masz jeszcze mleko pod nosem więc nie potraisz się domyśleć co tam się działo ale tak to jest jak się po muminkach wyłącza telewizje i idzie się do łużka zmówić paciorek i lulu piękna dziewico...

Cytuj
hmmm ciekawe... co ja robie sluchajac glosu deruka ema? aha i jeszcze jedno... to ja go slyszalem?  :o
To ty go niesłyszałeś?? To ty jesteś w jego "funklubie" i nieznasz nawet jego głosu?... to ty chyba jesteś taki klubowicz co to płaci miesięczne składki a w zamian dostaje ładny uśmiech... na emotikonie na GG...

Cytuj
mala korekta: nie jakies zboczone mp3 tylko mp5 (taka bron)... ty sobie musisz podniesc skilla: czytanie i pisanie bo cos ci to kiepsko idzie...
Ostatnio zdobyłem skilla na schylanie się i wyrywanie truskawek... schyle się pare razy a taki miły siwy niemiecki pan daje mi w zamian czekolade i moge iść do domu...

Cytuj
ale za to mam pare rzeczy z chlopaka ktorych mozesz mi pozazdroscic wacusiu...
Wiem twoje niebagatela żywe 6 cm. mięsa w zwodzie... :P  
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2004, 04:06:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1014 dnia: Września 05, 2004, 04:18:18 pm »
Cytuj
ale tak to jest jak się po muminkach wyłącza telewizje i idzie się do łużka zmówić paciorek i lulu piękna dziewico...
eee... ty do mnie rozmawiasz? chyba nie...
Cytuj
To ty jesteś w jego "funklubie" i nieznasz nawet jego głosu?...
nie bo nie dostalem od kogos na majla przebojow jol jol mamo i kaczke i to czop costam
Cytuj
w zwodzie...
zwody to ja robie jak gram w noge i wychodzi mi prawie tak jak kiedys ronaldo kiwal (inna rzecz ze mi wychodzi raz na 50 razy i w bullet timie). a te 6 cm to rozumiem ze w jakiejs innej skali albo mnie pomyliles z kims innym... ale ja tam sie nie znam ®
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1015 dnia: Września 05, 2004, 06:10:20 pm »
hhaha.... ja nie moge, ale mam z was polane. hahaha... jesteście po prostu świetni.
Cytuj
ja tu jestem jedyny normalny
Jasne... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka
Cytuj
bo jak mi tato otworzył klatke to jak oszalały biegałem wokoło pokoju ze szczęścia że wreszcie jestem wolny i język to aż mi po pysku tak chlapał ze szczęścia...a później jeszcze tato powiedział że mam dziś swój dzień dziecka i mnie wypuścił na dwór... tam to zeszczęścia prawie oszalałem ale to temat na inny artykuł... bo moi mili dorwałem się tam do nie lada jedzenia... pierwszy raz była taka kość duża ale do tej pory nie wieże że dziś się załapałem na taki obiadek więc narazie nie zapeszając tych wspomnień nie będę się o tej kości chwalił...

eeee.... .rozumiem, że to jest normalna sytuacja domowa w Gliwicach? Fajnego masz starszego... ale mój i tak jest lepszy, bo jeździ 100 km/h po mieście.... i nie zwalnia na zakrętach. Wogule to fajnie mieć kości na obiad... są bogate w wapń i inne składniki mineralne.
Cytuj
denerwowany poszedłem się -wierzycie czy nie to już nie moja sprawa...- WYKĄPAĆ

Ludzie mają różne odchyły
Wogule Gipsi, to do jakiej ty szkoły chodzisz? Dla dzieci specjalnej troski? Ej, naucz się wreszcie pisać po polsku, a nie po tajlandzku jak to robiłeś do tej pory. Ale i tak jesteś zdolny. Napisać na strone a4, to co można umieścić w trzech zdaniach........ ale ja tam sie nie znam ©

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1016 dnia: Września 05, 2004, 06:46:23 pm »
Cytuj
Cytuj
QUOTE 
Cytuj
leże sobie z dziewczyną na łóżku


tylko lezysz?!?! chlopcze ty jestes normalny?!?!?!
Ni nietylko leży jeszcze mahają nuszkami, tak jak siedzisz na ławce i czekasz na babcie, to logiczne.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1017 dnia: Września 05, 2004, 07:01:14 pm »
Cytuj
Napisać na strone a4, to co można umieścić w trzech zdaniach........
stary zebys ty widzial nasza wczorajsza rozmowe...chcialem sie zapytac jedna rzecz i zeszlo chyba z godzine
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1018 dnia: Września 05, 2004, 07:11:28 pm »
O holera mi sie w oczah dwoji _^_


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1019 dnia: Września 06, 2004, 07:34:04 pm »
Cytuj
Ludzie mają różne odchyły
Wogule Gipsi, to do jakiej ty szkoły chodzisz? Dla dzieci specjalnej troski? Ej, naucz się wreszcie pisać po polsku, a nie po tajlandzku jak to robiłeś do tej pory. Ale i tak jesteś zdolny. Napisać na strone a4, to co można umieścić w trzech zdaniach........ ale ja tam sie nie znam ©

Właśnie synku nie znasz się bo nie napisałem tego co można umieścić w 3 zdaniach na całe a4... poprzedni post na przykład za ch.. chiny nie napisał bym w 3 zdaniach a że mi się czasami nudzi i sobie pisze to nie moja wina.. co ja ci poradze... nic nie zrobie... kurcze znow się zaczyna... nie noco ty wcale nie wydłużam

Cytuj
eeee.... .rozumiem, że to jest normalna sytuacja domowa w Gliwicach? Fajnego masz starszego... ale mój i tak jest lepszy, bo jeździ 100 km/h po mieście.... i nie zwalnia na zakrętach. Wogule to fajnie mieć kości na obiad... są bogate w wapń i inne składniki mineralne.
A mój tatuś mnie kocha a ty mi chyba zazdrościsz... a mój stary to pomyka stuwą jak biegnie butelki od winacza na skup zanieść

Cytuj
O holera mi sie w oczah dwoji _^_
Nie dziwie się człowieczku jak ty swoją kuśke dojeżdżasz przy "fajnych filmikach"... a ze mną się nie podzielisz ;(
Ale powiedz synku co ci się stało... zwierz mi się... kiedyś byliśmy przyjaciółmi ale ty to zakończyłeś :( ...ja wypłakałem wiele nocy w poduszke.. kiedyś nawet napisałem na SZ że straciłem przyjaciela ;(  może chcesz się ponownie mi zwierzać?...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?