Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165441 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1020 dnia: Września 06, 2004, 07:46:36 pm »
Jejkuś jak ten Kenshin po głowie obrywa....aż mnie zaczeła boleć ;)
kręćki w oczach mile widziane

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1021 dnia: Września 07, 2004, 12:45:52 pm »
ale dzisiaj ROTFLa zaliczyłem w empiku - przeglądałem sobie z nudów NEO+(PSXextreme jest 100 razy lepsze :P )patrze a tam tekst qiaxa o bezludnej wyspie :D na dodatek podpisany QUIAX :D on nicka zmienił czy te barany już nic poprawnie zrobic nie umieją :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1022 dnia: Września 07, 2004, 04:30:29 pm »
A ja na przykład wole Neo Plus...

qiax ksywke poprostu omyłkowo pewnie zmienili.. chochlik czy cuś.. baranami to oni nie są bo ich szata graficzna i poziom pomyłek jest o wiele leszy niż w PSX Extreeme, kiedyś kupowałem oba pisma i PSX Extreeme miał tyle błędów że dżizazzz (recenzja w której są tylko screeny bo tekst się nie wydrukował), żółty tekst na czerwonym tle, ostatnimi czasy zaczęli stylizować swoją szate na N+ więc teraz już jakoś wygląda czasopismo

Co do tekstu qiaxa to sam go nakłaniałem żeby tam napisał, heh wcześniej się dowiedziałem że opublikowali jego tekst niż on sam... jest to mój ulubiony tekst jaki on napisał^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #1023 dnia: Września 07, 2004, 10:02:24 pm »
Trzeba wspomnieć, że pomysl na artykuł podsunęła Shirley :P.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1024 dnia: Września 07, 2004, 10:04:17 pm »
przepiszcie to tu bo bym sobie czytnal :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #1025 dnia: Września 07, 2004, 10:10:21 pm »
A nie lepiej poszukac ? a tak BTW to ktoś mi zrobi masaz ? wszystko mnie boli ... ^^ nieee no po co ja biegalem na 1.5Km ... boze najwieksza glupota w moim zyciu ... nie dosc ze drugi to jeszcze mnie wszystko boli ... bu huuu ^^


Cooool ^.~

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1026 dnia: Września 07, 2004, 10:14:27 pm »
ale to w peesixie extrimie a ja tego nie kupuje :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1027 dnia: Września 07, 2004, 10:15:55 pm »
a Najlepsze jest to że qiax kompletnie tego artykułu niechcial i wkurzał się na Shirley^^ a artykuł był dostęny na stronie trza było czytać był fajny^^

i to jest w Neo Plus czlowieku, ty umiesz czytac?? Ehh Zell ja mówiłem twojemu tacie że ona przesadza z tymi czynnościami co ci robi i to ci zaszkodzi...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1028 dnia: Września 07, 2004, 10:21:34 pm »
mi przynajmniej dopiero zaszkodzi a tobie juz zaszkodzilo i to spoooooro :P a przejezyczyc sie nie mozna?!?!?! ehh ty zapamietam ci i jak ty sie tez pomylisz to ci do konca zycia bede wypominal :P a na stronce tego nie widzialem :o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1029 dnia: Września 07, 2004, 10:23:37 pm »
na stronce toto "było" ale sie zmyło :P tak btw czemu texty qiaxa poszly sie kochac gdy on odszedł? podobno to byl jego pomysl nawet zeby odchodzący redaktor nie odchodzil razem z tekstami O_o

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #1030 dnia: Września 07, 2004, 10:33:11 pm »
Półtorej kilosa to taka lekka rozgrzewka u mnie na wf :P.
Jutro ryzykuje i sam z "przyszłym teściem" lutuję przeróbkę do ps2 :].

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1031 dnia: Września 08, 2004, 06:34:24 am »
pamietaj zeby pic po a nie przed  robotą :P

Offline Shirley

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #1032 dnia: Września 08, 2004, 12:32:55 pm »
Cytuj
ale dzisiaj ROTFLa zaliczyłem w empiku - przeglądałem sobie z nudów NEO+(PSXextreme jest 100 razy lepsze  )patrze a tam tekst qiaxa o bezludnej wyspie  na dodatek podpisany QUIAX  on nicka zmienił czy te barany już nic poprawnie zrobic nie umieją
Heh, a ile się nasłuchałam od qiaxa jaki to beznadziejny temat jest, a teraz publikuje to w jakiejś gazecie. Aż jestem w szoku. I podobno głupie temsty wymyślam ;)
Prawde mówiąc to ta gazeta powinna nam zapłacić, bo mamy prawa autorskie do tego tekstu, a artykuł lezy u mnie na dysku cały czas jak i reszta tekstów qiaxa ;)
Don't worry be happy :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1033 dnia: Września 08, 2004, 08:53:21 pm »
Czy ktoś wie coś o tajemniczym zniknięciu mojego topicu w dziale Warhammer Online, a konkretnie "The Beginning", gdzie znajdował sie pisany przez jakieś pół godziny regulamin gry... czemu go tam nie ma? kto w tym maczał palce??!!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1034 dnia: Września 08, 2004, 08:55:59 pm »
to ja MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA :devil:  :evil:

 :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1035 dnia: Września 08, 2004, 08:57:58 pm »
Oi.... Morchol... chyba miałeś jakiś ważny powód, no nie.... bo nie chce w was za byle drobnostkę ciskać deszczem fajerboli...

PS.
Buhahahaha znalazłem The Beginning ręcznie i mogę go znowu wstawić.... czemuś go ukrył, co?
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2004, 09:02:14 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1036 dnia: Września 08, 2004, 09:20:22 pm »
taki tam kaprys boga chaosu :P coż, bywa...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1037 dnia: Września 08, 2004, 09:44:25 pm »
OD kiedy to masz uprawnienia, żeby majstrować w topicach?..... myślałem, że w WO mam władzę tylko ja, ARD i FastRed.
Udostępnisz to spowrotem, czy mam go znowu założyć?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1038 dnia: Września 08, 2004, 11:50:10 pm »
Tant...nie daj sie wkrecic :D...to ja przez przypadek ustawilem ze forum "ukrywa" tematy w ktorych nie bylo nic pisane przez 30 dni...ale juz to poprawilem, wiec all powinno byc dostepne...sorki za zamieszanie :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1039 dnia: Września 09, 2004, 02:49:55 pm »
Widziałem, że to nie Morchol... on nie ma takiej władzy, podstępnik jeden... ładnie to tak się nabijać z MG?

Cytuj
sorki za zamieszanie

no prob...