Autor Wątek: kwiz jRPG  (Przeczytany 35135 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 13, 2004, 10:49:21 pm »
taa zdecydowanie tak jak podczas tamtej trivii... mortus ja wtedy cienias bylem teraz przeszlem pare jrpgow to ci skopie zadek :P:P:P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
kwiz jRPG
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 13, 2004, 11:03:46 pm »
Mi to tam rybka :P Niech zadecydują organizatorzy ;)
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 14, 2004, 08:52:25 am »
odpowiedzi maja byc tresciwe. Ale nich to nie bedzie jedno zdanie. Rozbudowane i tresciwe a jak jest pytania ze za kija nie dash dlugiej odpowiedzi to dash krotka i po sprawie :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 14, 2004, 03:26:04 pm »
eeee ile tych pytań należy przesłać :P przesłałem Ci narazie jedno bo tak wynikało z pm ale pewien nie jestem :P i czy mam Ci dosłać odpowiedź czy jak <_<
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 15, 2004, 11:47:33 am »
Dev ja nie dostalem twojego pytania :l napisz mi na GG

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 15, 2004, 03:56:07 pm »
Błąd został naprawiony za usterki przepraszamy ;)
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 15, 2004, 05:17:54 pm »
przygotujcie siem bo kwiz juz w sobote

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 16, 2004, 10:35:39 am »
Ej a można się wypisać? Nie chdzi o to że wymiękłem czy coś bo wiedziałem i tak żem jest słaby bo za dużo nie pamiętam ale ja mam kompa u brata i niewiem jak to dokładnie będzie z moim bytem... wogóle jak to będzie podaćie pytania a my będziemy musieli pożniej odsyłać na gg to SergeyBoy?

Oka już wiem na priva do SergeyBoy.. ale czy można by jakoś przedłużyć czas do niedzieli albo cuś bo jestem cholernie zabiegany w sobote przyjeżdza moja mama z niemiec i musze wyjechać na przystanek, z dziewczyną spędzic połowe dnia bo wyjeżdża w poniedziałęk.... czy byłaby możliwość żebym wysłał odp dopiero w niedziele?? :shaun:  Bo możliwe że nie będe miał jka sie wyrobić...nie ma obawy że będe patrzał na game faqs... bo nawet nie znam adresu a i tak mnie to wali czy wypadne dorze czy nie bo wiem że nie zadobrze :P
Heh nic to jak nei można to ja chyba odpadam..ale jeszcze się zobaczy jak to będzie :)

EDIT!!by qiax: Nie znasz? Nie ma problemu: Game F.A.Q
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2004, 06:20:55 pm wysłana przez qiax »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 16, 2004, 06:17:44 pm »
spox Gipsi jaklo ze Cie lubie to nadeslij odpowiedzi w niedziele

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 17, 2004, 09:59:00 am »
Hehje dzięki :D
Ale i tak okazało by siezę mam czas na odpowiadanie... ale ja pasuje nie ma bata ja w to tylko grałem w FFVII,FFVIII i CC,CT... ofkoz odpowiedzi na CSage znam... chyba ale na reszte :shu:  hiehie nie zabardzo.. tak wogóle gdzie Vagrant, gdzie Tactics?? Ja rozumie że naprzykład taka Saga Frontier to nic wielkiego ale VS?? Tocz to powinno być... nawet nie mam zamiaru wysyłać wiadomości bo odpowiedziec na 2 pytania (i tak niewiadomo czy dobrze, nie zafajna rzecz :shaun: )
Ooo nowa ikonka :grin: ... ale mi śmiechno nie jest kac męczy

Edit:
Ale pytania sa świetne :)  Szczególnie z Chrono Crossa jest dobre :)  
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2004, 12:19:18 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 17, 2004, 10:13:55 pm »
hehe.... a więc to miały być filozoficzne pytania.... no to mnie macie... fajnie... to ja przez godzinę wymyślałem pytania w trybie ABCD, a wy mi tutaj z filozią tak? No dobra.... S&S jeśli chcesz jakieś filozoficzne pytania, to może zmuszę mój mózg, żeby został po godzinach... daj sygnał...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 18, 2004, 12:27:09 am »
no ja szczerze mowiac tez sie spodziewalem czegos hm..... innego
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 18, 2004, 12:03:48 pm »
Tantalus ja za c***a nie wiedzailem co wybrac z twoich wiec jak to w drugim etapiue cos sproboje wstawic

Cytuj
Ale pytania sa świetne  Szczególnie z Chrono Crossa jest dobre
Dzieki za uznanie do mojego pytania :P

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
kwiz jRPG
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 18, 2004, 01:06:26 pm »
BTW S&S wysłałem Ci odpowiedzi na GG bo jakiś durny błąd mi przy wysyłaniu PW wyskakiwał. Doszło?
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

MarvelliX

  • Gość
kwiz jRPG
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 18, 2004, 11:08:43 pm »
:blink: quiz już był ??  :P  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
kwiz jRPG
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 18, 2004, 11:51:46 pm »
no chyba juz koniec -przeca jest topic z pytaniami :P
btw - Marvell zmień siga - Sacreda masz już przeca załatwionego - jutro ci wysyłam ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 19, 2004, 02:41:30 pm »
jakies wyniki kiedys beda? :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 29, 2004, 09:19:09 pm »
Będą jak wróci SergeyBoy z wakacji...

Zedytujcie Zellwoi posta bo ja tutaj władzy nie mam...
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2004, 09:19:52 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 11, 2004, 05:28:28 am »
o ile sie nie myle sergey juz dawno wrocil a wynikow ciagle nie ma...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 11, 2004, 12:46:39 pm »
ja wale taki kwiz jak po,low odpowiedzi nie przychodzi wiec jak Wy macie w dupie odpowiedzi to ja tez....