Autor Wątek: kwiz jRPG  (Przeczytany 35129 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
kwiz jRPG
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 06, 2004, 08:05:29 pm »
moi :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 06, 2004, 08:08:25 pm »
me too
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 06, 2004, 08:10:01 pm »
same here

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 06, 2004, 08:18:22 pm »
I'll follow your lead (czyli "ja też", jakby się ktoś nie domyślił :P )
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
kwiz jRPG
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 07, 2004, 02:00:56 am »
Ale ja naprawde nie wiedziałem kiedy jessst :prr: a później jeszcze ktoś twierdził że mi pytania wysssyłał tyle że ja nic nie oczymałem <_<



Bedzi :P ssesssessse  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 07, 2004, 02:16:02 pm »
jesli bedzie tak malo osob t0 nie ma mowy :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 07, 2004, 02:21:30 pm »
No to ja też moge zrobić z siebie ciecia i wezme w tym udział.... ale niech będzie więcej pytań i nie same typu:"co ukradniem potworkowi X" :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
kwiz jRPG
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 07, 2004, 08:10:57 pm »
grunt zeby nie bylo pytan w stylu "gamesfaq i masz wszystkie odpowiedzi" wole takie w "moim stylu" o kolory ciuchow czy cos :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 13, 2004, 03:26:57 pm »
oki pytania moga w byc w filozofychnym stajlu ale poszukajcie chetnych bo jak nie bedzie ludzi to :shu:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
kwiz jRPG
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 13, 2004, 09:03:50 pm »
hmm a moze dac ten konkurs na stronke jakos? mozetoby zwabilo troche swierzej krwi na forum :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 13, 2004, 09:17:02 pm »
Ten poprzedni konkurs był na stronce i nic... a zresztą poco ci świeżej krwi dużo? Jest nas przeca dużo człowieku^^ i jest wporzo osób troche i mamy klimatyczne forum.. nie ma co nażekać.. tylko ja sieę ytam kiedy robimy napad na czata bo dziś mi nie poszło  :(  

Aha i Sergeykens mówił żeby zbierać ekipe... jak narazie to wcale nie jest mało soób... a pozatym to moim zdaniem nawet ci co wymyślali pytania niech wezmą udział w konkursie bo będzie więcej osób i fajniej^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
kwiz jRPG
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 13, 2004, 09:24:26 pm »
no napady na czata to mozna i codzienie robic :P ale ze poprzedni był na stronce to zem nie wiedzial O_o hmm a z ta swierza krwia to moze i racja, jeszcze by jakas rodzina czy kumpel skrabsona przyszedl i co by bylo O_o
albo kolejni fenomenalni fantastyczni no i fajni userzy konczacy kariere na -3,4 postach :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 13, 2004, 09:38:51 pm »
hm... Jeśli chodzi o wymyślanie pytań to ja mogę się zgłosić. W poprzedniej edycji kwizu odpowiadałem, więc teraz mogę wymyślać pytania..... mój zakres wiedzy to FFVII, FFX, FFX-2, FFVI, FFV, FFIV ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 13, 2004, 09:47:04 pm »
z pytaniemai nie ma duzego problemu wiec narazie chetni to:
W_w
Morchol
Mravy
Tantuś
fan_stringow-Gipsona (wtajemniczenie wiedza czemu tak nazwalem Zella)
YUz
Tamaya
Kakaś
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2004, 11:03:59 pm wysłana przez S&S »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
kwiz jRPG
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 14, 2004, 09:38:43 am »
Ludzie, wybaczcie mi ciekawość. A cóż to za quiz, o którym się tak dużo ostatnio mówi, ale tak naprawdę nigdzie go nie widać. :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 14, 2004, 10:39:42 am »
chodzi o to że zostanie założony nowy temat w którym podane zostaną pytania (zobacz sobie topic w dziale jRPG o nazwie "pytania do kwizu" -jest to ostatni topic na 1 stronie) a my będziemy mieli dać odpowiedz na Private Message do S&S czy kogoś tam innego... odbędzie się ten quiz jak będzie troche osób więc jak jesteś chętna to daj znać tutaj :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
kwiz jRPG
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 14, 2004, 02:52:51 pm »
Oki to ja siem zgłaszam ^_^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 14, 2004, 04:10:47 pm »
a ile musi byc chetnych zeby zaczac? bo ktostam narzeka caly czas ze za malo jest :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
kwiz jRPG
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 14, 2004, 04:13:29 pm »
Wlasciwie jest juz wystarczjaaco duzoe osob.
I do tego dziewczyan beizre udzial ^^ ale szkoda ze tylko jedna bo ostanio Tamaya ejst aktywna i moglaby sprobowac. Ale cush ze YUz beizre to i tak sie ciesze. Teraz tylko zaczen wykombinowywac pytania

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
kwiz jRPG
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 15, 2004, 10:26:08 am »
Nie martw się S&S. Sparawdziłam w czym rzecz i całkiem mi się ten pomysł podoba. Chętnie się przyłączę jak się jeszcze załapię i będę znać szczegóły rozpoczęcia. :)
Jeżeli ma to znaczenie to moja wiedza obejmuje akurat z finali i tych co najbardziej są tu popularne FF, FF2, FF4, FF5, FF6, FF7, FF8, CT, VS.  
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2004, 10:36:30 am wysłana przez Tamaya »