Autor Wątek: qiax VS Gierjat  (Przeczytany 12254 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 19, 2004, 12:21:46 pm »
ej gierajtowicz znam 9latków(choćby z tego forum) którzy zachowują się o wiele inteligentniej i dojrzalej niż ty, więc odpuść sobie takie porównania

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 19, 2004, 01:53:00 pm »
Masakra nawet na forum naszemu mistrzowi liza tylek tylko rzygac... Qrde kijax co ty takiego robisz ze wszyscy ciebie lubie (oficjalnie) Pragnąłbym żebyś ty czasem zaatakował bo jak narazie to się tylko bronisz... Wracając do tego że ja niby uciekałem z pola walki to spytaj się innych o moją grę jakoś nie mają ze mną problemów luk powiedział nawet że mam dwa jaja a o tobie to mało dobrego słychać oprócz tego że jestes upierdliwym zgredem czekam na bardziej otwarty atak a nie analize i interpretacje kadego mojego posta... Bo z mojej strony jestes taka *** ze tylko bronic sie potrafisz a nie zawsze obrona to najlepszy atak.

P.S. YYYYYYYYYYYYYYY a gadajcie sobie ze to ja mam predzej 9 lat i tak wiem ze mam 16 w domu mecze sie z dziadkiami bo rodzicow nie mam, a w szkole jestem drugim uczniem w klasie, więc chyba takim skonczonym kretynem to nie jestem ale mowcie sobie co chcecie mam to gleboko w d***...

Wracajac to wypowiedzi jakiegos gipsiego kim on jest jakas marionetka qiaxa czy co normalnie krew mnie zalewa... Chlopie to jest forum dla klanowiczow jak niegrasz w ta qre to wypie****dalaj stad:P

RESPECT FOR ALL (WITHOUT QIAX) :D  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:11:37 pm »
poje**** cie gierajt? to jest forum dla klanowiczów? to jest forum squarezone.net , a to że ten wasz klan korzysta z tego forum(bo został założony przez ludzi z tego forum) to już inny problem, bo przez to inni muszą tolerować takich debili jak ty

no respect / wypi*****aj debilu

bosh wezcie go zbanujcie wkońcu bo taki debilizm to poraża


Hehe ależ sssię wkurzył B) al cenzuruj ssswoje wypowiedzi bo bedę zmuszony dać ci ossstrzeżenie :P
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 08:38:51 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:16:03 pm »
Hyhyhy Marionetką???? To slowo kojazy mi sie tylko z taka fajna dmuchana lalka ktora moj kumpel trzyma pod lozkiem... a co do tego czy jestem marionetka qiaxa to... nie znam qiaxa i nigdy z nim nie gadalem na privacie wiec nie moge go oceniac a juz napewno nie jestem marionetka.. jak ja dolaczylem do forum to on trohe pozniej odszedl... a marionetka staje sie dopiero po 22 w nocy gdy moja sasiadka wraca z pracy i ubiera czarne latexowe ubranie...ymmm lewatywa

Ehhh z tego co czytam to qiax cie atakuje... tylko robi to inteligentnie bo nie kazdy atakuje piszac np. "jestes jeba$% marionetka" nie kazdego obchodza zycie prywatne i przezycia twojej osoby... jak ci jakis starszy siwy pan zmuszal do robienia pewnyh zeczy i wzamian proponowal ci smakolyki to nie mow ze ja jestem marionetka bo mnie nikt do niczego nie zmusza.. nie znasz mnie wiec nie mow ze jestem marionetka... a pozatym przeciez poco on ma cie atakowac.. wystarczy ze pisze po co leveluje swoja postac i poco chodzi sam.. przeciez ten temat powinien sluzyc zebyscie sobie wytlumaczyli to i tamto... no chyba ze chciales sobie tylko poblozgac

Dopoki jestescie na forum SquareZone moge sobie tu wchodzic ile bede chcial bo bylem na tym forum przed toba i bede dlugo po tobie... tak wiec niestresuj sie Patryku bo znowu zaczniesz przekllinac i wyjdzie z ciebie 9 latek

Rspect, respect...ale wypier##$@ć to i tak nie wypierd@$e z tad... z reszta musialbym sie spytac mojej wyroczni czy moge pisac w tym dziale forum... oh wspanialy qiax'ie czy zezwolisz swojej nedznej "marionetce" wstukiwac w klawisze na tych topicach :P  ...dżizas
...QRCZE jak ja nie lubie udawac ze lubie qiaxa.. przeciez my go nieznamy to powinnismy go nienawidziec i mowiec ze jest bucem... jak ja nienawidze mowic oficjalnie ze go kocham...

Dżizas.. w ktorym miejscu ktos mu lizal tylek??

Edit:
Nie banujcie gierajta... przeciez nie ma za co :)   gierajt poprostu wyraza swoje zdanie o qiaxie.. i omnie tez.. ma prawo :)  moze powinien mniej przeklinac (Marvell twoje upomnienia naprawde skutkuja na dworze tez coraz mniej przeklinam :)  thnx :D )
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 02:19:54 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:21:48 pm »
GIERJATOWICZ - Cóż, jako twórca tego tematu, ty zatakowałeś mnie jako pierwszy, ja się obroniłem, nie znalazłeś żadnych kontrargumentów... Jesteś żałosny <liczyłem na coś więcej w spokojnej rozmowie z tobą, ale cóż - przeliczyłem się>. Polemika polega na interpretacji wypowiedzi swego rozmówcy, więc jeśli tego nie potrafisz, to bardzo mi przykro, ale tracić czasu na ciebie, coraz bardziej mi szkoda.

"Masakra nawet na forum naszemu mistrzowi liza tylek tylko rzygac... " - Mam reputację na tym Forum, na którą sobie zapracowałem wypowiedziami itd.Ty również ją masz, ale cóż, chyba nie taką, jaką byś sobie życzyl.

"kijax co ty takiego robisz ze wszyscy ciebie lubie (oficjalnie) " - Myślę.

"Pragnąłbym żebyś ty czasem zaatakował bo jak narazie to się tylko bronisz..." - Najlepszą obroną jest atak, który wydaje się obroną... Wiesz, czytam swoje wypowiedzi czasami po parę razy i zatakowałem cię nie mniej niż jeden raz. Czytaj więcej książek <ze zrozumieniem>.

"Wracając do tego że ja niby uciekałem z pola walki to spytaj się innych o moją grę jakoś nie mają ze mną problemów luk powiedział nawet że mam dwa jaja a o tobie to mało dobrego słychać oprócz tego że jestes upierdliwym zgredem" - Coż, taki na przykład [YG]MAVeRick nie ma ze mną żadnych <większych> problemów: podałem go na przykład, bo tak jak Lukrecja, gra Archerką. To, że masz dwa jaja... Cóż, jesteś przecież płcią brzydką, czyli męską - zdziwiłbym się, gdybyś ich nie miał <planujesz/planowałeś coś takiego zrobić?>. Mało o mnie słychać, bo mało się udzielam, a nie tak jak ty, we wszystko wtyka nosa. Jeśli wyrażanie swojej opini na temat czyjegoś sposobu gry, jest upierdliwe itd, to cóż... Ciebie również należało by nazwać człowiekiem upierdliwym - wkońcu ktoś omówił moją grę z rzucaniem się na "5 mumi i 5 sLAughterów".

"czekam na bardziej otwarty atak a nie analize i interpretacje kadego mojego posta... " - Taktyczny odwrót, czy paniczna chęć zmiany z wilka w zwierzynę? Co rozumiesz przez otwarty atak? Wyklinanie w ciebie, zaprzestanie stosowanie ironiczych uwag, czy może coś innego? Ja raczej będe czekał na twoje konkretne działanie.

"Bo z mojej strony jestes taka *** ze tylko bronic sie potrafisz a nie zawsze obrona to najlepszy atak." - Z mojej zaś strony, jesteś głupkiem, który nie potrafi odwrócić kota ogonem i nie rozumie podstawowych zasad polemizacji.

"P.S. YYYYYYYYYYYYYYY a gadajcie sobie ze to ja mam predzej 9 lat i tak wiem ze mam 16 w domu mecze sie z dziadkiami bo rodzicow nie mam, a w szkole jestem drugim uczniem w klasie, więc chyba takim skonczonym kretynem to nie jestem ale mowcie sobie co chcecie mam to gleboko w d***..." - Cóż, co mnie/nasz obchodzi, ze ci rodzice umarli, czy to, że jesteś drugi w klasie? Nic. To jest Forum, gdzie opinie o tobie, bądź reputacja, zostają tworzone przez wzgląd na twe wypowiedzi. Jeśli zaś masz w d**** to, co inni o tobie myślą, piszą, to raczej to poważnej rozmowy się nie nadajesz.

"Wracajac to wypowiedzi jakiegos gipsiego kim on jest jakas marionetka qiaxa czy co normalnie krew mnie zalewa... Chlopie to jest forum dla klanowiczow jak niegrasz w ta qre to wypie****dalaj stad:P" - Kim on jest? Użytwkonikiem Forum. Ma prawo się wypowiadać, jak ty, czy ja. Nie jest moją marionetką, <wolałbym, jeśli juz, kobietę> po prostu przedstawił sprawę z subiektywistycznego punktu widzenia. Na jego zarzuty również nie odpowiedziałeś, ale to zrozumiałe - wkońcu jako człowiek inteligętny <drugi w klasie i odpowiedzialny, bo opiekuje się dziadkiem>, wiesz, że to sprawa pomiędzy mną, a tobą - nie ma sensu na innych naskakiwać. A tu cytat, twój własny: "Zapraszam qiaxa i wszystkich chetnych na czeste wypowiadanie sie w danej sprawie:D" - zaprqaszam wszystkich chętnych, a gdy ktoś się wypowie, to masz pretensję? Jesteś żałosny.


Gipsi - Jak sam GIERJATOWICZ napisał "Zapraszam qiaxa i wszystkich chetnych na czeste wypowiadanie sie w danej sprawie:D".

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:23:35 pm »
yy sorry poniosło mnie, ale tak to jest jak sie jest chorym a wakacje sie już praktycznie zaczeły >_<  

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 19, 2004, 02:43:46 pm »
Morchol - Bez emocji. Przyjdzie, napisze, ja coś napisze <śmiejąc się> i prędzej czy później się skończy.

Offline Reechani

  • Soldier
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 19, 2004, 03:22:54 pm »
Hmm chcialem sie nie wypowiadac w tym temacie ale jesli Gierjat tak sie myli to go troszke oswiece. Jesli wszyscy Gierjatku moj drogi tak lubia z toba grac to ja jestem pierwsza osoba ktora NIE a chodzi tu o party, bo jest dokladnie tak jak qiax napisal sciagasz na kogos swoje potwory i dopiero pottem jak ktos je tankuje to sie za nie bierzesz  :angry:  a jesli masz dobra pamiec to pamietasz nasze spotkanie jak jeszcze nie bylismy w klanie, to wlasnie to ci zarzucilem ze zachowujesz sie jak BR w walce bo chowasz sie za plecami innych.
 
A z qiaxem tez mialem maly zgrzyt  ;)  jak mnie i skalara wyzwal bo stalismy w ric a nie walczylismy i to niby byl powod jego smierci ale mam nadzieje ze mu przeszlo  :) .(dowod na ciezki charakter).

Teraz nawet mnie mozesz nazwac LIZUSEM szefa nie dbam o to bo i tak wole grac z qiaxem niz z toba bo przynajmniej wiem ze nie bede mial czegos na plecach.
A co do twojej sprawy rodzinnej to kogo to obchodzi a to ze jestes 2 w klasie nie znaczy ze jestes inteligentny bo mozesz byc zwylkym dziobakiem.

Jeszcze tylko mala zmianka co do lvl upow taki jestes dumny ze masz ten 55 poziom, myslisz ze teraz to wszyscy bade klekac przed toba! Fajnie ze masz i tyle.(nawiasem mowiec grtaulacje), ale nie kazdy ma tyle wolnego czasu.

 No i solo - cos sie do tego tak uczepil ze ktos gra solo, ja tez ostatnio gram solo bo bynajmniej nie gine a i wszystko moje  :devil:  co spadnie. Oczywiscie jesli skoncza sie u mnie te glupie lagi to chetnie skocze z party do dun2, ale wczesniej nie widze sensu robic exp w druga strone bo nie polega to natym zeby pasek sie zmniejszal tylko zwiekszal.

Stan rywalizacji jak dla mnie GIERJATOWICZ <<< qiax (qiax wins)

 

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 19, 2004, 04:20:42 pm »
QR*** :devil:  Chyba ta czesc forum jest przerznaczona dla klanowiczow a mowiac chetnych mialem na mysli chetnych klanowiczow jak ktos jest na tyle tepy zeby tego nie zrozomiec to bardzo przepraszam... kijax nie zdziw sie jak pewnwego dnia twoj klan bedzie liczyl 5 osob a nie 23 (moge sie mylic  ale chyba obecnie mamy 23 klanowiczow) Niemysl sobie ze jesli wywalisz mnie z klanu zrobisz mi wielka krzywde mam kilka alternatywnych rozwiazan... czekam tylko az nasi slabsi klanowicze mowie o 3x i 4x dogonia mnie i ciebie szefie wtedy to nie bedzie problemow zeby zrobic real alone fighter qiax... Jak gral skalar, lampi to jeszcze w kalnie panowal porzadek a teraz to jest burdel ty gdzies solujesz na 4got10 i przecierasz zalzawiione oczy chusteczka reszta 5x meczy sie w dun2 ja staram sie grac jak najdalej od klanu przynajmniej odniedawna bo w calym PT to moze naprawde lubie 6 graczy i tylko 5 z naszego klanu... Jak chcesz to mnie wywal z klanu obiecuje ze z czasem na tym stracisz Myslicie sobie te wszystkie reechy jakies kijaxy ze jestem tepy tylko nie zdziwcie sie jak z czasem zostaniecie sami w klanie ty reech jestes niepowazny wskazujac sytuacje kiedy nie bylem w klanie na swoje usprawiedliwienie powiem ze ty byles wtedy 5x grales na 4got10 a ja rozmawialem z toba czasem atakujac stworki (nie bylismy nawet w party) qiaxowi i reechowi dziekuje za party jak ktorys z klanowiczow nie chce grac ze mna niech to powie bo ja chce jasno znac sytuacje nie tak jak qiax ktorego na boku wszyscy opie***dalaja a on jest dumny siebie ze ma swoj wlasny klan widac ja nie mam takich przydupasow jak ty kijax ale dzis jeden z klanowiczow napisal mi na gg ze niezle ci dopierdlilem wiec nie jest ze mna chyba tak tragicznie jak z toba
Skutki dotychczasowego pojedynku: Kijax je banana i ociera zalzawione oczy ja dumnie przedzieram sie przez hordy monsterkow

RESPECT FOR ALL MY FRIENDS  :devil:
Smacznego bananka moja malpeczko:P  Jakie iq ma malpa 40 to tak jak qiax...

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 19, 2004, 05:22:28 pm »
LOVE
                             &
                         PEACE


             dajta spokój - podajcie sobie ręce
                       pszestańta sie knuć
               niech łaska Boska stąpi na was ...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 05:23:22 pm wysłana przez Red13Shini »
:D:D:D:D

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 19, 2004, 05:39:57 pm »
OK JA MU PODAM PRAWA REKE A W DRUGIEJ MOGE 3MAC KOSE Bez obrazy ten czlowiek ma z deczka nierowno na bani i jak on powie ze juz ma dosyc to ja skoncze i jesli chce zeby inne klany go nie przescignely to niech lepiej uwaza jak postepuje bo niedlugo moze powstac nowy o wiele silniejszy od naszego

Pozdro malpeczko zjedz sobie bananka :devil:  

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 19, 2004, 06:41:11 pm »
LOVE
     &
PEACE

dajta sobie w żyłe
:D:D:D:D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 19, 2004, 07:08:49 pm »
GIERJATOWICZ - Forum jest własnością vortalu internetowego Square Zone. Po prostu urzyczają nam działu, co nie znaczy, że jest to sekcja zamknięta. Ten, kto chce, może się wypowiadać.

"Chyba ta czesc forum jest przerznaczona dla klanowiczow a mowiac chetnych mialem na mysli chetnych klanowiczow jak ktos jest na tyle tepy zeby tego nie zrozomiec to bardzo przepraszam... " - Jeśli ktoś jest na tyle głupi, że nie umie jasno i klarnownie przedstawić swoich poglądów, to szkoda mi czasu marnować.

"kijax nie zdziw sie jak pewnwego dnia twoj klan bedzie liczyl 5 osob a nie 23 (moge sie mylic ale chyba obecnie mamy 23 klanowiczow)" - Zawsze stawiałem na jakość nigdy na ilość. Nie wiem jak ty.

"sobie ze jesli wywalisz mnie z klanu zrobisz mi wielka krzywde mam kilka alternatywnych rozwiazan... " - Wiesz, prawda jest taka, że Fighterów zawsze mieliśmy za dużo. Ja cię nie chcialem przyjąć <nadal jestem temu przeciwny>. Przyjął cię zaś [YG]MAVeRick - nie mam pojęcia czemu... Jeśli tak ci się tu nie podoba, to po co należysz do mojego bądź co bądź klanu? Śmiało, stwórz własny i zejdź mi z drogi, albo skorzystaj z innych rozwiązań.

"czekam tylko az nasi slabsi klanowicze mowie o 3x i 4x dogonia mnie i ciebie szefie wtedy to nie bedzie problemow zeby zrobic real alone fighter qiax... " - ... to nie było by takie złe... Tylko po co czekać? Klan mogę rozwiązań w każdej chwili, ciebie wyrzucić i innych chętnych również. Nikt was nie zmusza, byście należeli do squarezonePL, naprawdę.

"gral skalar, lampi to jeszcze w kalnie panowal porzadek " - Wytłumacz mi, co _LAMPI_ i Skalar maja do tego? I co rozumiesz przez słowo "porządek"?

"a teraz to jest burdel ty gdzies solujesz na 4got10 i przecierasz zalzawiione oczy chusteczka reszta 5x meczy sie w dun2 ja staram sie grac jak najdalej od klanu" - Soluje na 4go10? Na nic się widać nie zdaje moja obecność na Oasis <chyba, że zminili nazwę tegóż>. Reszta 5x męczy się w dun2? Jeśli chcą tam trenować, proszę bardzo, nikogo nie zmuszam, by męczyl się tam, gdzie nie chce. Najzabawniejszy i najsmieszniejszy jesteś zaś ty - Alone Fighter qiax jest, a niedługo będzie Alone Fighter GIERJATOWICZ. Doprawdy żałosny się robisz, ale cóż - wkońcu uczysz się od najlepszych, a że to ja zaczolem tę mode na grę solo, to mów mi mistrzu.

"przynajmniej odniedawna bo w calym PT to moze naprawde lubie 6 graczy i tylko 5 z naszego klanu... " - Odejdźcie ze squarezonePL i stworzcie własny klan, w którym ty będziesz szefem. Myślę, że ta sytuacja każdemu by odpowiadała.

"k chcesz to mnie wywal z klanu obiecuje ze z czasem na tym stracisz" - Lepszy prawdziwy wróg, niż fałszywy przyjaciel. Przyznaje, przeszło mi to przez myśl, ale raczej stracę zapatrzonego w siebie pana doskonałego, niż członka klanu, na którym mogę polegać nawet wtedy, gdy atakuje nas grupa Slaughterów. Powiesz mi, czemu sam nie odejdziesz?

"Myslicie sobie te wszystkie reechy jakies kijaxy ze jestem tepy tylko nie zdziwcie sie jak z czasem zostaniecie sami w klanie" - By klan istanial, potrzeba 6 osób. Więc albo będzie walić razem duo, ale każdy pójdzie w swoją stronę. Ty nie jesteś tępy, ty jesteś po prostu głupi.

"ty reech jestes niepowazny wskazujac sytuacje kiedy nie bylem w klanie na swoje usprawiedliwienie powiem ze ty byles wtedy 5x grales na 4got10 a ja rozmawialem z toba czasem atakujac stworki (nie bylismy nawet w party)" - Każdy trenuje tam, gdzie mu pasuje. Jeśli Reechan zdobywa szybciej xp na 4go10, niech tam zostanie. To jak kiedyś grałeś, nie oznacza, ze się zmieniłeś. Nie byleś z nim w Party i atakowałeś jego stwory? Wiesz, jak to się nazywa? Nie, no bo skad... Kill Steal. Właśnie mi dałeś powód, by cię wywalić <thx, teraz to rozważam>.

"qiaxowi i reechowi dziekuje za party jak ktorys z klanowiczow nie chce grac ze mna niech to powie bo ja chce jasno znac sytuacje nie tak jak qiax ktorego na boku wszyscy opie***dalaja " - Cóż, ja również chcę ci podziękować za to, że juz nigdy nie będziesz ze mna w party, bo za tamte, to mogę co najwyżej się pośmiać. W sumie masz racje: prosiłbym pozostałych klanowiczow o złożenie swoich tutaj zażaleń, ponieważ tak jak wasz przedstawiciel GIERJATOWICZ, chcę jasno znać sytuację.

" on jest dumny siebie ze ma swoj wlasny klan widac ja nie mam takich przydupasow jak ty kijax" - Mam pełne prawo być z siebie dumny - z tego, że założyłem klan, z tego, że mam postać na wysokim levelu i z tego, że jednak klan nie liczy tylko jednego członka <mnie> jak to wcześniej zakładałem. Jestem dumny ze swego klanu i z osób, które do niego należą - oni przynajmniej trenują wytrwale, szanują mój sposób gry <większość przynajmniej> i rozumieją, że wolę od czasu do czasu grać solo.

"ale dzis jeden z klanowiczow napisal mi na gg ze niezle ci dopierdlilem wiec nie jest ze mna chyba tak tragicznie jak z toba " - Reechan miał przynajmniej odwagę się wypowiedzieć na temat twojej gry, inni również. Przpraszam, ale takiego fana to ja niechcę mieć, który boi się wyrażać publicznie swoje zdanie. Wiesz, ciagle się chwalisz, że tu inni to, że tamto myślą o tobie i o mnie, ale wolałbym, by sami to tu napisali. Brak odwagi?

"Skutki dotychczasowego pojedynku: Kijax je banana i ociera zalzawione oczy ja dumnie przedzieram sie przez hordy monsterkow" - Banan ma wiele witaminów, jest smaczny i zdrowy. Jeśli ich nie lubisz, to twoja strata. ... tego nawet pojedynkiem nie można nazwać, bo jak na razie umiesz tylko dać upust emocją, nie zaś, swojemu rozumowi <przepraszam mózgi tego świata - przecież on nie ma czegoś takiego...>...

"Smacznego bananka moja malpeczko:P Jakie iq ma malpa 40 to tak jak qiax... " - Lepiej być inteligętną małpą, niż głupim <tobą> człowiekiem...

Red13Shini - Podać mu rękę? Wybacz, ale boję się, że czegoś się zarażę <głupoty na przyklad>.

GIERJATOWICZ -
'OK JA MU PODAM PRAWA REKE A W DRUGIEJ MOGE 3MAC KOSE" - Ja ci podam <jeśli juz> nogę co najwyżej.

"Bez obrazy " - Na to już jakieś 2-3 wypowiedzi za późno...

"ten czlowiek" - To malpa, czy człowiek? Zdecyduj się, chyba, że z tymi jajami to jednak prawda i nie stać cię na podjęcie szybkiej, męskiej decyzji.

"ma z deczka nierowno na bani i jak on powie ze juz ma dosyc to ja skoncze " - Szaleństwo często jest oznaką geniuszu <"W tym szaleństwie tkwi metoda">. Ja również nie odpuszczę, na to nie masz co liczyć <zbyt wredny i trudny charakter na to mam>.

" jesli chce zeby inne klany go nie przescignely to niech lepiej uwaza jak postepuje bo niedlugo moze powstac nowy o wiele silniejszy od naszego" - Co mnie obchodzą inne klany? Gram, dopóki dopóty mi to sprawia przyjemność <ty lepiej też zacznij to traktować jako zabawę, a nie, jako pracę>. Co do tych klanów, to cóż... Masz na myśli starsze, czy jakiś nowy? Co do tych starszych, to patrz w górę, co do nowego - zapewne chodzi ci o twój, gdy tylko odejdziesz z naszego... Wiesz, kogo jak kogo, ale póki nie Player Kill, to mam w nosie czy będzie on silniejszy czy nie.

"Pozdro malpeczko zjedz sobie bananka " - Nie używaj zdrobnień, bo to może dziwnie zabrzmieć... Widać, że niewyżyty jesteś, nie boli cię d***, albo ręka? Bo chyba miałeś ciężką noc. Co do banana - chętnie skorzystam, ale wolałbym truskawki.
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 19, 2004, 07:58:53 pm »
choc nie jestem z wami w klanie to czytam ten temat od poczatku i stwierdzam ze nie wiem czy smiac sie czy plakac... a poza tym takie sprawy powinno zalatwiac sie na privie i nie piszcie mi tu ze chcecie pokazac innym jak sie je zalatwia. dobra juz pokazaliscie mozecie dokonczyc na privie... a ty gierjat uwazaj bo niedlugo sobie jeszze forum przywlaszcysz... i lepiej nie zaczynaj ani z gipsim, ani z zadnym nieklanowiczem wypowiadajacym sie na forum bo mozesz tego pozalowac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline CAMEL(GIERJATOWICZ)

  • Soldier
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:46:49 pm »
No i znowu to samo qiax widze ze prowadzisz ta sama polityke naucz sie nie analzowac mojego tekstu tylko napisz swoj wlasny jesli chodzi o zabawe z klanem to czesc czlonkow twojego zadeklarowala mi ze pujdzie za mna z czego bardzo sie ciesze mam nadzieje ze ty zostaniesz sam i bedziesz dalej skubal banany mam ciebie qleboko w odbycie poprostu jestes strasznym chamem niedlugo na PT bedziesz noobem a ja bede prowadzil najwiekszy polski klan nawoluje wszystkich do przejscia na moja strone napewno nie pozalujecie a przynajmniej bedziecie daleko za zgredem qiaxem ja ci w sumie wybaczam bo rozumiem ze jestes niewyzyty i musisz zrobic kozla ofiarnego ze mnie za wszystkie swoje pierd***olone bledy a ja sie tylko bronie po nie przyporzadkuje sie tobie jak inni jeszcze raz prosze o olanie kijaxa niech zostanie real alone fighterem i straci swoj klan ja niedlugo zaloze nowy i wszystko bedzie lepsze niz w klanie tego zje*** ch*** tak calkiem szczerze to nie dales swoim klanowiczom nic  a ja w miare swoich mozliwosci pomoglem satiemu i innym szczerze to nie nadajesz sie na bycie szefem klan jestes glupszy odemnie i nie robisz nic zeby zasluzyc na miano szefa jestes malpa ktora sie cieszy z bycia szefem ale obiecuje ze dlugo ta swiadomosc nie pozyje w twym umysle poniewaz pozostaniesz sam (moze kilka przdupasow takich jak reech zostanie z toba) na poczatku mialem o tobie wyskoi mniemanie teraz nie jestes niczym wiecej jak noga od krzesla... Zgin w swoich problemach i poddaj sie bo nie zaslugujesz na nic wiecej jak bycie krety*** rzadzacym swoimi klanowiczami ja nigdy sie tobie nie podporzadkuje jestes poprostu chory na bani a jedyny swoj szacunek zyskales na wydaniu 250K na ten zjeba***ny klany i jeszce jedno jestes zerem w porownaiu do kazdego klanowicza zycze ci samotnych walk i zakonczenia gry w PT na poziomie 5x zegnaj przegrany zawodniku ten post oznacza twoj wielki end JESTES SKONBCZONY lecz nie zycze ci zle wrecz przeciwnie pragne abys gral dalej nawet jako przewodca klanu lecz nie rzucal sie jak najwazniejszy w tym klanie bo zapewiam ciebie ze mozna porownac twoja funkcje w klanie jaka chlopca od napoi

P.S tak sie zarzuca zje***om wrzuty po 3 browarkach :devil: :D  
Mav luk satun wy rzadzicie i znedecydujcie po ktorej stac stronie ja kijaxa olalem juz cieplym moczem radze wam zrobic to samo

RESPEC FOR ALMOST ALL (qiax isnt big master he is only a  monkey which eats bananas all the fuckin time) :devil:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 08:48:11 pm wysłana przez CAMEL(GIERJATOWICZ) »

MarvelliX

  • Gość
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:47:17 pm »
Nie no ssspoko jessst przynajmniej jakaś rozwrywka jeśli ktoś sssię nudzi :D . Ja tam rotfl'uje czytając wasze wypowiedzi :P



Eee Camel zrobiłeś błąd gramatyczny :P "RESPEC FOR ALMOST ALL (qiax isnt big master he is only a monkey which {who} eats bananas all the fuckin time) "
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 08:49:39 pm wysłana przez Marvell »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:50:26 pm »
Hahahahahahhaha :shu:  :shaun:   sad.. :shaun:  hyhyh
Dzizas chlopie.. opanuj sie prosze... oddyhaj.. popros dziadka o codzienna porcje psyhotropow i prosze zaprzestan juz robic z siebie blazna <_<

Po pierwsze: Jak juz ci nie raz tlumaczono wasz to jest tylko dzial... ktory lezy na forumSZ... i jest on przeznaczony do tego aby poruszac tematy zwiazane z PT... ale nigdzie nie ma napisane ze musze byc klanowiczem... gdyby tak bylo przed wejsciem tutaj musialbym sie odnowa logowac! Wszystko jest dobrze dopoki mowie na temat... (tak na marginesie mowienie o malpkach nie jest na temat... zreszta chyba nie zaczesto ogladzasz dicovery chanel itp. bo gdybys ogladal takie śliczne programy o małpkach wiedzial bys ze malpy nie moga przewyzszac inteligencją 16 letnich chlopcow przeklinajacych co krok... a jak sie czyta wypowiedzi qiaxa a twoje... to wnioski wychodza same <_< )

PoDrugie: Czlowieku uwazaj bo mozesz dostac bana na forum a tego hyba nie chcesz... obrazasz innych uzytkownikow forum i to ty mozesz byc tym ktory bedzie pozeral bana(na)

Swietny ten twoj kolega co to stwierdzil ze Dojeb... qiaxowi... zapytaj sie go jeszcze tylko z ktorej strony? bo ja tu nie widze zadnych dojeb@$ z twojej strony.. no chyba ze ktos jest fanem amerykanskich filmow i rajcuje sie jak zobaczy ze jeden osobnik przeklina na drugiego.. tak wtedy to naprawde jestes przednim kolesiem :)

Uwazam ze powinienes wzucic na luz.. i niestresowac sie.. niepotrzebnie sie poklucisz z innymi osobami... hyba nie sprawia ci to przyjenosci? lepiej miec kolegow uwiez mi... a juz przynajmniej miec jako taki szacunek w oczach innych.. przeciez jak do tej pory jakos sie dogadywaliscie... topic jest dobry i nie uwazam zeby trzeba bylo miedzy wami rozwiazywac problemy na privie... tylko ze stanowczo za duzo probujesz ublizac... przeciez juz dawno minely czasy kiedy fajnym bylo powiedziec komus Ch#$ ci w Du3$, Spie345 i inne fajne ublizenia.. to juz hyba nikogo nierajcuje jak powiesz komus cos co powszechnie zwane jest przeklenstwem.. przeciez jeden twoj post byl wmiare dobry podales jakies przyklady tego ze qiax robi cos zle ... tylko niepotrzebnie tam probojesz wyzywac od debili i idiotow i malpek innyh..

"Respect for all my frends" - You have friends?? Then trully... respect for them... naprawde duzy respect dla nich :shaun:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Red13Shini

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • http://
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:52:28 pm »
w życiu tak długiego posta niewidziałem ....  :o  
:D:D:D:D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 19, 2004, 08:58:15 pm »
GIERJATOWICZ - ... wygrałem...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
qiax VS Gierjat
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 19, 2004, 09:00:11 pm »
Nie no w sumie nie... jest coraz smieszniej ...
Camel jakbys mial czas... i ochote moglbys napisac za co ty tak tego qiaxa nie lubisz i wyzywasz... a wogole fajne masz aspiracje... najwiekszy klan juz masz w glowie ty musisz byc na serio dobry w te gre...
Ach i zal mi tycjh twoich przyszlych czlonkow... bo jezeli ktos jest przeciwko tobie to juz zostaje wyzwany i zbluzgany za to ze wyrazil swoja opinie... tak jak to jest z Reechani.. powiedzial co mysli otym(bo tego zreszta chciales zakladajac topic) i juz okazalo sie ze jest skonczonym debilem i czym tam jeszcze go wyzywasz... naprawde ciepla atmosferka sie zapowiada w twoim klanie... hmmmm moze zaczne grac w ta gre

P.S. a niektorzy oddawali mi respect za to ze pisze dlugie posty w japanese music topicu... eh to nie mnie sie nalezy chwala za dlugie posty :)
P.S.2 Red13Shini-naprawde ładny avatarek :)  Czy ty jestes tym samym kolesiem co mial czerwono wlosego kolesia (z Chaos Legion) na avku? jak tak to ten terazniejszy avek jest lepszy :D  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2004, 09:03:18 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?